تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 88 از 127 اولاول ... 387884858687888990919298 ... آخرآخر
نمايش نتايج 871 به 880 از 1263

نام تاپيک: [ آموزش ] چکونگی کپی خور کردن PSP (پست سوم حتما خوانده شوند!)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    پی اس پی من 3000 و نمی دونم چرا هر کاری می کنم چیکهن 2 روش نصب نمی شه!
    دوستان چی کار کنم؟
    نمی دونم همه ی مراحل رو کامل می رم یا نه!
    ممنون!

داره خودمونی میشه pouria2x2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام دوستان
    پی اس پی من 3000 و نمی دونم چرا هر کاری می کنم چیکهن 2 روش نصب نمی شه!
    دوستان چی کار کنم؟
    نمی دونم همه ی مراحل رو کامل می رم یا نه!
    ممنون!
    فریمور psp ت چنده؟ اگه تا 5.03 باشه که فبها ولی اگر بالای 5.03 باشه فلا باید سماق بمکی

اگه تا5.03 هست رمت اصله یا نه(برای دیدن اصل بودن رم روی مموری مثلث رو بزن information رو انتخاب کن اگر جلوی magicgate نوشته باشه suppored یعنی اصله ولی اگر نوشته باشه ناشناس....)

بگو تا راهنماییت کنم

داره خودمونی میشه ehsan-hedayati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

Unbrick کردن PSP های Semi-Brick شده ( بدون پاندورا )

با استفاده از اين روش جديد ميتونيد تمامي PSP هاي Semi-Brick شده رو از طريق منوي Recovery و بدون استفاده از دردسرهاي پاندورا ، Unbrick کنيد !
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    فايل هاي مورد نياز

Hellcat Recovery Flasher :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    3.71 Firmware EBOOT
    کد:
    یا
    4.01 Firmware EBOOT :
    کد:

شما میتونید از این طریق هم به ورژن 3.71M33-4 برگردونید و هم به 4.01M33-2 ، بر اساس اینها EBOOT مورد نظرتون رو دانلود و استفاده کنید .

----------------------------------------------------------------------------------------------------

راهنماي نصب

ابتدا فايل Hellcat_Recovery_Flasher_120.rar رو از حالت فشرده خارج کنيد .
    سپس پوشه ي RECOVERY رو به شاخه ي PSP/GAME در مموري کارد کپي کنيد .
    فایل مربوط به EBOOT ورژن 3.71 و یا 4.01 رو به مسیر PSP/GAME/RECOVERY در مموری کارد کپی کنید .

راهنمای استفاده

ابتدا PSP رو به طور کامل خاموش کنید .
    دکمه ی R رو بگیرید و PSP رو روشن کنید و وارد منوی Recovery بشید .
    قسمت سوم منوی Recovery یعنی Run program at /PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP رو اجرا کنید .

وقتی برنامه ی مورد نظر اجرا شد ، قسمت دوم یا سوم یعنی همون I AGREE رو انتخاب کنید .
    در صفحه ی بعدی قسمت Flash new 3.71-M33-4 و یا Flash new 4.01M33-2 رو بر اسا نیازتون انتخاب کنید .
    در صفحه ی بعدی اگر میخواهید تنظیماتتون Reset بشه قسمت reset (format) settings as well رو انتخاب کنید و اگر نمیخواید تنظیماتی که توی system settings انجام دادید تغییر کنه ، از قسمت do not reset (format) settings استفاده کنید .
    منتظر بمونید که عملیات تموم بشه .
    وقتی با پیغام press any button to shutdown مواجه شدید ، یک دکمه رو به دلخواه بزنید که دستگاه خاموش بشه .
    بعد هم PSP رو روشن کنید و با 3.71M33-4 و یا 4.01M33-2 ای که الان دارید هر کاری میخواید بکنید ، بکنید !

ویژگی ها و موارد استفاده

نصب کردن 3.71M33-4 و یا 4.01M33-2 برای برگرداندن Semi-Brick ها و یا Downgrade/Upgrade کردن .
    بدون نیاز به پاندورا ، اجرا از طریق منوی Recovery و استفاده از فایلهای دستکاری نشده .
    اجرا از هر CFW ، حتی پایین تر از 3.52M33-3 ، قابلیت آپگرید از ورژن های پایین تر به 3.71M33-4 و یا 4.01M33-2
    قابلیت اجرا از طریق TimeMachine
    قابلیت Backup گیری از Flash دستگاه و همچنین قابلیت برگرداندن تنظیمات XMB Theme ، Settings ، PSN Activation

با تشکر از sAsAn.K
    منبع:
    PCNetwork Forums
    سلام چوری جان،داداش این برای دانگرید کردن 5.50 اوریجینال هم جواب می ده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام دوستان من صفحه اول و سوم رو خوندم اما چیزی متوجه نشدم.برای من یک پی اس پی مدل 1001 از کانادا فرستادن و میگن باید کپی خور بشه اما من هیچی بلد نیستم خواهشن یه جوری کمک کنید که زود بتونم این کار رو انجام بدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام دوستان من صفحهاول و سوم رو خوندم اما چیزی متوجه نشدم من یه پی اس پی از خارج واسم فرستادن مدل 1001 که کپی خور نیست چجوری کپی خورش کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام من یه پی اس پی مدل 1001 از خارج برام فرستادن چجور باید کپی خورش کنم ؟ من صفحه 1 و سه را خوندم چیزی متوجه نشدم

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام دوستان من صفحه اول و سوم رو خوندم اما چیزی متوجه نشدم.برای من یک پی اس پی مدل 1001 از کانادا فرستادن و میگن باید کپی خور بشه اما من هیچی بلد نیستم خواهشن یه جوری کمک کنید که زود بتونم این کار رو انجام بدم
    جونه تو یه بارم بنویسی کافیه ها

1001 رو باید با پاندورا کپی خورش کنی فک نکنم بتونی بده بیرون برات ردیفش کنن 5_10 تومان می گیرن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوست عزیز پیغام من بعد از دو روز روی سایت اومد آخه ما که صبر ایوب نداریم.عزیز من رفتم بی اس پی را بدم بیرون واسم کپی خور کنن گفت بیست هزار تومن پول مفت ندارم و پول زور هم نمیدم چون نمی ارزه امیدوارم بتونی کمکم کنی درستش کنم هموجوری که اپل م رو با کمک انجمن از صفر به اوج رسوندم. حالا چجوری پی اس پی 1001 رو کپی خور کنم؟

داره خودمونی میشه يک دوست's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    منم یه پی اس پس دارم که مدلش رو دقیقا نمی دونم ولی روی جعبه اش یه جا نوشته slim & lite psp و یه جای دیگه هم نوشته psp-2006 PB امیدوارم فهمیده باشید که مدل اش چیه این رو اول که خریده بودم خود فروشنده یه بازی توش ریخته بود و بعد دو تا dvd هم داد که من بازی ها رو که پسوندشون هم cso بود از توی اونها کپی می کردم تو فولدر iso و مشکلی نداشت و می تونستم بازی کنم تا اینکه دیروز این psp بدبخت ما افتاد دست یه بنده خدایی که نمی دونم چه بلایی سرش آورده که موزیک ها و عکس هام رو نشون می ده منتها بازی ها رو اجرا نمی کنه و کلا تو فولدر بازی که می رم می نویسه هیچ بازی موجود نیست اما از تو کامپیوتر که می بینم بازی ها در فولدر iso موجود است. خوب حالا باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟
    از طرفی با خوندن این پست می تونم حدس بزنم که احتمالا از کپی خور بودن در اومد اگر پاسخ مثبته خوب باید چی کارش کنم چون من هرچی دو سه پست اول رو خوندم نفهمیدم از طرفی هم psp دیگه هم خونه ندارم
    کلا من الان دارم گیج می زنم لطفا کمکم کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام دوستان
    منم یه پی اس پس دارم که مدلش رو دقیقا نمی دونم ولی روی جعبه اش یه جا نوشته slim & lite psp و یه جای دیگه هم نوشته psp-2006 PB امیدوارم فهمیده باشید که مدل اش چیه این رو اول که خریده بودم خود فروشنده یه بازی توش ریخته بود و بعد دو تا dvd هم داد که من بازی ها رو که پسوندشون هم cso بود از توی اونها کپی می کردم تو فولدر iso و مشکلی نداشت و می تونستم بازی کنم تا اینکه دیروز این psp بدبخت ما افتاد دست یه بنده خدایی که نمی دونم چه بلایی سرش آورده که موزیک ها و عکس هام رو نشون می ده منتها بازی ها رو اجرا نمی کنه و کلا تو فولدر بازی که می رم می نویسه هیچ بازی موجود نیست اما از تو کامپیوتر که می بینم بازی ها در فولدر iso موجود است. خوب حالا باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟
    از طرفی با خوندن این پست می تونم حدس بزنم که احتمالا از کپی خور بودن در اومد اگر پاسخ مثبته خوب باید چی کارش کنم چون من هرچی دو سه پست اول رو خوندم نفهمیدم از طرفی هم psp دیگه هم خونه ندارم
    کلا من الان دارم گیج می زنم لطفا کمکم کنید

کد:

آموزشش اینجا هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •