تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 848 از 860 اولاول ... 348748798838844845846847848849850851852858 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,471 به 8,480 از 8593

نام تاپيک: Harvest Moon

داره خودمونی میشه alfa2amir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اقاامیرازتوضیحاتت ممنونم لطفا اگه چیزی درموردفلوت سحرامیزمیدونی بگو خیلی خیلی ممنون راستی یه سوال وقتی مزرعه دوم میگیری درصدی هم میده اگه میده چنددرصد پیشاپیش ازجوابت ممنونم.
    سلام

میدونم مربوط میشه به کشیش کوتوله قرمز و کاپا الاهه تو در یاچه اما درست یادم نیست پیدا میکنم خبر میدم

2. این کاربر از alfa2amir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام امکانش هست متنی که ترجمه کردین رو لینک دانلودشو برام ایمیل کنین.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان از بچه خصوصا قدیمیا نظر بدن در مورد حرفای کیشیش

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

شما هر بار که litter کنی (یعنی ات و اشغال بریزی اینور اونور) احتمال اتفاق افتادن حوادث بد مثل هوای بد و ... زیادتر میشه . یه جورایی انگار گناه کردی . مگه اشغالها رو بندازی تو سطل زباله تو میدون شهر . البته فکر کنم به می هم که بدی اونم واست میندازه .
    حالا وقتی با کشیش صحبت کنی سه تا گزینه همیشه میاد که littered باعث میشه همون گناهانت بخشیده بشن و اون احتمال کمتر بشه . بقیه انتخاب ها فکر نکنم تاثیری داشته باشن تو بازی .

- - - Updated - - -

شما هر بار که litter کنی (یعنی ات و اشغال بریزی اینور اونور) احتمال اتفاق افتادن حوادث بد مثل هوای بد و ... زیادتر میشه . یه جورایی انگار گناه کردی . مگه اشغالها رو بندازی تو سطل زباله تو میدون شهر . البته فکر کنم به می هم که بدی اونم واست میندازه .
    حالا وقتی با کشیش صحبت کنی سه تا گزینه همیشه میاد که littered باعث میشه همون گناهانت بخشیده بشن و اون احتمال کمتر بشه . بقیه انتخاب ها فکر نکنم تاثیری داشته باشن تو بازی .

6. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

- - - Updated - - -

درود.بر شما گزینه سه رو زدم گزینه یک و دو همیشه یکی هست گزیه سه متناوب . تو این مورد هم گزیه سه انتخواب شده .

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

درود.بر شما گزینه سه رو زدم گزینه یک و دو همیشه یکی هست گزیه سه متناوب . تو این مورد هم گزیه سه انتخواب شده . و معنیش با چیزی که شما گفتی خیلی فرق داره
    Last edited by alfa2amir; 21-09-2015 at 20:27.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام.اگه کسی این کامنت رو میخونه امیدوارم که با دلیل بگه که حرف من درست نیست ولی شهری وجود نداره....... . من امروز ساله سوم رو تمام کردم و به نظرم با کارهایی که کردم باید شهر میرفتم. تمام 6 ماهی رو گرفتم و لقب fisher king رو کسب کردم 10 توت فرنگی رو گرفتم گناهانم رو با اعتراف پاک کردم زن و بچه وتمام حیواناتم 10 قلب دارن تمام درجه بزرگ کردن خانه ها رو انجام دادم تمام دخترا قلبشون قرمزه درجه ی hard worker که هیچ یه درجه بعد از اون کسب کردم به همه تو روز تولشون کادو دادم از سال دوم تمام فستیوال هارو برنده شدم love potion رو گرفتم 2 چوب ماهی گیری رو گرفتم قلب تمام کوتوله ها قرمزه الله kappa و زندگی رو دیدم و خیلی کارای دیگه.الان کسانی هستند که میگن شهر رفتن ام اصلا عکس و فیلمی نمیزارن اگه میزارن هم برای نسخه ی 64 هست.تو سایتای دیگه هم فیلمایی هست اما میگن ساختگییه.حتی سازنده بازی هم میگه شهری وجود نداره .من فکر میکردم میتونم اما نشد.امیدوارم که کسی دیگه بتونه چون هنوز 1 درصد امیدوارم.راستی من از گیم شارک هم استفاده نکردم.بای

پروفشنال merikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام.اگه کسی این کامنت رو میخونه امیدوارم که با دلیل بگه که حرف من درست نیست ولی شهری وجود نداره....... . من امروز ساله سوم رو تمام کردم و به نظرم با کارهایی که کردم باید شهر میرفتم. تمام 6 ماهی رو گرفتم و لقب fisher king رو کسب کردم 10 توت فرنگی رو گرفتم گناهانم رو با اعتراف پاک کردم زن و بچه وتمام حیواناتم 10 قلب دارن تمام درجه بزرگ کردن خانه ها رو انجام دادم تمام دخترا قلبشون قرمزه درجه ی hard worker که هیچ یه درجه بعد از اون کسب کردم به همه تو روز تولشون کادو دادم از سال دوم تمام فستیوال هارو برنده شدم love potion رو گرفتم 2 چوب ماهی گیری رو گرفتم قلب تمام کوتوله ها قرمزه الله kappa و زندگی رو دیدم و خیلی کارای دیگه.الان کسانی هستند که میگن شهر رفتن ام اصلا عکس و فیلمی نمیزارن اگه میزارن هم برای نسخه ی 64 هست.تو سایتای دیگه هم فیلمایی هست اما میگن ساختگییه.حتی سازنده بازی هم میگه شهری وجود نداره .من فکر میکردم میتونم اما نشد.امیدوارم که کسی دیگه بتونه چون هنوز 1 درصد امیدوارم.راستی من از گیم شارک هم استفاده نکردم.بای
    من درست یادم نیست ولی اگه درباره نسخه ps1 حرف میزنید بعد سه سال موفق نشی شهردار میاد ازت میخواد دهکده رو ترک کنی! شهری در کار نیست اصلن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

من درست یادم نیست ولی اگه درباره نسخه ps1 حرف میزنید بعد سه سال موفق نشی شهردار میاد ازت میخواد دهکده رو ترک کنی! شهری در کار نیست اصلن
    شاید همون موقعی که میگه دهکده رو ترک کنی میری به شهر ؟
    چون منم شنیدم که میرن شهر

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

یه بنده خدای ایرونی یه زمانی نتونست مزرعه اش رو سر سه سال تموم کنه شهردار اومد انداختش بیرون از مزرعه .

طرف هم واسه اینکه ضایع نشه رفته پیش دوستاش که بازی رو تموم کردن گفته اره شما اسکولید . من تونستم اخر بازی برم شهر . شما نرفتید ؟ خاک بر سرتون

و از اونجا بود که این شایعه شهر رفتن شروع شد . تازه شایعه شده به دلیل درخواست شدید ایرونی ها واسه شهر ، سازنده بازی قراره نسخه با شهر رو بعد از 2 دهه ارائه بده . فقط هم مخصوص ایرانی ها .

- - - Updated - - -

یه بنده خدای ایرونی یه زمانی نتونست مزرعه اش رو سر سه سال تموم کنه شهردار اومد انداختش بیرون از مزرعه .

طرف هم واسه اینکه ضایع نشه رفته پیش دوستاش که بازی رو تموم کردن گفته اره شما اسکولید . من تونستم اخر بازی برم شهر . شما نرفتید ؟ خاک بر سرتون

و از اونجا بود که این شایعه شهر رفتن شروع شد . تازه شایعه شده به دلیل درخواست شدید ایرونی ها واسه شهر ، سازنده بازی قراره نسخه با شهر رو بعد از 2 دهه ارائه بده . فقط هم مخصوص ایرانی ها .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

با سلام خدمت تمام دوستان خوبم.من همین الآن ثبت نام کردم.من خودم سالها هاروست مون رو بازی کردم.ولی توی سایت هاش فعالیت نداشتم و فقط توی سایت های مربوط به سری رزیدنت اویل فعال بودم.من هر کاری که توی هاروست مون میشده رو انجام دادم.ولی جدیدا توی یوتیوب ویدئوهایی رو دیدم که چیزای جالبی داشتن.به ترتیب هم هستن.یعنی بهم ربط دارن.خواهشا به ترتیب ببینید:

این مربوط به شهر نیست.ولی واقعا برای من جالبتر از اونه.میخواستم بدونم که اینا واقعیته یا ساختگیه؟چون اسم سایتش Haox به معنی جعلی و ساختگی هست و فکر میکنم ساخته ی فن های بازی باشه.لطفا منو راهنمایی کنید.هرچند واقعا از ظاهرش به نظر نمیاد که الکی باشه و واقعا مثل سایر وقایع بازی هست.منظورم سبک و شکل رخخ دادن وقایع داخل ویدئو هست.ولی از طرف دیگه چند تا ویدئوی دیگه رو در همین سایت دیدم که کاملا مشخصه ساختگی هستن.مثلا توی تلویزیون خونه،باب اسفنجی نشون میده یا یک روح مسخره توی جنگل پرسه میزنه و.....میخواستم بدونماینم مثل هموناست یا نه؟با توجه به اینکه مال همون سایته و نام Haox یا همون جعلی رو یدک میکشه.چون این دیگه شهر نیست و واقعی بودنش غیر ممکن نیست.با تشکر!

در ضمن من با استفاده از گیم شارک،اون بطری harvest goddes که میگن کل فرشته ها رو توی آسمون ظاهر میکنه رو هم گرفتم.ولی چون توی کل مزرعه ام چمن نکاشته بودم،نتونستم فرشته ها رو ظاهر کنم.حتی زیر خود بطری هم نوشته که برید وسط مزرعه تون و فلان دکمه رو بزنید و...پس این واقعی هست.وقتی هم که این واقعی باشه،پس به طبع اون فرشته های محبت و ویرانی و.....که هیچکس ندیده هم واقعی هستن.چون این بطری اونا رو در آسمون ظاهر میکنه.مگه اینکه بطری کلا وجود نداشته باشه که منتفیه.وقتی اینا وجود دارن،من کم کم بعد از سالها دارم شک میکنم که ممکنه شهر هم واقعا وجود داشته باشه!

این رو هم اضافه کنم که من اخیرا رمز گیم شارک 100 درصد شدن مزرعه رو هم پیدا کردم و عمل هم میکنه.ولی هنوز 3 سال رو تموم نکردم که ببینم میره توی شهر یا نه.راستش میترسم شهرش کلا سر کاری زحماتم هدر برن.آخه مگه توی یک سی دی،چقدر چیزی جا میگیره؟اونم شهری که میگن خودش یک بازی 15 ساله و 1000 درصدی هست.من میگم ممکنه که اتفاقات داخل ویدئوهای بالا و همچنین اون فرشته ها واقعی باشن،ولی شهر رو بعید میدونم.لطفا حداقل در مورد صحت یا عدم صحت وقایع ویدئوهای بالا،من رو راهنمایی کنید.پیشاپش از همتون ممنونم!
    Last edited by nima redfield; 15-12-2015 at 01:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •