تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 843 از 860 اولاول ... 343743793833839840841842843844845846847853 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,421 به 8,430 از 8593

نام تاپيک: Harvest Moon

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

بله دوست عزیز شهر وجود دارد و استفاده کردن از گیم شارک هم به شما کمک میکند که زودتر به شهر بروید.
    در پاسخ به دوست عزیز که گفتن شهر وجود نداره باید به شما بگم شما از جمله افرادی هستید که فقط از اینترنت میخونید و انتشار میزارید.
    برای شهر رفتن شما به طور عادی که در تمام سایت ها گفته شده میتونید 87 درصد رو کامل کنید. اما شما باید با درست کردن غذا درصد مزرعه را به 90 درصد برسانید و شهردار بعد از 3 سال می اید و شما رو به شهر می برد.
    لطفا شما دوست عزیز اسپم نده!اون زمانی که ما اینجا ثبت نام کردیم و فروم رو شروع کردیم هنوز شما p30world رو بلد نبودی بنویسی!
    سر فرصت براتون یک فیلم کامل اماده میکنم میزارم تا ببینیم کدوممون دروغ میگیم و اسپم میدیم.
    موفق باشید
    همین که دو تا عکس از هاروست مون 64 به عنوان عکس از شهر گذاشتی معلومه اسپمر نیستی
    خیلی هم خوشحالی که با یه اکانت جدید سوال میپرسی با یه اکانت دیگه هم جواب میدی
    Last edited by Gregar; 14-04-2015 at 09:30.

2. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه HaRvEsT MoOn -saha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداش اینقدر اسپم نده . اگه قرار به گذاشتن عکس و فیلم باشه این فیلم اعتبارش بیشتره :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چی بدست میاری از این اسپم ها نمیدونم . همه میدونن دیگه شهری وجود نداره . 15 سال از بازی میگذره هنوز هم بعضی ها ادعا میکنن شهر وجود داره .
    واااااااااااااای این فیلم چیه؟
    تاحالا ندیده بودم
    واقعیه؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

واااااااااااااای این فیلم چیه؟
    تاحالا ندیده بودم
    واقعیه؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

هر کی حرفی میزنه ثابت کنه با دادن سیو

دوستان من ترینر بزرگ کردن خونه رو میخوام واسه کامپیوتر

در آغاز فعالیت life good's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    توجه توجه چون خیلی مهم بود نوشتم ...
    بل اخره وجود شهر اثبات شد
    خب میدانیم که لیلیا مادر پاپوری است (همون دختره که به ما مرغ و دارو و... میفروشد.)و شوهر او یعنی پدر پاپوری هر روز برای خرید دارو به بیرون شهر می رود پس اگر شما با پاپوری یعنی دختر او ازدواج کنید او یعنی همان مردی که ان را با بابا بزرگ مزرعه دار بازیکنانی که به شهر رفتن اشتباه میگیرند می اید و برای اینکه بتواند دختر خود را بیش تر بیند به شماپیش نهاد رفتن به شهر را میدهد .
    البته همین طوری الکی نمیشه که با پاپوری ازدواج کنید وبه شهر بروید باید 10 کار نچندان سخت انجام دهید...
    1 با پاپوری ازدواج کرده و قلب سگ اسب بچه وخود پاپوری را 10 تا قرمز کنید -2 به تمام افراد در تمام 3 سال کادو تولدشان را داده باشید و بین مردم محبوب باشید به طوری بتوانید در اتاق هایشان بگردید-3 قلب تمام همه 5 دختر راقرمز کرده باشید -4تمام دمو های بازی را دیده باشید و حتما جواب صحیح داده باشید ـ5 تمام 10 گاو شیر طلا و 10 گوسفند پشم طلا 20 مرغ تخم طلا که همه 10 قلب داشته باشند و هیچ باربا کوبیدن تبر داس و.... انها راناراحت نکرده باشید وهیچ خرسی به انها حمله نکرده باشد و هیچ حیوانی حیوانی هم نکشته باشید -6 - 68 غذا را درست کرده باشید -7 حداقل 200 تا از هر محصول فروخته باشید و حداقل 200 ماهی در حوضچه تان داشته باشید-8 به هیچ کس چیزی که نفرت یا باعث نارا حتی او میشود نداده باشید- 9 پنج ماهی افسانه ای 10 توت فرهنگی قدرتی را بدست اورده باشید10 -از 30 زمستان سال 3 تا 30 بهار سال 4 کوله پشتیتان هم در قسمت ابزار وهم در سمت پایین ان همیشه یک قسمت خالی داشته باشد . پس از اینها در یکی از روز های بهر سال 4 پدر پاپوری به شما پیش نهاد رفتن به شهر را میدهد .
    من به هیچ عنوان نمیگم که شما باید این رو باور کنید اما مدارک وکل این نوشته ثابت و کاملا راست هستند.در ضمن ان فیلمی که شما گزاشتید مربوط به کانال
    hoax harvest moon در یوتوب بود که در حال حاضر فیلتر شده و من این در همه ی فیلم های این کانال دیدم که فردی که به شهر با پاپوری ازدواج کرده وجالب است بدانید که من از 5 نفر از کسانی که ادعای رفتن به شهر را میکردن پرسیدم که با چه کسی ازدواج کردند که 4 نفر انها با پاپوری و 1 نفر انها با کارن ازدوج کرده بود!!!

داره خودمونی میشه HaRvEsT MoOn -saha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    تهران

پروفشنال vahid0801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Not In This World

پيش فرض

سلام دوستان قدیمی کسی نیس؟ دوستان کسی مبدل psx ورژن 1.13 رو داره؟ حتما ورژن 1.13 باشه.....هرچی میگردم پیداش نمیکنم...

داره خودمونی میشه alfa2amir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام اگه ممکنه یه لینک دانلود دستکاری نشده از بازی برام بزارید

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام اگه ممکنه یه لینک دانلود دستکاری نشده از بازی برام بزارید

و

لطفا لیست تاریخ تولد کارکترای بازی رو میخوام اگر کسی داره برام زاره
    Last edited by alfa2amir; 04-06-2015 at 01:24.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان به علت فروختن ps3 میخوام رو pc بازی کنم اما گیم پد یا همون جوی استیکو نمیشناسه لطفا راهنمایی کنید
    در ضمن تو کنترل پنل رفتم تو قسمت ادونس گیم کنترلل چک کردم اونجا همه دکمه ها کار میکنن
    bit 64 windows 7
    ePSXe1925
    Last edited by alfa2amir; 05-06-2015 at 13:25.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •