تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 854 از 1421 اولاول ... 3547548048448508518528538548558568578588649049541354 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,531 به 8,540 از 14206

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان مازندران

پروفشنال Reza kheyri1373's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Babol

پيش فرض

دیگه تو پنلم جواب پیام رو هم نمیدن.
    تا الان 3 تا پیام گذاشتم.
    به هیچ کدومشون جواب ندادن.
    چند روز هم شده.

2. این کاربر از Reza kheyri1373 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hossein 1994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    ایران-دولت 11

پيش فرض

دیگه تو پنلم جواب پیام رو هم نمیدن.
    تا الان 3 تا پیام گذاشتم.
    به هیچ کدومشون جواب ندادن.
    چند روز هم شده.
    چون خودشون میدونن چه گندی زدن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

هر سرویس دهنده ای وقتی زیاد مشترک بگیره ظریب شیرینگش میره بالا و باید پهنای باندش رو افزایش بده.مخابرات هم استثنا نیست.منتها در شرکتهای خصوصی یک یا دو نفر برای این مسئله تصمیم میگیرند ولی در مخابرات استانی باید مصوبه شرکت مخابرات ایران و هیات مدیره و غیره نیز گرفته شه.تازه بره تو بخث تامین بودجه که همه اینها منوط به بروکراسی پیچیده است.چون سیستم خصوصی شده ولی خود مدیرانش دولتی فکر میکنن.و به این مطمئن هستند تا جند سال آینده نیز مردم به چشم دولتی بهش نگاه میکنن و جنس بونجولش رو حتی میخرن.به خاطر این نگران ریزش مشترک نیستند.کما این که با این گستردگی سرویس دهیشون به اینترنت کشور و شرکتهای PAP لطمه زدند.در صورتی که حق واگذاری 10 درصدی بیشتر نداشتند الان 50 درصد را گرفتن.با این کارشون و کارشکنی در کار شرکتهای PAP بازار رقابت را از بین بردند.در صورتی که اگر اینها همکاری خوبی با شرکتهای خصوصی PAP داشتند در کشور بهترین سرویس دهی را توسط 11شرکت PAP شاهد بودیم که با سرمایه خودشون آومدن وسط نه با سرمایه مردم که به اسم مخابرات به یه عده فروخته شده و مال مردم به دیگران واگذار شده.
    اکنون خود ما مصرف کنندگان مقصریم.به جای اینکه بیایم با شرکتهای واقعی این عرصه یعنی pap ها کار کنیم ،میایم با شرکت قانون شکنی که نه حقوق دیگران را حفظ میکنه و نه مشتریهاشو،با بدترین پشتیبانی و نا عادلانه ترین سیستم ارائه سرویس کار میکنیم.چند روزی هم که خراب میشه به جایی که بیایم و ریشه ای به حل این مسئله با حمایت شرکتهای pap که آینده این صنعت به اونها بسته شده برای عدم انحصاری شدن مخابرات حمایت کنیم،میایم و میگیم بزار منتظر شیم شاید خوب شد.
    آیا این وضعیت را در شرکتهای papبرای یک ساعت هم تحمل میکردید؟این چشم انداز اقبال مشتریان به سرویسهای حتی افتضاح و یا حتی خوب مخابرات به آنجا ختم میشه که pap ها ورشکسته میشن و فقط یک یا 2 سرویس دهنده باقی میمونه که وقتی سرویسشون خراب میشه اصلا دیگه انتخابی نداری و هدف مخابرات و برخی بالا دستی ها متاسفانه اینه که با باز کردن پهنای باند و حتی ضرر دادن چند ماهه بهش ادامه میدن و با اقبال مردم نیز مواجه میشن.
    شرکت مخابرات میاد 7-8 ماه ظرفیت بسیار بالای STM16 از زیرساخت میگیره و میریزه بدون محدودیت تو شبکه اش و شما با بالاترین سرعت ازش استفاده میکنید،این باعث میشه بیاد و 100 هزار تا مشترک بگیره.حالا میاد 4-5 ما ضررش رو جبران میکنه و سر به سر میکنه .یعنی با همون 100 هزار تا مشترک پهنای باندش رو میکنه 4 تا STM1 و 4 برابر پول کمتر به زیر ساخت میده.حالا دوباره تقاضای افزایش میده و به همه میگه ما داریم افزایش میدیم.همیشه یادتون باشه در صورت کم آمدن پهنای باند توسط سرویس دهنده سرویس به مرور خراب میشه نه یکدفعه.تنها در صورتی یکدفع خراب میشه که سرویس دهنده کاهش پهنای باند داده باشه.حالا هم تقاضای افزایش داده که شرکت زیرساخت بنا به دلایلی هنوز بهش نداده سرویس رو.
    کمی برای این مسئله باید فکر بشه و مشتریان بازار رقابت را باز کنند و به انحصاری شدن توسط مخابرات هم فکر کنن
    با احترام

5. 9 کاربر از vahsha1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من الان زنگ زدم پیشتیبانی گفت اینا قبلا نرم افزاری که سرعت رو برای نامحدود کنترل کنه نداشتن برای همین نمیتونستن سرعت رو کاهش بدن ، از طرفی سازمان تنظیم مقررات هم گفت حتما باید نامحدود داشته باشید ، گفت سرعت 128 نامحدود هم دیگه حداکثر 10 هست ، گفتم چه سرویسی بگیرم که یه سرعت معقول بین 100 تا 150 باشه ؟ گفت تا هفته بعد صبر کن چون یه سری تغییرات داره انجام میشه و .....
    نتیجه : بریم سراغ یه isp داغون دیگه ، چون مخابرات فقط داشته مشتری جمع میکرده تو این مدت

7. 3 کاربر از computer_iman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohsen_hot20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

مخابرات دیگه تکلیفش معلوم شد سرعتها حتی زیر واقعی شده والسلام

9. این کاربر از mohsen_hot20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال maskot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

عجیبه! من تو پنل سرویس 512نامحدود رو رزرو میکنم بعد که برای پرداخت به درگاه بانک وصل میشم و میخوام پرداخت کنم میگه موجودی حساب شما کافی نیست! (من 30 تومن و خوردی تو حسابم دارم و این سرویس 25تومنه) وقتی دکمه انصراف رو میزنم و برمیگرده به صفحه پنل میبینم که درخواستم به "اینترنت سه ماهه سرعت 1 مگابیت حجم 12 گیگابایت با قیمت 55ت" خود به خود عوض شده! 3بار اینکار رو کردم و هربار عوض شد، و آخر هم موفق نشدم سرویس 512 رو رزرو کنم! فکر کنم نامحدود هارو برداشتن! البته من شانس آوردم که تو حسابم پول بیشتری نبود وگرنه میرفت تو پاچم!
    دوست عزیز این سرویس که شما نام بردی سرویس دیفالت پنل هست و با هر بار رفرش یا بازگشت به طور خودکار می ره رو اون شما مشکلت از جای دیگه بود

11. این کاربر از maskot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه [WaRhEaD]'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوست عزیز این سرویس که شما نام بردی سرویس دیفالت پنل هست و با هر بار رفرش یا بازگشت به طور خودکار می ره رو اون شما مشکلت از جای دیگه بود
    بله درسته اشتباه از خودم بود.

داره خودمونی میشه behroz3666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

من الان زنگ زدم پیشتیبانی گفت اینا قبلا نرم افزاری که سرعت رو برای نامحدود کنترل کنه نداشتن برای همین نمیتونستن سرعت رو کاهش بدن ، از طرفی سازمان تنظیم مقررات هم گفت حتما باید نامحدود داشته باشید ، گفت سرعت 128 نامحدود هم دیگه حداکثر 10 هست ، گفتم چه سرویسی بگیرم که یه سرعت معقول بین 100 تا 150 باشه ؟ گفت تا هفته بعد صبر کن چون یه سری تغییرات داره انجام میشه و .....
    نتیجه : بریم سراغ یه isp داغون دیگه ، چون مخابرات فقط داشته مشتری جمع میکرده تو این مدت

اگه این کار رو بکنن مطمئن باش مخابرات نیمی از مشترکاش رو از دست میده/
    اکثرا برای سرعت دانلودش مخابرات داشتن اینو که بردارن دیگه چیزی ازش نمیمونه
    نه پینگ درست و حسابی نه سرعت نه پشتیبانی و نه ثبات درست و حسابی !!
    چند روزه از ساعت یک شب اینترنت قطع میشه تا صبح ساعت هفت !!
    شگفتا

14. این کاربر از behroz3666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال maskot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

اگه این کار رو بکنن مطمئن باش مخابرات نیمی از مشترکاش رو از دست میده/
    اکثرا برای سرعت دانلودش مخابرات داشتن اینو که بردارن دیگه چیزی ازش نمیمونه
    نه پینگ درست و حسابی نه سرعت نه پشتیبانی و نه ثبات درست و حسابی !!
    چند روزه از ساعت یک شب اینترنت قطع میشه تا صبح ساعت هفت !!
    شگفتا
    دوست عزیز شما می گید نیمی من می گم به جز کسانی که تو روستا هستن و انتخابی جز مخابرات ندارن همه می رن مگه اینکه مخابرات بالاخره موفق به جدا سازی محدود و نا محدود بشه و سرعت محدود ها رو مثل قبل کنه و ساعات رایگان شبانه رو برا سرویس های یک ماهه هم بر گردونه

داره خودمونی میشه alidadash75's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    (AMOL)عشقه

پيش فرض

دوست عزیز شما می گید نیمی من می گم به جز کسانی که تو روستا هستن و انتخابی جز مخابرات ندارن همه می رن مگه اینکه مخابرات بالاخره موفق به جدا سازی محدود و نا محدود بشه و سرعت محدود ها رو مثل قبل کنه و ساعات رایگان شبانه رو برا سرویس های یک ماهه هم بر گردونه
    من هم موافقم
    اگه مخابرات نامحدود ها رو برداره و مثل قبل شبانه رو تو سرویس های 1 ماهه قرار بده هیچ یک از مشترکاش رو از دست نمیده بلکه مشترک هم اضافه میشه
    این نامحدود ها رو آوردن ما رو بد بخت کردن

17. این کاربر از alidadash75 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •