تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 83 از 95 اولاول ... 337379808182838485868793 ... آخرآخر
نمايش نتايج 821 به 830 از 949

نام تاپيک: ◄◄ تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه AutoPlay Media Studio

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام خدمت دوستان

من دو تا مشکل دارم

1- یه موزیک گذاشتم تو بگراند پروژه که وقتی ران شد اجرا بشه و بخونه! حالا مشکلم اینه که قشنگ داره اجرا میشه تو هر صفحه ای که میرم هست ، ولی از هر صفحه ای میام به صفحه اصلی ، موزیک ریست میشه!

چون تو صفحات ، کلید صفحه اصلی گذاشتم کاربر بتونه باز بیاد تو صفحه اصلی و بخش دیگه رو ببینه ، ولی وقتی روی دکمه صفحه اصلی کلیک میکنی و میای اونجا موزیک دوباره از 0 شروع میکنه! میخوام اینطوری نشه

2- مشکل دومم اینه که من از 2 تا فونت فارسی استفاده کردم برای فارسی نویسی! و میخوام وقتی پروژه ران شد ، سریع فونتارو نصب کنه! تو مالتی مدیا بیلدر یه همچین گذینه ای داشتیم! اینجا بلد نیستم

(من با کد نویسی این نرم افزار اشنایی ندارم پس اگر امکانش هست کدش رو بهم بدید برای این دو عمل)

با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه taha_nadri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان بزرگوار
    سوال من در مورد combobox معروف هست می خواستم سوال کنم چطور می توانم به ITEMهای موجود در combobox فرمان بدهم مثلاً شئی که unvisibel هست را vsibel کنه ممنون میشم بنده را در این خصوص راهنمایی کنه
    با تشکر

داره خودمونی میشه dannyfox's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت دوستان

من دو تا مشکل دارم

1- یه موزیک گذاشتم تو بگراند پروژه که وقتی ران شد اجرا بشه و بخونه! حالا مشکلم اینه که قشنگ داره اجرا میشه تو هر صفحه ای که میرم هست ، ولی از هر صفحه ای میام به صفحه اصلی ، موزیک ریست میشه!

چون تو صفحات ، کلید صفحه اصلی گذاشتم کاربر بتونه باز بیاد تو صفحه اصلی و بخش دیگه رو ببینه ، ولی وقتی روی دکمه صفحه اصلی کلیک میکنی و میای اونجا موزیک دوباره از 0 شروع میکنه! میخوام اینطوری نشه

2- مشکل دومم اینه که من از 2 تا فونت فارسی استفاده کردم برای فارسی نویسی! و میخوام وقتی پروژه ران شد ، سریع فونتارو نصب کنه! تو مالتی مدیا بیلدر یه همچین گذینه ای داشتیم! اینجا بلد نیستم

(من با کد نویسی این نرم افزار اشنایی ندارم پس اگر امکانش هست کدش رو بهم بدید برای این دو عمل)

با تشکر
    گزینه ریپیت رو تیک زدی تو بخش ادد کردن موزیک ؟ تا بحال همچین مشکلی نداشتم.
    تو بخش اسکریپ دکمه و یا پیجی که میخوای بعد از کلیک یا اجرا شدن فونت ها کپی بشه، یه اکشن از بخش فایل برای کپی کردن بنویس و یه اکشن دیگه برای اینستال کردن از همون بخش بنویس و آدرس فایل هاتو بده.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام خدمت دوستان

من دو تا مشکل دارم

با تشکر
    شما باید موزیکتون رو از بخش Project\Audio انتخاب می کردین. ظاهرا شما دستور لود موزیک رو در صفحه اصلی دادین!
    در مورد فونت هم از کد زیر می تونید استفاده کنید. fontname نا فایل فونته و registername نامی که می خواهید در پوشه فونت ثبت شه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. 2 کاربر از omid.sarmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

شما باید موزیکتون رو از بخش Project\Audio انتخاب می کردین. ظاهرا شما دستور لود موزیک رو در صفحه اصلی دادین!
    در مورد فونت هم از کد زیر می تونید استفاده کنید. fontname نا فایل فونته و registername نامی که می خواهید در پوشه فونت ثبت شه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

احسنت! افرین... بله موزیک رو از قسمتی که شما گفتید گذاشتم و درست شد! من اشتباه قرار داده بودم....

در مورد کد این فونت! این رو تو کد های صفحه اصلی بزارم ، همین که لود شد خودکار نصب میشه!؟ نمیخوام دکمه ای و.. باشه ها! و اینکه فونت هارو تو MMB باید توی یه جای مشخص کنار فایل پروژه میزاشتیم??

و اینکه سوالم اینه: اگر 3 تا فونت قراره نصب بشه ، اون موقع این کد به چه شکلی میشه؟
    Last edited by Rasivell; 04-02-2014 at 12:35.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خوب اگر 3 تا فونت باشه این کد رو سه بار می تونید تکرار کنید. فونتها در این کد از کنار فایل اجرایی آدرس دهی شدند. یعنی فونتها باید در کنار فایل اجرایی باشند ولی می تونید داخل کد آدرس مورد نظرتون رو وارد کنید. هیچ محدودیتی نداره. اگذر سه تا فونت باشه میشه کد رو خلاصه هم کرد.

پروفشنال Meisam.apk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با سلام
    فایل فلش رو وقتی می خوام داخل برنامه بزارم این ارور به این صورت میاد:

و برای اجرا فیلم هم تو بستر نرم افزار این با این ارور مواجه میشم:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم،راهنمایی بفرمایید

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

باید فلش پلیر نصب باشه.

پروفشنال Meisam.apk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

باید فلش پلیر نصب باشه.
    نصب بودن اما ورژن جدید با پلاگین ها رو نصب کردم حل شد.
    ی سوال:
    چه طوری توی این نرم افزار اول ی dialog بذارم مثلا برای چند ثانیه گذاشته بشه و سپس وارد محیط اصلی پروژه بشیم؟
    Last edited by Meisam.apk; 10-02-2014 at 20:05.

اگه نباشه جاش خالی می مونه taha_nadri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان بزرگوار
    سوال من در مورد combobox معروف هست می خواستم سوال کنم چطور می توانم به ITEMهای موجود در combobox فرمان بدهم مثلاً شئی که unvisibel هست را vsibel کنه ممنون میشم بنده را در این خصوص راهنمایی کنه
    با تشکر
    دوستان بزرگوار کسی نبود تاکه ما را یاری کنه!!!!؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •