تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 225 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

کدوم منطقه هستید؟
    به من بعد از دو هفته هیچی نگفتن.
    حالا ببینیم چی میشه ، اینطور که من متوجه شدم یکی بحث اون کافوی نوریه که باید انجام شده باشه قبلا ، یکی هم به درخواست ها تو اون منطقه بر میگرده . احتمالا انقدی لفت میدن ببینن بازم کسی پیدا میشه درخاست بده ...
    قراردادی که جلوی من گذاشتن پس پرداخت بود . یعنی همین سرویس 50 گیگ ماهانه 60 تومن .ولی حرف از اینکه باید یکساله بخرید نزدن ، مودم هم گفتن 300 تومن ...
    یعنی اگه مثله دوستمون بخان یه ضرب 1400 بگیرن
    چون با مخابرات طرفیم یکم آدم میترسه نکنه بی کیفیت راه بندازن یا این چیزی که ادعا میکنن نباشه بعدشم دستمون به جایی بند نباشه !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام علیکم
    اول تشکر می کنم از همه عزیزانی که بنده را راهنمایی کردند
    من رفتم توی کوچه کناریمون چک کردم دیدم با مشخصاتی که دوستان گفتن متاسفانه خبری از کافوی نوری نبود.
    دنبال جایگزین بودم که فعلا با مودم ca60 ایرانسل آشنا شدم
    یکی از دوستان توی تاپیکی با عنوان مودم ca60 تستی را گذاشته که توی idm تا 21 مگابایت بر ثانیه دانلود کرده یعنی حدود 168 مگابیت
    خوب به نظرم با اومدن این مودم، vdsl با 50 مگ فایده ای نداره و تا آمدن ftth باید از شبکه 4.5g استفاده کرد
    ممنون

داره خودمونی میشه farid_givehchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    غربی ترین نقطه طهران

پيش فرض

سلام.من یه ماهی بود که درخواست سرویس فیبرنوری داده بودم و از دیروز اومدن و از جعبه کافو تا محل شرکت رو کانال کندن و فیبرنوری رو از تو کانال کشیدن و جوش دادن و وصلش کردن به دیوار ساختمان شرکت.مرکز مخابراتیمون هم گفته سرعت تا 1 گیگا بیت هستش و هزینه کابل کشی و مودم هم رایگانه(گفتن مودم 600 تومنه و با هزینه 300 متر کابل کشی 15 تومن واسه مخابرات هزینه ورداشته ).60 تومن ماهیانه آبنمان داره با یک عدد ip ثابت یکساله و 500 گیگ حجم که در صورت تموم شدن حجم هر گیگ 1000 تومن میشه شارژ کرد.البته سرویسهای نامحدود هم میدادن که با همین سرعت 1 گیگ نامحدود 1 ماهه درمیومد 27 ملیون که کلا واسم منتفی بود.الان من واسه این سرویس 1 ساله با هزینه آبنمانش .1.400.000دادم.در ضمن میگفتن بر پایه gpan هستش که انگار تکنولوژی بهتریه که در جریانش نیستم.شنبه به احتمال قوی وصل میشه و یه تستهایی رو همینجا قرار میدم
    سلام
    مبارک باشه...اگر امکانش هست از تجهیزات و وسایل عکس بگیرید ممنون میشم چون من حدود سه ماه هست دیدم یه پست های آبونه رو دیوار ها نصب میکنن که با قبلی ها تفاوت دارن رنگشون روشن تر و به شکل مربع هستند سمت راستشون هم یه قفل داره خیلی دوست دارم بدونم اینا همون باکس هایی هستند که قراره برای FTTH ازش استفاده بشه یا نه،پیش پیش برای تست ها هم تشکر میکنم
    اسم تکنولوژی GPON هست که دقیقا مترادف FTTH هست و در حالت ماکزیمم سرعت 2.4 گیگابیت میده برای هر تک کابر و معمولا تقسیم میشه ولی به دلایلی که در پست های قبلی گفتم اینتر فیس های خونگی برای سرعت 1 گیگ بالاتر مناسب نیست و خوشحالم میبینم دوستان مخابراتی یه چیزایی هم بلدن چون نصاب های کافوی نوری که باهاشون صحبت کردم اطلاعات فنی و علمی نداشتن
    Last edited by farid_givehchin; 08-03-2017 at 23:22.

4. 3 کاربر از farid_givehchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

500 گیگ با اون سرعت 1گیگابیت به چدرد میخوره خدایی ، 5 ترابایت بود حداقال یه چیزی ، اگه شما مصرفت کمه این سرویس به چه دردت میخوره ؟ اگه مصرفت زیاده که باز به دردت نمیخورده در کل نمیدونم واس چی گرفتین :\

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

500 گیگ با اون سرعت 1گیگابیت به چدرد میخوره خدایی ، 5 ترابایت بود حداقال یه چیزی ، اگه شما مصرفت کمه این سرویس به چه دردت میخوره ؟ اگه مصرفت زیاده که باز به دردت نمیخورده در کل نمیدونم واس چی گرفتین :\
    واسه من اولویت پینگ تایم و کیفیت اینترنت مهمه که امیدوارم این سرویس جدید پشیمونم نکنه

7. 2 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

خب داداش شرکت های دیگه الان رو همین 16 مگابیت پینگ کیفیتی خوبی دارن ؛ نمونش خوده من که شاتل دارم پینگم واقعا اکثرا اوقا رو 110 میچرخه. حالا اگه نه واقعا اینی که دارید شما میگیرد مثلا زیره 50 باشه پینگش با گوگل اره می ارزه .

داره خودمونی میشه mahsmahs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

لطفا از سرعت و پینگ اینترنتت از یک سرور خارجی اسکرین شات بزار
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

منم بتونم بگیرم برای مصارف خاص ... استفاده میکنم که نیاز به سرعتای بالا داره.
    گرچه برای دانلود هم بد نیست ، البته نه دانلودهای آنچنانی که فقط با بسته شبانه یا نت شبانه بعضی isp ها تو بعضی مناطق جوابگو هستش .

11. این کاربر از essien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

گفتی مصارفه خاص مثلا بعضی موقعه ها که زمان خیلی محدوده برات، الان دیگه قانع شدم حله

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

گفتی مصارفه خاص مثلا بعضی موقعه ها که زمان خیلی محدوده برات، الان دیگه قانع شدم حله
    آقا شما چه گيرى دارى بگى به دردش نمى خوره..؟!! هر كى پولش رو داشته باشه ترجيح ميده از چيزاى بهتر استفاده كنه، اين اينترنتم درسته كه حجميه مثل بقيه ى سرويساى موجود ولى سرعت بهترى دارى پس ترجيح ميده اينو بگيره، معلومه كه ٥٠ مگ سرعت بهتر از ١٦ مگه، ١٠٠ مگ هم از ٥٠ مگ بهتره و يك گيگابيت از صد مگ، جاى بحث نداره كه اين..

14. 12 کاربر از a66sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •