تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 86 از 1298 اولاول ... 3676828384858687888990961361865861086 ... آخرآخر
نمايش نتايج 851 به 860 از 12975

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

فکر کنم بايد دست به کار بشم و تک تک گذارش خلافى رد کنم.
    على رغم تذکر هنوز شاهد خوب حرف زدن ببخشيد بد حرف زدن و استفاده از کلمات غير عرف و توهين هستيم.
    از من که هيچ مشکلى نداره سرويسم.
    دوست عزیز من نمی دونم چرا سنگ اینارو به سینه می زنی ولی وقتی دارم به عینه می بینم که دروغ می گن انتظار داری هیچی نگم و بگیم شما درست می گید و از سرویس شما بهترم وجود نداره؟!!!
    امید وارم همیشه راضی باشید ولی من یکی شخصا با مخابرات و اینترنتش مشکل دارم چون جوابگوی کار من نیست

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

سلام
    کسی اینجا هست که دو مک مجاز برای وصل شدن داشته باشه.اگه زنگ بزنم پشتیبانی می شه کاری کرد؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من هم وقتي ديدم با مودم جديد كانكت نميشه، تماس گرفتم بهشون گفتم، و گفت : مك رو پاك ميكنم ، مودم رو وصل كن، فكر نميكنم چندتا مك همزمان قبول كنه؟ چرا اينكارو ميخواي بكني؟ 2تا مودم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام خانم شفيعيان ميتونيد به درجات بالاتر مخبرات بگيد سرعت رو بالاتر هم ببرن يعني روزها حدقل 180 چون شركتايي اين سرعت رو ميدن اما مخابرات كه منبع اصلي اينترنت هستش پايينتره، چون اون موقع واسه بعضي كارها مثل ديدن فيلمهاي با كيفيت youtube عالي ميشه و بعضي كارهاي تحت مرورگر ديگر، دانلود مشكلي نداره اما گفتم مخصوصا video online

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

من هم وقتي ديدم با مودم جديد كانكت نميشه، تماس گرفتم بهشون گفتم، و گفت : مك رو پاك ميكنم ، مودم رو وصل كن، فكر نميكنم چندتا مك همزمان قبول كنه؟ چرا اينكارو ميخواي بكني؟ 2تا مودم؟
    نه یکی مال کارت شبکه که الان وصله.دیگری هم برای مودم .می خوام مودم یکسره وصل بشه .ولی نمی خوام هر دفعه زنگ بزنم پشتیبانی که مک را عوض کنند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danial_4139's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خانم شفیعیان لطفا دروغ نگین، من از چند تا دوستام که از شرکتا سرویس داشتن پرسیدم مشکل کندی نداشتن. شما فکر کردن با خر طرفین؟!!! البته دور از جون دوستان عزیز، امید وارم خدا مارو از دست مخابرات و اینترنت اجباریشون نجات بده که اگه مجبور نبودم صد سال سیاهم ازتون اینترنت نمی گرفتم
    با این جور حرف زدن نه مشکل شما حل میشه نه مشکل ما ، آروم ترم میشه حرف زد .

این سرویس نا محدود فن آوا که قیمتش مناسبه کدومشه ؟

ارزون ترینش که 128 هست ماهی 101,000 تومان هزینه داره و باید خدمتتون بگم که صبح تا شب سرعتش از 20 کیلوبایت بیشتر نمیشه !!!

256 هم قیمتش 201,000 هست ، 512 قیمتش 359,000 و 1028 هم 600,000 تومان هزینه داره حالا از نظر شما این به صرفه هست دیگه ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من كه سر در نميارم يعني چي ؟ اما اگه مشكلتون مشكل چند نفر ديگه هم باشه بايد راه حل داشته باشه، اگه واسم توضيح بدي كه چه كار ميكني ممنون ميشم، آخه adsl كه فقط توي يه مودم ميره!

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

من كه سر در نميارم يعني چي ؟ اما اگه مشكلتون مشكل چند نفر ديگه هم باشه بايد راه حل داشته باشه، اگه واسم توضيح بدي كه چه كار ميكني ممنون ميشم، آخه adsl كه فقط توي يه مودم ميره!
    من الان به صورت bridge وصلم .الان می خوام مودم را به صورت pppoe قرار بدم .که چون مک مودم به جای کارت شبکه فرستاده میشه نمی تونم وصل شم.حالا برای بعد اگه بخوام دوباره به صورت bridge وصل شم نمی خوام دوباره به مخابرات زنگ بزنم.در اصل می خوام هم مک کارت شبکه وهم مک مودم را ثبت کنند تا هر وقت خواستم بین هر کدوم سوئیچ کنم.

9. این کاربر از shitan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام
    من اکو 512 دارم و شب ها به مدت یک هفته است از 30بالاتر نمی رود ولی روز ها عالی است آیا برای بقیه هم همین طور است شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام
    من اکو 512 دارم و شب ها به مدت یک هفته است از 30بالاتر نمی رود ولی روز ها عالی است آیا برای بقیه هم همین طور است شاتل

برادر بهت اشتباه آدرس دادند
    دنده عقب میری میرسی به سرويس اينترنت پرسرعت
    بعد چارا دومی میری سمت چپ تو خیابونه Shatel ADSL / شركت شاتل

12. این کاربر از armdvd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •