تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 89 از 102 اولاول ... 397985868788899091929399 ... آخرآخر
نمايش نتايج 881 به 890 از 1011

نام تاپيک: تاپيك طرفداران Philips

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام باورکنید من همه مدلهای تلویزیون رو هم زمان با هم تست کردم سونی ال جی پاناسونیک شارپ فیلیپس یه تفاوتهایی داره که اصلا ادم عادی هم متوجه تفاوت ها میشه

مثال یه کلیپ تست هرتز از اینترنت دانلود کنید برید تو یه مغازه به صاحب مغازه بگید براتون بزاره تو همه تی وی هاش اون وقته خودتون متوجه ضعف وکیفیت برندها میشید

تلویزیون های سونی وال جی بشدت دارای پرش تصویر میشن تو این نوع فیلم ها چون هرتز واقعی ندارن درمورد گیرنده دیجیتال هم باید بگم تلویزیون های فیلپس از سری7به بعد دارن ودیجیتال ایران رو براحتی جواب میدن حتی روی فرکانس11880عرب ست هم جواب میدن .سوال دیگه ی بوددرخدمتم فیلیپس واقعا معرکست
    دوست عزیز هرتز واقعی ندارن این حرف خنده داره ها

2. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلامی دوباره

برادر مهرداد استاد ما هستن من علاقه ای به توضیح زیاد نداره چون امروز اطلاعات همه خیلی زیاده وبگی ف میرن فرح اباد وبرمیگردن

یه توضیح کوچیک درمورد Refresh rate
    یا همون هرتز بدم قابل توجه اقا مهرداد

نرخ انطباق یا Refresh rate یعنی تعداد تصاویری که در مدت ۱ ثانیه تلویزیون ها میتوانند نشان دهند و با واحد هرتر Hertz نشان داده میشود که اگر نرخ انطباق تصویر ۱۲۰Hz باشد یعنی تلویزیون میتواند ۱۲۰ تصویر را در یک ثانیه نشان دهد . البته این عدد همیشه با دروغ هایی از طرف سازنده های تلویزیون همراه است که سعی میکنند این عدد را بالاتر ببرند ، بالاترین میزان هرتر تلویزیون ها ۱۲۰ و ۲۴۰ هرتز است و شرکت های تولید کننده تلویزیون از روش های غیر مستقیم برای بالا بردن این عدد استفاده میکنند و سعی میکنند با روش های خاصی از پدیده تاری تصاویر سریع که در پنل های LCD و LED میبینیم کم کنند ، البته باید این نکته را هم بگیم که انطباق تصویر بالا مثل ۱۲۰ یا ۲۴۰ هم در خیلی از موارد با تلویزیون های ۶۰ هرتز فرقی ندارند .

5. این کاربر از نادری123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

دوستانی که
    55PUS7809 55PFL7909دارند بیشتر توضیح بدهند در مورد سه بعدی این تلوزیون

دوستان یه مغازه خوب و قابل اطمینان برای خرید تلوزیون فیلیپس به من معرفی کنید با شماره تلفن من تهران هستم
    Last edited by m.moghaniyan; 12-09-2015 at 23:09.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام مهران جان بهم زنگ بزن درخدمت هستیم این ایمیل مشتری منه ارزان ترین قیمت میاد دم در خونت باگارانتی وبشرط اصل بودن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هرمدل خواستی به اسم خودت ایمیل بزن بهم تا برات بفرستم دم در خونت تحویل بگیری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من خودم 7809دارم همجاشم تست کردم به نظر من بگیری این مدل رو خوبه البته 7909هم عالیه

فقط اینو بدون خوب مارکی انتخاب کردی لذتش رو خواهی برد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

شما فروشنده هستید
    یه شماره بدهید بزنگم

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلامی دوباره

برادر مهرداد استاد ما هستن من علاقه ای به توضیح زیاد نداره چون امروز اطلاعات همه خیلی زیاده وبگی ف میرن فرح اباد وبرمیگردن

یه توضیح کوچیک درمورد Refresh rate
    یا همون هرتز بدم قابل توجه اقا مهرداد

نرخ انطباق یا Refresh rate یعنی تعداد تصاویری که در مدت ۱ ثانیه تلویزیون ها میتوانند نشان دهند و با واحد هرتر Hertz نشان داده میشود که اگر نرخ انطباق تصویر ۱۲۰Hz باشد یعنی تلویزیون میتواند ۱۲۰ تصویر را در یک ثانیه نشان دهد . البته این عدد همیشه با دروغ هایی از طرف سازنده های تلویزیون همراه است که سعی میکنند این عدد را بالاتر ببرند ، بالاترین میزان هرتر تلویزیون ها ۱۲۰ و ۲۴۰ هرتز است و شرکت های تولید کننده تلویزیون از روش های غیر مستقیم برای بالا بردن این عدد استفاده میکنند و سعی میکنند با روش های خاصی از پدیده تاری تصاویر سریع که در پنل های LCD و LED میبینیم کم کنند ، البته باید این نکته را هم بگیم که انطباق تصویر بالا مثل ۱۲۰ یا ۲۴۰ هم در خیلی از موارد با تلویزیون های ۶۰ هرتز فرقی ندارند .
    سلام
    عزیز میدونم چی میگی اما این حرف شما خنده داره که میگی واقعی نیست
    مثلا این tv 950ufپنل اصلی 200 هست بعد شما میگی الکیه !و mci 800داره
    مهم پنل اصلیه که توی سایتشم نوشته اما شرکتا دیگه اکثرا فقط اون کامپیوتریو مینیویسا
    اتفاقا فیلیپس علاقه بیشتری به این دروغ داره همین هرتز مجازی که شما میگی من دیدم تا 1600 اینا هم نوشته یا پاناسونیک

من نمیگم فیلیپس بده ال جی خوبه یا فعلانی خوبه
    من منظورم کلا با حرف شما بود که همچین چیزی گفتی برای یک برند که واقعی نیستن درست نیست خراب کردن یک برند برای فروش یه محصول دیگه
    موفق باشین

11. 2 کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام خدمت شما اقا مهرداد شما بزرگوارید وحرف شما سند ولی من فقط یه چیز میگم

یه فیلم تست هرتز بزار تو دی وی دی بعد وصلش کن به تی وی های برند سونی ال جی پاناسونیک فیلیپس وشارپ

شرح ماجرا خودش مشخص میشه من توی مغازم روزی 50بار این تست رو انجام میدم به قول شاعر که میگه به عمل کار برآید به سخن دانی نیست هر برندی یه عدد مینویسه باید چیپ داخلش تست بشه

امروز عصر تکنولوژیه برادر مهرداد درجهت عکسش هم عصر کپی بداری عین جنس اصلی هست امروزه هیچ کارخونه تی وی سازی یا وسیله الکترونیک نیست که بگه همه وسیله هارو خودش میزنه بعضی از قطعات رو از چین وارد میکنن برای خودشون

اون دیگه بستگی داره به وجدان سازنده که فکر سود دهی بیشتره یا فکر کیفیت وبرند خودش من دوبار به چین سفر کردم برای خرید جنس چیزهای دیدم که قابل گفتن ویا شاید جسارت نباشه قابل درک نیست

از شرکت تولیدی با مساحت 30متر گرفته تا.........هروقت هم خواستین من حرفم رو که گفتم چیپ های هرتز دستکاری میشن با مدرک معتبر بهتون ثابت میکنم

درپناه حق باشید

13. 2 کاربر از نادری123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

برادر moghaniyanمن فروشنده هستم به ایمیل من پیام بدین با ایمیل شخصی خودتون شماره منو اونجا میتونید دریافت کنید ودرخدمت شما هستم هربرندی وهر مارکی به شرط اصل تحویل درب منزل با ضمانت معتبر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •