تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 87 از 89 اولاول ... 377783848586878889 آخرآخر
نمايش نتايج 861 به 870 از 881

نام تاپيک: Wildfire | گوشي ارزان قيمت HTC با سيستم عامل اندرويد

آخر فروم باز reza,n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از اينجا ميتوني دانلود كني:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آموزشش هست كامل. widfire s خودش gps داخلي داره. يعني ماهواره ايه و بدون اينترنت ميتوني ازش استفاده كني.
    دوست عزیزم بسایر ممنونم که با حسن نیت جوابم رو دادید فقط یه سئوال دیگه ازتون داشتم میخواستم بپرسم چه جوری میتونم روی گوشیم از اینترنت همراه اول استفاده کنم حقیقتش سعی کردم اینترنت همراه اول رو فعال کنم ولی پیغام میده "تنظیمات قابل شناسایی نیست. تنظیمات قابل استفاده Internet WAp MMS برای شما میباشد" . میخواستم بپرسم آیا باید تنظیمات رو دستی انجام بدم و یا کار خاصی انجام بدم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    باز هم سپاسگذارم
    رضا

پروفشنال sherlock_Holmes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوست عزیزم بسایر ممنونم که با حسن نیت جوابم رو دادید فقط یه سئوال دیگه ازتون داشتم میخواستم بپرسم چه جوری میتونم روی گوشیم از اینترنت همراه اول استفاده کنم حقیقتش سعی کردم اینترنت همراه اول رو فعال کنم ولی پیغام میده "تنظیمات قابل شناسایی نیست. تنظیمات قابل استفاده Internet WAp MMS برای شما میباشد" . میخواستم بپرسم آیا باید تنظیمات رو دستی انجام بدم و یا کار خاصی انجام بدم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    باز هم سپاسگذارم
    رضا
    خواهش ميكنم..

راستش من از wifi استفاده ميكنم چون توي خونه و محل كارم اينترنت wireless دارم. توي سفر مجبور شدم اينترنت همراه اول رو فعال كنم. يادمه درخواست دادم براشون با اس ام اس اما همين پيغامي كه شما ميگين رو گرفتم! بعد برش گردوندم به حالت پيش فرض و ديدم خودش تنظيمات درست رو ايجاد كرد و وصل شد!

حالا بصورت دستي ميگم چيكار كنيد:
    به ترتيب بريد به:
    menu
    settings
    wireless & networks
    Mobile networks
    accsess point names
    اينجا اگر MCI-GPRS رو ميبيني كه برو دخلش اگر نه يدونه NEW بساز بعد برو داخلش و تنظيماتي كه ميگم رو وارد كن:
    NAME= MCI-GPRS
    APN= MCINET
    PROXY= 192.168.194.73
    MCC= 432
    MNC= 11
    بعد SAVE كن. بايد همراه اولش رو هم با اس ام اس فعال كرده باشي. من تنظيماتم اينا بود و كار ميكنه. شما هم تست كن.
    بعد چيزي كه بايد دقت كني اينه كه الكي فعال نباشه اينترنتت! يعني كارت كه تمام شد بايد Mobile network رو خودت قطع كني وگرنه خودش دانلود و اينا ميكنه گاهي و خرجت ميره بالا.
    اينكارو با widget ميتوني بكني.

انگشتت رو روي يه جاي خالي صفحه گوشي نگه دار ناگهان(!) يه منو باز ميشه. widget رو انتخاب كن. بعد setting رو انتخاب كن و بعد mobile network رو. بعد گزينه select رو بزن. ميبيني كه يه آيكون مياد رو صفحه كه هربار لمسش كني اينترنت همراه اولت روشن يا خاموش خواهد شد.
    موفق باشي

3. 2 کاربر از sherlock_Holmes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ضمنا اگر برنامه sygic رو نصب كردي بار اول بايد حدود 50 مگ دانلود بكني اطلاعات ايران رو! يه فكري براي دانلودش بكن چون فقط بايد با خود گوشي دانلود كني.

5. این کاربر از sherlock_Holmes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ضمنا اگر برنامه sygic رو نصب كردي بار اول بايد حدود 50 مگ دانلود بكني اطلاعات ايران رو! يه فكري براي دانلودش بكن چون فقط بايد با خود گوشي دانلود كني.
    دوست عزیزم خیلی ممنون از توجهتون. حقیقتش من نقشه رو هم با اینترنت pc دانلود کردم و میخوام اضافه کنم.البته هنوز موفق به نصب نشدم و دارم با گوشی ور میرم.
    باز هم ازت ممنونم خیلی کمک بزرگی کردید.
    ارادتمند
    رضا
    Last edited by reza,n; 05-10-2012 at 22:11.

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام....
    واید فایر اس چنده قیمتش الان؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام مجدد
    دوست عزیزم میخواستم بپرسم راهی هست که بتونم از دانلود این فایل حجیم 50 مگی که گوشی خودش میخواد دانلود کنه خلاص بشم؟؟؟حقیقتش من خودم این فایل رو بصورت دستی توی پوشه Maps کپی کردم.
    ممنونم

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام....
    واید فایر اس چنده قیمتش الان؟
    باید حدودای 420-450 باشه.دقیقا" نمیدونم. من 20 روز پیش 400 تومن گرفتم

10. این کاربر از reza,n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با سلام مجدد
    دوست عزیزم میخواستم بپرسم راهی هست که بتونم از دانلود این فایل حجیم 50 مگی که گوشی خودش میخواد دانلود کنه خلاص بشم؟؟؟حقیقتش من خودم این فایل رو بصورت دستی توی پوشه Maps کپی کردم.
    ممنونم
    تا جاییکه یادمه نمیشه. یک base هست برای برنامه که میتونی با pc دانلود کنی و بریزی تو گوشی اما حدود 40 تا 50 مگ رو باید با خود گوشی دانلود کرد. توی همون فروم مربوط بپرسین جواب میدن.
    اگر زیاد به navigation نیازی نداری و فقط نقشه میخوای خود maps توی گوشی که مال گوگل هست کامله. حتی اونم اگر اینترنت همراه اول رو فعال کنی navigation بهت میده.
    در غیر اینصورت نرم افزار maverick رو هم بهت پیشنهاد میدم. کامله.
    البته sygic یه چیز دیگست از هر نظر.
    Last edited by sherlock_Holmes; 08-10-2012 at 18:17.

آخر فروم باز kar1591's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساوالان

پيش فرض

خواهش ميكنم..

راستش من از wifi استفاده ميكنم چون توي خونه و محل كارم اينترنت wireless دارم. توي سفر مجبور شدم اينترنت همراه اول رو فعال كنم. يادمه درخواست دادم براشون با اس ام اس اما همين پيغامي كه شما ميگين رو گرفتم! بعد برش گردوندم به حالت پيش فرض و ديدم خودش تنظيمات درست رو ايجاد كرد و وصل شد!

حالا بصورت دستي ميگم چيكار كنيد:
    به ترتيب بريد به:
    menu
    settings
    wireless & networks
    Mobile networks
    accsess point names
    اينجا اگر MCI-GPRS رو ميبيني كه برو دخلش اگر نه يدونه NEW بساز بعد برو داخلش و تنظيماتي كه ميگم رو وارد كن:
    NAME= MCI-GPRS
    APN= MCINET
    PROXY= 192.168.194.73
    MCC= 432
    MNC= 11
    بعد SAVE كن. بايد همراه اولش رو هم با اس ام اس فعال كرده باشي. من تنظيماتم اينا بود و كار ميكنه. شما هم تست كن.
    بعد چيزي كه بايد دقت كني اينه كه الكي فعال نباشه اينترنتت! يعني كارت كه تمام شد بايد Mobile network رو خودت قطع كني وگرنه خودش دانلود و اينا ميكنه گاهي و خرجت ميره بالا.
    اينكارو با widget ميتوني بكني.

انگشتت رو روي يه جاي خالي صفحه گوشي نگه دار ناگهان(!) يه منو باز ميشه. widget رو انتخاب كن. بعد setting رو انتخاب كن و بعد mobile network رو. بعد گزينه select رو بزن. ميبيني كه يه آيكون مياد رو صفحه كه هربار لمسش كني اينترنت همراه اولت روشن يا خاموش خواهد شد.
    موفق باشي
    من که بعد از مدت ها هنوز نتونستم به اینترنت وصل بشم
    شماره پیامکی که میفرستیم چنده ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •