تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 803 از 860 اولاول ... 303703753793799800801802803804805806807813853 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,021 به 8,030 از 8593

نام تاپيک: Harvest Moon

پروفشنال iman reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام دوستان
    من با مبدل نمی تونم رو ویندوز 8 بازی کنم ... ارور میده
    کسی میدونه باید چیکار کنم ؟

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

سلام دوستان
    من با مبدل نمی تونم رو ویندوز 8 بازی کنم ... ارور میده
    کسی میدونه باید چیکار کنم ؟
    سلام
    چه نسخه ای از ePSXe رو اجرا میکنید؟ چه اروری میده؟

3. این کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

نسخه 1.6 با 1.7 رو تا حالا استفاده کردم که هردوش ارور داده
    ارورش رو یادم نیست ... الان ویندوزم اکسی پیه که بدون مشکل اجرا میشه ولی بازم میخوام 8 نصب کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    پشت بوم خونه کــــاغذی

پيش فرض

نسخه 1.6 با 1.7 رو تا حالا استفاده کردم که هردوش ارور داده
    ارورش رو یادم نیست ... الان ویندوزم اکسی پیه که بدون مشکل اجرا میشه ولی بازم میخوام 8 نصب کنم
    سلام

من خودم تو ویندوز 8 به همین مشکل بر خوردم ... نسخه 1.9.0 رو استفاده نکردم ولی فکر کنم نسخه جدید با ویندوز 8 سازگار باشه ...

Xp هم به نظر من سازگار ترین سیستمه برای اجرای ٍEmulator هاست ..

6. این کاربر از Harvest_moon_majid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

من به 3 تا مورد مشکوک برخوردم اونم تو معدن زمستانی
    1:من یک توت فرنگی تو پشت معدن و یکی داخل معدن وقتی داشتم می کندم خوردم یعنی دو تا تو یک معدن
    2:من تو معدن زمستانی یک روزنامه پیدا کردم که توش غذایی به نام ketchup رو یاد می داد که همه بلدیم
    3:
    من با انداختن ماهی متوسط هم میتونم الهه عشق رو بیدار کنم و تو یک سایت تایلندی دیدم که الهه عشق به ما توت فرنگی قرمز میده با این حساب تعداد توت فرنگی ها به 12 می رسه
    و دیگه این که وقتی تو google سرچ می کردم یک عکسو پیدا کردم که توش دموی هفت کوتوله بود اخه مگه ما به غیر از چایی و دموی سال 4 و پایان داستان دموی دیگه ای از هخفت کوتوله داریم؟ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    بندر انزلی

پيش فرض

من به 3 تا مورد مشکوک برخوردم اونم تو معدن زمستانی
    1:من یک توت فرنگی تو پشت معدن و یکی داخل معدن وقتی داشتم می کندم خوردم یعنی دو تا تو یک معدن
    2:من تو معدن زمستانی یک روزنامه پیدا کردم که توش غذایی به نام ketchup رو یاد می داد که همه بلدیم
    3:
    من با انداختن ماهی متوسط هم میتونم الهه عشق رو بیدار کنم و تو یک سایت تایلندی دیدم که الهه عشق به ما توت فرنگی قرمز میده با این حساب تعداد توت فرنگی ها به 12 می رسه
    و دیگه این که وقتی تو google سرچ می کردم یک عکسو پیدا کردم که توش دموی هفت کوتوله بود اخه مگه ما به غیر از چایی و دموی سال 4 و پایان داستان دموی دیگه ای از هخفت کوتوله داریم؟ممنون

راجب اون دوتا اولی که گفتی موافقم ولی راجب این دمو 7 کوتوله عکسشو برای ما آپلود میکنی؟

داره خودمونی میشه aminkhoob's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    I.R.IRAN

پيش فرض

من به 3 تا مورد مشکوک برخوردم اونم تو معدن زمستانی 1:من یک توت فرنگی تو پشت معدن و یکی داخل معدن وقتی داشتم می کندم خوردم یعنی دو تا تو یک معدن 2:من تو معدن زمستانی یک روزنامه پیدا کردم که توش غذایی به نام ketchup رو یاد می داد که همه بلدیم 3:من با انداختن ماهی متوسط هم میتونم الهه عشق رو بیدار کنم و تو یک سایت تایلندی دیدم که الهه عشق به ما توت فرنگی قرمز میده با این حساب تعداد توت فرنگی ها به 12 می رسه و دیگه این که وقتی تو google سرچ می کردم یک عکسو پیدا کردم که توش دموی هفت کوتوله بود اخه مگه ما به غیر از چایی و دموی سال 4 و پایان داستان دموی دیگه ای از هخفت کوتوله داریم؟ممنون
    اون توت فرنگی که الهه ی عشق یا kappa میده جزو power berry ها نیست و Mystic Berry هست و خاصیتش فرق داره .

هر power berry که بدست بیارید 10 تا به 100 تای stamina اضافه میشه و mystic berry نرخ افزایش fatigue رو کاهش میده که در ادامه میزان اون بیان میشه.

stamina که همون توانایی است که با هر بار استفاده از 5 ابزار اصلی و قلاب های ماهی گیری یکی کم میشه و و با هر بار شارژ کردن اون ها یکی به این مقدار اضافه میشه

fatigue یه چیزی مثل خستگی است که در حالت نرمال بعد از اتمام stamina به اون اضافه میشه و وقتی به 100 رسید مریض میشید و به بیمارستان میرید . البته در آخر های شب و در هوای بارانی و برفی قبل از اتمام stamina هم به fatigue اضافه میشه

هر چه با داشتن fatigue بیشتری بخوابید دیر تر بیدار میشید . با 0 fatigue ساعت 6 صبح ، با 50 fatigue ساعت 8 صبح ، با 80 fatigue ساعت 12 ظهر و با 100 fatigue به بیمارستان میروید.

جدول میزان fatigue که با هر بار استفاده از ابزار اضافه میشه ( بی توجه به مقداری که ابزار رو شارژ می کنید)

هوای عادی بارانی یا برفی
    قبل از 10:00 pm 10:00 pm تا 12:00 am 12:00 am تا 6:00 am قبل از 10:00 pm 10:00 pm تا 12:00 am 12:00 am تا 6:00 am
    بیشتر از 0 Stamina +0 +1 +2 +1 +2 +3
    0 Stamina +2 +3 +4 +3 +4 +5

بعد از خوردن Mystic Berry نرخ افزایش fatigue کاهش می یابد و به این صورت می شود :

هوای عادی بارانی یا برف
    قبل از 10:00 pm 10:00 pm تا 12:00 am 12:00 am تا 6:00 am قبل از 10:00 pm 10:00 pm تا 12:00 am 12:00 am تا 6:00 am
    بیشتر از 0 Stamina +0 +0 +1 +0 +1 +1
    0 Stamina +1 +1 +2 +1 +2 +2

در ساعت های 12:00 ,2:00 ,4:00 am به صورت اتوماتیک 3 fatigue کسب میکنید که فرقی نمی کنه در حوضچه آب گرم باشید یا نه .

اگه تا ساعت 6:00 am هم نخوابید 20 fatigue کسب میکنید.

اگه در ساعت 6 عصر بخوابید صبح روز بعد با 127 stamina بازگشته و 30 fatigue از بین رفته بیدار میشید و هر ساعت که دیرتر بخوابید 7 stamina کمتر باز می گرده و 3 fatigue کمتر از بین میره . خوردن صبحانه هم یک fatigue رو از بین می بره

Bodigizer باعث بازگشت stamina و Turbojolt باعث از بین رفتن fatigue میشه
    غذا خوردن هم این دو کار رو به مقدار کمی انجام میده

استراحت در حوضچه آب گرم هم در هر دقیقه ی بازی 2 stamina رو بر می گردونه و 1 fatigue رو از بین می بره
    شما میتونید شب رو بیدار بمونید و در ساعت 4 حدود یک ساعت در حوضچه ی آب گرم استراحت کنید و قبل از ساعت 6 صبح به خانه برید و بخوابید و در ساعت 6 صبح بیدار شوید.
    این برای برگشت stamina و از بین رفتن fatigue خیلی بهتر از خوابیدن در ساعت 6 عصر است.

استراحت در حوضچه آب گرم بهترین راه برای بازگرداندن stamina و از بین بردن fatigue است.

ترجمه از خودم با کمی تفاوت از سایت:
    harvestmoonbacktonatureguide.com
    Last edited by aminkhoob; 10-09-2013 at 23:49.

10. 5 کاربر از aminkhoob بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

بچه های کسی میدونه چطور تو ویندوز 8 با شبیه ساز بازی کنم ؟
    تو پستای بالا گفتن با مبدل 1.9 احتمالا بشه ، کسی تا حالا امتحان کرده ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

کسی تا حالا روزی 5 تا عسل گرفته ؟
    اگه زنت کارن باشه مریض میشه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Arash-30r7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    ••• loading

پيش فرض

کسی تا حالا روزی 5 تا عسل گرفته ؟
    اگه زنت کارن باشه مریض میشه ؟
    هر دو نه.......شک نکن ....... نه کسی دیده...نه میتونه دیده باشه .....چون نیس!

14. این کاربر از Arash-30r7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •