تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 87 از 164 اولاول ... 377783848586878889909197137 ... آخرآخر
نمايش نتايج 861 به 870 از 1637

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مودم های 3G و 4G

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

1-TP-Link M7650 4G LTE Cat11 Mobile WiFi Hotspot

2- Netgear Aircard AC810S 4G LTE Cat11 Mobile Hotspot

3- Huawei B525 4G LTE Cat6 Wireless Router
    amazon £149.99
    * Huawei B525s-23a:

* Huawei B525s-65a:
    -
    * Huawei B525s-95a: ....
    *

4-Huawei E5186 4G Cat6 802.11ac LTE CPE
    amazon £182.70
    ایران 620 تومن
    * Huawei E5186s-22a: LTE Band 1/3/7/8/20/38 (FDD 800/900/1800/2100/2600MHz, TDD 2600MHz)
    *Hi-silicon chipset
    ==============================

سلام

دوستان کمک کنید، کدوم بهتره؟
    در رابطه با 2 مودم اول ، میشه غیر از وای فای با یو اس بی هم به کامپیوتر وصل شد و از اینترنت استفاده کرد یا خیر؟

1- کلا بی خیال تی پی لینک و حتی دی لینک بشو چون از نظر فریمور و نرم افزاری داغون هست و خیلی اذیت میکنه با اینکه سخت افزاری مشکل نداره. من هم مدل های تی پی لینک داشتم و هم دی لینک و اصلا راضی نبودم

2- این مدل نت گیر که انتخاب کردید متاسفانه تو ایران کارایی نداره و و نمیتونه سه و 4 باند رو تجمیع کنه چون هنوز اپراتورهای ایران توانایی بیش از دو باند تجمیع رو ندارند و عملا کت 11 بودن اون ارزشی نداره. در ضمن همون دوباندی هم که تجمیع میکنه هرگز علامت 4G+ رو براتون نشون نمیده در صورتی که مدل های هوایی 525 که در زیر درموردش مینویسم کاملا پلاس شدن و تجمیع رو نشون میدهد. شما اگر در متطقه ای هستی که فرکانس قوی هست باید یک مودم کت 6 بگیری و اگر قوی نیست بهتره مودم های کت 4 بگیری و کمتر هزینه کنی

3- بین اون سه مدل 525 که نام بردید فقط مدل Huawei B525s-23a در ایران هست و گارانتی شرکت idh ایران رو دارن و کاملا همه فرکانس های ایران رو پشتیبانی میکنه البته به جز باند 3500 ایرانسل یا همون TD LTE که اون مودم های خاص خودش رو داره. ولی باند TD LTE شاتل که 2600 هست رو پشتیبانی میکنه و بقیه فرکانس های اون مدل های دیگه اصلا به کارتون نمیاد و نیاز ندارید و توی این مدل هایی که نام بردید فقط همین مدل Huawei B525s-23a بهترین هست و توسط سایت های معروف در حال فروش هست

4- مدل Huawei E5186s-22a هم بسیار عالی هست ولی تنها یک فرکانس كمتر داره و مدل قدیمی تر 525 در واقع حساب میشه به جز اون فرکانس، یک مشکل فوق اساسی دیگه هم داره که تنها فروشنده اون سایت مودم مارت هست. .......

در نتیجه من تنها مدل مناسبی رو که میتونم پیشنهاد بدهم فقط همون مدل Huawei B525s-23a هست که خودم هم ازش خریدم و راضی هستم من از دیجیکالا حدود 575 خریدم چون کد تخفیف زده بود و دیجی بن هم داشتم. سه سال هم گارانتی IDH داره.

سلام دوستان اين مودم Huawei B525?دو مدل داره يكي 23a و يكي 65a كه داخل ديجي كالا و مودم مارت توضيح نداده كدوم مدلشه. باز مثله e5186-61a نشه كه تجميع رو باند ٣ و ٧ نداشته باشه. كسي اطلاعاتي داره در اين خصوص
    چواب شما رو هم در بالا دادم
    Last edited by .::Mohammad::.; 14-10-2017 at 13:12.

2. 5 کاربر از .::Mohammad::. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

2- این مدل نت گیر که انتخاب کردید متاسفانه تو ایران کارایی نداره و و نمیتونه سه و 4 باند رو تجمیع کنه چون هنوز اپراتورهای ایران توانایی بیش از دو باند تجمیع رو ندارند و عملا کت 11 بودن اون ارزشی نداره. در ضمن همون دوباندی هم که تجمیع میکنه هرگز علامت 4G+ رو براتون نشون نمیده در صورتی که مدل های هوایی 525 که در زیر درموردش مینویسم کاملا پلاس شدن و تجمیع رو نشون میدهد. شما اگر در متطقه ای هستی که فرکانس قوی هست باید یک مودم کت 6 بگیری و اگر قوی نیست بهتره مودم های کت 4 بگیری و کمتر هزینه کنی
    خیلی ممنون از توضیحاتتون ، زحمت کشیدید.

یعنی مودم نت گیر حتی با تجمیع ،سرعت پایینتری از 525 میده؟ با وجود چیپست کوالکامش؟ (البته جایی چیپست هواووی با این چیپست مقایسه نشده که بشه فهمید کدوم بهتره)
    و اینکه به ریسک سرمایه گذاری به آینده که کت بالاتر در ایران ساپورت بشه ، نمی ارزه؟

ضمن اینکه این مدل فقط تو سایت novinphone موجوده که اون هم باید سفارش بذاریم ( از اپراتور telstra استرالیا آنلاک شده).

4. این کاربر از ericCantona بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

خیلی ممنون از توضیحاتتون ، زحمت کشیدید.

یعنی مودم نت گیر حتی با تجمیع ،سرعت پایینتری از 525 میده؟ با وجود چیپست کوالکامش؟ (البته جایی چیپست هواووی با این چیپست مقایسه نشده که بشه فهمید کدوم بهتره)
    و اینکه به ریسک سرمایه گذاری به آینده که کت بالاتر در ایران ساپورت بشه ، نمی ارزه؟

ضمن اینکه این مدل فقط تو سایت novinphone موجوده که اون هم باید سفارش بذاریم ( از اپراتور telstra استرالیا آنلاک شده).
    من با کلی تحقیقات مدل 525 رو خریدم و با چند نفری که نت گیر رو داشتن کلی صحبت کردم و هیچ کدوم پلاس شدن مدل 810 و مدل های ذیگه اش رو تایید نکردن ومیگن روی صفحه نمایش پلاس رو نشون نمیده و از سرعت هم زیاد راضی نبودن و اکثرا از خریدشون پشیمون بودن حتی از فریمورش به دلیل نداشتن انعطاف ناراضی بودن
    در اینکه نتگیر چیپستش رو کاغذ بهتره شکلی نیست ولی توی عمل این عزیزانی که دارند راضی نبودن بابت هزینه ای که کردن و من دلیلش رو فقط در یک چیز می بینم و اون اینکه اکثر دکل های جدید نصب شده توسط اپراتورهای ایران ساخت هواوی هست و اینکه اپراتورهای ایران توی تجمیع هم اکثرا مشکل دارند و من به این نتیجه رسیدیم نت گیر و کولکام و کت بالاتر از 6 فعلا هم ریسک هست و هم هزینه اضافه و هم اینکه بعید به نظر میاد به این زودی ها مثلا ایرانسل بیاد روی 4 فرکانس اینترنت رو بده تازه اگر بیاد 4 فرکانس راه بندازه ایا اصلا مودم نت گیر اون فرکانس های جدید رو داره یا نه ؟ اصلا به اینش فکر کردی ؟
    به نظر من ریسک نکن ولی باز خودت می دونی
    تمام اون چیزهایی که گفتم دونه دونه تجربه خودم بوده مثل سایت مودم مارت که کلی باهاشون دردسر داشتم سره یک مودمی و همچنین مودم های تی پی لینک و دی لینک هم تجربه اش رو داشتم ولی نتگیر از تجربه چند تا از عزیزان استفاده کردم و در مورد 525 هم با خیلی از کاربرها صحبت داشتم که اخر تصمیم گرفتم بخرمش
    Last edited by .::Mohammad::.; 12-10-2017 at 02:52.

6. 3 کاربر از .::Mohammad::. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان من با گوشی ze500kl ایسوس شیر کردم دانلودم تو تایم راییگان 3 میگ اینا بود یا 2.80 میخوام بینم مودم بگیرم بیشتر میشه؟اگه اره مومی هست هم 4جی هم rdساپورت کنه
    توی منزلم میخوام استفاده کنم
    یعنی واقعا کسی نیست؟

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

8. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017
    محل سكونت
    خطه دلاور پرور

پيش فرض

یعنی واقعا کسی نیست؟

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk
    سلام

گوشی زن فون 2 شما به نظر میرسه Cat4 باشه یعنی اگر مال رایگان بودن شبانه نباشه مال گوشیتونه بهتر اول یه مودم با پورت گیگابیتی بگیرید بعد فقط 29 تومن بدید یک ماه شبانه بزنید

10. این کاربر از kerminio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

. . .
    . . .
    Last edited by Masoud-Susa; 28-11-2017 at 16:36.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

پست حذف شود.
    Last edited by epaaeiz; 14-10-2017 at 23:48.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام من میخوام مودم 4G هوآوي مدل B525 حضوری خرید کنم تو تهران کجا میتونم بخرم باتشکر ممنون میشم راهنمایی کنین

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام

گوشی زن فون 2 شما به نظر میرسه Cat4 باشه یعنی اگر مال رایگان بودن شبانه نباشه مال گوشیتونه بهتر اول یه مودم با پورت گیگابیتی بگیرید بعد فقط 29 تومن بدید یک ماه شبانه بزنید
    کت 4 باید تا 150 بگیره
    سواله من اینه مودم بگیرم انتن دهیم اینا میره بالاتر یا سرعتم؟ارزش داره مودم های قیمت بالا بگیریم یا عملا توی اسران کاربردی نداره؟
    اخه همیشه دانلود نکمنم گاها میکنم
    همراه اولم میگن فری گداشته
    بعدش دانگل های usb سرعتشون بتونن 25 میگ باید بدن دیگه اره؟یکی داره بگیرم تست کنم
    چ

15. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

کت 4 باید تا 150 بگیره
    سواله من اینه مودم بگیرم انتن دهیم اینا میره بالاتر یا سرعتم؟ارزش داره مودم های قیمت بالا بگیریم یا عملا توی اسران کاربردی نداره؟
    بعدش دانگل های usb سرعتشون بتونن 25 میگ باید بدن دیگه اره؟یکی داره بگیرم تست کنم
    چ
    باید بگیره من هم همین سوال برام پیش اومد از جایی که این باید مربوط میشه به نزدیک دکل بودن و اینکه فرکانسی ککه روش هستید پهنای باند خالی داشته باشه تا 150 مگ رو بده درصورتی که عملا بیشتر از 80 نمیشه

- - - Updated - - -

کت 4 باید تا 150 بگیره
    چ
    باید بگیره من هم همین سوال برام پیش اومد از جایی که این باید مربوط میشه به نزدیک دکل بودن و اینکه فرکانسی ککه روش هستید پهنای باند خالی داشته باشه تا 150 مگ رو بده درصورتی که عملا بیشتر از 80 نمیشه

17. این کاربر از mahan999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •