تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 86 از 283 اولاول ... 367682838485868788899096136186 ... آخرآخر
نمايش نتايج 851 به 860 از 2822

نام تاپيک: مباحث و سوالات مربوط به گــــــواهـــــیــــنـــا مـــــــــه

داره خودمونی میشه mohammad66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران - خ 17 شهريور

پيش فرض

سلام
    اگر با اونی که داره ازمون امتحان میگیره ( امتحان آخر، تو شهری ) دعوامون بشه و چهار چرخ طرف رو بیاریم پایین و حسابی از خجالتش در بیایم چی میشه؟
    بعدش کی ازمون امتحان میگیره؟ بازم همین یارو؟ یا میتونیم بریم یه نفر دیگه ازمون امتحان بگیره؟
    اولا نباید با آزمون گیرنده بحث کنی . درجا با قرمز امضا می کنه و جلسات اضافه+امتحان هفته دیگه

آزمون گیرنده هر 3-4 هفته عوض میشه

2. این کاربر از mohammad66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال darklord_8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    اگر با اونی که داره ازمون امتحان میگیره ( امتحان آخر، تو شهری ) دعوامون بشه و چهار چرخ طرف رو بیاریم پایین و حسابی از خجالتش در بیایم چی میشه؟
    بعدش کی ازمون امتحان میگیره؟ بازم همین یارو؟ یا میتونیم بریم یه نفر دیگه ازمون امتحان بگیره؟
    ببین با اونی که ازت امتحان میگیره خودمونی نمیشی و شوخی و .... تعطیل . اینا اعصاب ندارن هر روز از کلی آدم امتحان میگیرن
    فقط یه سلام بکن و هرچی میگه انجام بده. مخالفت هم نکن باش. یادت نره گفت اینجا پارک کن نگا کنی دمه پل نباشه

هر گواهی اشتغال به تحصیل تا چه مدت اعتبار داره ؟شنیدم از روزی که گواهی رو مدرسه میده سه ماه اعتبار داره ؟
    تا اونجایی که من یادمه 30 روز بود . میتونید از آموزشگاه بپرسید

4. این کاربر از darklord_8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Tom Clancy's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من 2 روزه کلاسهای شهریم شروع شده یه مشکلی که دارم اینه که نمیتونم فاصله جلوی ماشین با مانع جلویی یا سمت راست ماشین با بغل روتشخیص بدم میخواستم بدونم راه خاصی داره که بشه تشخیص داد؟؟
    از مربی ام که سوال میکنم میگه حدسیه؟

پروفشنال soooot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    فعلا توي مردمك چشم شما !

پيش فرض

بازم سلام
    اون جوونوری که ازم امتحان میگیره در ده ثانیه اول میگه برو دنده سه و به محض اینکه سرعتت رو بردی بالا میگه کنار یه ماشین که چند متر جلوترت هست پارک دوبل کنی، کلاچ ماشینش رو هم دست کاری کرده و خیلی بالا آزاد میکنه!
    یعنی همه رو زیر 30 ثانیه بعد از سوار شدن رد میکنه، درحالی که تو برگه امتحان نوشته 3 دقیقه اول برای عادت کردن به کلاچ و... و بدست آوردن قلق ماشین هست، آیا اصلا این کار این یارو قانونی هست؟ میشه اعتراضی بهش کرد یا دیکتاتوری محض در اینجور موارد حکم فرماست؟
    رفتم آموزشگاه میگم قضیه اینجوریه میگن قبول داریم کار جناب سرهنگ اشتباهه ولی ما نمیتونیم به جناب سرهنگ چیزی بگیم!
    چیکار کنم؟ این حییون تا حالا چهار بار منو رد کرده

پ.ن: کمی تا نسبتی دلم خنک شده، میگفتن دیروز یکی گرفته اینقدر زدتش که جناب سرهنگ صدای سگ داده

اگه نباشه جاش خالی می مونه dma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آخ که قربونه اون خانوم سرهنگی که ازم امتحان گرفت برم! نشستم تو ماشین اینجوری کرد: عزیزم،قربونت برم 1 رو بده 2 بعد 3 جلو ماشینه پارک دوبل کن.40 ثانیه نشد گفت مبارک باشه!

8. این کاربر از dma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من 2 روزه کلاسهای شهریم شروع شده یه مشکلی که دارم اینه که نمیتونم فاصله جلوی ماشین با مانع جلویی یا سمت راست ماشین با بغل روتشخیص بدم میخواستم بدونم راه خاصی داره که بشه تشخیص داد؟؟
    مشکل شما با یکم تمرین بیشتر حل میشه . اگر تازه رانندگی رو شروع کردید عادیه

چیکار کنم؟ این حییون تا حالا چهار بار منو رد کرده
    شما گویا سرهنگتون زیادی عقده داره چند نفر جمع بشین برین آموزشگاه درخواست بدین عوضش کنن

---------- Post added at 12:45 AM ---------- Previous post was at 12:43 AM ----------

آخ که قربونه اون خانوم سرهنگی که ازم امتحان گرفت برم! نشستم تو ماشین اینجوری کرد: عزیزم،قربونت برم 1 رو بده 2 بعد 3 جلو ماشینه پارک دوبل کن.40 ثانیه نشد گفت مبارک باشه!
    زنها راحت میگیرن

من خودم سوار که شدم ماشین تو پارک بود. گفت بیا بیرون به دنده دو نرسیدم گفت این بغل پارک کن. پارک کردم گفت قبولی بور پایین البته پرسید که قبلا رانندگی کردی

اگه نباشه جاش خالی می مونه nima_voroojak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام دوستان

یکی از دوستان تازه گواهی نامه گرفته از این هوشمندا پشتش نوشته محدودیت 32 این یعنی چی ؟

آخر فروم باز ARASH66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ■ قلب زمین

پيش فرض

سلام دوستان
    دوست عزیز اگر از پراید استفاده می کنید می توانید از قسمت آب پاچ روی کاپوت استفاده کنید، یعنی این قسمت رو بندازید روی جدول یا خط کناری در این صورت دقیقا لاستیک شما روی اون محدودس.
    ولی مطمئن باشید با تمرین بیشتر می توانید به راحتی فاصله رو حدس بزنید.

کـاربـر بـاسـابـقـه zahedy2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    صفحه 8140 کتاب زندگی ...

پيش فرض

باید عادت کنی ولی می تونی حین تمرین چراغ رو روشن کنی و از انعکاس نور اون فاصله ات را بهتر حدس بزنی

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان

یکی از دوستان تازه گواهی نامه گرفته از این هوشمندا پشتش نوشته محدودیت 32 این یعنی چی ؟
    عینک میزنه دوست شما؟
    باید عادت کنی ولی می تونی حین تمرین چراغ رو روشن کنی و از انعکاس نور اون فاصله ات را بهتر حدس بزنی
    از خط کشیهای خیابون هم میتونی کمک بگیری

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •