تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 84 از 91 اولاول ... 3474808182838485868788 ... آخرآخر
نمايش نتايج 831 به 840 از 909

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ | فصل 96 - 1395

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

مهاجم تیم فوتبال پیکان گفت: پرسپولیس کاملا تهاجمی بازی می‌کند و طارمی در این شرایط موقعیت بهتری برای آقای گلی داشت. گادوین منشا با اخطاری که در دیدار تیمش با سایپا از دوار مسابقه دریافت کرد 3 کارته شد تا در بازی آخری پیکان فرصت رقابت با مهدی طارمی را از دست بدهد. هر چند او باید در هفته سی‌ام در مقابل فولاد هت تریک می‌کرد تا به مهدی طارمی 18 گله برسد. منشا از اینکه نتوانسته آقای گل شود ناراحت است و یکی از دلایل آن را نوع بازی پیکان می‌داند. او در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم صحبت‌های جالبی را در مورد پرسپولیسی شدنش و مسائل مختلف مطرح کرد.

همه منتظرند تو تیم جدیدت را معرفی کنی؟
    در این مورد زیاد از من سوال می‌شود اما در حال حاضر فصل تمام نشده و من همچنان بازیکن پیکان هستم.

همه هواداران پرسپولیس منتظرند تو قراردادت را با این تیم نهایی کنی؟
    هواداران به من لطف دارد و پیام‌های مختلفی برایم می‌فرستند. تا زمانی که فصل تمام نشود من بازیکن پیکان هستم و اتفاق جدیدی رخ نداده است که بخواهم آن را اعلام کنم.

اولین فصل حضورت در فوتبال ایران برای تو چطور سپری شد؟
    فصل خوبی را در پیکان سپری کردم اما از عملکرد خودم آن‌طور که باید راضی نیستم. من نتوانستم تمام توانایی‌هایم را ارائه دهم چرا که اعتقاد دارم خیلی بهتر از این‌ها می‌توانم باشم.

ناراحتی که نتوانستی آقای گل بشوی؟
    ناراحتی‌ام از این است که داور بازی با سایپا بی‌جهت به من کارت زرد داد و مرا از بازی آخر محروم کرد. در واقع داور بود که فرصت آقای گل شدن را از من گرفت. هر چند مهدی طارمی شرایط بهتری برای کسب این عنوان داشت و رسیدن به او سخت بود.

طارمی از تو گلزن‌تر است که توانست آقای گل شود؟
    مهمترین مسئله برای آقای گل شدن تهاجمی بازی کردن تیم است. اگر در تیمی باشید که فوتبال تهاجمی ارائه می‌دهد به مراتب فرصت‌های بیشتری برای گلزنی خواهید داشت. این شرایط را طارمی در پرسپولیس داشت اما من نه.

یعنی اگر تو در پرسپولیس بودی آقای گل می‌شدی؟
    مطمئنا در آن شرایط اوضاع خیلی فرق می‌کرد. به خاطر همین موضوع است که قصد دارم برای ادامه فوتبالم به تیمی بروم که تهاجمی بازی می‌کند.

در ایران همه تو را پرسپولیسی می‌دانند، نظرت خودت چیست؟
    این موضوع را نه تایید می‌کنم و نه تکذیب. به زودی همه چیز مشخص می‌شود.

پروفشنال ragbar12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    منطقه جنگي

پيش فرض

درسته پرسپولیس باخت ولی من امروز از حذف صبا خوشحال شدم
    قصد کری خونی ندارم ولی هر ساله صبا صندوقچه شیش امتیازی ابی های تهران بوده
    امسالم که اقا رضا عنایتی حنیف و فروزان و صمد اقا همه کار برای تیم سابقشون کردن .شیش امتیاز تو لیگ حذف از جام حذفی
    صبا تاوان عشق بی فرجام چند مهره سوخته رو پرداخت و سقوط کرد و احتمالا حالا حالا ها رنگ لیگ برترو نخواهد دید .

3. 7 کاربر از ragbar12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

بازی با الوحده کی هست ؟ امیدی هست به صعود ؟

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

بازی با الوحده کی هست ؟ امیدی هست به صعود ؟
    دوشنبه است
    ما باید ببریم و الریان هم نباید ببره در بازی همزمان با الهلال

+

منشا و شجاع خلیل زاده هم به عنوان اولین ورودی‌های تیم قرارداد داخلی امضا کردن ظاهراً ...
    خبرهای خوبیه قبل از بازی الوحده ...
    امیدوارم ممنوعیت جذب بازیکن خارجی هر چه سریعتر برای ما هم برداشته بشه مثل استقلال

نمی‌دونم فقط بازیکنان جدید رو از کی می تونیم استفاده کنیم ... در دور حذفی جام باشگاه‌ها که میشه قطعاً استفاده شون کرد؟

6. 3 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

با امضا قراردادی 2 ساله

گادوین منشا به پرسپولیس پیوست

گادوین منشا مهاجم نیجریه ای پیکان به پرسپولیس پیوست.
    به گزارش "ورزش سه"، در پی انتشار شایعاتی مبنی بر حضور این مهاجم در تیم پرسپولیس و در شرایطی که هواداران این باشگاه پیگیر اخبار مربوط به نقل و انتقالات هستند، وب سایت پرسپولیس رسما خبر از عقد قرارداد با این بازیکن موثر پیکان داده است.

محمدعلی ترکاشوند مدیراقتصادی پرسپولیس دقایقی پیش به سایت این باشگاه گفت: ما پس از بازی با پیکان با این بازیکن و مدیر برنامه هایش جلسه داشتیم و پس از آنکه بر سر مفاد قرارداد به تفاهم رسیدیم، قرارداد را تنظیم کردیم که به امضای منشا و سامان مهدیزاده ، مدیر برنامه هایش رسیده است. به این ترتیب جای هیچ نگرانی نیست. مدت این قرارداد هم دو ساله است . حضور بازیکن در باشگاه طی روزهای آتی نیز صرفا به منظور انجام تشریفات و رونمایی از قرارداد خواهد بود.

منشا در رقابت های این فصل 15 گل برای پیکان به ثمر رسانده و بنا به گفته نزدیکانش علاقمند به حضور در پرسپولیس بوده است. او که دومین خرید اسمی پرسپولیس برای فصل جدید است، بعد از توافق سرخ ها با شجاع خلیل‌زاده به این تیم اضافه می شود.

آنطور که ترکاشوند گفته است فصل نقل و انتقالات در این فصل برای پرسپولیس خیلی زودتر از آنچه که سال گذشته اتفاق افتاد به پایان خواهد رسید. پرسپولیس در حال حاضر آخرین بازی مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا را در پیش دارد و در صورت موفقیت مقابل الوحده و کسب نتیجه مدنظر در بازی الریان و الهلال، فصل را ادامه خواهد داد.

با حضور منشا، سرخپوشان در خط حمله احتیاج به جذب بازیکن جدیدی ندارند. در حال حاضر مهدی طارمی آقای گل لیگ، علی علیپور ستاره جوان پرسپولیس و گادوین منشا، ترکیبی ایده‌آل برای برانکو خواهند ساخت.

8. این کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

10. 3 کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

دوشنبه است
    ما باید ببریم و الریان هم نباید ببره در بازی همزمان با الهلال

+

منشا و شجاع خلیل زاده هم به عنوان اولین ورودی‌های تیم قرارداد داخلی امضا کردن ظاهراً ...
    خبرهای خوبیه قبل از بازی الوحده ...
    امیدوارم ممنوعیت جذب بازیکن خارجی هر چه سریعتر برای ما هم برداشته بشه مثل استقلال

نمی‌دونم فقط بازیکنان جدید رو از کی می تونیم استفاده کنیم ... در دور حذفی جام باشگاه‌ها که میشه قطعاً استفاده شون کرد؟
    با این همه تاکید بر عدم امکان جذب بازیکن خارجی آخرش هم شاید بلایی که سر سایر تیم ها اومد، سر ما بیاد و نتونیم از منشا استفاده کنیم ! به خصوص اینکه به زودی هم رای پرونده ژوزه اعلام میشه + تیترهای روزنامه پیروزی در مورد منشا چندان مثبت نبود، باید بیشتر صبر کنیم ببینیم تکلیفش چی میشه.

دور حذفی جام باشگاه ها فکر کنم اوایل خرداد باشه که بعیده بشه تا اون موقع از خریدهای جدید استفاده کرد.

12. 4 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

نقل و انتقالات به صورت رسمی از 24 خرداد شروع میشه و خب تا اون موقع هر قراردادی بین بازیکن و باشگاه باشه، قرارداد داخلی هست؛ اسم این بازه رو باید بذاریم بازه ی دور و دورزنی !

همین امروز منشا مصاحبه کرده گفته من قراردادی امضاء نکردم ! از اونور باشگاه میگه دروغ میگه ! خلاصه منشا باید حواسش باشه اگه بخواد ما رو دور بزنه فصل بعد به صرف پاره کردن رباط صلیبی احتمالا نابود میشه !

+

گزارش ویژه/ فیفا هنوز علیه پرسپولیس حکمی نداده؛ قرارداد با منشا فعلا بدون مشکل است
    وب سایت رسمی برنامه نود- در حالیکه در یکی دو هفته گذشته اعلام شده بود که تیم های بدهکار و تیم هایی که در فیفا پرونده دارند نمی توانند با بازیکنان خارجی قرارداد ببندند، پرسپولیس امروز با منشا قرارداد بست.
    به گزارش سایت نود، ظاهرا پرسپولیسی ها حساب همه چیز را کرده اند و با خیال راحت با منشا قرارداد بسته اند. اما سوال این است که چرا خیال پرسپولیسی ها راحت است؟ یک دلیل ساده می تواند این باشد که چون هنوز فیفا علیه پرسپولیس حکمی نداده، آنها با منشا قرارداد بسته اند و البته پرسپولیسی ها عقیده دارند قرارداد با منشا قانونی است.
    از سوی دیگر، باشگاه در حال رفع مشکل دیگر پرونده های بین المللی باشگاه پرسپولیس است و به فدراسیون فوتبال هم تضمین داده اند که تا شروع لیگ برتر جدید، همه مشکلات پرونده های بین المللی باشگاه پرسپولیس حل شود.
    در هر حال، تهدیدهای فدراسیون فوتبال برای این است که تیم ها هر چه زودتر مشکلات بین المللی شان را حل و فصل کنند. منشا قبل از پایان لیگ برتر با پرسپولیس توافق کرده بود و امروز هم بر اساس صحبتهای ترکاشوند، دو ساله با پرسپولیس قرارداد بسته است.
    در واقع اگر فیفا علیه پرسپولیس هم حکم بدهد، باید این حکم محرومیت از پنجره نقل و انتقالات تابستانی باشد تا جلوی نقل و انتقالات پرسپولیس گرفته شود. در غیر اینصورت به نظر نمی رسد پرسپولیس در بستن قرارداد با خارجی ها (چه بازیکن و چه مربی)مشکلی داشته باشد.

14. 4 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

و اینک اخر الزمان...
    یکی دیگه از شب های فوتبالی شد که اشکم در اومد...
    تبریک به همه...

16. 5 کاربر از Amir faz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه morypory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

واقعا عالی بودیم با غیرت و مثال نزدنی طارمی گل کاشت نشون داد میتونه یک مهاجم 6 دانگ بشه فقط یکم از دقیقه 75 کم آورد خیلی دوندگی داشتیم واقعا باید نیمکت رو قوی کنیم بیرانوند دو تا سوتی داشت کار دستش میداد البته فکر کنم بر میگرده به حرفائی که زده بود یکم عذاب وجدان داشت ولی بهش میگیم خسته نباشی با غیرت واقعا یک لر با غیرت با اصالتی واقعا امسال پرسپولیس 100 بود همه چیش از مدیریت تماشاگر کادر فتی تدارکاتی همه و همه عالی بودن و نشون دادن اگر پرسپولیس به حاشیه نره تو آسیا حرف اول رو میزنیم انشاءالله میریم برای قهرمانی آسیا .

18. 5 کاربر از morypory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •