تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 802 از 1849 اولاول ... 30270275279279879980080180280380480580681285290213021802 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,011 به 8,020 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تماس با پشتیبانی کاملا مشخص کرد که های وب شدیدا کمبود پهنای باند و مشکل تجهیزات داره و علنا گفتند که پس از بازگشایی مدارس بدلیل کاهش مصرف کاربران، شرایط بهبود پیدا میکنه. قطعی های مکررشون هم از لینک های فرسوده است. من هم امروز درخواست جمع آوری رو دادم. تا مرداد واقعا کیفیتشون خوب بود ولی یک ماهه که من رو عذاب دادند با این قطعی ها و پکت لاس و افت سرعت بخصوص غروب به بعد.
    نظرت در مورد اینترنت وایرلس چی هست ؟
    من از همیارنت پرسیدم میگه اگه اکانت 10مگابیت را بخرم سرعت دانلودم بین 900 تا 1200 هست اما خوب خیلی گرون هست 100 تومان برای 22 گیگ یک ماه

اگه نباشه جاش خالی می مونه .Ashkan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    تـهــران

پيش فرض

برو بچه ها همتون دارین میدونو خالی میکنین
    بهمن جان، تو که خودت اولین کسی بودی که میدون رو خالی کردی که! اصلا از وقتی تو رفتی، چشم و چراغ های وب هم خاموش شد و این بلا سر ما اومد!

در ضمن، هیچ امیدی به بهبود این وضعیت نیست. اینکه منتظر بمونن تا مدارس باز بشه و پهنای باند محدودشون کمتر گلوی ما رو فشار بده، راه حل منطقی نیست.

نظرت در مورد اینترنت وایرلس چی هست ؟
    من از همیارنت پرسیدم میگه اگه اکانت 10مگابیت را بخرم سرعت دانلودم بین 900 تا 1200 هست اما خوب خیلی گرون هست 100 تومان برای 22 گیگ یک ماه
    وایرلس بهتره و سرعتی هم که بهت میده خالصه و مشکلاتی مثل نویز رو هم به یدک نمیکشه ولی همونطور که گفتی هزینه ماهیانه اش (سوای هزینه اولیه تجهیزات) گرونتره و بیشتر برای کساییکه امکان استفاده از ADSL رو ندارن یا سرعت ثابت بالا میخوان انتخاب مناسبیه.
    Last edited by .Ashkan.; 01-09-2014 at 15:03.

3. 2 کاربر از .Ashkan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز masooyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

بهمن جان، تو که خودت اولین کسی بودی که میدون رو خالی کردی که! اصلا از وقتی تو رفتی، چشم و چراغ های وب هم خاموش شد و این بلا سر ما اومد!

در ضمن، هیچ امیدی به بهبود این وضعیت نیست. اینکه منتظر بمونن تا مدارس باز بشه و پهنای باند محدودشون کمتر گلوی ما رو فشار بده، راه حل منطقی نیست.
    .
    -حاجی من موقتی رفتم صبا الانم که وضیتش 2 روزه خراب شده

-ما مخلصیم
    -فک نمیکنم منطقه ی ما اوضاش خراب شده باشهینی اگه صبا نتونه خودشو جمعو جور کنه 100%برمیگردم

5. 2 کاربر از masooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    تـهــران

پيش فرض

ساعت 15:20 بعد از ظهر هستش ، بعد از کانکت شدن با بای وب این پینگ و مشاهده کردم ، دیس کانکت کردم و مجددا" با شاتل اومدم، فقط تستا رو ببینید ، پینگ های وب و شاتل با سرور های وب

پینگ های وب از سرور خودش

پینگ شاتل از سرور بای وب

اتفاقا من هم امروز همین تست رو گرفتم. تقریبا شرایط مشابهی داشت. جالبه که بعضی از دوستان توی پشتیبانی هنوزم اصرار دارن که مرکز مخابراتی و مدل مودم و نویز خط دلیل اصلی این مشکلات هستند! ما که دو تا شهر مختلفیم چه برسه به مرکز مخابراتی...

-حاجی من موقتی رفتم صبا الانم که وضیتش 2 روزه خراب شده

-ما مخلصیم
    -فک نمیکنم منطقه ی ما اوضاش خراب شده باشهینی اگه صبا نتونه خودشو جمعو جور کنه 100%برمیگردم
    قبلا هم گفتم، تا یک ماه پیش خوب بود. یعنی تقریبا همون موقعا که تو رفتی. اگه میخوای برگردی قبلش یه آمار بگیر وگرنه اذیت میشی.
    Last edited by .Ashkan.; 01-09-2014 at 16:02.

7. 2 کاربر از .Ashkan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ب

وایرلس بهتره و سرعتی هم که بهت میده خالصه و مشکلاتی مثل نویز رو هم به یدک نمیکشه ولی همونطور که گفتی هزینه ماهیانه اش (سوای هزینه اولیه تجهیزات) گرونتره و بیشتر برای کساییکه امکان استفاده از ADSL رو ندارن یا سرعت ثابت بالا میخوان انتخاب مناسبیه.
    250 هزینه تجهیزات
    25 هزینه نصب
    کابل هم متری 2.500
    ---------------------------
    قطعیش در چه حد هست مثل adsl هست ؟
    من الان پارس انلاین مشکل داشت مجبور شدم بیام روی های وب

تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    تـهــران

پيش فرض

250 هزینه تجهیزات
    25 هزینه نصب
    کابل هم متری 2.500
    ---------------------------
    قطعیش در چه حد هست مثل adsl هست ؟
    من الان پارس انلاین مشکل داشت مجبور شدم بیام روی های وب
    محل کار قبلیم توی سعادت آباد بود و بالاجبار وایرلس گذاشته بودیم. البته مجتمع اداری بود و بین کل واحدها تقسیم شده بود. قطعی خیلی به ندرت، که اکثرا بخاطر مشکلات آنتن بود که وقتی زنگ میزدیم حداکثر یکساعت بعد متخصصشون میومد و درستش میکرد. کاهش سرعت بعضی وقتا داشتیم که چون بین چند واحد شر شده بود این اتفاق میفتاد ولی در کل کیفیت سرویس در حد مطلوبی بود. البته اگه ددیکیت بگیری مسلما مشکلات به حداقل میرسه.

ADSL قطعیش کمه. اگه به وضعیت فعلی های وب نگاه میکنی که فاجعه است و اسمش رو نمیشه گذاشت ADSL. چند ماه پیش همین های وب، گاهی 2 هفته مدام مودم روشن بود بدون قطعی. به هر حال، اگر هزینه اش برات مهم نیست، وایرلس بگیر در غیر اینصورت، ببین توی مرکزت چه شرکتهایی پورت خالی دارن. هر کدوم رو یکی دو ماه تست بزنی میفهمی کدوم برات بهتره.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

محل کار قبلیم توی سعادت آباد بود و بالاجبار وایرلس گذاشته بودیم. البته مجتمع اداری بود و بین کل واحدها تقسیم شده بود. قطعی خیلی به ندرت، که اکثرا بخاطر مشکلات آنتن بود که وقتی زنگ میزدیم حداکثر یکساعت بعد متخصصشون میومد و درستش میکرد. کاهش سرعت بعضی وقتا داشتیم که چون بین چند واحد شر شده بود این اتفاق میفتاد ولی در کل کیفیت سرویس در حد مطلوبی بود. البته اگه ددیکیت بگیری مسلما مشکلات به حداقل میرسه.

ADSL قطعیش کمه. اگه به وضعیت فعلی های وب نگاه میکنی که فاجعه است و اسمش رو نمیشه گذاشت ADSL. چند ماه پیش همین های وب، گاهی 2 هفته مدام مودم روشن بود بدون قطعی. به هر حال، اگر هزینه اش برات مهم نیست، وایرلس بگیر در غیر اینصورت، ببین توی مرکزت چه شرکتهایی پورت خالی دارن. هر کدوم رو یکی دو ماه تست بزنی میفهمی کدوم برات بهتره.
    درود
    1-برای مشکل انتن هر دفعه هزینه میگرفتن ؟
    2-برای اکانت 10 مگابیت بهم گفت بین 900 تا 1200 دانلود داری و برای 8 مگ بین 700 تا 800 دانلود داری به نظر شما این اعداد واقعی هستند ؟
    3-برای خونه خودم تکی میخواستم و قرار نیست شر بشه --منظورتون از ددیکیت همین هست ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    تـهــران

پيش فرض

درود
    1-برای مشکل انتن هر دفعه هزینه میگرفتن ؟
    2-برای اکانت 10 مگابیت بهم گفت بین 900 تا 1200 دانلود داری و برای 8 مگ بین 700 تا 800 دانلود داری به نظر شما این اعداد واقعی هستند ؟
    3-برای خونه خودم تکی میخواستم و قرار نیست شر بشه --منظورتون از ددیکیت همین هست ؟
    نه. هزینه ای نمیگیرن چون توی مفاد قرارداد قید شده بود که در صورت بروز مشکل در تجهیزات نصب شده، تعمیرات (نه قطعات) به عهده خودشونه. ددیکیت هم یعنی کل پهنای باند تخصیص داده شده روی خط مال خودته. یعنی ضریب اشتراک 1 به 1. اینطوری نیست که ضریب 1 به 4 و 1 به 8 و ... داشته باشه. برای اینکه ببینی هر سرویسی روی کاغذ چقدر سرعت بهت میده از فرمول زیر استفاده کن:

سرعت (مگابیت بر ثانیه) * 1024 / 8

یعنی سرویس 10 مگابیت باید بین 1 تا 1.2 مگابایت بر ثانیه بهت سرعت بده. پس چیزی که گفتن درسته ولی از حرف تا عمل.....

12. این کاربر از .Ashkan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه bestinternet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

اتفاقا من هم امروز همین تست رو گرفتم. تقریبا شرایط مشابهی داشت. جالبه که بعضی از دوستان توی پشتیبانی هنوزم اصرار دارن که مرکز مخابراتی و مدل مودم و نویز خط دلیل اصلی این مشکلات هستند! ما که دو تا شهر مختلفیم چه برسه به مرکز مخابراتی...

قبلا هم گفتم، تا یک ماه پیش خوب بود. یعنی تقریبا همون موقعا که تو رفتی. اگه میخوای برگردی قبلش یه آمار بگیر وگرنه اذیت میشی.

اشکان اصلا" باور نکن ، تایم اوت داشتن پینگ با ip داخلی فقط و فقط یک دلیل داره و اونم کمبود پهنای باند هستش
    ،اصلا" ریطی به نویز خط نداره.

14. 3 کاربر از bestinternet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز masooyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    mashhad

16. 3 کاربر از masooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •