تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 14 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 136

نام تاپيک: تویوتا یاریس ( Toyota Yaris 2008 )

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

از نظر من با پیشرفت علم فناوری هم پیشرفت می کند یعنی نمی یان روی یک ماشین 2009 اپشن پیکان رو بذارن .صد در صد امکانات بیشتری می گذارند
    منظور من دقیقا این نبود که بگم آبشن صفر میزارن رو خودرو تولیدی 2009 . شما درست میفرمایید کاملا . هر اتومبیلی بازار هدف خاص خودش رو داره و تو رنج قیمت مثلا 10 تا 15 هزار دلار یک مدل میده یا برای سدان خانوادگی یک مدل و .......

صحبت ما الان سر مدل یاریس از تویوتا هست که اولین نسل اون سال 1999 تولید شده برای یک خودرو کم قیمت و کم مصرف شهری . من صحبتم این هست که شما میگی با وجود یاریس هرکی 206 اتومات بگیره خر هست ! ( معذرت) اما کاملا این نظر غلط هست به چندین و چند دلیل .

بازار ایران منظور ما هست زمانی این حرف شما صدق میکنه که قیمت رقابتی باشه یعنی با وجود 206 اتومات با اون مشخصات فنی 19 ملیون قیمت داره باید یاریس تولید 2008 با همون امکانات رفاهی و قدرت موتور کمتر حداکثر 21 تومن باشه تا مشتری جذب کنه نه قیمت نجومی 29 تا 30 ملیون تومن !

اگه نباشه جاش خالی می مونه NONE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

منظور من دقیقا این نبود که بگم آبشن صفر میزارن رو خودرو تولیدی 2009 . شما درست میفرمایید کاملا . هر اتومبیلی بازار هدف خاص خودش رو داره و تو رنج قیمت مثلا 10 تا 15 هزار دلار یک مدل میده یا برای سدان خانوادگی یک مدل و .......

صحبت ما الان سر مدل یاریس از تویوتا هست که اولین نسل اون سال 1999 تولید شده برای یک خودرو کم قیمت و کم مصرف شهری . من صحبتم این هست که شما میگی با وجود یاریس هرکی 206 اتومات بگیره خر هست ! ( معذرت) اما کاملا این نظر غلط هست به چندین و چند دلیل .

بازار ایران منظور ما هست زمانی این حرف شما صدق میکنه که قیمت رقابتی باشه یعنی با وجود 206 اتومات با اون مشخصات فنی 19 ملیون قیمت داره باید یاریس تولید 2008 با همون امکانات رفاهی و قدرت موتور کمتر حداکثر 21 تومن باشه تا مشتری جذب کنه نه قیمت نجومی 29 تا 30 ملیون تومن !
    توضیحاتت کامل"منتقی و درست بود.قانع شدم.

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

توضیحاتت کامل"منتقی و درست بود.قانع شدم.
    من کوچیک شما هم هستم . موفق باشید

آخر فروم باز Ssarshar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درسته و خودروسازان ما انقدر بدبخت هستند که حتی با وجود تعرفه 100 درصد ( یا بیشتر ) باز هم توان رقابت با خودروهای وارداتی رو ندارند

اگه نباشه جاش خالی می مونه NONE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

درسته و خودروسازان ما انقدر بدبخت هستند که حتی با وجود تعرفه 100 درصد ( یا بیشتر ) باز هم توان رقابت با خودروهای وارداتی رو ندارند
    حرف قشنگی زدی اگه تعرفه ی 100 درصد نبود قیمت یاریس حدود 15 تومن می شد!!!!دیگه کی 206 تیپ 6 می خرید=

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مزایای تویوتا یاریس 2008 ( صندوقدار - هاچبک )

1- کسب 5 ستاره ایمنی تست تصادف از موسسه NHTS امریکا
    2- یکی از 10 خودروی کم مصرف دنیا
    3- تکنولوژی VVT-i
    4- هندیلینگ و مانور پذیری بسیار عالی مانند دیگر محصولات TOYOTA
    5- شتاب بالا و قابل رقابت
    6- بالاترین کیفیت ساخت در مقایسه با رقبای داخلی و خارجی
    7- دید و تسلط عالی به اطراف
    8- ابعاد بسیار مناسب خودرو برای رانندگی راحت در شهر
    9- عملکرد نرم و آرام سیستم تعلیق و فنربندی
    10- 5 سال یا 100000 کیلومتر گارانتی
    11- استهلاک بسیار پایین بدلیل بینقص بودن فنی و قطعات
    12- تنها خودروی وارداتی که بهش سهمیه تعلق میگیره
    13- عملکرد عالی گیربکس اتوماتیک تیپ ترونیک

معایب خودرو :

1- امکانات رفاهی و آپشن خودرو در سطح متوسط
    2- وجود یک مقدار مشکل ارگونومی برای سرنشینان عقب (در مدل صندوقدار)
    3- طرح ساده داشبرد و تودوزی صندلیها و رودریها

پروفشنال ماتاتا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظر من اصلا لازم نیست شتاب 206 رو با یاریس مقایسه کنیم! چون کسی که میره سراغ یاریس اونم با 30 میلیون قیمت حتما اهداف دیگه ای جز خرید ماشین با شتاب بالا داشته وگرنه با 30 میلیون میشه ماشین های زیادی با شتاب بهتر خرید!

به نظر من بهترین مزیت های یاریس که باعث ترغیب خریدار می شه موارد زیره که سرشار عزیز هم به چند مورد اون اشاره کرده :

اول از همه مصرف بسیار پایین این ماشینه که با توجه به سهمیه بندی فجیع تو ایران می تونه بسیار گرینه مهمی برای خریدار باشه.
    بعد از اون این که این ماشین ساخت خارجه و مثل 206 های الان مونتاژ نیست و این باعث میشه خریدار به سمت این ماشین متمایل بشه.
    همچنین 206 دیگه تو ایران به وفور ریخته و طراحیش یه جورایی تکراری و کسل کننده شده و برای خیلی از خریدار ها جذابیت چندانی نداره اما یاریس طراحیش جالبه و در این زمینه هم برتری رو به یاریس میدم. خود من 206 دارم و می خوام عوضش کنم و با توجه به این که برای من خیلی تکراری شده اصلا حاضر نیستم بفروشم جاش تیپ 5 یا 6 همینو بگیرم حالا هر چقدر که می خواد شتابش بیشتر باشه!!

اما به عقیده من تنها نکته ای که 206 رو به یاریس برتری قابل توجهی میده تفاوت قیمت نجومی شونه که باعث می شه خیلی ها به سمت 206 برن و قید یاریس رو به خاطرش بزنن ( الان خود منم سر همین قضیه با بابام مشکل دارم )

به هر حال هر 2 ماشین از ماشین های خوب موجود در داخل کشور هستن ، خود من تا الان 206 تیپ 2 داشتم خیلی راضی بودم زیاد اذیت نکرده...

اما حالا به خاطر مواردی که ذکر کردم قصد دارم یاریس بگیرم! (البته اگر بتونم در نهایت مخ بابامو بزنم! )

8. این کاربر از ماتاتا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظر من اصلا لازم نیست شتاب 206 رو با یاریس مقایسه کنیم! چون کسی که میره سراغ یاریس اونم با 30 میلیون قیمت حتما اهداف دیگه ای جز خرید ماشین با شتاب بالا داشته وگرنه با 30 میلیون میشه ماشین های زیادی با شتاب بهتر خرید!

به نظر من بهترین مزیت های یاریس که باعث ترغیب خریدار می شه موارد زیره که سرشار عزیز هم به چند مورد اون اشاره کرده :

اول از همه مصرف بسیار پایین این ماشینه که با توجه به سهمیه بندی فجیع تو ایران می تونه بسیار گرینه مهمی برای خریدار باشه.
    بعد از اون این که این ماشین ساخت خارجه و مثل 206 های الان مونتاژ نیست و این باعث میشه خریدار به سمت این ماشین متمایل بشه.
    همچنین 206 دیگه تو ایران به وفور ریخته و طراحیش یه جورایی تکراری و کسل کننده شده و برای خیلی از خریدار ها جذابیت چندانی نداره اما یاریس طراحیش جالبه و در این زمینه هم برتری رو به یاریس میدم. خود من 206 دارم و می خوام عوضش کنم و با توجه به این که برای من خیلی تکراری شده اصلا حاضر نیستم بفروشم جاش تیپ 5 یا 6 همینو بگیرم حالا هر چقدر که می خواد شتابش بیشتر باشه!!

اما به عقیده من تنها نکته ای که 206 رو به یاریس برتری قابل توجهی میده تفاوت قیمت نجومی شونه که باعث می شه خیلی ها به سمت 206 برن و قید یاریس رو به خاطرش بزنن ( الان خود منم سر همین قضیه با بابام مشکل دارم )

به هر حال هر 2 ماشین از ماشین های خوب موجود در داخل کشور هستن ، خود من تا الان 206 تیپ 2 داشتم خیلی راضی بودم زیاد اذیت نکرده...

اما حالا به خاطر مواردی که ذکر کردم قصد دارم یاریس بگیرم! (البته اگر بتونم در نهایت مخ بابامو بزنم! )
    من با قیمت نجومی مخالفم چون که قیمت این خودرو مانند کیا سراتو و مزدا 3 حدود 15000 دلاره و خب قطعا این هزینه گمرک کذایی روش میاد و خب هر سه تاشون حدود 28 تا 33 میلیونن . پس چون حالا حجم موتور این ماشین 1300 سی سی هست میگیم گرون ولی کیا سراتو که 2000 سی سی هست میشه به صرفه !!!
    پس به نظر من قیمت این خودرو نجومی نیست

10. این کاربر از Ssarshar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ماتاتا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من با قیمت نجومی مخالفم چون که قیمت این خودرو مانند کیا سراتو و مزدا 3 حدود 15000 دلاره و خب قطعا این هزینه گمرک کذایی روش میاد و خب هر سه تاشون حدود 28 تا 33 میلیونن . پس چون حالا حجم موتور این ماشین 1300 سی سی هست میگیم گرون ولی کیا سراتو که 2000 سی سی هست میشه به صرفه !!!
    پس به نظر من قیمت این خودرو نجومی نیست
    سرشار عزیز من نگفتم "قیمت نجومی" اگر دقت کنی می بینی که نوشتم "اختلاف قیمت نجومی" اختلاف 10 میلیون تومانی بین دو ماشین در این سطح قطعا نجومی محسوب میشه چرا که الآن قیمت یاریس 1.5 برابر 206 تیپ 6 ، ولی در با این حال مزیت هایی داره که برای خودش مشتری های خاصی رو جذب کرده...

به هر حال هر کس بنا بر بودجه ، سلیقه و نیازش ماشین مورد نظرش رو انتخاب می کنه و این ها هیچ کدوم دال بر برتری قطعی یک خودرو نسبت به اون یکی نیست. یاریس اگر قیمت بالایی داره ، اگر شتاب چندان بالایی نداره در عوض مزیت هایی داره که باعث می شه مشتری های مخصوص به خودش رو داشته باشه...

12. این کاربر از ماتاتا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه doctor_x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اینقدر سر شتاب کل کل نکنین مگه کسی برای شتاب یاریس میخره. برو اوانته بخر همه رو سوسک میکنه

سوال:نهایت سرعتش چقدر هست در حالت پر و خالی (تو جاده)؟؟؟
    چند اسب بخاره؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •