تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 49 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 488

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون Sony 55X8500D 4k HDR With Android TV

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

دقیق یادم نیست چون شهریور خریدم فک کنم ال جی مدل 920eg همین حدودا بود که ۵۵ و 4k بود.تمام خانواده هم داخل مغازه بودیم(بانه) و همه متفق القول که فوق العاده نور صفحه ال جی کم بود و خیلی تاریک بود و همچنیم تصویر معلوم بود که کاملا روون نیست و همه جوره در مقابل این سونی ضعف داشت.البته این مدلی که ما کنار هم مقایسه کردیم.

در مورد کثیفی و نشت نور و کیفیت تصویر که حرف متناقض هست این مورد رو قبول دارم چون این تلویزیون تنظیمات بسیار بسیار حساسی داره و کاملا تاثیر گذار که من حدود ۳-۴ روز فقط با تنظیمات بازی میکردم تا کاملا بهشون مسلط شدم و تصویری فوق العاده بل کیفیت و بسیار روون تو کانال های اس دی گرفتم ازش.

اون موقع که من خریدم ۳۹۸۰ بود و حتی الان هم بسیار قیمت ارزنده ای نسبت به رقباش داره و به نظرم کسی که یکم به تی وی ور بره بهترین تصویر ممکن رو میتونه داشته باشه
    کثیفی و نشت نور هم ندارم من

سیستم دستساز هم تشکیل شده از ۴ تا ووفر بعلاوه چهار تیوتر بعلاوه دو عدد سابووفر سامسونگ که به ارزش ۳۰ تومن خریداری شده و توسط ای سی معروف لاجیتک z4 که ۷۲۹۴ هست درایو شدن و جمعا با ۱۰۰ تومن جمع شده که کیفیت و حجم صدای بسیار بسیار عالی داره و بسیار بسیار با این قیمت ارزنده هست مگه اینکه بخواین برین بالای ۳ میلیون دنبال دنون و مرنتز و جامو و غیره

در اینده عکس از کانال فوتبال و بقیه موارد قرار میدم.

متاسفانه واسه دوتا ریجن دیگه به غیر از اسیا پسیفیک اندروید ۶ اومده که اصلاحات تاثیر گذاری رو تلویزیون انجام شده

2. 2 کاربر از yoosefshaskol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دقیق یادم نیست چون شهریور خریدم فک کنم ال جی مدل 920eg همین حدودا بود که ۵۵ و 4k بود.تمام خانواده هم داخل مغازه بودیم(بانه) و همه متفق القول که فوق العاده نور صفحه ال جی کم بود و خیلی تاریک بود و همچنیم تصویر معلوم بود که کاملا روون نیست و همه جوره در مقابل این سونی ضعف داشت.البته این مدلی که ما کنار هم مقایسه کردیم.

در مورد کثیفی و نشت نور و کیفیت تصویر که حرف متناقض هست این مورد رو قبول دارم چون این تلویزیون تنظیمات بسیار بسیار حساسی داره و کاملا تاثیر گذار که من حدود ۳-۴ روز فقط با تنظیمات بازی میکردم تا کاملا بهشون مسلط شدم و تصویری فوق العاده بل کیفیت و بسیار روون تو کانال های اس دی گرفتم ازش.

اون موقع که من خریدم ۳۹۸۰ بود و حتی الان هم بسیار قیمت ارزنده ای نسبت به رقباش داره و به نظرم کسی که یکم به تی وی ور بره بهترین تصویر ممکن رو میتونه داشته باشه
    کثیفی و نشت نور هم ندارم من

سیستم دستساز هم تشکیل شده از ۴ تا ووفر بعلاوه چهار تیوتر بعلاوه دو عدد سابووفر سامسونگ که به ارزش ۳۰ تومن خریداری شده و توسط ای سی معروف لاجیتک z4 که ۷۲۹۴ هست درایو شدن و جمعا با ۱۰۰ تومن جمع شده که کیفیت و حجم صدای بسیار بسیار عالی داره و بسیار بسیار با این قیمت ارزنده هست مگه اینکه بخواین برین بالای ۳ میلیون دنبال دنون و مرنتز و جامو و غیره

در اینده عکس از کانال فوتبال و بقیه موارد قرار میدم.

متاسفانه واسه دوتا ریجن دیگه به غیر از اسیا پسیفیک اندروید ۶ اومده که اصلاحات تاثیر گذاری رو تلویزیون انجام شده
    سلام
    اگر امکان داره تنظیماتی که استفاده میکنی رو اینجا بزار ما هم استفاده کنیم

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

عباس آقا همچنان منتظر عکس تصویر تلویزیون شما در تاریکی کامل اتاق هستم . با تشکر

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

عباس آقا همچنان منتظر عکس تصویر تلویزیون شما در تاریکی کامل اتاق هستم . با تشکر
    چندتا عکس گرفتم بخاطر گوشیم عکس ها خوب در نیومده بعدا سعی میکنم عکس های بهتری بگیرم
    فیلم 1080p
    تنظیمات سایت rting
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چراغ خاموش

چراغ روشن

یه عکس دیگه از شبکه ۳ hd
    Last edited by abbas_p; 24-02-2017 at 15:32.

6. 5 کاربر از abbas_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    دوست گرامی. میشه درباره عمق رنگ مشکی این مدل دقیقتر نظر بدین. از یک طرف این مدل IPS هست و بنابراین عمق رنگ مشکی عالی نمیتونه داشته باشه از طرفی هم دوستانی که این مدل رو گرفتن هم عملا این مطلب رو تایید کردن. ضمنا در خصوص مشکل کثیفی صفحه هم بعضی از دوستان اشاره کردن، ممنون میشم نظرتون رو بگید

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

کثیفی پنل بیشتر در زمان پخش فوتبال و در حالت حرکت دوربین به چپ و راست مشخص میشه ویا در تصاویری که زمینه طوسی و خاکستری دارن مثل آسمونی که ابری باشه و درست زمانی که دوربین حرکت میکنه یه سری هاله بصورت کثیفی و بصورت عمودی رو تصویر میفته درست عین این میمونه که پنل کثیفه ( اینو توضیح دادم که دوستان متوجه بشند دقیقا منظور از کثیفی پنل چیه)

9. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام
    دوست گرامی. میشه درباره عمق رنگ مشکی این مدل دقیقتر نظر بدین. از یک طرف این مدل IPS هست و بنابراین عمق رنگ مشکی عالی نمیتونه داشته باشه از طرفی هم دوستانی که این مدل رو گرفتن هم عملا این مطلب رو تایید کردن. ضمنا در خصوص مشکل کثیفی صفحه هم بعضی از دوستان اشاره کردن، ممنون میشم نظرتون رو بگید
    درسته IPS هست . ولی در بین تلویزیون های که صفحه نمایش IPS دارند . بهترین تلویزیون رده بالای IPS هستش .

مثلا دو تلویزیون جدید ال جی سری UH و سری D سونی رو مقایسه کنید . هر دو پنل IPS دارند اما کیفیت تصویر سونی بالاتر هستش.

11. 2 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

درسته IPS هست . ولی در بین تلویزیون های که صفحه نمایش IPS دارند . بهترین تلویزیون رده بالای IPS هستش .

مثلا دو تلویزیون جدید ال جی سری UH و سری D سونی رو مقایسه کنید . هر دو پنل IPS دارند اما کیفیت تصویر سونی بالاتر هستش.
    سلام و سپاس. شما مشکل کثیفی صفحه رو دارین؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام من مدل 49 8000d را خریدم اپدیت اندروید به چه صورته اینترنتی هم می شه و نصب برنامه و چرا داخل جعبه این تلویزیون کابل htmi قرار داشت در حالی که هیچ جا گفته نشده ممنون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام من مدل 49 8000d را خریدم اپدیت اندروید به چه صورته اینترنتی هم می شه و نصب برنامه و چرا داخل جعبه این تلویزیون کابل htmi قرار داشت در حالی که هیچ جا گفته نشده ممنون.
    سلام. کابل که حتما هدیه فروشگاه بوده برای آپدیت هم لینک زیر:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •