تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ايا موقعيت مكاني ازادي براي شما مناسب است

راي دهنده
8. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

6 75.00%
  • خير

2 25.00%
صفحه 868 از 870 اولاول ... 368768818858864865866867868869870 آخرآخر
نمايش نتايج 8,671 به 8,680 از 8700

نام تاپيک: آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال داخلی

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض اولين پيروزي قطبي در اولين بازي خانگي/ شيميزو يك- فوكواوكا صفر

اولين پيروزي قطبي در اولين بازي خانگي/ شيميزو يك- فوكواوكا صفر

سايت گل- تيم شيميزو اسپالس ژاپن در دومين هفته از مسابقات جي‌ليگ اولين پيروزي خود را دشت كرد.

شيميزو كه با مربيگري افشين قطبي در اولين هفته سه بر صفر مغلوب تيم کاشیوا ریسول شده بود، در هفته دوم حريف خود فوكواوكا را با نتيجه يك بر صفر شكست داد.

تك‌گل شاگردان قطبي در دقيقه80 به ثمر رسيد تا اين تيم از دو مسابقه اول خود 3امتياز به جيب بزند.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

شیمیزو پیروز شد؛ قطبی: این برد بسیار مهمی بود

سایت گل – شیمیزو اس‌پالس توانست با نتیجه یک بر صفر در خانه تیم آویسکا فوکو اوکا را ببرد.

تنها گل دیدار را گنکی اومائه در دقیقه 80 زد.

افشین قطبی، مربی شیمیزو پس از این دیدار گفت: «این برد بسیار مهمی بود. فشار بر روی ما بود چون این اولین دیدار خانگی ما در این فصل بود. شش هفته پیش بود که در اولین دیدار شکستی خانگی را متحمل شدیم و از نظر ذهنی دیدار دشواری را پیش رو داشتیم.

در نیمه دوم تغییرات تاکتیکی بسیاری در تیم دادم و توانستیم با خلاقیت به فرصت دست یابیم و گنکی هم به زیبایی گل زد. ما پس از گل هم تهاجمی بازی کردیم و از رفتار بازیکنان خوشحالم.»

شیمیزو از دو بازی خود سه امتیاز دارد.

کد:

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

قطبی: شیمیزو هنوز تجربه کافی را ندارد

سایت گل –

تیم شیمیزو اس پالس در خانه یوکوهاما مارینوس به تساوی یک بر یک رسید. اومائه از روی نقطه پنالتی در دقیقه 80 برای شیمیزو، و هیودو در دقیقه 85 برای مارینوس گل‌زنی کردند.

این بازی در ورزشگاه نیسان برگزار شد، همان ورزشگاهی که فینال جام جهانی 2002 در آن برگزار شد.

قطبی پس از این دیدار گفت:

اول از همه، باید از تمام طرفداران در ژاپن تشکر کنم. باید از مهمان‌نوازی شما تشکر کنم. این اولین باری بود که از ورزشگاه دیدن می‌کردم، ورزشگاه فوق‌العاده‌ای است. در سال 2002 با تیم ملی کره جنوبی تنها 45 دقیقه تا بازی در این ورزشگاه فاصله داشتیم، و من مجبور بودم زمان زیادی را منتظر باشم تا به این ورزشگاه برسم! البته حالا بیش از پیش آن را خواهیم دید.

فکر می‌کردم بازی را می‌بریم اما متاسفانه در دقایق پایانی گل خوردیم و نتوانستیم بازی را مدیریت کنیم. به نظرم اگر تجربه بیشتری داشتیم امتیاز بیشتری از این دیدار می‌گرفتیم.

ما همیشه تلاش می‌کنیم تیم پیشرفت کند. اما ما مصدومیت‌های بسیاری داشتیم و تلاش کردیم با وجود این مصدومیت‌ها تیم خوبی به میدان بفرستیم. همچنین بازیکنان جوان بسیاری داریم و داریم تلاش می‌کنیم تعادل خوبی در تیم داشته باشیم و تعادل خوبی هم داشتیم و لیگ را خوب شروع کرده‌ایم.

من تلاش کردم تغییرات تاکتیکی هوشمندانه‌ای داشته باشم، تا تیم را بهبود ببخشیم. در انتهای دیدار توپ چندان در دست ما نبود و روی توپ‌های دوم ضربه خوردیم. ما کمی بداقبال بودیم و می‌توانستیم پیروزی خارج از خانه خوبی به دست بیاوریم.

من مطمئن نیستم که بتوانم درباره داور صحبت کنم و به همین دلیل صحبت نمی‌کنم!

ما بازیکنان بسیاری داریم که تجربه کافی را ندارند. بازیکنان به اندازه کافی در دیدارهای رسمی کنار هم بازی نکرده‌اند. این همان تجربه‌ای است که تیم نیاز دارد. این تنها سومین دیدار رسمی ما در این فصل بود.

اگر می‌توانستیم سازمان‌دهی بهتری در دفاع داشته باشیم بهتر می‌بود. ما بیش از حد احساسی بازی کردیم. اگر به صحنه گل هم بنگرید متوجه می‌شوید که داور خطایی را نادیده گرفت.

البته تیم با تجربه بهتر به مشکلات غلبه می‌کند. ما باید تمرکز بالاتری داشته باشیم.

ما تلاش کردیم که آزادی عمل حریف را محدود کنیم. باید مسئولیت‌پذیری دفاعی خود را بیشتر کنیم تا از نظر حمله بهتر کار کنیم.

کد:

پی نوشت " داوری افتضاح بود ، افتضاح تر از این هم بوده"

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض بازیکن استقلال کارشناس BBC شد!+عکس

این حاصل پول های بی حسابی است که بدون ضوابط خاص به برخی بازیکنان فوتبال در سال های گذشته پرداخت شد.
    به گزارش آتی نیوز، محمد تقوی بازیکن سال های گذشته تیم فوتبال استقلال که اکنون در اروپا زندگی می کند به عنوان کارشناس ورزشی در شبکه بی بی سی فارسی حاضر می شود.
    این حاصل پول های بی حسابی است که بدون ضوابط خاص به برخی بازیکنان فوتبال در سال های گذشته پرداخت شد و اکنون بازیکنی که با پول بیت المال معروف و ثروتمند شده، اینگونه با شبکه های معاند نظام همکاری می کند.
    بعید نیست از ماههای آینده شاهد فوتبالیستهایی باشیم که پس از کوچکترین انتقاد از وضعیت فرهنگی و اخلاقی انها، راهی فرنگ شوند تا به سقف قراردادهای صوری در فوتبال کشورمان بخندند.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

بازیکن استقلال کارشناس BBC شد!+عکس
    دیوید بکام یهودی بوده است! +عکس
    کاکا مسلمان شد! + عکس
    کرش جاسوس سیا! +عکس

جدید ترین خبرهای پرمحتوای ورزشی هر کدام در تاپیکی جدا با توضیحات ارزشی و کارشناسی شده !!

پروفشنال masoud71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

در اینکه بازیکنان ایرانی دارن پول مفت میگرین(پولی که بیشتر از اون حد خودشونه)شکی نیست ولی ...

پروفشنال King_90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    behind u

پيش فرض

این حاصل پول های بی حسابی است که بدون ضوابط خاص به برخی بازیکنان فوتبال در سال های گذشته پرداخت شد.
    به گزارش آتی نیوز، محمد تقوی بازیکن سال های گذشته تیم فوتبال استقلال که اکنون در اروپا زندگی می کند به عنوان کارشناس ورزشی در شبکه بی بی سی فارسی حاضر می شود.
    این حاصل پول های بی حسابی است که بدون ضوابط خاص به برخی بازیکنان فوتبال در سال های گذشته پرداخت شد و اکنون بازیکنی که با پول بیت المال معروف و ثروتمند شده، اینگونه با شبکه های معاند نظام همکاری می کند.
    بعید نیست از ماههای آینده شاهد فوتبالیستهایی باشیم که پس از کوچکترین انتقاد از وضعیت فرهنگی و اخلاقی انها، راهی فرنگ شوند تا به سقف قراردادهای صوری در فوتبال کشورمان بخندند.

واقعا دوست عزیز این خبرهایی که شما می ذاری , یدونه باشه . خبرهات خیلی توپ داداش . بیشتر از این خبرها بذار .

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

این خبرا دیگه چیه شما میذاری!!!!

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

پول بیت المال معروف و ثروتمند شده، اینگونه با شبکه های معاند نظام همکاری می کند.
    از اون جمله های تاریخی هست که نویسنده رو می خوای بگیری خفه کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •