تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 87 از 212 اولاول ... 377783848586878889909197137187 ... آخرآخر
نمايش نتايج 861 به 870 از 2114

نام تاپيک: ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام .
    دوستان من از دیده بان، نت دارم منتها ظاهرا مشکل MTU بین مسیر داره ، یعنی مثلا اگر چیز پی ان روی جالت L2TP ست آپ بشه سایت هایی مثل یوتیوب و تلگرم رو باز نمی کنه ....
    مشکل رو مطرح کردم با مدیر فنیش حتی بهش یوزر و پس یکی از بهترین چیز پی ان های پولی دنیا رو هم دادم ( Astrill vpn) ست آپ کرد تو شرکت اونم نتونست باز کنه خودش تایید کرد مشکل رو گفت باید ببینیم چیکار میشه کرد ...
    حالا من یه نفر میخوام اینجا بهش یوزر و پس بدم تو ویندوزش یه کانکشن L2TP بسازه ببینیه رو اسیاتک هم همین طوره یا نه
    میخوام دقیق به مدیر دیده بان بگم که احتمال خیلی زیاد فقط شرکت اوناست که اینجوریه ...
    خواهشا اگر کسی میتونه به من یه پیغام بده ولی بلد باشه یه کانکشن L2TP بسازه که خیلی هم ساده ست ....
    حالادیده بان باشه یه هر شرکت دیگه ای فقط میخوام ببینم تو بقیه شرگت ها همین طوریه یا فقط منم ....
    آی دی تلگرم بفرستید لطفا
    بنده دیده بانت وپارس انلاین دارم یوزر پس +ایپی بدید تست کنم

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بنده دیده بانت وپارس انلاین دارم یوزر پس +ایپی بدید تست کنم
    لطف کنید آی دی تلگرم بفرستید ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام .
    دوستان من از دیده بان، نت دارم منتها ظاهرا مشکل MTU بین مسیر داره ، یعنی مثلا اگر چیز پی ان روی جالت L2TP ست آپ بشه سایت هایی مثل یوتیوب و تلگرم رو باز نمی کنه ....
    مشکل رو مطرح کردم با مدیر فنیش حتی بهش یوزر و پس یکی از بهترین چیز پی ان های پولی دنیا رو هم دادم ( Astrill vpn) ست آپ کرد تو شرکت اونم نتونست باز کنه خودش تایید کرد مشکل رو گفت باید ببینیم چیکار میشه کرد ...
    حالا من یه نفر میخوام اینجا بهش یوزر و پس بدم تو ویندوزش یه کانکشن L2TP بسازه ببینیه رو اسیاتک هم همین طوره یا نه
    میخوام دقیق به مدیر دیده بان بگم که احتمال خیلی زیاد فقط شرکت اوناست که اینجوریه ...
    خواهشا اگر کسی میتونه به من یه پیغام بده ولی بلد باشه یه کانکشن L2TP بسازه که خیلی هم ساده ست ....
    حالادیده بان باشه یه هر شرکت دیگه ای فقط میخوام ببینم تو بقیه شرگت ها همین طوریه یا فقط منم ....
    آی دی تلگرم بفرستید لطفا
    من اینترنت دیده بان دارم ، L2TP رو روی سیستم عامل مک و اندروید ،‌ چک کردم ، سایت های یوتیوب و فیسبوک رو بدون مشکل باز کرد. (روی هر دو با سرعت ۸ مگ میتونم با کیفیت ۱۰۸۰ ویدیو تماشا کنم)

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من اینترنت دیده بان دارم ، L2TP رو روی سیستم عامل مک و اندروید ،‌ چک کردم ، سایت های یوتیوب و فیسبوک رو بدون مشکل باز کرد. (روی هر دو با سرعت ۸ مگ میتونم با کیفیت ۱۰۸۰ ویدیو تماشا کنم)
    مال من فقط یوتیوب رو باز می کنه اونم زمانی که MTU رو بزارم روی 576 که خیلی عدد پایینی هست و اصولا نباید رو این عدد باشه ، مدیر فنی دیده بان گفت احتمال زیاد مشکل MTU بین مسیر داریم که اینجوری اختلال درست کرده ، MTU پیش فرض خود دیده بان 1492 هست که در حالت L2TP چه در ویندوز و چه در روتر نه تلگرم باز میشه و نه یوتیوب ...
    منتها وقتی بزارم رو 576 یوتیوب رو پی سی و اندروید باز میشه ولی رو تی وی LG WEBOS و گوشی IOS باز نمیشه ...
    مال شما MTU پیش فرض چنده تو مودم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

میشناسم کسی رو اونم روی مودم L2TP میزد یوتیوب روی تلوزیون استفاده میکرد ولی بعد یه مدت مخصوصا بعد از فیلتر تلگرام نه یوتیوب با این روش باز میشه نه تلگرام. اینترنت پیشگامان
    میتونید به جاش openvpn رو share کنید برای یوتیوب تلوزیون

تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

OVPN روی روتر به خاطر رمزنگاری سنگین و تنظیمات از طرف شرکت افت زیاد سرعت داره ، تا جایی که من با پهنای باند 18 مگابیت با EXPRESS VPN گه یکی از بهترین ها هست با 500 کیلو دان می کنم یعنی یک چهارم سرعت ، با OVPN یه شرکت دیگه 1 مگ دانلود می کنم ولی بیشتر از یک دیگه نمی شه ولی با L2TP همون سرعت اسمی رو می گیرم ( 2 مگابایت بر ثانیه سرعت دانلود ) که به حاطر رمزنگاری ضعیف خیلی رو سرعت تاثیر نداره ...
    روترم هم به اندازه کافی قوی هست و دو هسته ای که مشکلی ایجاد نکنه .
    کلا این موضوع به MTU ربط داره و با نت ایرانسل اضلا مشکلی نداره باید ببینم دیده بان می تونه کاری کنه یا نه چون اکانت نتفلکسم حتما اکسپرس نیاز داره و بدون اون باز نمی کنه چون پراکسی رو دیتکت می کنه ..

1.

2.

اگه نباشه جاش خالی می مونه karwan125's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    من از طریق سایت شون اقدام به ثبت نام کردم و مراحل رو کامل انجام دادم و پرداخت شد
    در اخر به من یه کد پیگیری داد فقط.
    چقدر طول میکشه اینترنت م وصل بشه ؟
    بعد رانژه شدن , خود شرکت تماس میگیره ؟ چون الان هیچ گونه یوزر و پسوردی ندارم که وارد کنترل پنل مدیریتی بشم !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    من از طریق سایت شون اقدام به ثبت نام کردم و مراحل رو کامل انجام دادم و پرداخت شد
    در اخر به من یه کد پیگیری داد فقط.
    چقدر طول میکشه اینترنت م وصل بشه ؟
    بعد رانژه شدن , خود شرکت تماس میگیره ؟ چون الان هیچ گونه یوزر و پسوردی ندارم که وارد کنترل پنل مدیریتی بشم !
    سلام
    زمان کاری24تا 72ساعت
    بعد شما بهتره تماس بگیری زودترکارتون راه میفته
    و اگر مایل بودید شماره تلفن ثبت نام شده +شهر و اسمتون رو پیام خصوصی کنید تا بدم مسول مربوطه زودتر کارتون راه بیفته

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

وضع اینترنت این شرکت برای تماشای آنلاین مثل یوتیوب چطوره؟ شهر تهران نمایندگی ندارن؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

وضع اینترنت این شرکت برای تماشای آنلاین مثل یوتیوب چطوره؟ شهر تهران نمایندگی ندارن؟
    منطقه ها فرق میکنه اما مشکلی در حال حاظر وجود نداره سرعت 8مگ راحت 1080نهایت 720رو استریم میکنه
    البته نکته اینجاست که کسی دقت نمیکنه که مهمترین گزینه برای استفاده از یوتوب و سایتهای متفاوت....نوع... ف.ی.ل..........هست که استفاده میکنید سرعت اونهم مهمه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •