تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 807 از 973 اولاول ... 307707757797803804805806807808809810811817857907 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,061 به 8,070 از 9724

نام تاپيک: Grand Theft Auto IV

اگه نباشه جاش خالی می مونه Transporter2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

شما بازی رو بد نصب میکنید.
    این بازی شما Help ی چیزی نداره؟
    من اين بازي رو همونطوري كه بقيه بازي ها رو نصب مي كنم ، نصب مي كنم و اين DVD هلپ نداره. شما نمي تونيد كمكم كنيد. اون پيام اوليه كه مربوط به TV و Multiplayer ميشه كه براي همه مياد ولي اون دوميه كار منو خراب كرده. فكر كنم براي استفاده كردن از كرك Razo 1191 باشه. ولي اگر كسي در اين باره اطلاعاتي داره در اختيار من هم بگذاره ممنون ميشم.

پروفشنال nois3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    My Father Cell

پيش فرض

من اين بازي رو همونطوري كه بقيه بازي ها رو نصب مي كنم ، نصب مي كنم و اين DVD هلپ نداره. شما نمي تونيد كمكم كنيد. اون پيام اوليه كه مربوط به TV و Multiplayer ميشه كه براي همه مياد ولي اون دوميه كار منو خراب كرده. فكر كنم براي استفاده كردن از كرك Razo 1191 باشه. ولي اگر كسي در اين باره اطلاعاتي داره در اختيار من هم بگذاره ممنون ميشم.
    شما 1 بار از این راه زیر نصب کن درس میشه.(من هم با این بازی مشکل داشتم)
    اول تمام بر نامه های مربوط به GTA رو پاک کن مخصوصا Rockstar Games Social Club،بعدش یه ریستارت بده.

1- ابتدا DVD یک را درون دستگاه قرار داده و مراحل نصب را اغاز کنید بعد از اتمام DVD یک به ترتیب DVD های 2 - 3 و 4 از شماخواسته می شود که انها را درون دستگاه قرار دهید.بعد از اتمام DVD 4 از شما خواسته می شود تا دوباره DVD یک را درون دستگاه قرار دهید.(در اینجا ابتدا به اینتر نت کانکت شده سپس DVD یک را درون دستگاه گزاشته و نصب را تا اخر ادامه دهید. در پایان بر روی Finish کلیک کنید
    2- بعد از اتمام نصب از اینترنت خارج شوید واتصال را قطع کنید.
    3-فایلهای داخل Crack را در محل بازی کپی کنید.اما بازی را اجرا نکنید.
    4-برنامهای 1_Nvidia Driver update و 2_Windows Live و 3_Net FrameWork 3.5 و 4_DirectX 10 یا 9 رو نصب کن.اما بازی را اجرا نکنید.
    5-بعد از بالا امدن ویندوز فایل Rockstar Games Social Club را اجرا کنید. در پایین صفحه باز شده بر روی I Accept These Terms کلیک کنید.(اگر I Accept These Terms خاموش است متن را تا اخر بخوانید تا I Accept These Terms روشن شود).در صفحه بعدی Log in Now را کلیک کنید.در صفحه بعد بر روی Skip Login کلیک کنید.اکنون با کلیک بر روی گزینه ی Play و بعد ok میتوانید بازی را اجرا کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Transporter2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

شما 1 بار از این راه زیر نصب کن درس میشه.(من هم با این بازی مشکل داشتم)
    اول تمام بر نامه های مربوط به GTA رو پاک کن مخصوصا Rockstar Games Social Club،بعدش یه ریستارت بده.

1- ابتدا DVD یک را درون دستگاه قرار داده و مراحل نصب را اغاز کنید بعد از اتمام DVD یک به ترتیب DVD های 2 - 3 و 4 از شماخواسته می شود که انها را درون دستگاه قرار دهید.بعد از اتمام DVD 4 از شما خواسته می شود تا دوباره DVD یک را درون دستگاه قرار دهید.(در اینجا ابتدا به اینتر نت کانکت شده سپس DVD یک را درون دستگاه گزاشته و نصب را تا اخر ادامه دهید. در پایان بر روی Finish کلیک کنید
    2- بعد از اتمام نصب از اینترنت خارج شوید واتصال را قطع کنید.
    3-فایلهای داخل Crack را در محل بازی کپی کنید.اما بازی را اجرا نکنید.
    4-برنامهای 1_Nvidia Driver update و 2_Windows Live و 3_Net FrameWork 3.5 و 4_DirectX 10 یا 9 رو نصب کن.اما بازی را اجرا نکنید.
    5-بعد از بالا امدن ویندوز فایل Rockstar Games Social Club را اجرا کنید. در پایین صفحه باز شده بر روی I Accept These Terms کلیک کنید.(اگر I Accept These Terms خاموش است متن را تا اخر بخوانید تا I Accept These Terms روشن شود).در صفحه بعدی Log in Now را کلیک کنید.در صفحه بعد بر روی Skip Login کلیک کنید.اکنون با کلیک بر روی گزینه ی Play و بعد ok میتوانید بازی را اجرا کنید.
    ببنيد من وقتي DVD 4 رو تو دستگاه ميزارم خودش نصب تموم ميشه و نميگه كه DVD 1 رو وارد كنيد و يا به اينترنت متصل شويد. بعدش هم تو DVD من فقط Net FrameWork 3 هست و با همون هم حله البته تو اداره بابام 3.5 رو هم دانلود كردم ولي وقتي ميخوام بريزم ميگه بايد به اينترنت متصل بشي تا مراحل بعدي نصب دانلود بشه منم تو خونه دايل آپ دارم و نميتونم اونو نصب كنم اما اروري كه مربوط به فريم ورك ميشد با 3 برطرف شد.
    ميخوام DVD رو عوض كنم شايد ناقص باشه چون بيشتر بازي هاي Best Game دانلودي هست و ممكنه خراب باشند.
    به هر حال ممنون. اما اگر راه حل ديگه اي داشتيد بهم حتما بگيد.
    با تشكر فراوان

پروفشنال nois3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    My Father Cell

پيش فرض

ببنيد من وقتي DVD 4 رو تو دستگاه ميزارم خودش نصب تموم ميشه و نميگه كه DVD 1 رو وارد كنيد و يا به اينترنت متصل شويد. بعدش هم تو DVD من فقط Net FrameWork 3 هست و با همون هم حله البته تو اداره بابام 3.5 رو هم دانلود كردم ولي وقتي ميخوام بريزم ميگه بايد به اينترنت متصل بشي تا مراحل بعدي نصب دانلود بشه منم تو خونه دايل آپ دارم و نميتونم اونو نصب كنم اما اروري كه مربوط به فريم ورك ميشد با 3 برطرف شد.
    ميخوام DVD رو عوض كنم شايد ناقص باشه چون بيشتر بازي هاي Best Game دانلودي هست و ممكنه خراب باشند.
    به هر حال ممنون. اما اگر راه حل ديگه اي داشتيد بهم حتما بگيد.
    با تشكر فراوان
    اگر اولین بار که داشتید نصب میکردید بعد از DVD 4 -->DVD 1 رو نخواست.99% مشکل شما از بازی هستش.(به نظره من بازی شما دستکاری شده هست) شما بگرد دنبال نسخه ای که هیچ شرکتی دستکاری نکرده باشه.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

بروبچ گل سلام . خواستم ببینم کسی سیو این بازی رو داره واسه ما ب آپلوده ؟ سیوش رو تا 30 درصد یا همین حدودا میخوام . اگه میشه این xliveش یادتون نره . ممنون بای

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من HoJJaT_007 هستم .

یادش بخیر یه زمانی چه حالی میکردیم با این بازی

نظر کلی من در مورد این بازی :

یه بار بیشتر نمیشه تمومش کرد حتی من اومدم بار دوم تموم کنم به خاطر اچیومنت (گیر ندید من نسخه اورجینال دارم) ولی بازم نتونستم الان یهو یه حسی میگه دوباره برم نصب کنم بازی کنم

از نظر گیم پلی معلومه از SA بهتره . از نظر گرافیک و صدام بهتره ..

ولی از نظر داستان به نظر من SA یه چیز دیگه بود . همون کار گروهیش که GANG داشتیم از اون خوشم میاد آخه عاشق بازی سوم شخص گروهی هستم مثلا یه اتوبوس ور میداشیت 7 نفرو سوار میکردی میرفتی منطقه Ballas ها (یادم رفته اسماشونو )

کلا من با SA بیشتر از IV حال کردم

7. این کاربر از For The Horde بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

GTA IV را آنلاین بازی کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. این کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال grand theft auto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من HoJJaT_007 هستم .

یادش بخیر یه زمانی چه حالی میکردیم با این بازی

نظر کلی من در مورد این بازی :

یه بار بیشتر نمیشه تمومش کرد حتی من اومدم بار دوم تموم کنم به خاطر اچیومنت (گیر ندید من نسخه اورجینال دارم) ولی بازم نتونستم الان یهو یه حسی میگه دوباره برم نصب کنم بازی کنم

از نظر گیم پلی معلومه از SA بهتره . از نظر گرافیک و صدام بهتره ..

ولی از نظر داستان به نظر من SA یه چیز دیگه بود . همون کار گروهیش که GANG داشتیم از اون خوشم میاد آخه عاشق بازی سوم شخص گروهی هستم مثلا یه اتوبوس ور میداشیت 7 نفرو سوار میکردی میرفتی منطقه Ballas ها (یادم رفته اسماشونو )

کلا من با SA بیشتر از IV حال کردم
    به نظر من وایس سیتی یه چیز دیگه بود.
    البته من بیشتر به خاطر اینکه خاطرات عالی ای ازش دارم(4 سال بازیش کردم،مخصوصا با برادرم که الان فوت کرده)
    به نظر من برای اینکه جی تی ای ها رو با هم مقایسه کنید باید اینجوری نگاه کنید که اگه میتونستید برید توی بازی ترجیح میدادید توی کدوم یکی برید و جای کدوم شخصیت باشید(به نحوری که بدونید توی یه دنیای مجازی هستید اما نتونید برگردید)
    آی وی هم خیلی وقته دیگه بازی نمیکنم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

وایس سیتی رو هیچوقت تموم نکردم هر وقت رفتم نشد

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Philadelphia

14

ببخشید دوستان شما که همه تا آخرش رفتین و حالشو بردین ولی ما که هنوز تو کفش موندیم فکر میکنید با این مشخصات بتونم این بازی رو انجام بدم؟
    CPU:1.6 GHz
    RAM:1 GB
    VGA:Ati"x1050" 512 MB

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •