تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 845 از 1049 اولاول ... 345745795835841842843844845846847848849855895945 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,441 به 8,450 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

امین جان برگشت صدا از طریق کابل hdmi هم ضعف صدا داره مثل اپتیکال. یعنی 2 کاناله هست؟
    شما مشخصاتشو از کجا دیدین؟ من hdmi-cec برای این مدل تو مشخصات پیدا نکردم!!
    ببینم آیا فقط از شبکه تلویزیون صدا برگشت داده میشه؟ مثلا" از usb یا رسیوری که متصل به tv باشه صدا برگشت نمیکنه؟
    شما که از این سیستم استفاده میکنین آیا موقع فعال کردنش خودتون باید به صورت دستی صدای تلویزیون رو off بکنین یا خودش به صورت اوتو صدای تی وی رو قطع میکنه؟
    ببخشیدا اذیتت میکنم بازم ممنون. چون خیلی برام مهمه
    تلویزیون من سامسونگ es7 و سینمای خانگی پایونیر bcs727 با همون شرایطی که توضیح دادم خودش اتوماتیک قطع می کنه. در واقع با هم مچ می شن صدای تلویزیون را اگر کم کنید صدای سینما کم می شه و اگر صدای سینما را کم کنید روی تلویزیون کم شدن صدا را نشان می دهد.
    صدای تلویزون برگشت داده می شه (هر صدایی) و طبق توضیحات دفترچه فقط صدای شبکه (و usb خودم تست کردم) به هر چند کانالی که باشند انتقال داده می شوند صدای بقیه منابع استریو (هر وسیله دیگه ستاپ باکس، کنسول بازی و ...). برای گرفتن صدای دالبی از سایر وسایل باید مستقیما به سینما وصل باشند یا ورودی hdmi سینما یا ورودی صدای دیجیتال آن.
    برای بستن صدا هم می تونید از گزینه بلندگوهای خارجی درتنظیمات تی وی استفاده کنید که صدای تی وی را قطع می کنه ولی ARC یا CEC همونطور که گفتم خودکاره.
    فیلم 5.1 اگر از روی فلش متصل به تی وی پخش کردید در تنظیمات صدا گزینه اپتیکال/SPDIF بروید و نوع صدا را با توجه به گزینه موجود روی DTS یا Dolby قرار دهید (یک گزینه هم هست که اگر اشتباه نکنم 2 کاناله را به 5.1 تبدیل می کنه گزینه آخر فکر کنم neo توش داشت!)

شاید من اشتباه کردم این مدل شما نبوده در هر صورت دفترچه راهنمای دستگاه را بهتره چک کنید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خواهش می کنم بازم سوالی بود در خدمتم.

2. این کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من میخام برای انتقال صدا از تلوزیون به سینمای خانگی از کابل اپتیکال استفاده کنم ولی میگن وصل کردنش سخته ، مخصوصا قسمت سینمای خانگی خیلی بد جا میره .
    میشه یکی لطف کنه یه توضیح بده که دقیقا اپتیکال رو چه جوری به سینمای خانگی وصل کنیم که مشکلی پیش نیاد ؟

ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان من میخام برای انتقال صدا از تلوزیون به سینمای خانگی از کابل اپتیکال استفاده کنم ولی میگن وصل کردنش سخته ، مخصوصا قسمت سینمای خانگی خیلی بد جا میره .
    میشه یکی لطف کنه یه توضیح بده که دقیقا اپتیکال رو چه جوری به سینمای خانگی وصل کنیم که مشکلی پیش نیاد ؟

ممنون
    ! وصل کردنش مثل فیش های دیگست راحته. بعضی از ورودی ها در پوش دارند بعضی دیگه باید کنار داده بشوند بعضی دیگه هم با فشار فیش کنار می روند. جهتش مشخصه اگر فیش استاندارد باشه راحت جا می ره بدون فشار یا زور خاصی!
    (پست های قبل هم راجع به صدا و نحوه انتقال توضیح دادم که با ARC یکی هست البته تنظیمات اضافه HDMI و CEC را دیگه نیاز نداره)

5. 2 کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

امکانش نیست. یک ضبط از همین قدیمیا پیشمه اینم اپتیکال اوت داره من از ورودی AUX استفاده می کنم (استریو .برای موسیقی بد نیست) تنها راه حل میشه تبدیل دیجیتال به آنالوگ.
    سلام-
    چطوری از aux استفاده می کنی؟؟؟؟پشت ظبط من سه ردیف aux دارد دو ردیف aux in و یک ردیف aux out وهر ردیف داری سه فیش هست که دوتا برای صدا و یکی برای تصویر---شما چطور وصل کردید؟؟؟------ اگر بدم ظبطم را فلش خور کنند خوبه--

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام-
    چطوری از aux استفاده می کنی؟؟؟؟پشت ظبط من سه ردیف aux دارد دو ردیف aux in و یک ردیف aux out وهر ردیف داری سه فیش هست که دوتا برای صدا و یکی برای تصویر---شما چطور وصل کردید؟؟؟------ اگر بدم ظبطم را فلش خور کنند خوبه--
    خروجی صدای رایانه به aux in (سفید/قرمز) ضبط وصل کردم. در مورد فلش خور کردن هم اطلاعی ندارم.

8. این کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه esi900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوستان سلام
    یک سینمای خانگی میخواهم که زیرنویس فارسی همراه فیلم mkvپخش کنه؟بلوری هم داشته باشه؟727 پایونیر زیرنویس پخش نمیکنه؟

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خروجی صدای رایانه به aux in (سفید/قرمز) ضبط وصل کردم. در مورد فلش خور کردن هم اطلاعی ندارم.
    سلام-رایانه؟؟من برای ال ای دی ام می خواهم این روش را------یک سوال دیگر-- پشتت ضبط من نوشته dts/2.1 chanel ایا اگر من برای ضبطتم یک امپ کوچک بگیرم 2 تا باند اضافه کنم با توجه به این که نوشته 2.1 کانال صدا از هر 4 باند به خوبی خارج می شود؟؟؟/

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام-رایانه؟؟من برای ال ای دی ام می خواهم این روش را------یک سوال دیگر-- پشتت ضبط من نوشته dts/2.1 chanel ایا اگر من برای ضبطتم یک امپ کوچک بگیرم 2 تا باند اضافه کنم با توجه به این که نوشته 2.1 کانال صدا از هر 4 باند به خوبی خارج می شود؟؟؟/
    گفته بودم تلویزیون به سینما وصله. ولی اگر هم بخوام وصل کنم خروجی هدفون داره. ضبط من از این قابلیت ها نداره (DTS و دالبی و ...) آمپ را دوستان باید نظر بدن من تجربه ی خاصی در این زمینه ندارم فقط فکر کنم جنس صدای بلندگوهایی که می خری با جنس صدای اینها خوانایی نداشته باشه (من خودم از ضبط و اسپیکر برای سیستم 4 کاناله استفاده کردم تفاوت صداشون (حجم و جنس) خیلی فرق داشت!)

12. این کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال saeidsmxo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

شاید من اشتباه کردم این مدل شما نبوده در هر صورت دفترچه راهنمای دستگاه را بهتره چک کنید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام. هر کاری کردم نشد که نشد. امین جان امکان داره که این کابل hdmi 1.4 که گرفتم از ARC پشتیبانی نکنه؟
    در ضمن تو مشخصات سینما هم ذکر شده که دارای Any-net+-cec هست. و این لینکی هم که شما زحمتشو کشیدین همین سینمای لعنتیه منه فقط یه N به آخرش اضافه شده که نمیدونم چیه!
    آیا هر AnyNet+-hdmi-cec دارای ARC هم هست یا ARC سیستم مجزایی هست ؟
    خیلی مخلصیم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام. هر کاری کردم نشد که نشد. امین جان امکان داره که این کابل hdmi 1.4 که گرفتم از ARC پشتیبانی نکنه؟
    در ضمن تو مشخصات سینما هم ذکر شده که دارای Any-net+-cec هست. و این لینکی هم که شما زحمتشو کشیدین همین سینمای لعنتیه منه فقط یه N به آخرش اضافه شده که نمیدونم چیه!
    آیا هر AnyNet+-hdmi-cec دارای ARC هم هست یا ARC سیستم مجزایی هست ؟
    خیلی مخلصیم
    سلام. شما یه بار دیگه اتصال hdmi را چک کن ببین به پورت ARC وصل شده بعد تنظیمات را یکبار چک کن. اگر درست باشه در لیست سورس های تی وی یک دستگاه با قابلیت Anynet باید باشه یا اصلا وقتی سینما را روشن می کنی (اگر تنظیم مربوطه در تلویزیون فعال باشه) تلویزیون هم باید روشن بشه. ( با زدن دکمه tools هم می شه Anynet وصل شد اینجا را هم چک کن!) مشکل حل نشد دو حالت داره کابل درست نیست یا سینما قابلیت را نداره که هر دو مورد را بعید می دونم.

CEC مجموعه این قابلیت هاست یعنی کنترل (یک سری دستور مثل خاموش روشن کردن، کم و زیاد کردن صدا و ...) و ARC

دفترچشون را هم نگاه کن شاید نکته خاصی گفته باشه که من ذکر نکردم. (از سامسونگ سرویس هم می تونی بپرسی)

15. این کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •