تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 88 از 90 اولاول ... 387884858687888990 آخرآخر
نمايش نتايج 871 به 880 از 898

نام تاپيک: *+=[پشتیبانی]=+* 3D Game Studio/آموزشها در این تاپیک

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

2. 2 کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

بابا ! دمش گرم ...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

Eurocup 2012 Game | Kinect + AugmentedReality + GS

به خاطر جام یورو ، بازی با این موتور ساخته شده که به شما اجازه میدهد به عنوان یک دروازه بان ایستاده و با کسب امتیاز جایزه
    بدست آورید ...

Because of the Euro Cup, Paradox D&D, in conjunction with BHB Group, has developed an application that exploits Kinect technology. This is a game that allows the user to become a goalkeeper whose objective is to stop as many balls as possible. Then, the player receives his deserved award. Euro Cup appears in his hands.

The system recognizes the user height and uses this information to adapt the dificulty of the game to the age of the player. Among other surprises, the application takes two photographies of the user. The first one while playing as the goalkeeper and the other when showing the Euro Cup. Such photographs may be downloaded from facebook at the end of the day.

This application takes advantage of the possibilities of kinect as a Natural Interface, as well as an Augmented Reality tool. Users play with their own body, thus no markers are needed.

You are invited to try the game if you have the chance to go to the Nueva Condomina Mall (Murcia).

Videos:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. 2 کاربر از RatAtouille بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2008

7. این کاربر از RatAtouille بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

بابا ولش کن بابا وفا دار...

9. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من ديگه كار نميكنم فقط گاه گاهي يه سر به سايت سازنده بازي ميزنم ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام دوستان.من تازه عضو سایت شدم و امیدورام هنوز بتونم اینجا پست بدم
    یه سری جزییات هست که بشدت بهش محتاجم و برای من مبتدی هیچ جور آموزشی براش پیدا نمیشه گویا.(چون عنوان میکنن سادست!).

فرض کنید من میخوام یه بازی بوکس مثل بازی های موجود فلش بسازم.

معمولا برای انیمیشن سازی کاراکتر و ایجاد برخی حرکات مثل دویدن،پریدن،walk و... چاره ای نداریم به جز اینکه این حرکات رو در model editorدرست کنیم.خود نرم افزار تری دی گیم این جور که دیدم توانایی ساختن مدل های داری جزییات رو نداره. باید مدل یا همون کاراکتر رو با استفاده از نرم افزارهایی مثل تری دی مکس یا poserساخت و اونو بعد از ذخیره برای ویرایش به med بفرستیم.

بد بختی من از اینجا شروع میشه.
    اولا poser صد برابر بهتر از تری دی مکس عمل میکنه برای ساخت مدل و دادن فریم اکشن به مدل .ولی من نمیدونم چه جوری از این نرم افزار خروجی بگیرم.وقتی میخوام خروجی 3dsازش بگیرم .بعد اونو وارد محیط مدل ادیتور کنم میبینم کاراکترم اندازه یه مورچه کوچیک شده!!!!
    من توی پوسر به کاراکترم اکشن و چیزایی مثل دویدن و حرکت کردن و .... نسبت میدم و وقتی بازم میام توی محیط مدل ادیتور میبینم هیچ انیمیتی قابل مشاهده نیست!!!!!!!!!!!!

دوستان میگن باید از poserخروجی بگیری و وارد محیط تر دی مکس بشی بعد از یه سری اصلاحات از مکس خروجی با پسوند mdlبگیری و وارد محیط مدل ادیتور بشی.

یه نفر به من بگه اولا با چه فرمتی از پوسر خروجی بگیرم که تری دی مکس به راحتی بتونه اونو بخونه؟
    من با کلی زحمت به کاراکترم اکشن و انیمت دادم و وقتی از poser خروجی با پسوند 3dsمیگیرم ،تمام مراحل انیمیت کردن من توی مکس ناپدید میشه!!!!

ثانیا یه نفر به من نشون بده آخه مکس کجاش export با فرمت mdl داره.ازش خروجی با پسوند 3dsمیگیرم وقتی به داخل مجیط مدل ادیتور ایمپورتش میکنم بازم انیمیت کردنش میپره!!!!!

بزرگترین مشکل من انیمت کردن یه مدل در مدل ادیتوره.اگه نتونی کاراکتر مورد نظرتو در مدل ادیتور بسازی و از مدل های نرم افزارهای دیگه استفاده کنی به علت نداشتن bone به سختی میتونی انیمت راه رفتن،دویدن و...... به کاراکترت بدی. مثلا من قسمت پای کاراکترم رو برای ایجاد عمل راه رفتن سلکت کردم،موقعی که خواستم انیمیت مورد نظرم رو بهش بدم متوجه شدم به هیچ وجه نمیشه یه عمل راه رفتن استاندارد رو بهش اعمال کرد. نصف عضلاتش کشیده میشه اونم ناجور .

خواهش میکنم کمکم کنید. به شدت به آموزش در این مبحث نیازمندم.
    یه جا گفته بودن پلاگین خاصی داره،یعنی ممکنه این طور باشه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

من خیلی وقته از این نرم افزار استفاده نمی کنم . میشه bone ساخت تو med اما اسلکت بندی واقعا توش مخفره شما می تونی یونیتی را دانلود نسخه رایگان داره همه جوره از گیم استدیو سره فقط تو چند مورد ناچیز...البته شنیدم بودم میشه از مکس انیمت همل انتقال داد که نمی دونم . mdl تا جایی که می دونم مدل های مربوط به انجین سورس و گیم استدیو هست فکر نکنم بشه با مکس گرفت .مشکل اندازه مشکل جدی نیست و خودش scale کل مدل را تغییر اندازه میده همراه اسلکت هاش با راه رفتن باید استخوان بندی کندی .من 1.5 سال که با این نرم افزار کار نکردم آخرین بازی پادشاه خیابان ها :شهر بوشهره که سورس اشه گذاشتم:

تا اونجا یاد می آد :
    ابتدا استخوان های ساختی بعدش یک استخوان می کردی .استخوان Select vertex داشته که نقاطی که زرد بودن یعنی آزاد بودن سفید یعنی به این استخوان وصل اند و آبی به استخوان دیگه ای وصل اند.
    تو نسخه 7 اش که الان هشتش اومده هر نقطه فقط می تونه به یک استخوان وصل شه این در حالی که این با سیستم های استاندارد اسلکت بندی مشکل داره.

گیم استدیو تقربیا در مرض نابودیه به نظر من ...و نسبت نسخه رایگانش به نسخه رایگان یوینتی واقعا نمی ارزه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

ممنون رفیق.شنیدم یونیتی احتیاج به فردی داره که کد نویسیش قوی باشه. تقریبا فهمیدم منظورت چیه.(سریع تایپ کردی) . منتهی همون طور که گفتم ساختنbone توی مدیل ادیتور خیلی سخته. درسته اگه توی خود مدل ادیتور ،مدل مورد نظرمو بسازم تا حدی مشکل استخوان بندیش رفع میشه.

مشکل بزرگ اینه که اگه از یه نرم افزار دیگه بهش مدل اضافه کنم به هیچ وجه نمیشه بهش استخوان اضافه کرد. یا حداقل من هر چی تلاش کردم نتونستم.
    اگه مشکل ساخت و ایجاد استخوان برای من رفع بشه با خیال راحت میتونم یه بازی بسازم.

به هر حال وقتی بخوام کد نویسی کنم و از دستور c-moveاستفاده کنم، باید یه مرجع از مدل پیش ساختم باشه که دارای انیمیشن ای مثل حرکت و ... باشه ،تا مشخصات اون مدل رو در کد نویسی قرار بدم تا مدلم بتونهد حرکت کنه.

اگه آموزشی از نحوه ی استخوان گزاری در مدل ادیتور داری بهم یاد بدی ،کمک بزرگی میکنی.
    یه سوال،این مدل آدم سرباز رو خودت توی مدل ادیتو ساختی؟؟؟
    Last edited by 3d game loser; 14-04-2013 at 12:09.

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

من اینترنت قطع میشه من خودم با Cinema4d مدل می زدم 3ds می زدم توش وارد می کردم. مدل وقتی اولین بار تو بازی لود میشه خودش واسه یک bounding box می گرده هرلحظه بخواهی می تونی عوضش کنی set_minmax داشت فکر کنم .کدنویسی یونیتی خیلی خیلی راحتر از گیم استدیو هست چون گیم استدیو شبیه c ++ هست در حالی که هم C#, و javascript و boo داره.ولا نرم افزار شو ندارم چون نسخه رایگانش هم استخوان گویا نداره برعکس ساخته بون توش آسونه چیزی که توش مخفره تعیین نقاط به استخوان هاست که دهن آدم نسبت سیروس می کنه البته نرم افزارهای دیگه تو زمینه سخت هم هستن چون یک نقطه می تونه به چند استخوان وصل بشه.
    www.youtube.com/watch?v=nrIu2ltjx_M

یا سرچ بزن Using Bone in 3d game studio med

15. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •