تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 824 از 947 اولاول ... 324724774814820821822823824825826827828834874924 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,231 به 8,240 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان جریان این
    سرویس iptv آیو چیه؟ یعنی با اشتراک این دیگه حجم اینترنت زمان استریم شبکه ها کم نمیشه یا بازم بند و تبصره داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من گرفتم .
    پینگش همیشه خوبه ...
    سرعتش هم در ساعت اداری خیلی خوبه تا جایی که خط شما بکشه . البته خط منو رو 8 مگ بسته بودن تماس گرفتم 16 مگ شد .
    در ساعات غیر اداری مثلا از 4 عصر تا 12 شب سرعت با شیب نزولی کمتر و کمتر میشه تا وقتی که با speedtest.net که چک میکنم 2 مگ میشه !
    ولی سرعت دانلود کمی بالاتره ...

در کل افت سرعت تو ساعت غیر اداری افتضاحه . در حدی که سرویس iptv آیو که خودشون تو سایت گذاشتن قابل استفاده نیست و همش با ایست تصویر مواجه میشیم یا کلا وسط فیلم میپره بیرون . هر چی هم تو این دو روز کلنجار رفتم باهاشون زیر بار نمیرن میگن پیک منطقه مخابراتی شماست!
    آخه پیک 1 ساعت نه 2 ساعت ! نه دیگه کلا 10 ساعت که!!

ضمن اینکه پیک برای وقتی بود که اینترنت نامحدود داشتیم نه دیگه الان که حجمی میخریم همه ...
    اقا ممنون بابت پاسخگویی..افت سرعت در ساعات پرمصرف رو که همه ی شرکت ها دارند بدون استثنا...من بای وب(های وب) دارم یدفه میشه اینترانت و فقط داخلی خوب باز میکنه..سرعت گاهی اوقات زیر یک مگ میاد؛فقط منتظرم ترافیکم تموم شه درخواست تخلیه بدم هر چند برای تخلیه هم میدونم بدون شکایت تخلیه نمیکنن...افت سرعت فقط برای نامحدود ها نیست این سرویس ماهی بیشتر از ده گیگ میده خب همه دان میکنن سرعت میاد پایین

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

فن آوا هم آپلود رایگان رو حذف کرد

در راستای اجرای طرح تفکیک ترافیک داخل از بین الملل اعلامی از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ضوابط جدیدی در خصوص نحوه محاسبه ترافیک ارسال(upload) در میزان ترافیک مصرفی در نظر گرفته شده است.
    به گزارش روابط عمومی فن آوا، مطابق ضوابط جدید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به اطلاع مشترکین محترم می رساند که در راستای اجرای طرح تفکیک ترافیک داخل از بین الملل و ابلاغ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از تاریخ 28 بهمن امکان ارسال رایگان که تاکنون در شبکه فن آوا به صورت رایگان در نظر گرفته می شد، حذف شده و ترافیک ارسال مانند ترافیک دریافت محاسبه می‌گردد.»

4. 2 کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز LEO.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من كه ديگه از شر اين اينترنت بي كيفيت و ناپايدار راحت شدم
    تا ٢-٣ روز ديگه تخليه ميشه و از الانم درخواست اينترنت پارس آنلاين دادم

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. این کاربر از LEO.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZeroNetizen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

کمپین اعتراض کاربران به حذف ترافیک رایگان آپلود از سوی سرویس دهندگان اینترنت آسیاتک، شاتل و غیره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتما مطالعه کنید

8. این کاربر از ZeroNetizen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوستان، فن آوا جشنواره گذاشته،میخواستم بپرسم کیفیت و پینگ این شرکت چطوره و آیا اونجور که ادعا میکنه تا ۱۶ مگابیت رو میده؟

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوستان، فن آوا جشنواره گذاشته،میخواستم بپرسم کیفیت و پینگ این شرکت چطوره و آیا اونجور که ادعا میکنه تا ۱۶ مگابیت رو میده؟

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk
    خبری نشد؟پینگ و سرعت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوست عزیز دقت کنید من سه چهار پست قبل همین سوال رو پرسیدم و دوستمون جواب دادن...جشنواره جدیدش واقعا مفته،هیچ شرکتی حتی صد و پنجاه گیگ ترافیک خالی رو هم نمیده صد تومن..سرعت به شرایط خط و منطقه و چیزای دیگه بستگی داره..فن آوا شرکت قدیمی و با سابقه ای هست،اینو از صفحات این تاپیک هم میشه فهمید،قدیم معروف بود بخصوص سرویس های نامحدودش که با مخابرات رقابت میکرد خلاصه اینکه فکر نمیکنم مشکل کمبود پهنای باند داشته باشه و چون الان زیاد رو بورس نیست باید سرعتش خوب باشه...منم میخوام بگیرم جشنواره جدیدش رو،تا پونزده اسفند مهلت داره...موفق باشید

تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوست عزیز دقت کنید من سه چهار پست قبل همین سوال رو پرسیدم و دوستمون جواب دادن...جشنواره جدیدش واقعا مفته،هیچ شرکتی حتی صد و پنجاه گیگ ترافیک خالی رو هم نمیده صد تومن..سرعت به شرایط خط و منطقه و چیزای دیگه بستگی داره..فن آوا شرکت قدیمی و با سابقه ای هست،اینو از صفحات این تاپیک هم میشه فهمید،قدیم معروف بود بخصوص سرویس های نامحدودش که با مخابرات رقابت میکرد خلاصه اینکه فکر نمیکنم مشکل کمبود پهنای باند داشته باشه و چون الان زیاد رو بورس نیست باید سرعتش خوب باشه...منم میخوام بگیرم جشنواره جدیدش رو،تا پونزده اسفند مهلت داره...موفق باشید
    آخه هیچ تستی ازش نیست، بسته های روزهای جمعه و نیتروگیگ (نامحدود شدن یک ساعته) از کیفیت خوبی برخورداره؟

آخر فروم باز LEO.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عزيز اينكه روي بورس نيست كاملا مشخصه ديگه علتش چيه
    كيفيت و خدماتش ضعيف تره نسبت به بقيه شركتا
    من خودم از تير ماه امسال تا همين هفته پيش داشتم و استفاده ميكردم و بيچارم كرد اما امروز پارس آنلاين وصل شد و عاليه

ساده ترين چيزي كه شما وقتي ميبينيد توي فن آوا ميخوره توي ذوقتون،همين پنل كاربري خشك و بي روحشه،ديگه پشتيباني ضعيفش و اينا بماند

شما فكر كن من ميخواستم ip statik بگيرم،فن آوا به من گفت اينترنتي نميشه از درگاه براتون فاكتور بزنيم كه پرداخت كنيد.بايد كارت به كارت كنيد!!!!!!! انقدر قديمي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •