تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 81 از 97 اولاول ... 317177787980818283848591 ... آخرآخر
نمايش نتايج 801 به 810 از 962

نام تاپيک: آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید LG

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

احتمالا دیجیتال نداره
    این امکان باید به لحاظ سخت افزاری هم در tv باشه وگرنه نمی شه کاری کرد
    دیشب منزل یکی از اقوام بودیم می گفت دستگاه من اولین سری LED مدل 2010 هست و دیجیتال نداره
    من وارد منوی مخفیش شدم و DTV رو پیدا کردم تنظیماتش رو تغییر دادم و دیجیتالش فعال شد
    کانال یابی کردم و همه کانالها اومدن
    طزف کلی حال کرد و خوشحال شد
    Last edited by farhaadi; 03-08-2016 at 14:42.

پروفشنال !As@d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Vavan

پيش فرض

لعنتی بازم درست نشد

بالاخره تونستم ورژن tv رو دو نسخه پایینتر بیارم

ولی تنظیمات قبلی هیچ تغییری نکرد و امکان تعییر یا تایپ کد در قسمت کشور ها فراهم نشد
    در عجبم چرا با اینهمه روش های مختلفی که انجام دادم چرا در منوی مخفی هیچ گونه تعییری در آپشن ها ایجاد نمی شه
    یک نسخه جدید از طریق تلویزیون آپدیت کردم بازم هیچ

همچنان تنظیمات کشور روی اسراییل با کد 13 هست
    انگار واقعا نحوست 13 دستگاهم رو گرفته
    اقا جان شما چرا خودتو اذیت میکنی؟!
    منم دقیقا موشکل شوما رو داشتم! و البته بدترش هم کرده بودم راه حل خالی کردن ایپرام هست... حالا اگه خودت نمی تونی و تهرانی بیار خودم انجام بدم. ولی خودت میخوای انجام بدی 70 تومن وسایل لازم داری (خودم هم دارم واسه فروش)....
    چیکار میخوای

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    متاسفانه تهران نیستم خوزستانم
    میگم اگه یه آی سی ایپرام عوض کنم چطور میشه؟
    مشکلش حل میشه؟
    Last edited by farhaadi; 06-08-2016 at 13:59.

پروفشنال !As@d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Vavan

پيش فرض

سلام
    متاسفانه تهران نیستم خوزستانم
    میگم اگه یه آی سی ایپرام عوض کنم چطور میشه؟
    مشکلش حل میشه؟
    سلام
    لحیم کاری دقیق میخواد باید بدی یه نفر حرفه ای انجام بده .... و ممکنه منجر به خرابی برد بشه اگه درست انجام نشه
    بله با شناسایی نوع ای سی (احتمالا اتمل 24c256) و قرار دادن نوع خام این ای سی روی برد نتیجه مشابه حاصل میشه...
    اما پیشنهاد من به شما تعمیر نرم افزاری روی برد هست تا لحیم کاری...و کثافت کاری!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلاملحیم کاری دقیق میخواد باید بدی یه نفر حرفه ای انجام بده .... و ممکنه منجر به خرابی برد بشه اگه درست انجام نشه بله با شناسایی نوع ای سی (احتمالا اتمل 24c256) و قرار دادن نوع خام این ای سی روی برد نتیجه مشابه حاصل میشه...اما پیشنهاد من به شما تعمیر نرم افزاری روی برد هست تا لحیم کاری...و کثافت کاری!
    سلام من مشکلی با لحیم کاری ندارم چون ریاد انجام دادم بنظرم تعویض آی سی خیلی ارزون تر در بیاد اینهمه درد سر هم نمی کشیم فقط چون روی برد دستگاهم 2 تا آی سی مشابه هست که هر دو فاصله ی یکسانی با CPU دارن نتونستم تشخیص بدم کدوم آی سی ایپرام هستش این شماره هم که گفتین نبودتصویر برد در پست 761 گداشتم شما می دونین کدومه؟
    Last edited by farhaadi; 06-08-2016 at 23:34.

پروفشنال !As@d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Vavan

پيش فرض

سلام من مشکلی با لحیم کاری ندارم چون ریاد انجام دادم بنظرم تعویض آی سی خیلی ارزون تر در بیاد اینهمه درد سر هم نمی کشیم فقط چون روی برد دستگاهم 2 تا آی سی مشابه هست که هر دو فاصله ی یکسانی با CPU دارن نتونستم تشخیص بدم کدوم آی سی ایپرام هستش این شماره هم که گفتین نبودتصویر برد در پست 761 گداشتم شما می دونین کدومه؟
    سلام
    روی برد و در کنار ای سی نوشته :
    Ic100
    بازم خودتون می دونید به نظر من که نسبتا ریسک داره ... خوبی پروگرامر و کلیپس بکاپ گیری و عدم لحیم کاری بود ... در هر صورت قیمت این ای سی حدودا 2 تومن هست...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    کد 4800 برای ویتنام است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    ال ای دی من مدل 43LF631v. هستش اولش همه چی خوب و درست بود ولی موقع تنطیمات اولیه کشور و فقط میشد ایران انتخاب کرد و گزینش فعال نبود ک جایی دیگرو انتخاب کنم ک بتونم تنظیمات ----- و انجام بدم برای همین وارد area option. شدم و عدد 27777 رو به 25555 تغییر دادم و IR به IL تعییر کرد .

از منو خارج شدم ریست کارخانه زدم و تنظیمات اولیه ک اومد سه تا زبان انگلیسی و پرتغالی و اسپانیایی داره ک هر کدوم انتخاب میکنم دکمه ok فعال نمیشه ک اوکی کنم و برم مرحله بعد !

تا این مراحل هم رد نشه تی وی بالا نمیاد ک دوباره برم تو منو مخفی کد و برگردونم . لطفا کمک کنید

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

برای رد کردن این مرحله اگه دکمه ok مجیک موشن جواب نمیده از کنترل های معمولی الی جی استفاده کنید درست میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان سلام.در این تاپیک آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های ال سی دی ال جی رو قرار می دهم.هر کدام از دوستان که تجربه در این زمینه دارد لطفا وارد بحث شده و به پر بار شدن بحث کمک کند.
    در زیر دو لینک قرار می دهم که آموزش کامل با تصویر است که خودم نوشته ام یکی به فرمت پی دی اف و یکی به فرمت ورد.هر کدام از دوستان که از این روش استفاده کردند و چه نتیجه گرفتند و چه نگرفتند لطفا اینجا عنوان کنند تا با کمک هم مشکل کسانی را که نتوانسته اند از این آموزش استفاده کنند را حل کنیم.با تشکر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فایل صوتی

روش های مختلف ورود به منوی مخفی (مقاله به زبان انگلیسی است)

10. این کاربر از da63ra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

در پست های اولیه به زبان فارسی هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •