تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 88 از 602 اولاول ... 387884858687888990919298138188588 ... آخرآخر
نمايش نتايج 871 به 880 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

ببخشید ربطی به این تاپیک نداره ولی من چند آهنگ خیلی با کیفیت واسه تست هدفون لازم دارم . از کجا می تونم دانلود کنم ؟؟
    خیلی راحت تو google اسم اهنگ مورد علاقه بهمراه .flac تایپ کنین و بعد دانلود کنین.
    اگه خیلی با کیفیت مورد نیاز هست در انتها این مشخصه هم وارد کنین. 196/24

2. 3 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ursamajor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

خوب در این صورت فقط میتونین sennheiser hd 25 و یا همون m50 رو تهیه کنین.
    از همین نگران بودم که اخرش برسم به همین m50.
    خب به هرحال کاریش نمیشه کرد. حالا این m50 رو از کجا میتونم تهیه کنم که قیمت خیلی خوبی داشته باشه؟ تو سایت تهران ملودی که زده 340 تومن.

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

ببخشید ربطی به این تاپیک نداره ولی من چند آهنگ خیلی با کیفیت واسه تست هدفون لازم دارم . از کجا می تونم دانلود کنم ؟؟
    راه منطقیش اینه که شما آهنگ مورد علاقت رو با فرمت فلک از سایت قابل اعتماد (برای من تورنت) دانلود کنی
    بنابر نظر اهل فن، فلک بالاتر از 16bit/44100hz بی معنیه

اما یک روش درست تر هم برای تست هدفون هست؛ ولی یک مقداری مقدمه می خواد که یک موقع شما الکی انرژی برای اونیکی روش نزاری

کیفیت آهنگ ها فقط با فرمت یا بیتریتشون تأیین نمیشن منطقاً
    بلکه کیفیت ضبط و مستر نقش خیلی مهمی توی این قضیه داره
    پس شما نه تنها باید آهنگی که برای تست هدفون انتخاب می کنین بیت ریت بالایی داشته باشه، بلکه کیفیت ضبط و مستر خوبی هم داشته باشه
    حالا سوال اینه که هدفون شما چقدر با کیفیته؟ ستاپتون چیه؟ اونقدر ستاپ و هدفونتون عالی هست که مثلاً کیفیت ضبط و مستر نچندان خوب به عنوان محدودیت براش شناخته بشه؟
    یا از اونور، گیریم ستاپ شما اونقدر با کیفیت بود که کیفیت ضبط و مستر نچندان خوب به عنوان محدودیت براش باشه و شما با ترک های خیلی با کیفیت هدفون رو تست کردید، ولی آیا وقتی می خواید برای دل خودتون آهنگ گوش بدین همۀ تراک ها یا بخش اعظمشون همونقدر کیفیت ضبط و مستر خوبی دارن؟
    پس توصیۀ من اینه که با ترک هایی که معمولاً گوش میدید و یا فکر می کنیند اکثراً در دسترس دارن (حتماً از فرمتهای لاسلس باشه البته) به آهنگ گوش بدید

5. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

یه هدفون کم قیمت ترجیحا حدود 50 تومان می خوام ، توی برند سنهایزر یا akg چیزی پیدا میشه با این قیمت ؟
    ظاهرش هم برام مهمه و همچنین کیفیت
    بیشتر هم فیلم و آهنگ گوش میدم
    اگه آدرس مغازه داری خوش انصاف رو توی اصفهان هم دارید بدید

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

از همین نگران بودم که اخرش برسم به همین m50.
    خب به هرحال کاریش نمیشه کرد. حالا این m50 رو از کجا میتونم تهیه کنم که قیمت خیلی خوبی داشته باشه؟ تو سایت تهران ملودی که زده 340 تومن.
    اصلا با شما موافق نیستم.
    اتفاقا جایه بسیار خوشحالی و سعادتمندی که بعد از کلی تحقیق و پرس و جو به m50 رسیدین.مگه m50 چه ایرادی داره میگین کاریش نمیشه کرد؟(جز چند ایراد کوچیک در جنس ساخت که مطمعن باشین اگه مثل بقیه شرکتها به ظاهر و جنس اهمیت میداد بجای کیفیت صدا , حالا حالا ها باید منتظر میموندیم تا بودجه تهیه این هدفون رو جمع کنیم.
    در هر صورت بغیر از جنس و نحوه ساخت صدای این هدفون بدون شک در رده 2 برابر قیمت خودش هست.
    باید خوشحال باشین که به برندهای اماتور تبلیغی و غیر حرفه ای نرسیدین.

8. 3 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

یه هدفون کم قیمت ترجیحا حدود 50 تومان می خوام ، توی برند سنهایزر یا akg چیزی پیدا میشه با این قیمت ؟
    ظاهرش هم برام مهمه و همچنین کیفیت
    بیشتر هم فیلم و آهنگ گوش میدم
    اگه آدرس مغازه داری خوش انصاف رو توی اصفهان هم دارید بدید
    بله پیدا میشه ولی داخل گوشی یا فول سایز؟

10. این کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

باید از اخر جواب بدم
    برای داشتن بیس عمیق باید هدفون close باشه (البته نه لزوما ) (و بیس عمیق با بیس قوی خیلی فرق داره ولی در کل هدفونهای open با توجه به نوع ساختارشون از تولید بیس عمیق معذورا)
    برای جزییات صدا هیچ تفاوتی بین هدفون close و open نیست
    و صدای گرم هم رابطه ای مستقیم با بیس تولیدی هدفون و در کل فرکانسهای پایین داره.
    با توجه به بودجتون و نوع هدفونهایی که میپسندین پیشنهاد ما به شما هدفون sennheiser px 200II هست البته بیس خیلی قوی نداره ولی خوب بین هدفونهای فول سایز یا ear pad که بشه براحتی با سورس پرتابل درایو بشه و نیاز به توان بالایی نداشته باشه جزو بهترینهاست
    موفق باشین
    ممنون از پاسخ شما .برای داشتن صدای گرم و طبیعی بهتر هدفون مورد نظر کدوم بیس داشته باشه؟ بیس قوی یا بیس عمیق؟ (در یک حالت کلی و خارج از مسعله هدفون من از ایرفون e 630 و e 830 برند کریتیو استفاده کردم به طرز عجیبی بیس قدرتمندی داشت ولی خب باعث می شد کیفیت کلی موزیک پایین بیاد خیلی از جزییات و نواخت های ریز موزیک ها در مقابل این بیس به گوش نمی رسید ) به همین خاطر به نظر شما برای داشتن یک صدای خوب بهتر بگم دلنشین کدوم حالت بهتر هست ؟
    هدفون مورد نظر که گفتم اولین مورد koss porta pro نظرتون در موردش چیه؟ و اینکه هدفون نام بردین به راحتی با پلیرهای پورتابل و کنسول بازی مچ می شه ؟ پلیر استفاده می کنم creative zen x fi هست .
    می خواستم بدونم هدفون ها هم از قابلیت voice cancelling بهره مند هستند؟ به طور مثال هدفون نام بردید یا خودم ذکر کردم چنین قابلیتی دارند؟
    ممنون می شم اگر نمایندگی یا مکان مطمعنی برای خرید هدفون(تهران) می شناسید معرفی کنید.
    بعد در این زمینه ایرفون تا رنج قیمت 70 هزارتومن محصول خاصی هست؟ قبلنا یک مدل i river داشتم به شدت ازش راضی بودم ولی متاسفانه در عین ناباوری گمش کردم .ممنون می شم مدل خاصی می شناسید معرفی کنید .معذرت برای سوال های فراوان
    Last edited by armor2011; 23-08-2012 at 15:36.

داره خودمونی میشه keymaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    سوال جالبی بود !

پيش فرض

دوستان عزیز کسی قیمت الان Klipsch S5i رو میدونه ؟!

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

ممنون از پاسخ شما .برای داشتن صدای گرم و طبیعی بهتر هدفون مورد نظر کدوم بیس داشته باشه؟ بیس قوی یا بیس عمیق؟ (در یک حالت کلی و خارج از مسعله هدفون من از ایرفون e 630 و e 830 برند کریتیو استفاده کردم به طرز عجیبی بیس قدرتمندی داشت ولی خب باعث می شد کیفیت کلی موزیک پایین بیاد خیلی از جزییات و نواخت های ریز موزیک ها در مقابل این بیس به گوش نمی رسید ) به همین خاطر به نظر شما برای داشتن یک صدای خوب بهتر بگم دلنشین کدوم حالت بهتر هست ؟
    هدفون مورد نظر که گفتم اولین مورد koss porta pro نظرتون در موردش چیه؟ و اینکه هدفون نام بردین به راحتی با پلیرهای پورتابل و کنسول بازی مچ می شه ؟ پلیر استفاده می کنم creative zen x fi هست .
    می خواستم بدونم هدفون ها هم از قابلیت voice cancelling بهره مند هستند؟ به طور مثال هدفون نام بردید یا خودم ذکر کردم چنین قابلیتی دارند؟
    ممنون می شم اگر نمایندگی یا مکان مطمعنی برای خرید هدفون(تهران) می شناسید معرفی کنید.
    بعد در این زمینه ایرفون تا رنج قیمت 70 هزارتومن محصول خاصی هست؟ قبلنا یک مدل i river داشتم به شدت ازش راضی بودم ولی متاسفانه در عین ناباوری گمش کردم .ممنون می شم مدل خاصی می شناسید معرفی کنید .معذرت برای سوال های فراوان
    خواهش میکنم
    در مورد koss porta pro متاسفانه ایران موجود نیست و یا اینکه حد اقل من جایی ندیدم.
    برای هدفونی که بیس مناسبی داشته باشه سلیقه ها متفاوت هست ولی بنظر من طبق تجربیات و مواردی که دیدم چه در ارکست سمفونی چه کنسرتها و حتی موقع ضبط صدا در استودیو همیشه تمامی سازهایی که صداهایی با فرکانس پایین و بم تولید میکنن دور تر از vocal یا ساز اصلی و solo نسبت به شنونده و یا دستگاه رکورد هستن و این باعث میشه هر چقدر هم بیس قویتر باشه دور تر شنیده بشه و در واقع پشت فرکانسهای میانی بنظر باید که این یک اصل و ایده ال برای چیدمان یک گروه ساز هست.بنابر این بیس طبیعی هم در هدفون بنوعی باید از همین روند پیروی کنه و بسته به قدرت پخش هدفون هر چقدر بیس دور تر از دور سر پخش بشه مناسب تر هست .
    در مورد قدرت پخش بیس هم در اکثر هدفونهایی که بیس قوی دارن با دستکاری اکولایزر و پایین بردن قدرت بیس متاسفانه با پخش بسیار ضعیف و بیکیفیت فرکانسهای دیگه مواجه شدم و بنظرم بنوعی ضعف پخش باقی فرکانسها رو با قوت بخشیدن به فرکانسهای پایین پوشش میدن و توجیهشم این هست که سبکهایی که نیاز به بیس قوی دارن در واقع اولویت بیس هست و باقی در مراحل دیگه که بنظر من کاملا اشتباه هست.
    البته در مورد هدفونهای حرفه ای که در حالت عادی بیس قوی دارن و صدای گرم دارن قضیه فرق میکنه و با حذف و یا کم کردن مقدار بیس شما با یک هدفون حرفه ای با صدای سرد مواجه خواهید شد.
    هدفون px200 که معرفی شد بخاطر حساسیت بالا و امپدانس پایینش براحتی با پلیرتون درایو میشه .
    بله هدفونهای مخصوصی با قابلیت نویز کنسلینگ موجود هستن که با استفاده از یک سیستم خارجی که بوسیله یک باطری تغذیه میشن عمل حذف صدای بیرون رو انجام میدن.
    شما هدفون px200II رو میتونین از نمایندگی نامداران در تهران با گارانتی تهیه کنین.
    هدفونهای داخل گوشی با کیفیت حدود70:
    sennheiser cx271
    sennheiser cx281
    panasonic hje 350
    creative ep830
    creative ep660
    audio technica ck303
    audio technica ck400
    audio technica cfk500
    jbm mj800
    tdk mc830
    tdk mcr300
    sennheiser mx580
    sennheiser mx281
    sennheiser mx365
    و ....

14. 4 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

بله پیدا میشه ولی داخل گوشی یا فول سایز؟
    فول سايز، براي كامپيوتر مي خوام، ترجيها زياد بزرگ و بد قواره نباشه(دختر هم بپسنده)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •