تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 86 از 95 اولاول ... 3676828384858687888990 ... آخرآخر
نمايش نتايج 851 به 860 از 949

نام تاپيک: ◄◄ تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه AutoPlay Media Studio

در آغاز فعالیت venusbahar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام. Wow64 آبجکت نیست که اکشنه. از منوی Project\Plugins گزینه Wow64 را تیک بزنید.
    بسیار متشکرم. من شما رو نداشتم باید چیکار می‌کردم؟؟!!!

باید چک کنید کدوم آیتم انتخاب شده و بعد تصمیم گیری کنید. دقیقا چیکار کی کنید شما؟
    من زبانی برنامه‌نویسی با Lua رو تازه شرع کردم؛ اگه سوالاتم احیاناً پیش و پا افتاده است ببخشید؛ اما در مورد مشکلم اینه که یک ComboBox دارم و می‌خواهم مثلاً اگه کاربر آیتم 2 از کمبوباکس رو انتخاب کرد، یه دیالوگ باکس باز بشه (که اون دیالوگ‌بکس کارای دیگه‌ای انجام می‌ده). و بقیه آیتم‌های کمبوباکس هم کارای دیگه‌ای انجام بدن (مثل قرار دادن مقدار در ریجستری و ...) که اگه شما لطف کنید یه دونه مثال (اسکریپت) برای همون نشون دادن دیالوگ‌باکس به من ارائه کنید، بقیه رو خودم انجام می‌دهم. متشکرم.
    Last edited by venusbahar; 13-05-2014 at 19:01.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

یه کمبوباکس به صورت پیش فرض تو پروژه ایجاد کنید و این کد رو تو بخش On Select وارد کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از omid.sarmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شیراز

13

با سپاس فراوان از آقا امید؛ من یه کمبوباکس مانند عکس زیر طراحی کردم. و می‌خواستم که قبل از اینکه صفحه‌ی اتوران اجرا بشه (Page1> On Preload)، یه مقدار ریجستری دریافت بشه و بنابر مقدار اون ریجستری، آیتمی که در کمبوباکس انتخاب شده‌ در حالت Selected قرار بگیره.

کد رو به صورت زیر نوشتم اما هر وقت اتوران رو اجرا می‌کنم، کمبوباکس عمل نمی‌کنه و در واقع، همیشه مقدار Index 1 رو در حالت Selected به نمایش در میاره (در صورتی که باید بر اساس مقدار ریجستری خوانده شده، آیتم‌های کمبوباکس رو در حالت Selected قرار بده!)
    کد:

این عملیات (خواندن مقدار ریحستری و تصمیم‌گیری طبق اون) رو برای چند تا از Button های موجود در پروژه‌ام هم انجام دادم و مشکلی نبوده و فقط در مورد کمبوباکس به مشکل برخودم.

مسیر فایل‌های ریجستری هم براتون پیوست می‌کنم تا شاید شما راهنماییم کنید مشکل از کجاست:

کد:
    Last edited by venusbahar; 16-05-2014 at 09:37.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

On Preload یعنی قبل از اینکه صفحه لود بشه. یعنی هنوز صفحه و آبجکتهای موجود از جمله کمبوباکس شما لود نشده!
    مثله اینه که شما قبل از اینکه به دنیا بیای بخوای بری مدرسه.

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

On Preload یعنی قبل از اینکه صفحه لود بشه. یعنی هنوز صفحه و آبجکتهای موجود از جمله کمبوباکس شما لود نشده!
    مثله اینه که شما قبل از اینکه به دنیا بیای بخوای بری مدرسه.
    پس باید کدها رو در کردم قسمت قرار بدهم؟؟ در ضمن اشاره هم کردم که
    این عملیات (خواندن مقدار ریحستری و تصمیم‌گیری طبق اون) رو برای چند تا از Button های موجود در پروژه‌ام هم انجام دادم (کدها رو در این قسمت گذاشتم: Page1> On Preload) که طبق اون دستور، اتوران مقدار ریجستری رو چک می‌کنه و یکی از button هام رو فعال می‌کنه و دیگری رو غیرفعال. و در مورد button ها مشکلی وجود ندارد و فقط در مورد کمبوباکس به مشکل برخودم.
    Last edited by venusbahar; 17-05-2014 at 17:50.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

در مورد دکمه ها و تصاویر برخی مواقع میشه ولی اگه سیستم سرعتش بیاد پایین اونارو هم رد می کنه.
    شما باید کدتون رو در On Show قرار بدین. برای دکمه ها و تصاویر و لیبلها هم برای اطمینان بیشتر در هر دو تب قرار بدین. البته خوندن از رجیستری رو می توانید هر زمانی انجام بدین ولی ست کردن کمبوباکس رو نه.

8. این کاربر از omid.sarmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام.بچه من میخوام برای فایلای توی اتورانم یه سرچ باکس بزارم میشه بگید چطوری این کارو بکنم تا کاربر اسم اول بازی رو میزنه هر بازی که اسم اولش مثلا A بود نمایش داده بشه.ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوستان من به یه مشکل برخوردم و مخم داره رگ ب رگ میشه
    میخام پروژ ه تو همه رزولیشن ها فول اسکرین باشه و اشیا من جا به جا هم نشن.. اصلا شدنیه؟
    مهم ترین دلیلی که از mmb اومدم به این همینه
    کمکم کنید لطفا
    in code javab mide testesham kardam , albat yadet bashe tu function ha action get prp va set prp tamame objectaye faal to safhato vared koni

کد:
    Last edited by mohammad_ranjbar; 19-07-2014 at 07:03.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام.بچه من میخوام برای فایلای توی اتورانم یه سرچ باکس بزارم میشه بگید چطوری این کارو بکنم تا کاربر اسم اول بازی رو میزنه هر بازی که اسم اولش مثلا A بود نمایش داده بشه.ممنونم
    ye input be esme Input_Search va ye list box be esme ListBox_Search dorost kon kod ziro dakhele ON Key input copy kon
    toye kod , hamoon avale kod dota moteghayere Masire_Fileha va Pasvande_Filha ro moshakhas kon

کد:

badesh ham tu ghesmate On Double-Click ListBox kode ziro benevis ta user betoone ba click bazesh kone

کد:
    Last edited by mohammad_ranjbar; 19-07-2014 at 07:30.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    من می خوام وقتی کاربر وارد صفحه ی خاصی میشه تا یه دقیقه موس غیر فعال بشه و نرم افزار روی قسمت هایی که من می خوام بصورت اتوماتیک کلیک کنه (منظورم تو صفحه ای از نرم افزار روی آبجکت هایی متفاوت )(در ضمن حتما باید کلیک بشه نه چیزه دیگه...) برای قسمت دوم تو اتوپلی چنین قابلیتی اصلا وجود داره ؟ اگر هست لطفا راهنمایی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •