تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 881 از 1137 اولاول ... 381781831871877878879880881882883884885891931981 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,801 به 8,810 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه pouyacapitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    tabriz city

پيش فرض

تا منظور شما از چرت بودن چی باشه؟!
    بعید میدونم خیلی از بچه ها با نظر شما موافق باشن،کتاب شیمی مبتکران از معدود کتابایی هس که خیلیا پیشنهاد میکنن،البته بگم کتاب سلیقه ای هس و ممکنه هر کسی با یه کتاب حال کنه و به نتیجه برسه
    در هر صورتبه نظرتون احترام میذارم ولی شیمی آقای بازرگانو خیلی قبول دارم

قدیمی منظورتون چیه؟
    مثلا سوالای سال 48 یا 52 ام توش پیدا میشه؟
    خوب دلیل نمیشه که اونو قدیمی بدونیم،بعضی سوالا سبکشون مثه همه حالا چه مال الان باشن چه 100 سال پیش،کلا ریاضیات و فیزیک جوری نیس که با گذشت زمان خیلی تو مفاهیم اصلیش تغییر ایجاد بشه،اتفاقا از کتابایی هس که اکثر کنکوریا ازش استفاده میکنن و نتیجه ام بر اساس سطح برداشتشون از این کتاب میگیرن
    تست الگوام که ندیدم تا دربارش نظر بدم اما درکل فیزیک 3 خیلی سبزو قبول دارم
    برعکس سال گذشته،چون وقتی خریدمش گفتم آخه چرا اینهمه بچه ها ازش تعریف میکنن با اینکه اینهمه چرته اما امسال فهمیدم نه بابا،اونموقع من چیزی بارم نبود،این کتاب کارش درسته
    در مورد مبتکران بگم که من هم سال پیش ازش استفاده می کردم و راضی بودم.
    ولی امسال بعضی مسایل هست توش که واقعا به نظرم حلشون وقت تلف کردنه،البته بعضی.
    ولی خیلی سبز همه ی تستاش می تونم بگم که به درد بخوره.

یک مثال بیارم براتون.
    کتاب عربی عمومی کنکور گاج وقتی قبل سال ۹۰ چاپ شده بود پر بود از تستای قدیمی و تکراری و کلا می تونم بگم چند سال بود که کتاب به روز نشده بود ولی حالا که به روز شده واقعا کاربردی تر شده مثلا وقتی من دارم در مورد یک بحثی تست می زنم عیار کنکور قشنگ میاد رو دستم چون هم تست سال ۹۰-۸۹-۸۸ زدم ولی فیزیک گاج اینجور نیست متاسفانه:(
    من که همون ۳ سال پیش خریدمش تا حالا عوض نشده.
    یک مشکل دیگه هم می تونم بهش بگیرم اینه که به فرض می خواین از بخش مغناطیس تست بزنین،۳-۴ تا تست اول رو که ادم یاد گرفت تا اخرش عین اون حل می شه و ادم فرض می کنه که بله همه چیو یاد گرفته ولی اینجور واسه من یکی نبوده:(
    به نطرم اگه یک ویرایش کلی می شد خیلی جالب می شد.

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

يه چيز باحالي كه در مورد قلم چي هست اينه كه قلم چي توي بيشتر ازمون هاش نصف سوالاي درس هاي مختلفشو از توي كتاباي آبيش مياره ...اين دقيقا يعني كلاه گذاشتن سر شركت كننده ها ! و يه راه عالي واس فروش كتاب هاش ...
    جالبه نه ؟
    نه بابا اینطوریام نیس
    فقط 2 تا آزمون قبل تو 4 تا درس فک کنم از 20 تا سوال 10 تاشو از کتاب آبی آورد ک تست های تالیفی هم نبودن و همه تست های کنکور سراسری 7.8 سال اخیر بودن ک تو هر کتاب تست دیگه ای هم هست !

کاربر فعال انجمن رادیو و تلویزیون constant_boy23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    محل سكونت !

پيش فرض

نه بابا اینطوریام نیس
    فقط 2 تا آزمون قبل تو 4 تا درس فک کنم از 20 تا سوال 10 تاشو از کتاب آبی آورد ک تست های تالیفی هم نبودن و همه تست های کنکور سراسری 7.8 سال اخیر بودن ک تو هر کتاب تست دیگه ای هم هست !
    نه داشي من ...توي چند تا ازمونش ديدم اين كارو كرده ...
    البته من نميگم سطح ازموناي قلمچي بده ...اتفاقا بين رقيباش بهترينه ...
    ولي وقتي زير تست مينويسن از كتاب ابي قلمچي ...يه جوري انگار دارن شركت كننده رو بلا نسبت خر ميكنن كه بيا كتاباي مارو بخون و موفق شو

4. این کاربر از constant_boy23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

یک مثال بیارم براتون.
    کتاب عربی عمومی کنکور گاج وقتی قبل سال ۹۰ چاپ شده بود پر بود از تستای قدیمی و تکراری و کلا می تونم بگم چند سال بود که کتاب به روز نشده بود ولی حالا که به روز شده واقعا کاربردی تر شده مثلا وقتی من دارم در مورد یک بحثی تست می زنم عیار کنکور قشنگ میاد رو دستم چون هم تست سال ۹۰-۸۹-۸۸ زدم ولی فیزیک گاج اینجور نیست متاسفانه:(
    یک مشکل دیگه هم می تونم بهش بگیرم اینه که به فرض می خواین از بخش مغناطیس تست بزنین،۳-۴ تا تست اول رو که ادم یاد گرفت تا اخرش عین اون حل می شه و ادم فرض می کنه که بله همه چیو یاد گرفته ولی اینجور واسه من یکی نبوده:(
    eeee ! من فیزیک رو از رو گاج میخونم ! یعنی نخونم ؟
    واسه عربی چی بخونم ؟ من آبی قلمچی دارم !

6. این کاربر از A.N.A.P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

نه داشي من ...توي چند تا ازمونش ديدم اين كارو كرده ...
    البته من نميگم سطح ازموناي قلمچي بده ...اتفاقا بين رقيباش بهترينه ...
    ولي وقتي زير تست مينويسن از كتاب ابي قلمچي ...يه جوري انگار دارن شركت كننده رو بلا نسبت خر ميكنن كه بيا كتاباي مارو بخون و موفق شو

کتاب آبی 1 بار بوده ... اما موقع امتحانات 2بار چندتا سوال از دوسالانه هم دادن ک کلا اون آزمون ها فرمتش شبیه امتحان تشریحی بود
    اینکه زیر تست مینویسن از کجاس فک کنم واسه پارسال بود ک مینوشتن فلان سوال از کتاب آبی هست ...

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

يه چيز باحالي كه در مورد قلم چي هست اينه كه قلم چي توي بيشتر ازمون هاش نصف سوالاي درس هاي مختلفشو از توي كتاباي آبيش مياره ...اين دقيقا يعني كلاه گذاشتن سر شركت كننده ها ! و يه راه عالي واس فروش كتاب هاش ...
    جالبه نه ؟
    کتاب آبی بازم خوبه خیلی وقتا از کتاب دوسالانه سوال میدن

9. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن رادیو و تلویزیون constant_boy23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    محل سكونت !

پيش فرض

کتاب آبی 1 بار بوده ... اما موقع امتحانات 2بار چندتا سوال از دوسالانه هم دادن ک کلا اون آزمون ها فرمتش شبیه امتحان تشریحی بود
    اینکه زیر تست مینویسن از کجاس فک کنم واسه پارسال بود ک مینوشتن فلان سوال از کتاب آبی هست ...

منم اين تست هايي كه دستمه واس سال گذشتس ...
    ولي امسال رو هم يه دونه ازمونش رو ديدم ...كه ازمون يه ماه پيشش بود اورده بودن از كتاب ابي

کتاب آبی بازم خوبه خیلی وقتا از کتاب دوسالانه سوال میدن
    حقيقتا ؟‌ جالب تر شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه 12p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بچه ها کسانی که شیمی3 مبتکران دوجلدی جدید رو دارن ساکن چه شهری هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون من شیمی2وپیش1و2

مبتکران خوندم راضیم و راحت ترم...

لطفا کسی اهواز دیده بگه!!!!!!!!!!!!!

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

انشالله نسبت به معلوماتی که با خوندن این کتاب به دست میاری ،درصد بالایی تو شیمی بزنی

یک مثال بیارم براتون.
    اون قسمت اولو که گفتم،ممکنه یه سوال از 40 سال پیش باشه اما سبکشون همون سبکی باشه که مثلا کنکور نود اومد،چون اینو خودم چنبار مقایسه کردم میگم
    درمورد اون قسمتیم که رنگی کردم کاملا با نظرت موافقم،یهویی میوفته تو اون مبحث و تا آخر بعضی موقعا سوالای یه شکل میده(که البته بعضیا خوششون میاد چون یه تیپ سوالو چندین بار تمرین میکنن)،واسه همینم پیشنهادم کلا فیزیک 3 خیلی سبز بود،به نظرم درمجموع با توجه به محاسن و معایبش خیلی سبز بهتره

13. این کاربر از alone one بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

eeee ! من فیزیک رو از رو گاج میخونم ! یعنی نخونم ؟
    واسه عربی چی بخونم ؟ من آبی قلمچی دارم !
    ببین داداش(اگه پسر باشی)مهم نیس اسمه کتابت چیه،مهم اینه که باهاش راحت باشی و مطالبشو بفهمی،من خودم هم گاجو دارم و هم خیلی سبزو،اما پیشنهادم اینه باتوجه به زمان باقی مونده تلاشتو رو همین کتاب بکنی
    فیزیکو گفتم
    عربیم بهتره سایر دوستان بگن

15. 3 کاربر از alone one بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •