تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 828 از 1137 اولاول ... 328728778818824825826827828829830831832838878928 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,271 به 8,280 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

داره خودمونی میشه eminem never dies's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Detroit City

پيش فرض

سلام
    آیا کسی در این اینجا از هندسه 2 انتشارات خوشخوان استفاده کرده است؟ آیا این کتاب برای دانش آموزان سوم دبیرستان مفید است؟ نشر الگو چطور است؟ همینطور هندسه پایه نشر دریافت؟ (از کتاب گاج سفید هندسه زیاد خوشم نمی آید! چون برای هندسه 1 گاج سفید داشتم و زیاد خوشم نیامده بود!)
    كلا هندسه درسيه كه شايد واسه بعضيا جذاب نباشه چون استدلالي و نيازمند خلاقيته!
    رتبه 1 كنكور 88 هم گفت با تست زدن تونستم وضعيتمو بهتر كنم وگرنه اصلا خلاق نيستم!
    هندسه خوشخوان شرايط رو خيلي وخيم تر ميكنه چون پاسخاي خوبي نداره!
    نشر دريافت واسه يه دانش آموز سال سومي مناسب نيست! چون كتاب، كنكوري تاليف شده!
    نشر الگو كتاب بدي نداره!
    ولي هيچ كدوم اينا به پاي مبتكران مهندس ابوالقاسمي نميرسن! اين كتاب تنها كتابيه كه با گاج سفيد قابل مقايسه س!

2. 4 کاربر از eminem never dies بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه monaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان شهر

پيش فرض

كلا هندسه درسيه كه شايد واسه بعضيا جذاب نباشه چون استدلالي و نيازمند خلاقيته!
    رتبه 1 كنكور 88 هم گفت با تست زدن تونستم وضعيتمو بهتر كنم وگرنه اصلا خلاق نيستم!
    هندسه خوشخوان شرايط رو خيلي وخيم تر ميكنه چون پاسخاي خوبي نداره!
    نشر دريافت واسه يه دانش آموز سال سومي مناسب نيست! چون كتاب، كنكوري تاليف شده!
    نشر الگو كتاب بدي نداره!
    ولي هيچ كدوم اينا به پاي مبتكران مهندس ابوالقاسمي نميرسن! اين كتاب تنها كتابيه كه با گاج سفيد قابل مقايسه س!
    ولی نظر من نشر دریافت ، حالا خود دانی

4. 2 کاربر از monaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Detroit City

پيش فرض

ولی نظر من نشر دریافت ، حالا خود دانی
    بابا تو كه ديگه اين كتابو داري اين حرفا ازت بعيده
    اين كتاب اصلا مناسب يه سال سومي نيست! مولفاش كتاب نوشتن كه يكي بياد در كم حجم ترين ولي جامع ترين شكل ممكن تستاي كنكور رو جواب بده
    مبتكران مولفش كتاب نوشته كه همون يكي(!) به همه مباحث سال سوم مسلط شه
    شما ميخواي كدوم يكي باشي؟‌
    خود داني

6. 3 کاربر از eminem never dies بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه 12p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این لیست که میخوام عصر به امیدخدا تهیه کنم: هر کی نظر داره که اشتباهه بگه هااا...

1.درک متن شهاب اناری یا نترسیم از متن کاسالار(بنظر خودم اناری بهتره فک کنم توضیحاتش بهتره.شما چی میگید؟)

2.هندسه1وهندسه2 گاج سفید یا هندسه پایه دریافت(احتمال90% گاج بگیرم چون کاملتره و همه چیرو پوشش میده.درسته؟؟)فک کنم هردو رو بخرم کار بیهوده ای باشه؟؟؟؟

3تیک ایت دارم واژه نامه کیاسالار بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کتبی که در اینده بخرم:
    4.بانک تست سبز عربی یا گاج سفید(اموزش ایاد فیلی دارم)

5.تحلیلی گاج سفید یا فار

6.گسسته فار یا گاج سفید

لطفا رودبایسی نکنین نظرتونو بگیـــــــــــــن سپاس
    Last edited by 12p; 05-11-2011 at 14:55.

8. این کاربر از 12p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه POUYOL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

این لیست که میخوام عصر به امیدخدا تهیه کنم: هر کی نظر داره که اشتباهه بگه هااا...

1.درک متن شهاب اناری یا نترسیم از متن کاسالار(بنظر خودم اناری بهتره فک کنم توضیحاتش بهتره.شما چی میگید؟)

2.هندسه1وهندسه2 گاج سفید یا هندسه پایه دریافت(احتمال90% گاج بگیرم چون کاملتره و همه چیرو پوشش میده.درسته؟؟)فک کنم هردو رو بخرم کار بیهوده ای باشه؟؟؟؟

کتبی که در اینده بخرم:
    3.بانک تست سبز عربی یا گاج سفید(اموزش ایاد فیلی دارم)

4.تحلیلی گاج سفید یا فار

5.گسسته فار یا گاج سفید

نظر من

1-اناری

2-نظر قطعی ندارم ولی من که هندسه 1و 2 مبتکران رو دارم و اگه تموم شد شاید دریافت رو هم گرفتم.ولی گاج سفید هم وسوسه انگیزه!

3-سبز

4-بستگی داره.اگه برای شروع میخواهی فار خوبه اما اگه هندسه تحیلیت در سطح خوبیه گاج سفید رو بگیر. کتاب گردن کلفتیه.نفر اول 89 هم همینو خونده بود.

5-فار

10. 2 کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

یه سوال: شیمی پیش چه تغییراتی داشته؟

یه سوال دیگه:دوستان بعد از دینی همگامان چه کتابی رو پیشنهاد میدید؟
    دین و زندگی سبز یا یه چیز دیگه؟

میخوام سوالات مفهومی خوب مثل همگامان داشته باشه هم پاسخ تشریحی خوب داشته باشه.البته بعید میدونم اینجور کتابی باشه ولی حالا...
    Last edited by POUYOL; 05-11-2011 at 14:48.

12. این کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه 12p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

نظر من

1-اناری

2-نظر قطعی ندارم ولی من که هندسه 1و 2 مبتکران رو دارم و اگه تموم شد شاید دریافت رو هم گرفتم.ولی گاج سفید هم وسوسه انگیزه!

3-سبز

4-بستگی داره.اگه برای شروع میخواهی فار خوبه اما اگه هندسه تحیلیت در سطح خوبیه گاج سفید رو بگیر. کتاب گردن کلفتیه.نفر اول 89 هم همینو خونده بود.

5-فار
    1.تو خودت که داری از چه نظر میگی بهتر از کیاسالاره؟؟؟ممنونم از نظرت

14. این کاربر از 12p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Detroit City

پيش فرض

کتبی که در اینده بخرم:
    3.بانک تست سبز عربی یا گاج سفید(اموزش ایاد فیلی دارم)

4.تحلیلی گاج سفید یا فار

5.گسسته فار یا گاج سفید

زبان كه هيچي،هر چي خريدي عشق است

آره بيهودس به خدا،منم هر دورو خريدم الان پشيمونم تنها كتابي كه سطحش از گاجم بالاتره و نكته هايي داره كه هيچ جا پيدا نميشه خيلي سبزه! ولي به قول سمبا در صورت داشتن وقت و علاقه توصيه ميشه وگرنه نكته حفظ كردناي اضافه فوق العاده گيجت ميكنه!!
    هر وقت گاج سفيدو خوردي بعد اگه احساس كردي سير نشدي،خيلي سبز

رو بانك تست خيلي سبز اصلا شك نكن!!! گاج سفيد بگيري پولتو هدر دادي
    تازه چون تو ايادفيلي داري درسنامه هاي بانك تست ديگه كاملا مكملشن!

واسه تحليلي نميتونم بگم يا فار يا گاج سفيد! چون بستگي به سليقه و سطح درسيه شخص داره

گسسته ي فار ديگه بابا! تازه همه تستاي داخل و خارجو تا سال 90 پوشش داده،برو حال كن
    ويرايش جديدش از نظر آموزشم هيچي كم نداره!!! آموزشي كه تو كتاب قبلي 2 صفحه بود حالا شده 8 صفحه! اونم نه آموزش خالي! آموزش + تست!
    تستاشم كه بايد ببيني بفهمي چقد عالين
    كتاب آزمونش هم كه 100% تاليفيه!

یه سوال: شیمی پیش چه تغییراتی داشته؟

یه سوال دیگه:دوستان بعد از دینی همگامان چه کتابی رو پیشنهاد میدید؟
    دین و زندگی سبز یا یه چیز دیگه؟

میخوام سوالات مفهومی خوب مثل همگامان داشته باشه هم پاسخ تشریحی خوب داشته باشه.البته بعید میدونم اینجور کتابی باشه ولی حالا...
    شيمي پيش تو قسمت هيدروژن دار شدن اتن 4 مرحله شده 5 مرحله!
    در واقع اينا اومدن مرحله ي 3 رو 2 قسمت كردن!
    يعني اينجوري :
    3. مولكول اتن با يك اتم هيدروژن واكنش ميدهد و راديكال فعال اتيل و هيدروژن را بوجود مياورد
    4. راديكال اتيل توليد شده با دومين اتم هيدروژن واكنش ميدهد و مولكول اتان را بوجود مياورد
    اينم از خيلي سبز ميذارم كه كاملا متوجه شين!

در كدام مرحله مولكول اتن روي سطح كاتاليزگر، جذب فيزيكي مي شود؟ مرحله ي اول
    در كدام مرحله مولكول اتن روي سطح كاتاليزگر جذب شيميايي مي شود؟ مرحله ي دوم
    در كدام مرحله راديكال اتيل توليد مي شود؟ مرحله ي سوم
    در كدام مرحله راديكال اتيل با سطح كاتاليزگر پيوند مي دهد؟ مرحله ي سوم
    در كدام مرحله مولكول اتان توليد مي شود؟ مرحله ي چهارم
    در كدام مرحله مولكول اتان از سطح كاتاليزگر جدا مي شود؟ مرحله ي پنجم

يه تغيير ديگه هم تو نظريه برخور بوده!
    اين نظريه ميگفت برخورد هاي موثر در صورتي كه 3 ويژگي رو داشته باشن به توليد فرآورده ميانجامند!
    1. تعداد برخورد 2.جهت گيري ذره ها هنگام برخورد 3. انرژي ذره ها هنگام برخورد!
    اينا اومدن 2تاش كردن، تعداد برخورد رو حذف كردن!

بعد دين و زندگي همگامان تستاي الگو خيلي بهتر از بقيه كتاباس و پاسخاي تشريحيشم همينطور

16. 2 کاربر از eminem never dies بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

1.تو خودت که داری از چه نظر میگی بهتر از کیاسالاره؟؟؟ممنونم از نظرت

در عالی بودن کتابهای اناری شک نکن!لا ریب فیه!خودش نفر اول سراسری تجربی و هم ازاد پزشکی بوده.تاره نفر اول و سوم ریاضی امسال هم شاگرد همین استاد بودند.راستی در بین رتبه های تک رقمی تنها نفر سوم تونست زبان رو 100 بزنه چون شاگرد دکتر شهاب اناری عزیز بوده.و در ضمن خیلی از داوطلبان قوی دیگه هم از کتابهای ایشون استفاده کرده اند.از جمله نفر اول 87.

ببین کتاب درک متن به زبان ساده اولا مهارتها رو خوب درس میده با مثال های خوب.بعد 80 تا ریدینگ و 40 تا کلوز میاره برای تمرین.یکی از بهترین ویژگی های این ریدینگ ها ،از اسان به سخت بودن ان هاست.کنار هر ریدینگ یا کلوز زمان پاسخ گوییش هم داده.اولاش راحتن و وقت اضافه هم میاری ولی از ریدینگ های حدودا 55 به بعد کم کم شرایط سختتر میشه و به قول دکتر اناری ،گرگ بارون دیده میشید.هم ریدینگها سختتر میشه و هم وقت کمتر!در ضمن ،در پاسخ های تشریحی های ریدینگ ها یه سری تکنیک ها برای حرفه ای تر شدن در برخورد با ریدینگ ها میده و جاهایی هم مهارتهای ریدینگ خوانی بخش اولو تو ریدینگ پیاده میکنه تا هم برات یاداوری میشه هم بهتر جا بیفته.

یه ویژگی عالی دیگه هم داره و اون اینکه:متنهاش در مورد موضوعات مختلفه مثل تاریخچه ی یه موضوع ،پزشکی ،ارتباطات میان انسانها ،توضیح درمورد یه حیوون خاص مثل کوسه ،زندگی نامه افراد مشهور ،جنگ ،یه رویداد یا بعضی شرکت های مهم معروف جهانی و....این ویژگی خیلی به دردت میخوره به نظر من.میدونی چرا؟.مثلا یه ریدینگش که درمورد جنگه با لغات مربوط به جنگ اشنا میشی که میتونه تو ازمونهای مختلف اگه ریدینگ درمورد جنگ بود برات مفید باشه.کلماتی مثل اسلحه ،اشغال کردن ،جنگ ،سرباز و ....یا درمورد ریدینگ های دیگه اش هم همینطور.
    البته من فقط یه ایراد میتونم از این کتاب بگیرم و اون اینکه ریدینگ های کنکور رو پوشش نمیده.ولی ریدینگهاش (البته نه اون اولی ها که به قول مولف برای دست گرمیه) در سطح کنکور هست.ولی باز ملالی نیست! چون من زبان پیش مبتکران رو دارم و اخرش پر از کلوز و ریدینگ های کنکوره.

دکتر اناری یه پیام داده بود برام درمورد ریدینگ های اخر این کتاب
    : الان سخت حل کنید ،در جلسه کنکور سخت حال کنید
    Last edited by POUYOL; 05-11-2011 at 19:52.

18. 2 کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض کتاب ها

پس تا این جا برای من اینطوری شد:
    هندسه:انتشارات مبتکران (یا گاج سفید!)
    فیزیک 3 : انتشارات خیلی سبز
    زبان انگلیسی 3: مبتکران

در مورد تست شیمی شک دارم! از طرفی کتاب آموزش مبتکران را دارم که (به نظر من)از نظر توضیحی و تشریحی عالی است(پس احتمالا باید کتاب تستش هم عالی باشد) از طرف دیگر به نظر می آید کتاب شیمی 3 خیلی سبز جامع تر است. شیمی 3 نشر الگو هم به نظر می آید بد نباشد(احتمالا باید سطح بالا تر از کتاب های دیگر باشد پس از این نظر برای من ایده آل تر است) گاج سفید هم احتمالا بد نیست (چون در سال قبل از شیمی 2 گاج سفید استفاده کردم و برای من خوب بود.)
    خلاصه به نظر شما:بهترین تکمیل کننده(تستی) کتاب آموزش شیمی 3 مبتکران چیست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •