تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 889 از 1049 اولاول ... 389789839879885886887888889890891892893899939989 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,881 به 8,890 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

ll

ممنونم از شما
    دو سه مدل که بیشتر مناسب فیلم باشه پیشنهاد می دید؟

یه سووال دیگه اینکه اگر من یه آمپ دنون بگیرم با بلندگو و ساب ولی بلوری پلیر نداشته باشم میتونم از پی سی خروجی بدمبه آمپ یا از گوشی یا از آی پاد یا از پی اس فور و صدا و تصویر بگیرم از تی وی و سیستم صوتیم؟
    در مورد بلندگوهای کامپیوتر مدل خاصی مد نظر من نیست.یه مدل 5.1 بگیرید و اگر بلندگوهاش هم 2way باشه بهتره.می تونید از برندهای معروف Edifire و یا Logitec و یا JBL انتخاب کنید.

در مورد سوال دوم بله میشه.کلا یکی از قابلیت های آمپ های سینمایی همینیه که شما فرمودید.

2. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

لطفا دلیل خودتون رو برای بهتر بودن پایونیر بگید؟
    و کلا تو همین رنج(تا 1 تومن) چی پیشنهاد میدید؟
    ممنون

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام.
    سینما خانگی های تو بازار با پلیر هست ؛یا دی وی دی پلیر و یا بلوری پلیر.اگر بلندگوی میخوای که خودش جدا باشه و آمپلی جدا نخواد باید از بلندگوهایی مثل بلندگوهای کامپیوتر استفاده کنی.

سلام استاد گرامی.خوبین؟ببخشید مزاحم شدم میخاستم بپرسم این مدلین که فرمودین هدفون میخوره؟چون در نهایت تعجب من یه lg LM761 42 اینچ پارسال به مبلغ 2800000 خریدم ولی هدفون نمیخوره...بسیار مضحکه...

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام استاد گرامی.خوبین؟ببخشید مزاحم شدم میخاستم بپرسم این مدلین که فرمودین هدفون میخوره؟چون در نهایت تعجب من یه lg LM761 42 اینچ پارسال به مبلغ 2800000 خریدم ولی هدفون نمیخوره...بسیار مضحکه...
    سلام.ممنون.
    دقیقا نمیدونم.شماره نمایندگی پایونیر 66719101 . تماس بگیرید سوال کنید.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

لطفا دلیل خودتون رو برای بهتر بودن پایونیر بگید؟
    و کلا تو همین رنج(تا 1 تومن) چی پیشنهاد میدید؟
    ممنون
    کیفیت صدای بهتر.ارزش بیشتر نسبت به پولی که پرداخت میکنید.
    مدل pioneer HTZ-424

پروفشنال fabio montari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان یه tv w904 گرفتم یه سینما هم میخوام بگیرم که زیرنویس فارسی نشون بده تا اون جایی که میدونم سینما های پایونیر زیرنویس رو پخش نمیکنن درسته ؟
    په مارکی پیشنهاد بدید ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

دوستان یه tv w904 گرفتم یه سینما هم میخوام بگیرم که زیرنویس فارسی نشون بده تا اون جایی که میدونم سینما های پایونیر زیرنویس رو پخش نمیکنن درسته ؟
    په مارکی پیشنهاد بدید ممنون
    زیرنویس فارسی فیلم های dvd و یا BD هر سینمایی پخش میکنه چون به صورت عکس هست نه فونت.اونی که شما فکر میکنی زیرنویس srt هست که به صورته فونته و تا اونجایی که اطلاع دارم همه سینما خانگی ها باهاش مشکل دارن.

9. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه yaroo89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام دوستان خوبم. من یه مشکلی دارم و راهنمایی میخوام من قبلا یه (های فای یاماها) داشتم و باهاش سی دی صوتی گوش میدادم صدای کریستالی و خیلی شفافی داشت وبعد از مدتی خراب شد و من آمپ پایونیر 922 گرفتم با بلندگوی 428 جامو و فایل های صوتی حتی با پسوند flac هم کیفیت لازم و صدای شفاف رو نداره فقط بلندی صدا و باس توی ولوم بالا دیده میشه و توی ولوم پایین یه صدای کاملا معمولی داره.حالا دوستم داره میره دوبی سوالم اینه که اگر من آمپلی فایر استریو یاماها مثلا مدل R-S300 رو تهیه کنم ورودی این امپ چیه؟ چون درگاه usb به نظر نمیاد داشته باشه و باید فایل یا سی دی رو با پلیر دیگری پخش کرد و خروجی اون رو به این آمپ داد در اون صورت کیفیت صدا به چه صورت خواهد بود یعنی به کیفیت پلیر هم بستگی داره و من باید یه پلیر با کیفیت هم تهیه کنم . در کل صدایی که میگیرم ،خیلی با صدایی که از امپ 922 میگیرم تفاوت داره ؟ و کیفیت آنقدر بهتر میشه که ارزش هزینه کردن رو داشته باشه.

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چقدر مسخره ست این قیمتها! رفتم شرکا از طرف میپرسم این بلندگو چند (فوکال)؟ میگه 25 میلیون. مملکته داریم؟

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دنبال کابل HDMI ام. از مارکهای درست درمون پاساژ بزرگمهر و شرکا، دو مارک دایو و Sound Born رو پیدا کردم. دایو بسته بندی ای با سه رنگ داشت: سبز، نارنجی و صورتی. که نارنجیش به گفته فروشنده از طلای با عیار بالاتری برخوردار بود. از هر کی درباره ی Monster پرسیدم گفت یا فیکه یا 500 تومن به بالاست. اما محمد پور آکوستیک میگه Monster 1.2 m و 2.2m دارم همه 80 تومن و میگه اختلاف کیفیتش با این دایوها خیلیه. میخواستم از دوستان آگاه در این زمینه یه راهنمایی بخوام: کدومو بخرم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •