تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: چرا P2 ?

راي دهنده
24. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • کیفیت عالی پخش (صوتی و تصویری)

15 62.50%
  • صفحه بزرگ لمسی

13 54.17%
  • زیبایی و قیافه

12 50.00%
  • بلوتوث و امکانات مربوط (ID Caller ، تماس به تلفن و ...)

16 66.67%
  • سایر امکانات ( نمایش متن و تصویر ، بازی و ....)

10 41.67%
  • DNSe 2

10 41.67%
  • تجربیات قبلی

7 29.17%
  • تمامی موارد

13 54.17%
Multiple Choice Poll.
صفحه 82 از 86 اولاول ... 3272787980818283848586 آخرآخر
نمايش نتايج 811 به 820 از 854

نام تاپيک: Samsung YP-P2 تاپیک اختصاصی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سيمور جان اصلا نمي شناسه .شار» هم نمي كنه . بله گارانتي داره يه 5 ماهي ازش مونده .به نظرتون بفرستم گارانتي. البته من روش فرمور كره اي ريخته بودم گارانتي بهش ايراد نمي گيره

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من اخرین firmware رو دوباره نصب کردم اما همچنان مشکل وجود داره تازه دستگاه 1گیگش پرشده . هنگامی که دستگاه رو به سیستم متصل میکنم NOD32 در پوشه هایی که گفتم تروجن پیدا میکنه. یک سوال امکان داره من کامل فولدارهای دستکاه رو پاک کنم و دوباره روی اون firmware نصب کنم؟؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سيمور جان اصلا نمي شناسه .شار» هم نمي كنه . بله گارانتي داره يه 5 ماهي ازش مونده .به نظرتون بفرستم گارانتي. البته من روش فرمور كره اي ريخته بودم گارانتي بهش ايراد نمي گيره
    اگه مطمئنی که مشکلی از اتصال نیست (پورت های usb دستگاهت -- کابل اتصال - با کامپیوتر دیگه هم چک کن حتماً) ، دیگه تنها راهش اینه که ببری گارانتی ..

نه - ریختن firmware هیچ مشکلی نداره ... خود کمپانی این FW ها رو ارائه میده و واسه همینه که کاربرها ازش استفاده کنن ... حتماً به گارانتی مراجعه کن..
    من اخرین firmware رو دوباره نصب کردم اما همچنان مشکل وجود داره تازه دستگاه 1گیگش پرشده . هنگامی که دستگاه رو به سیستم متصل میکنم NOD32 در پوشه هایی که گفتم تروجن پیدا میکنه. یک سوال امکان داره من کامل فولدارهای دستکاه رو پاک کنم و دوباره روی اون firmware نصب کنم؟؟
    توی خود دستگاه گزینه ای برای فرمت یا clean up نداری؟ .. توی نرم افزارهای همراه دستگاه چطور؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام سيمور جان
    با چندتا سيستم و دوتا كابل امتحان كردم فايده اي نداشت فكر كنم ببرم گارانتي بهتر باشه فقط از فريمور مي ترسيدم كه شما مي گي مشكلي نداره . اگه توي اين يكي دو روزه بدمش كي بهم مي دنش ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوست عزيز برنامهemodio امكان فرمت كردن دستگاه رو داره مي توني از اون استفاده كني

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام سيمور جان
    با چندتا سيستم و دوتا كابل امتحان كردم فايده اي نداشت فكر كنم ببرم گارانتي بهتر باشه فقط از فريمور مي ترسيدم كه شما مي گي مشكلي نداره . اگه توي اين يكي دو روزه بدمش كي بهم مي دنش ؟
    پس ببر گارانتی .. کلاً پلیر مشکلاتش به همین ترتیب در دو سطحه .. یکی سطح نرم افزاری سبک که خود کاربر میتونه با PC حل اش کنه و یکی سطح نرم افزاری عمیق یا خدای نکرده سخت افزاری که دیگه باید ببری اش گارانتی...

اصلاً نمی تونن بخاطر تعویض FW به شما ایراد بگیرن ... (شما بعد از تعویض FW که مشکلی نداشتی و باهاش کار کردی-- درسته؟) ...

همون موقع ازشون بپرس .. در بدترین حالت یه هفته طول می کشه ..

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

ن از این دستگاه برای ضبط بلند مدت صدا استفاده میکنم درحدود 1 ساعت ممکن از این باشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehbas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به همگی

آقا من یکی دو سال پیش تو همین تاپیک یه پست خوندم که نوشته بود p2 دارای تیونر --- هست. اون موقع هم بعید به نظر می رسید. کسی میتونه لینکش رو واسم بذاره. من که با این سه حرف --- نمیتونم پیداش کنم. کسی در این مورد اطلاعی نداره؟

در ضمن این lyric که میگن، p2 قابلیت پخشش رو نداره؟ می خوام در حین اینکه آهنگ داره پخش میشه متن اهنگ هم نشون داده بشه. باید چه کنم؟

با تشکر از دوستان قدیمی و جدید

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ن از این دستگاه برای ضبط بلند مدت صدا استفاده میکنم درحدود 1 ساعت ممکن از این باشه؟
    نه - مگه ضبط یکساعته غیرقانونیه... خیلی بعیده اگه از این باشه..

بهرحال علت هرچی باشه، الان که کاری نمیشه کرد و باید گارانتی ببری..
    سلام به همگی

آقا من یکی دو سال پیش تو همین تاپیک یه پست خوندم که نوشته بود p2 دارای تیونر --- هست. اون موقع هم بعید به نظر می رسید. کسی میتونه لینکش رو واسم بذاره. من که با این سه حرف --- نمیتونم پیداش کنم. کسی در این مورد اطلاعی نداره؟

در ضمن این lyric که میگن، p2 قابلیت پخشش رو نداره؟ می خوام در حین اینکه آهنگ داره پخش میشه متن اهنگ هم نشون داده بشه. باید چه کنم؟

با تشکر از دوستان قدیمی و جدید
    یافتن لینکش در این تاپیک نباید ساده باشه .. چون گشتن به دنبال واژه های سه حرفی ممکن نیست .. اما اگه باشه برمی گرده به 20-30 صفحه اول .. شرمنده..

بهرحال سوال خاصی اگه در این مورد داری بگو ... این یه نسخه خاصی از P2 بوده که به نام YP-PB2 عرضه شده و تیونر --- داخلی داره .. فقط هم ظاهرا توی کره عرضه شده ..

//

lyrics: باید با نرم افزار مخصوصش کار کنی (لیریک استیشن).. ضمناً توجه کن که تایم لیریک رو باید خودت درست کنی .. ضمناً فایل های VBR رو ظاهراً مشکل داره.. و ضمناً اینکه باید از firmware [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنی..

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

خوب من دوباره فایل ها رو روی دستگاه ریخنم تا حالا که شکر خدا سالم هستند فکر کنم از همون تروجن ها بود . این کد امنیتی که هنگام برقراری بلوتوث با یک دستگاه دیگه باید وارد کنیم چی بود ؟ فراموش کردم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •