تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 435 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 4342

نام تاپيک: Resident Evil 4

آخر فروم باز Nvidia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Ministry of Warez

پيش فرض

نگی جایی Nvidia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اصلا از هم جدا هستند . خیلی با هم تفاوت دارند .
    حتی از لحاظ گیم پلی و کنترل
    من خودم Biohazard رو بازی کردم . توی کشتی هست اولش.
    پست مهدی رو بخون

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Ministry of Warez

پيش فرض

نگی جایی Nvidia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اصلا از هم جدا هستند . خیلی با هم تفاوت دارند .
    حتی از لحاظ گیم پلی و کنترل
    Biohazard 4 یا اویل 4 فرق داره

مگه هر گردی ، گردو هست؟!؟!
    آقا این که اومده نسخه ps2 هست و فقط فرقش اینه که اینو با pc بازی می کنی!
    نسخه یوبی سافت کاملا فرق داره و بازی بسیار توپی خواهد بود به نظر من بهترین بازی سال 2007 یا اویل 4 یا کرایسیس یا Spore هست البته بازیهای دیگر هم شانس بسیار زیادی دارند اما چون به تاپیک مربوط نمی شود ادامه نمی دهم
    جالبه پستهایی تو این تاپیک از بعضی افراد دیدیم که کلا ثابت میکنه به جز ادعای الکی هیچ چیز دیگه ای ندارن
    خوش باشید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

نوشته شده توسط Oracle_Eldorado
    عزیزم این بازی که میگی توی کشتی هست اسمش اینه :
    RESIDENT EVILEAD AIM

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

13 واقعاً متاسفام براي Capcom

جالبه پستهایی تو این تاپیک از بعضی افراد دیدیم که کلا ثابت میکنه به جز ادعای الکی هیچ چیز دیگه ای ندارن
    خوش باشید
    Nvidia اگه پست مهدي و قوانين سايت رو خونده باشي نوشته نوشته كه رعايت ادب در تاپيك ها
    من چه ميدونستم كه Capcom مياد تن به اين ذلت بده كه اسم يه بازي ديگش رو روي Evil 4 بزاره ؟
    واقعاً كه بايد همون مايكروسافت Capcom رو بخره . لياقتش همونه . ولي شك دارم اين تعويض اسم كار Capcom باشه . من امروز اين بازي رو گرفتم يعني اينجا دير آورد وگرنه زود تر ميگرفتم . در مورد گرافيك كه زياد عوض نشده ولي گيم پلي افتضاح ! Cold Fear از اين قشنگ تره . حالا اگه جوي استيك داشته باشي ميشه يه كاريش كرد ولي با كيبورد غير ممكنه .
    آقا حميد من خودم اوني كه ميگم مال PS2 هستش و اسم كاملش اينه تا آخرش هم بردم : OutBear : Biohazard
    اينو مطمئنم .

پروفشنال X_man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Silent Hill

پيش فرض

من چه ميدونستم كه Capcom مياد تن به اين ذلت بده كه اسم يه بازي ديگش رو روي Evil 4 بزاره ؟
    واقعاً كه بايد همون مايكروسافت Capcom رو بخره . لياقتش همونه . ولي شك دارم اين تعويض اسم كار Capcom باشه.
    میشه بگید CAPCOM اسم کدوم بازی رو روی Resident Evil 4 گذاشته؟ اگه منظورتون Biohazard 4 هست باید بگم که توی ژاپن سری بازی های Resident Evil رو به اسم Biohazard میشناسند و اصلا تعویض اسمی در کار بوده.

برای اطلاعات بیشتر هم میتونید به سایت ژاپنی CAPCOM مراجعه کنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در مورد گرافيك كه زياد عوض نشده ولي گيم پلي افتضاح ! Cold Fear از اين قشنگ تره . حالا اگه جوي استيك داشته باشي ميشه يه كاريش كرد ولي با كيبورد غير ممكنه .
    البته اون Cold Fear هم تقلیدی ناموفق از همین Resident Evil 4 بود.

حـــــرفـه ای sa3er's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

صحبتهای M E H D I درست هست و ما هم مدرکی برای ارائه نداریم. در این که Capcom اینجا Developer هست شکی نیست و من هم امروز که پست آقا مهدی رو خودنم و بلافاصله از یکی از دوستان مطلع سوال کردم ایشون هم گفتند که Ubisoft فقط Distributer هست با نام Resident Evil 4 که خوب متاسفانه و به احتمال زیاد تغییرات چندان قابل توجهی در وضعیت بازی نخواهیم دید.

ولی یه سری نکته هایی که جالب توجه می کنه این هست که تو همون صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و قسمت Release date(s) اصلا اسمی از کشور ژاپن برای نسخه PC نیومده و فقط اروپا و آمریکا ذکر شده. ضمن اینکه من در سایت Capcom یادم هست که یکجاش خودنم این نسخه PC اصلا در Japan پخش نخواهد شد. دوم اینکه همونطور که باز تو همون صفحه نوشته شده Capcom مسئولیت publish فقط PS2 و CGN رو بر عهده داره و اینکه چطوری یه نسخه PC توسط این شرکت و به این صورت به بیرون منتشر شده یا شاید هم درز کرده جای بحث بسیار داره. و همچنین صفحات مربوط شرکت Ubisoft این ذکر شده که :
    Resident Evil™ 4 (c) CAPCOM CO., LTD. 2005 ALL RIGHTS RESERVED
    Distributed by Ubisoft Entertainment

اگه قرار هست که توسط Ubisoft پخش بشه پس این BioHazard 4 این وسط چی میگه!؟

من که تمام نسخه های قبلی این بازی رو روی کامپیوترم نصب داشتم و تا آخر رفتم و تنها بازی کامپیوتری مورد علاقم بود. البته من اسمش رو بازی نمیذاشتم. متاسفانه این نسخه جدید اصلا دوربین این طوری سر درد می گیریم نمی تونم بازی کنم. دوربینهای ثابت نسخه های قبلی خیلی عالی بودند. به عبارتی Resident Evil هم رفت قاطی باقالیایه شر و ور تو حالت تجاری و از حالت بی نظیرش خارج شد.

برای مشکل gamepad یا joystickesh اش هم یه راهی هست البته من هنوز تست نکردم. یه برنامه هست که موس رو تبدیل به gamepad میکنه. پیوستش کردم به این پست. نحوه استفادش رو وقت شد بعدا قرار میدم.

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Ministry of Warez

پيش فرض

برای مشکل gamepad یا joystickesh اش هم یه راهی هست البته من هنوز تست نکردم. یه برنامه هست که موس رو تبدیل به gamepad میکنه. پیوستش کردم به این پست. نحوه استفادش رو وقت شد بعدا قرار میدم.
    sa3er جون من این راهو رفتم و از موس هم میشه تو بازی استفاده کردم اما یه مشکل هست لیون هِی دور خودش میچرخه یعنی اگه موس رو حرکت ندی هم میچرخه و به نظر من اصلا روش خوبی برای اضافه کردن موس به بازی نیست

پروفشنال Undercover-G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

مهدی جان ممنونم ازت بخاطر روشن کردن افکار عمومی . اجرت با آقا.

حـــــرفـه ای M E H D I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ولی یه سری نکته هایی که جالب توجه می کنه این هست که تو همون صفحه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و قسمت Release date(s) اصلا اسمی از کشور ژاپن برای نسخه PC نیومده و فقط اروپا و آمریکا ذکر شده. ضمن اینکه من در سایت Capcom یادم هست که یکجاش خودنم این نسخه PC اصلا در Japan پخش نخواهد شد. دوم اینکه همونطور که باز تو همون صفحه نوشته شده Capcom مسئولیت publish فقط PS2 و CGN رو بر عهده داره و اینکه چطوری یه نسخه PC توسط این شرکت و به این صورت به بیرون منتشر شده یا شاید هم درز کرده جای بحث بسیار داره. و همچنین صفحات مربوط شرکت Ubisoft این ذکر شده که :
    Resident Evil™ 4 (c) CAPCOM CO., LTD. 2005 ALL RIGHTS RESERVED
    Distributed by Ubisoft Entertainment

اگه قرار هست که توسط Ubisoft پخش بشه پس این BioHazard 4 این وسط چی میگه!؟

من که تمام نسخه های قبلی این بازی رو روی کامپیوترم نصب داشتم و تا آخر رفتم و تنها بازی کامپیوتری مورد علاقم بود. البته من اسمش رو بازی نمیذاشتم. متاسفانه این نسخه جدید اصلا دوربین این طوری سر درد می گیریم نمی تونم بازی کنم. دوربینهای ثابت نسخه های قبلی خیلی عالی بودند. به عبارتی Resident Evil هم رفت قاطی باقالیایه شر و ور تو حالت تجاری و از حالت بی نظیرش خارج شد.
    سلام دوباره

ممنون Sa3er جان كه خيلي خوب راجع به همه چيز تحقيق مي كني! دقيقا همينطوري هست كه شما ميگي! بازي باز هم توي ژاپن پخش نميشه. EA Taiwan احتمالا براي اين كه از قافله عقب نمونه و يه سودي هم نصيب اون بشه، امتياز پخش بازي رو از Capcom براي پخش فقط در تايوان ازش گرفته. در واقع ترجمه Resident Evil به زبان ژاپني ميشه Biohazard ( Baiohazādo Fō) و EA Taiwan هم اين اسم رو براي پخش انتخاب كرده. حالا اين كه كپ كام چه اصراري داره كه براي PC بازي نسازه من موندم!

در مورد اينكه شماره هاي قبلي واقعا شاهكار بودن شكي نيست. اما اين هم در واقع يه شاهكار ديگه هست اما به يه شكل ديگه. توي اين شماره كمي بحث مثل Fatal Frame فلسفي شده و ترسوندن با آهنگ خيلي پررنگ تر شده. طريقه روايت داستان شبيه Metal Gear شده! و اين يك شاهكار هست كه با اين كه يه بازي تلفيقي از خوبيهاي چند تا بازي باشه ، اما اصالت خودش رو حفظ كنه! اين سبك دوربين هم كه جديدا توي همه بازيها استفاده ميشه كه براي نشونه گيري بهتر و ديد بازتر هست( دوربين سوم شخص- دوم شخص) گرچه دوربينهاي شماره هاي قبلي هم خيلي جالب و هنرمندانه كار گذاشته شده بودن.

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

oracle جان یک تیکه را اشتب کردی
    out bear نه
    outbreak

راستی دیگه کسی به غیر از nvidia اون نرم افزار ماوس را استفاده نکرده
    شاید روی سیستم ایشون جواب نمیده
    Last edited by B3HZ@D; 08-02-2007 at 11:06.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •