تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 838 از 847 اولاول ... 338738788828834835836837838839840841842 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,371 به 8,380 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام.یه چند وقتی هست که snr هی تغییر میکنه و توی log مودم netMakeChannDial: err=-3000 rn_p=804e5390 این میاد.dns را تغییر دادم،فرقی نکرد.سرعت ۴ مگ گرفتم،بالای ۱۰۰ بار زنگ زدم.هر بار میان سرعتم رو روی ۸ مگ میبندن.ولی باز هم فرقی نمیکنه و قطع و وصلی دارم‌مودم را هم عوض کردم ولی تغییر نکرد.کارشناس پارس انلاین میگفت داریم پورت عوض میکنیم و از پورت ۸۰ به پورت ۱۰۰ میریم و مشکل برطرف میشه.من حتی با شرکت tplink هم صحبت کردم و اونا میگن مودم ایرادی نداره و مشکل عدم سازگاری با DSLAM هستش.سرویس ۶ ماهه هم تمدید کردم.حالا گیر کردم چه کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

سلام.یه چند وقتی هست که snr هی تغییر میکنه و توی log مودم netMakeChannDial: err=-3000 rn_p=804e5390 این میاد.dns را تغییر دادم،فرقی نکرد.سرعت ۴ مگ گرفتم،بالای ۱۰۰ بار زنگ زدم.هر بار میان سرعتم رو روی ۸ مگ میبندن.ولی باز هم فرقی نمیکنه و قطع و وصلی دارم‌مودم را هم عوض کردم ولی تغییر نکرد.کارشناس پارس انلاین میگفت داریم پورت عوض میکنیم و از پورت ۸۰ به پورت ۱۰۰ میریم و مشکل برطرف میشه.من حتی با شرکت tplink هم صحبت کردم و اونا میگن مودم ایرادی نداره و مشکل عدم سازگاری با DSLAM هستش.سرویس ۶ ماهه هم تمدید کردم.حالا گیر کردم چه کنم
    منم زمانی که پارس انلاین داشتم مشکل شمارو داشتم
    خطم روی 9 مگ هم قطع میشد
    الان رفتم آسیاتک روی 16 بستن یک بار هم قطعی نداشتم(ولی در کل آسیاتک نتش افتضاحه ولی حداقل dslam بهتری داره)

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

دوستان اشتباهی اینترنت 1ماهه بجای 8 مگ 200 مگ ، 4مگ 90 گیگ گرفتم ! میشه عوضش کرد ؟
    میخوام نت رو تخلیه کنم برم سمت شاتل ، خوبه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان اشتباهی اینترنت 1ماهه بجای 8 مگ 200 مگ ، 4مگ 90 گیگ گرفتم ! میشه عوضش کرد ؟
    میخوام نت رو تخلیه کنم برم سمت شاتل ، خوبه ؟
    توی پروفایل گزینه ارتقا داره اگر نشد استفاده نکنید و زود تماس بگیرید درخواست بدید..

5. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی
    برای من یک پیامک آمده که پارس آنلاین پنل جدید کاربری راه اندازی کرده و ویدئوهای معرفی پنل جدید را هم در لینک زیر قرار داده اند (البته لینک بدون قند شکن باز نمیشد )
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما مسئله ای که حداقل در ویدئو معرفی (بخش گزارش کاربرد) وجود داشت این است که ظاهرا میخواهند برای ترافیک مصرفی ضریب قرار دهند

بطوری که برای سایت های داخلی ضریب 2 و برای خارجی ضریب 4 قرار دهند که گوینده از اینستاگرام برای آن مثال زد. اگر چنین کاری را عملی کنند به معنی دزدی آشکار از ترافیک کاربران خواهد بود. شما در این باره اطلاعی دارید؟

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

برای من یک پیامک آمده که پارس آنلاین پنل جدید کاربری راه اندازی کرده و ویدئوهای معرفی پنل جدید را هم در لینک زیر قرار داده اند (البته لینک بدون قند شکن باز نمیشد )

اما مسئله ای که حداقل در ویدئو معرفی (بخش گزارش کاربرد) وجود داشت این است که ظاهرا میخواهند برای ترافیک مصرفی ضریب قرار دهند

بطوری که برای سایت های داخلی ضریب 2 و برای خارجی ضریب 4 قرار دهند که گوینده از اینستاگرام برای آن مثال زد. اگر چنین کاری را عملی کنند به معنی دزدی آشکار از ترافیک کاربران خواهد بود. شما در این باره اطلاعی دارید؟

این پنل های وبه، کپی کردن ازش، الکی میگن جدید اسم های وب میاد سردرد میگیرم

8. 2 کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

نه اینجوری نیست که 4 برابر کم کنن. در واقع ترافیک باقی مونده رو 4 برابر نشون میده که وقتی از ترافیک خارجی مصرف کنید 4 برابر کم میشه، اگه از داخلی استفاده کنید 2 برابر کم میشه. چیزی فرقی نکرده چون ترافیک سرویس رو 4 برابر نشون میده. واقعا خاک تو سر پارس آنلاین پنل به اون خوبی داشت، به جای اینکه های وب پنل پارس رو استفاده کنه که بهتره، پنل پارس رو تغییر دادن. من مدتی که های وب داشتم هیچ وقت نتونستم درست از گزارشش چیزی بفهمم.

10. این کاربر از Amir1234646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بسته های ساعتی چی شدن؟

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلام اقا کسی از این پنل جدید چیزی فهمیده؟ گزارش عملکرد رو فکر کنم اشتباه میزنه من هر بازه ای که بهش میدم میزنه مصرف 29 گیگ! مگه میشه؟؟؟

13. این کاربر از mehdi_vsgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام اقا کسی از این پنل جدید چیزی فهمیده؟ گزارش عملکرد رو فکر کنم اشتباه میزنه من هر بازه ای که بهش میدم میزنه مصرف 29 گیگ! مگه میشه؟؟؟
    برای من که فقط پیغام خطا نمایش می ده
    این بخش که میگه مدرک برای سرعت بالای 128K آپلود کنید دیگه چه بامبول جدیدی است که اضافه کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •