تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 84 از 283 اولاول ... 347480818283848586878894134184 ... آخرآخر
نمايش نتايج 831 به 840 از 2822

نام تاپيک: مباحث و سوالات مربوط به گــــــواهـــــیــــنـــا مـــــــــه

آخر فروم باز بی باک بی بال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

ِه سوال فنی گواهینامه لودر (نمی دونم فکر کنم میگن ویژه) بخوام بگیرم کجا بایدبرم

آخر فروم باز ARASH66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ■ قلب زمین

پيش فرض

بی باک بی بال عزیز، یکی از دوستان من این گواهینامه رو داره، خودش میگفت باید مستقیم بری شهرک آزمایش تهران.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

[QUOTE=H A M A S;5218600]گواهی اشتغال به تحصیل شما باید توسط راهنمایی رانندگی هم تایید بشه[/
    QUOTE]
    اینو میشه بیشتر توضیح بدی؟ راهنمایی چطوری میخواد تایید کنه؟ بازم همون سوال اصلی خودم اینام از دانشگاه مبدا استعلام میکنن شرایط رو یا نه همین مدرکی که میدیم دستشون کافیه؟

برا دانشگاهی ها پرینت انتخاب واحد هم می خواد.
    خوب تاریخ پرینت انتخاب واحدو هم درست میکنیم دیگه... سوال اصلی چیز دیگس!

آخر فروم باز arash66_2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    جایی همین نزدیکی ها

پيش فرض

من از امروز آموزشگاهم شروع میشه کلاس های تئوری و عملی در بدترین شرایط و نرمال ترین شرایط کی می تونم کلا تموم کنم ( منظور تا امتحان اصلی رانندگی و قبولی ) من وقتم آزاد هست و کلاسی به عقب نمیفته !
    کلا بگین دیگه
    راستی امروز کلاس تئوری چه خبره ؟ درس مرس میدین دا ؟

+ و کسی بهترین مربی عملی شعبه ولی عصر ایمن رو میدونه چیه ؟ که اونو واسه عملی ها انتخاب کنیم !؟

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

این آروم آروم رو تا چه زمانی انجام میدیم(تا کی پامون رو کلاج هست؟) و یه کم در مورد دنده عقب ماشین توضییح بدید (ماشین پارک شده و بایستی دنده عقب ماشین رو بیرون بیاریم.
    ممنون از فعالیتون و ممون از جواب مثبت دادن به این تایپیک.
    چون بار اولت هست تا راه افتادن کامل ماشین کلاج را یک کمی نگه دار البته بعد که یاد گرفتی دیگه نیازی نیست . فکرکنم این روش برای تازه کارها بهترین باشه چون همیشه کلاج را بد موقع رها می کنند ( البته من خودم گواهی نامه ندارم یعنی سنم اجازه نمی ده !

6. این کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

من گواهينامه مو شهريور سال پيش گرفتم...از اين ب-1 ها!! كه تا 1 سال فقط بايد تو شهر رانندگي كرد باهاشون...
    ميخوام بدونم 1 سال كه تموم شد بايد چيكار كنم..؟ همين گواهينامه ميمونه يا بايد بريم عوضش كنيم.؟

پروفشنال darklord_8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من گواهينامه مو شهريور سال پيش گرفتم...از اين ب-1 ها!! كه تا 1 سال فقط بايد تو شهر رانندگي كرد باهاشون...
    ميخوام بدونم 1 سال كه تموم شد بايد چيكار كنم..؟ همين گواهينامه ميمونه يا بايد بريم عوضش كنيم.؟
    نه همون میمونه . فقط دیگه محدودیتی نداره . یعنی اگه تو جاده پلیس جلوتونو بگیره 1 سال گذشته باشه موردی نداره

9. این کاربر از darklord_8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز AmiRreZA_RAcEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

من از امروز آموزشگاهم شروع میشه کلاس های تئوری و عملی در بدترین شرایط و نرمال ترین شرایط کی می تونم کلا تموم کنم ( منظور تا امتحان اصلی رانندگی و قبولی ) من وقتم آزاد هست و کلاسی به عقب نمیفته !
    کلا بگین دیگه
    راستی امروز کلاس تئوری چه خبره ؟ درس مرس میدین دا ؟

+ و کسی بهترین مربی عملی شعبه ولی عصر ایمن رو میدونه چیه ؟ که اونو واسه عملی ها انتخاب کنیم !؟
    5 روز کلاسهای تئوری ، بعد تایم میزنی 10 روز کلاس عملی ، بعد وقتی کارات تموم شد باید یه روز بری دنبال کارهای کارتکست و روز امتحانت مشخص بشه که هفته ای یک روز امتحان میگیرن ؛ اگه قبول شدی امتحان آیین نامه رو همون روز میری برای امتحان شهر ، اگه قبول شدی بین 10 روز تا 1 ماه گواهینامت میاد ، البته 10 روز که نمیاد معمولا 20 تا 25 روز بعد میاد
    موفق باشی

11. این کاربر از AmiRreZA_RAcEr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[QUOTE=barandeh;5220356]
    گواهی اشتغال به تحصیل شما باید توسط راهنمایی رانندگی هم تایید بشه[/
    QUOTE]
    اینو میشه بیشتر توضیح بدی؟ راهنمایی چطوری میخواد تایید کنه؟ بازم همون سوال اصلی خودم اینام از دانشگاه مبدا استعلام میکنن شرایط رو یا نه همین مدرکی که میدیم دستشون کافیه؟

خوب تاریخ پرینت انتخاب واحدو هم درست میکنیم دیگه... سوال اصلی چیز دیگس!

فک نکنم استعلام بکنن.چون من اشتغال به تحصیل داشتم بعد بهم گفت باید بری پرینت بیاری تا ما مطمئن بشیم.

در کل جعل نکن برادر 6 ماه تا 1 سال زندانی داره مخصوصا که طرف حسابت این افسرای گنده دماغ راهنمایی رانندگی باشن.

13. این کاربر از dma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

5 روز کلاسهای تئوری ، بعد تایم میزنی 10 روز کلاس عملی ، بعد وقتی کارات تموم شد باید یه روز بری دنبال کارهای کارتکست و روز امتحانت مشخص بشه که هفته ای یک روز امتحان میگیرن ؛ اگه قبول شدی امتحان آیین نامه رو همون روز میری برای امتحان شهر ، اگه قبول شدی بین 10 روز تا 1 ماه گواهینامت میاد ، البته 10 روز که نمیاد معمولا 20 تا 25 روز بعد میاد
    موفق باشی
    البته برای بنده بعد از 50 روز تازه صادر شده و هنوز هم نیومده
    مشکلی هم نداشت کارم ، خودشون انقدر طول دادن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •