تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 825 از 1137 اولاول ... 325725775815821822823824825826827828829835875925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,241 به 8,250 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

افرادی که کتاب کلاس دیفرانسیل 1 رمزینه رو دارند لطفا جواب بدن.
    در صفحه 206 بخش حد بالای موضوع چهارم یک تست حل کرده که جواب ان مطابق با تغییرات دیفرانسیل جدید نیست در صورتی که در ابتدای کتاب زده مطابق با تغییرات کتاب درسی .
    من کتاب رو ندارم. می‌تونی اسکن کنی یا این‌که مسئله و راه‌حل رمزینه رو بنویسی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه MRTZ HSV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    کرج~مترو~تهران~دانشگاه~...

پيش فرض

سلام .
    درواقع اون زاویه بود برابر با میانگین دو زاویه ی کناری. در واقع جمع اون دو زاویه کناری میشد 180 منهای A. (فکر کنم شما اشتباه می کنید که میگید 90 منهای A.)
    بیخیال
    من منظورم زاویه بین دو قاعده مثلثهای متساوی الساقین بود...
    اون زاویه وسطی میشه 90 منهای زوایه بالایی تقسیم بر2
    موفق باشی

3. 2 کاربر از MRTZ HSV بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض درس عربی

سلام
    به نظر شما کتاب هایی مثل فوت و فن عربی انتشارات خیلی سبز یا عربی مبتکران برای یک دانش آموز سال سوم دبیرستان، مفید (خوب و مناسب) است؟
    اگر مفید(خوب و مناسب) است از بین این دو کتابی که نام بردم کدام یک بهتر است؟
    (از نظر خودم در عربی در سطح ایده آلی هستم!(البته از نظر تشریحی))

پروفشنال One Minute's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شــــاهی

پيش فرض

به نظر من باید در هر درسی آرام آرام مراحل اصولی خودش را طی کنیم که نتیجه بهتری خواهد داشت. برای من این مراحل به ترتیب عبارتند از:
    1- خواندن کتاب درسی و جزوه معلم
    2- خواندن کتاب کمک درسی آموزشی(مثل کتاب آموزش حسابان نشر الگو یا هر کتاب دیگری در هر درس)
    3- خواندن (یا حل کردن) نمونه سوالات امتحانی از کتب کمک آموزشی مناسب (به نظر من در این مرحله کتاب های پرسمان گاج خیلی مفید هستند.)
    4- حل تست در وقت اضافه پس از تسلط نسبتا کامل در قسمتی که قرار است تست حل کنیم.
    (سال قبل معدلم بالای 19.70 بود.)
    ببین دوست عزیز
    اصل اول و آخر «یادگیری مفهومی» هستش حال چه با قصد و نیت امتحان نهایی باشد و چه برای کنکور سراسری ..
    :::میخوای ریاضی بخونی ............ مطلب را بفهم و تا میتونی مساله حل کنی .........
    میخوای فیزیک بخونی ........ مطلب را خوب بفهم و بفهم و بفهم و بفهم و بعد خواهی دید که قادر به حل هر مساله از آن خواهی بود .............
    :::میخوای شیمی بخونی ............ کتاب درسی را بخون و خواستی دقیق تر از الان پیش بری هم فقط بشین ایستگاه های درس و نکته همین کتاب های مهندس بازرگان را بخون ............
    :::میخوای زیست بخونی ........ سعی کن روش مطالعه ات را در زیست اصلاح کن و یاد بگیر که زیست را با ذهنیت یک پژوهشگر مطالعه نمایی و علاقمند به مطالعه دنیای زندگان باشی ............
    :::میخوای زبان و ادبیات فارسی بخونی .......... اول اینکه با معلمت همراه بشو که مثلا آنچه که داره بهت یاد میده را به خودش پس بدی ......... ولی اصل مطلب در یادگیری را با کتاب های دکتر هامون سبطی دنبال کن ....
    :::میخوای معارف بخونی ................ کتاب درسی ات را خوب بخون و نمونه سوال تشریحی هم ازش حل کن و بعد اگر فرصت یافتی با یک ذهنیت تحلیل گر به بررسی آیات و مفهوم آنها در متن درس بپرداز و روش یادگیری اصولی در دین و زندگی را کشف کن که شاید در ظاهر ساده باشد ولی همین را بدون که از اینکه امتحان تشریحی ات را 20 بگیری هم حسابی سخت تر هستش ......... چرا که باید حسابی در عمق ایات و مفهوم آنها وارد بشوی ..
    :::میخوای عربی بخونی ....... هم کاملا تشریحی درس را دنبال کنی بهترین کار را کرده ای ... و خواستی کمی پیشرفته تر عمل کنی سعی کن روش خلاصه نویسی اصولی در عربی را یاد بگیری که مثلا چه جوری بتونی تمام نکاتی که از بحث فعل را در هشت صفحه میخونی و تمرین می کنی در یک صفحه خلاصه اش کنی که بعدش هم با یک نگاه تمامی مطلب برایت در ذهن تداعی گردد ..........
    :::میخوای زبان بخونی ............. تمرین و تمرین تمرین تمرین ........ شاید شما هم مثل خیلی های دیگه از بچه ها در زبان قوی باشی ......... همین را بگم که زبان زیاد میخواد که براش تمرین کنی و همین که حساب کار دستت بیاد تا آخرش را خودت میری ............

موفق باشید .............
    مرسی دوستان عزیز ،

درضمن یک سوال : کتاب یا مجموعه ای برای نمونه سوالات نهایی 10 سال اخیر میشناسید که بخرم ؟ ( البته بجز این کتاب مزخرف قلمچی ! سایت گزینه 2 هم خوب نیست چون باید دونه دونه دانلود کنم و پرینت بگیرم ! یک مجموعه کامل میخوام )

اگه نباشه جاش خالی می مونه Atefe_72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

یه سوال:چاپ جدید دیفرانسیل گاچ و گسسنه فار اومده؟؟؟آخه رفتم بخرم گفت هنوز نیومده
    قرابت معنایی رمزینه با هامون چه فرقی داره؟؟
    Last edited by Atefe_72; 31-10-2011 at 00:27.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

مرسی دوستان عزیز ،

درضمن یک سوال : کتاب یا مجموعه ای برای نمونه سوالات نهایی 10 سال اخیر میشناسید که بخرم ؟ ( البته بجز این کتاب مزخرف قلمچی ! سایت گزینه 2 هم خوب نیست چون باید دونه دونه دانلود کنم و پرینت بگیرم ! یک مجموعه کامل میخوام )
    می توانید از کتاب های پرسمان گاج(به رنگ سیاه) استفاده کنید که به نظر من کتاب های بسیار خوبی هستند و بیشتر سوالات امتحانات نهایی را دارند.(به طور کلی به نظر می آید برای امتحانات نهایی بهترین مجموعه کتاب ها باشند. مخصوصا در درس هایی مثل حسابان، شیمی و عربی) گاج محوری(به رنگ سبز) هم برای امتحانات نهایی بد نیست.

البته انتشارات گلواژه هم هست ولی از کتاب های این انتشارات خیلی خوشم نمی آید!

با تشکر

داره خودمونی میشه future.doctor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

مرسی دوستان عزیز ،

واسه نهایی کتاب پرسمان گاج (گاج سیاه) رو بگیر و بخورش ! جزوه های بنی هاشمی هم هستش که سوالات نهایی 10 سال اخیر رو واسه همه درسا داره...

9. این کاربر از future.doctor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sam_sami_2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام بر دوستان و پیشکسوتان علم کنکور
    ای عزیزان برای هندسه پایه چه می کنید ؟!
    کم حجم و مقوی سبز یا انتشارات دریافت یا روشی بهتر ؟
    با سپااااااش

11. این کاربر از sam_sami_2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

12p

اگه نباشه جاش خالی می مونه monaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان شهر

پيش فرض

با سپااااااش
    یا انتشارات دریافت

13. 2 کاربر از monaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با سپااااااش
    هفته پیش رمزینه اولین کتاب آموزش هندسه پایه کشور(روی جلدش نوشته) را منتشر کرده که یکی از دوستام خیلی از اون تعریف می کنه ولی من هنوز این کتاب رو ندیدم.
    Last edited by sh.k.sh; 31-10-2011 at 22:31.

15. 2 کاربر از sh.k.sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •