تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 83 از 91 اولاول ... 3373798081828384858687 ... آخرآخر
نمايش نتايج 821 به 830 از 909

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ | فصل 96 - 1395

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

برانکو فن!!! من قدردان هستم نه طرفدار بازیکن یا کسی! بهتره بپرسیم ایا شما رضاییان فن نیستی؟!
    فقط برای تذکر:برای من اسم پرسپولیس فقط مهمه! برانکو عالی کار کرده و دستش هم درد نکنه! امثال شماها هم 2 سال دیگه که برانکو رفت و یه ایرانی سرمربی شد و باز تو دور باطل قهرمان نشدن افتادیم می فهمین که رمز قهرمانی ما اتحاد و مربی کار بلد بوده نه اینکه اینو و اون رو بکوبیم! ملت عجیبی هستیم!
    اول اینکه حرف بنده کلی بود هر چند شامل حال امثال شما و دیگر برانکوفن‌ها هم میشه
    دوم اینکه برانکو مربی خوبیه اما ضعف‌های بزرگی داره که دلیل نمیشه از اونا چشم‌پوشی کنیم، مثلا مخالفت با اومدن سید جلال در فصل قبل که مجبور شدیم فصل رو با اشتباهات بنگر و نورمحمدی بگذرونیم، یا نخریدن یه مهاجم خوب در ابتدای فصل یا حتی نیم فصل امسال با اینکه فرصت سوزی های طارمی رو می‌دید، نخریدن بازیکنان واقعا مورد نیاز در پست‌هایی همچون دفاع چپ که واقعا نیاز داشتیم در نیم فصل و در عوض خریدن سروش رفیعی در نیم فصل که وظایفش با محسن مسلمان همپوشانی داره، ندانستن طرز برخورد و مدیریت ستاره‌های تیم همچون رضاییان و طارمی (یک نمونه خیلی کوچیک و جدیدش اینکه گفته بود تا وقتی که هستم طارمی پنالتی نمی‌زنه اما بازی بعد پنالتی زد، اونم طارمی‌ای که پنالتی خراب کردناش تو فصل قبل از دلایل عدم قهرمانی بود)، تعویض نکردن که یکی از ارکان موفقیت یک تیم در بازی‌های هستش که حریف دستت رو خونده و شرایط بازی گره خورده، کمه یا بازم بگم
    سوم اینکه اینقدر خارجی پرست نباش و سنگ مربی خارجی رو به سینه نزن، امثال یحیی گل محمدی‌ها اگه بهشون وقت کافی داده می‌شد، هم موفق عمل می‌کردن هم به سرمایه فوتبال ملی در زمینه مربیگری تبدیل می‌شدن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

اول اینکه حرف بنده کلی بود هر چند شامل حال امثال شما و دیگر برانکوفن‌ها هم میشه
    دوم اینکه برانکو مربی خوبیه اما ضعف‌های بزرگی داره که دلیل نمیشه از اونا چشم‌پوشی کنیم، مثلا مخالفت با اومدن سید جلال در فصل قبل که مجبور شدیم فصل رو با اشتباهات بنگر و نورمحمدی بگذرونیم، یا نخریدن یه مهاجم خوب در ابتدای فصل یا حتی نیم فصل امسال با اینکه فرصت سوزی های طارمی رو می‌دید، نخریدن بازیکنان واقعا مورد نیاز در پست‌هایی همچون دفاع چپ که واقعا نیاز داشتیم در نیم فصل و در عوض خریدن سروش رفیعی در نیم فصل که وظایفش با محسن مسلمان همپوشانی داره، ندانستن طرز برخورد و مدیریت ستاره‌های تیم همچون رضاییان و طارمی (یک نمونه خیلی کوچیک و جدیدش اینکه گفته بود تا وقتی که هستم طارمی پنالتی نمی‌زنه اما بازی بعد پنالتی زد، اونم طارمی‌ای که پنالتی خراب کردناش تو فصل قبل از دلایل عدم قهرمانی بود)، تعویض نکردن که یکی از ارکان موفقیت یک تیم در بازی‌های هستش که حریف دستت رو خونده و شرایط بازی گره خورده، کمه یا بازم بگم
    سوم اینکه اینقدر خارجی پرست نباش و سنگ مربی خارجی رو به سینه نزن، امثال یحیی گل محمدی‌ها اگه بهشون وقت کافی داده می‌شد، هم موفق عمل می‌کردن هم به سرمایه فوتبال ملی در زمینه مربیگری تبدیل می‌شدن
    بار دوم و اخر: من برانکو فن نیستم! نمی دونم سنت می رسه یا نه ولی من رفتن علی پروین رو هم از پرسپولیس دیدم و بزرگتر از علی پروین و جام اور تر ازون نداریم! همون موقع هم خیلی ساده گفتم درود بهش و خدانگهدار! دیگه اینقد بزرگ شدیم که فقط اسم پرسپولیس برام مهم باشه! علی کریمی و مهدوی کیا و... رفتن! برانکو هم می ره! هیچوقت نه بازیکن فن بودم نه مربی فن!!! بهتره برچسب نزنیم! اگه به برچسبه به شما بازیکن فن بیشتر میاد!
    صد در صد برانکو ضعف داره و هیچکس خدا نیس! ولی اگه با این ضعف ها چنین پرسپولیسی ساخته برای من قابل قدردانیه نه اینکه جو بگیره منو و بیرون گود بشینم و بگم لنگش کن! یه گشت در پست های شما زدم به نظر میاد کلا با برانکو حال نمی کنی و تو هر نظر یه تیکه بهش انداختی!
    زمان نشون میده کی درست گفته و کی غلط...بازم می گم برانکو هم اشتباه داره و بی اشتباه نبوده ولی شخصا ازش راضی ام چون غرور رو به پرسپولیس بر گردونده! اینقد سرد و گرم روزگار رو چشیدیم که بفهمیم کدوم مربی خوبه یا بد!
    "سوم اینکه اینقدر خارجی پرست نباش و سنگ مربی خارجی رو به سینه نزن، امثال یحیی گل محمدی‌ها اگه بهشون وقت کافی داده می‌شد، هم موفق عمل می‌کردن هم به سرمایه فوتبال ملی در زمینه مربیگری تبدیل می‌شدن"
    خارجی پرست چیه؟ چی میگی جدا؟!!!!! حالت خوبه؟!!!!
    Last edited by Amir faz; 24-04-2017 at 23:52.

3. 2 کاربر از Amir faz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

امیری از بازی بعد محروم شد ؟

5. این کاربر از MƐΛИĪИƓĿƐSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

امیری از بازی بعد محروم شد ؟
    نه هیچ محرومی نداریم برای بازی بعد...
    قابل توجه خیلی ها!:

با این که دو روز از بازی بارسا و رئال مادرید گذشته است هنوز صحبت از زیبائی این بازی می کنند. بازی که شاید رازی در درون خودش داشته باشد. بارسلونا در حالی پای به این بازی گذاشته بود که روند رو به نزول را به نمایش می گذاشت. این تیم در لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا حذف شده بود و در لالیگا عقب ماندگی مشهودی نسبت به رئال مادرید داشت و نیمار محروم بود و در طی دو بازی در برابر یوونتوس و بازی رفت در برابر پاری سن ژرمن و بازی در برابر مالاگا گل نزده بود و خط دفاعی این تیم در برابر رئال سوسیداد و مالاگا در لالیگا و بازی در برابر یوونتوس در بازی رفت و پاری سن ژرمن وضعیت اسفناکی داشت، اما بارسا در برابر رئال مادرید پیروزی شد و بعد از دقایقی در نیمه اول و دوم تیمی در حد بارسلونا بود.

چرا این اتفاق افتاد؟ شاید باید بازگشتی به پایان بازی بارسا و یوونتوس در بازی برگشت داشت. آنجا که تیم حذف می شود اما پرچمهای کاتالانیا و تشویق مردم برای تیمشان آنقدر اوج می گیرد که نیمار را به گریه می اندازد. طرفداران با اشاعه فرهنگ یک تیم و یک قلب تیم خود را حمایت می کنند و می گویند از یاد نمی برند روزهای خوب تیم را. قهرمانی ها و پیروزی ها و موفقیت ها و شادمانی هائی که برایشان تیم به ارمغان آورده است و این مسئله باعث اتحاد و یک پارچگی و تزریق انرژی به تیم بارسا در تیم سنتیاگو برنابئو می شود.

به پرسپولیس بر می گردیم. این تیم در 28 بازی امسال 20 برد دارد. کمترین باخت را در کنار تراکتورسازی دارد و کمترین تساوی و بهترین خط حمله و بهترین خط دفاع. هنوز دو هفته به پایان لیگ مانده اما جام قهرمانی اش هم گرفته است! در برابر الهلالی به میدان می رود که از بهترین های آسیا است و در این بازی چهار مرد مدافعش در پست های خودشان بازی نمی کنند. ماهینی دفاع راست است، ربیع خواه هافبک تدافعی است، انصاری مدافع چپ است و محرمی یک وینگر راست است اما دروازه اش را بسته نگاه می دارد. یک پنالتی واضح اش نادیده گرفته می شود. در بازی دیگرش در برابر الریان تیمی که سوریا و تاکادا ستارگان تیم ملی قطر! را دارند یک پنالتی را با بی دقتی از دست می دهد، یک پنالتی واضحش گرفته نمی شود؛ اما با این همه هنوز امید به صعود دارد. اگر الوحده را که در خاکش در یک بازی تماشائی شکست داده است را ببرد و نباید نگران تبانی و این حرفها باشد که در فوتبال امروز دنیا من جمله در نزد کشورهای خلیج فارس جایگاهی ندارد.

اما فرهنگ طرفداری ما معکوس نسبت به طرفداران تیمهای جهان عمل می کند. تحقیر و فحاشی صورت می گیرد. پیشکسوت تیم که معلوم نیست جایگاه فنی اش چیست نوک حمله تیم را با لفظ به در و دیوار می کوبد خطاب قرار می دهد و قهرمانی این تیم را زیر سوال می برد! انصاری فرد که معلوم نیست به چه دلیل در مورد پرسپولیس از او می پرسند در حالیکه شاهکار 6 امتیاز کسری مربوط به مدیریت او است به تیم حمله می کند.

در مورد طرفدار و رسانه هم سخن زیاد است. می پرسیم آیا وقت آن نرسیده که فرهنگ طرفداری در این دیار باز نگری شود و بدانیم طرفداری تیم همان جمله مشهور فرگوسن است که آنهائی که در روز شکست پشت ما نیستند حق ندارند در هنگام پیروزی کنار ما باشند.
    خوشی زده زیر دلمون تبر گرفتیم دستمون!
    Last edited by Amir faz; 25-04-2017 at 19:22.

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

روی کاغذ شانس داریم. پس میتونیم امیدوار باشیم. عجب نتیجه ای گرفت الریان. نکنه با تیم دومشون بازی کرده ؟
    بازیکنان اعتصاب کردن واسه پول ؟ البته حقشونه. قهرمان شدن باید پولشون رو بگیرن. به ما هم ربطی نداره که چه ماشینی سوار میشن یا چجوری زندگی میکنن. مهم اینه که خوب بازی میکنن. هدایتی شنیدم از زندان آزاد شده ولی حساباش رو بستن وگرنه هم توی پرونده ژوزه و هم پول این فصل میتونست کمک کنه

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

اینایی که دیروز استادیوم بودن به نظرم هوادار پرسپولیس نبودن. هوادار اونایی بودن که پارسال بازی آخر با اینکه قهرمان نشدیم ایستاده بازیکنا رو تشویق کردن. حیفه این فرهنگ قشنگی که توی این 2 سال ایجاد کردیم با یه بازی خراب بشه. پول نشون دادین به بازیکنا ؟ مگه اینا هاشمی نسبن ؟

9. 2 کاربر از farshad.88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اینایی که دیروز استادیوم بودن به نظرم هوادار پرسپولیس نبودن. هوادار اونایی بودن که پارسال بازی آخر با اینکه قهرمان نشدیم ایستاده بازیکنا رو تشویق کردن. حیفه این فرهنگ قشنگی که توی این 2 سال ایجاد کردیم با یه بازی خراب بشه. پول نشون دادین به بازیکنا ؟ مگه اینا هاشمی نسبن ؟
    دوست عزیز
    درسته که ندادن حق و حقوق بازیکنان در استقلال و پرسپولیس و کلا دیگر تیم‌های لیگ از زخم‌های کهنه فوتبال ایران هستش و برمی‌گرده به صدا و سیمای میلی که حق پخش تلویزیونی واقعی رو به تیم‌های لیگ نمی‌ده یا دولتی که از روی قصد و نیت این دو تیم رو به بخش خصوصی واگذار نمی‌کنه یا قانونی که به شکل سفت و سخت از حق هر تیم برای فروش اختصاصی پیراهن و دیگر کالاهای ورزشی خودش حمایت نمی‌کنه و دم هر سوپری‌ای می‌تونی پیرهن پرسپولیس بخری، و خیلی از دلایل دیگه، اما خداوکیلی بازیکنی که از حقوق سالانه دو میلیاردیش (یا حتی شایدم بیشتر) بنا به گفته خودش ۵۵ درصدش رو گرفته، و میگه من بازی نمی‌کنم چه میشه گفت؟ پولکی؟ بی‌غیرت؟ این‌ها الفاظ زشتی هستن، من میگم بی انصاف.
    جالبه که میگن همین بازیکن قبل از ورودش به فوتبال زندگی بسیار تنگدستانه‌ای هم داشته! پس ایشون دیگه باید بدونه یک میلیاردی که تا همین الان گرفته حقوق ده‌ها سال یک کارگره!

11. 2 کاربر از puya2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

نه هیچ محرومی نداریم برای بازی بعد...
    قابل توجه خیلی ها!:

خوشی زده زیر دلمون تبر گرفتیم دستمون!
    جناب شما مثل اینکه اصلا متوجه نیستی که صحبت ما از کجا و به چه دلیلی شروع شد؟!
    یکی از دوستان از نحوه بازی پرسپولیس انتقادی​ کلی کرد، شما هم گفتی مثل اینکه بعضی دوستان هوس استاد درخشان رو کردن، بنده هم گفتم فاز افرادی مثل شما رو که هواداران رو به مرگ می‌گیرن که به درد راضی بشن درک نمی‌کنم (البته از نظر بنده در اینجا نه درخشان مرگه و نه برانکو درد، هر دو مربیان خوبی هستند با اشتباهات بزرگ تر یا کوچک تر)
    شده داستان مزرعه حیوانات زمانی که حیوانات طبقه پایین‌تر از ناتوانی خوک‌ها در اداره امور گلایه می‌کردن، اونها میگفتن مثل اینکه شما دوباره هوس حکمفرمایی مستر جونز رو دارین؟
    بنده هم در ادامه از لزوم حمایت از مربیان جوان داخلی گفتم و اینکه سعی کنیم بیگانه پرست نباشیم و دائما فکر نکنیم که مرغ همسایه غازه، شما در پستی بی ربط از حمایت هواداران بارسلونا و منچستر در هنگام ناکامی‌های این تیم‌ها گفتید تا اینکه بالاخره تونستن قهرمان بشن و هوادارنشون رو خوشحال کنن، الان شما از کجای پست های بنده برداشت کردین که من با ناکامی‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا از حمایت از تیمم دست برداشتم؟!

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

دوست عزیز
    درسته که ندادن حق و حقوق بازیکنان در استقلال و پرسپولیس و کلا دیگر تیم‌های لیگ از زخم‌های کهنه فوتبال ایران هستش و برمی‌گرده به صدا و سیمای میلی که حق پخش تلویزیونی واقعی رو به تیم‌های لیگ نمی‌ده یا دولتی که از روی قصد و نیت این دو تیم رو به بخش خصوصی واگذار نمی‌کنه یا قانونی که به شکل سفت و سخت از حق هر تیم برای فروش اختصاصی پیراهن و دیگر کالاهای ورزشی خودش حمایت نمی‌کنه و دم هر سوپری‌ای می‌تونی پیرهن پرسپولیس بخری، و خیلی از دلایل دیگه، اما خداوکیلی بازیکنی که از حقوق سالانه دو میلیاردیش (یا حتی شایدم بیشتر) بنا به گفته خودش ۵۵ درصدش رو گرفته، و میگه من بازی نمی‌کنم چه میشه گفت؟ پولکی؟ بی‌غیرت؟ این‌ها الفاظ زشتی هستن، من میگم بی انصاف.
    جالبه که میگن همین بازیکن قبل از ورودش به فوتبال زندگی بسیار تنگدستانه‌ای هم داشته! پس ایشون دیگه باید بدونه یک میلیاردی که تا همین الان گرفته حقوق ده‌ها سال یک کارگره!
    درباره اینکه حقوقی که میگیرن خیلی بالاتر از سطح اجتماع هست رو باهاتون موافقم. اما نکته مهم اینه که اگه این بازیکن خارجی بود و این وضعیت رو میدید میتونه راحت تا وقتی که پول دستش نیومده بازی نکنه. اگه باشگاه بیشتر تاخیر داشته باشه توی پرداخت میتونه به فیفا شکایت کنه و من از همین میترسم ( مثل ژوزه و خیلی های دیگه که محکوم شدیم ). اگه بخواهیم بحث غیرت رو پیش بکشیم باهاتون موافقم اما مشکل اینجاست دیگه نسل بازیکنانی که عاشقانه برای تیم بازی کنن تموم شده. از بازیکنان فعلی شاید فقط سروش رفیعی و ماهینی به نظر من برای باشگاه میمیرن. چون از سندش هم هست که از بچگی طرفدار پرسپولیس بودن. پس صحبت کردن درباره غیرت و مقایسه با سطح حقوق جامعه کار درستی نیست.
    پس به نظر من ( همونطور که کریم باقری گفت ) هواداران دیروز کار اشتباهی کردن.این بازیکنای توی این 2 سال قهرمانی و از اون مهمتر شخصیت قهرمانی رو ارمغان آوردن.پس حقشونه که تا آخرین رقمی که توی قرارداد قانونی ثبت شده رو بگیرن. راستی کدوم بازیکن گفت بازی نمیکنم ؟ فقط تمرین نکردن. برانکو که دیگه فارغ از این ماجراست و گفت من وارد این مسائل نمیشم اما حق با بازیکنه. ما هر سال میخواهیم کمتر بدهی داشته باشیم اما مجبوریم واسه ساختن تیم قویتر بیشتر خرج کنیم و نتیجه ای جز بدهی برامون نخواهد داشت. امیدوارم امسال اگه طاهری موند این موارد رو بهتر مدیریت کنه

14. 2 کاربر از farshad.88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خب جالبه...چه اینجا، چه سایت های دیگه و چه تو تیم دو دستگی ایجاد شده بین طرفدارا و بازیکنا...بهتر از این نمی تونستیم تیم رو نابود کنیم...
    یادمون باشه فقط همدلی باعث شد ما امسال قهرمان بشیم...وقتی بعد از نایب قهرمانی صد هزار نفر ایستاده تیم رو تشویق کردن...این راهی که من میبینم تهش سال های استیلی و تشویق دایی در استادیومه...
    در مورد جریانات اخیر به نظر من دو طرف مقصر هستن...چه بازیکن بیجنبه و چه طرفداری که از بازیکن بت می سازه!
    چقدر خوبیم ما خلاصه!!!!

16. 2 کاربر از Amir faz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •