تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 868 از 947 اولاول ... 368768818858864865866867868869870871872878918 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,671 به 8,680 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

دیشب به رفیقم گفتم اینترنت ایران چطوری شده 15 دقیقه یه ضرب داشت میخندید ترافیک داخل و خارج دیگه چیه طرف المان زندگی میکنه تو یه روز 5 ترابایت میتونه دانلود کنه ما کجاییم اونا کجان واقعا برا این مملکت متاسفم که همه چیش به کلاهبرداری از مردم ختم میشه.

2. 2 کاربر از AliROCK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز navid_fo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دیشب به رفیقم گفتم اینترنت ایران چطوری شده 15 دقیقه یه ضرب داشت میخندید ترافیک داخل و خارج دیگه چیه طرف المان زندگی میکنه تو یه روز 5 ترابایت میتونه دانلود کنه ما کجاییم اونا کجان واقعا برا این مملکت متاسفم که همه چیش به کلاهبرداری از مردم ختم میشه.
    اشکم در اومدش با این حرفت راست میگم چه نیازی به دشمن هستش برای این مملکت وقتی اینجوریه خونمون

4. این کاربر از navid_fo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

این اینترنتی که به خورد همه دارن میدن حجمی هست
    اینترنت غیر حجمی اونوقت به یه حدی برسه سرعت میشه مثل اینترنت 10 ساله پیش واقعا جالبه نخرید دوستان دارن سره همه کلاه میزارن
    بی نهایت انلاین فیلم ببین اونم کجا ؟ اونم چه فیلمایی؟ بی نهایت انلاین شهاب حسینی ببین
    ماشین گرون میشه همه میخرن اینترنت گرون میشه باز همه میخرن هر چی بگی همینه نمیدونم مغز مردم ما معکوس کار میکنه!
    اینترنت غیر حجمی با استانه مصرف یعنی بازی با کلمات

6. 2 کاربر از AliROCK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

من از دیده بان نت گرفتم 8 مگ سرعت با اسپید تست روی 2 مگ نشون میده پینگ هم 70 و اصلا راضی نیستم فقط حجمش خوبه که وقتی یه اینستاگرام رو یه ویدیو رو راحت نشون نمیده به درد نمیخوره میخوام بیام فن آوا اینجور که معلومه خیلی فرقی نداره ولی خوب شبانه داره

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من از دیده بان نت گرفتم 8 مگ سرعت با اسپید تست روی 2 مگ نشون میده پینگ هم 70 و اصلا راضی نیستم فقط حجمش خوبه که وقتی یه اینستاگرام رو یه ویدیو رو راحت نشون نمیده به درد نمیخوره میخوام بیام فن آوا اینجور که معلومه خیلی فرقی نداره ولی خوب شبانه داره
    فن آوا کیفیتش خوبه ولی همه جا سرعت بالا نمیده زنگ بزن مرکز رو استعلام کن ......
    دیده بانم شبانه داره ...

پینگ با 4224 و 8888 بگیر ببین چنده ......

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

فن آوا کیفیتش خوبه ولی همه جا سرعت بالا نمیده زنگ بزن مرکز رو استعلام کن ......
    دیده بانم شبانه داره ...

پینگ با 4224 و 8888 بگیر ببین چنده ......
    در کل کم نمیارم از بابت حجم من کافیه ولی سرعت واقعا بده جالبه روز اول تا 600 کیلوبایت با دانلود منیجر میرفت بعد که زنگ زدم گفتم بالاتر نمیره؟ گفت بذارین تست کنیم دیگه بعد اون آوردن پایین روی 200 کیلوبایت تنظیم شده فیکس ولی یهو میشه مثلا 80 و ... دوباره میاد روی 200 هی هم میگن درست میکنیم و خط تون نویز داره و در صورتی که روی یه خط دیگه مخابرات داشتم 2 مگ نامحدود فقط به خاطر سرعت اینو گرفتم که پشیمون شدم پینگش روی داخلی 70 روی خارجی ها 300 به بالاس در کل وقتی یه تلگرام کار میکنی یا اینستاگرام میفهمی واقعا داغونه من ایرانسل هم دارم مودم واقعا عالیه ایرانسل باهاش کار میکنی میفهمی اینترنت خوب تو ایران همینه کاشکی قیمت هاشو بشکونه آدم نیازی نداره دیگه از اینا بگیره من 120 گیگ میگیرم 1 ساله 200 تومن و 5 6 ماهه تموم میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

دیده بان شبانه نداره من شب کلی دانلود کردم ولی همه رو کم کرده از حجمم دروغ میگه اگه بود مگه خل بود نزنه تو سایت اش !!! میومد تبلیغی میزد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

خودتان قضاوت کنید

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

12. 4 کاربر از mr.arbab28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نسخه جدید جدول مقایسه تعرفه‌های غیرحجمی بر اساس حجم بین‌الملل + طرح‌های تشویقی

بر اساس آخرین تغییرات
    (25 آذر، پیشگامان)

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnlyRealMadrid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

خودتان قضاوت کنید

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

چه بهونه مضحکی اورده. کی گفته تمام شرکتا اینجورین؟ تنها شرکتی که تو سرعت مسخره بازی دراورده همین فن آواست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •