تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 18 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 172

نام تاپيک: کدام کنسول برای من بهتره؟

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

حجت جان ممنون دمت گرم عالی بود.شرمنده سوال زیاد میپرسم
    فقط چندتا سوال دیگه
    اخه من فک میکردم عین پی اس 1 و 2 مستقیم از دیسک بازی رو لود میکنمه پس باید نصب شه.
    1-پس میگید هارد واسه اینه که چون عین pc بازی باید نصب بشه نیاز به فضا که هارد هست داره.خب اینجوری بعدش همیشه باید برای بازی کردن بازم دیسک بازی رو بزاریم؟؟و وقتی هارد پر شه یعنی متلا 8 تا بازی نصب شد دیگه نمیشه بازی جدید بازی کرد مگر اینکه بازی قبلی رو پاک کنید.درسته؟
    خب بعد سوال دیگه اینکه اگه لازمه دیسک همیشه باشه تا بازی بالا بیاد این دیسک ها خش نمی افتن؟؟یا خراب نمیشن؟
    2-نگفتین الان تو بازار ساخت کدوم کشور هستش؟
    3-این ریجن 3 ژاپن که گفتین یعنی ساخت ژاپنه؟ این دکمهای X و O که گفتین میشه جابجا کرد دیگه؟زبانهای غیر ژاپنی هم هست در این ریجن؟اانگلیسی؟چون ریجن ژاپن زبان کنسول هم ژاپنی هست دیگه درسته؟
    4-رو جعبه عکس بازی باشه مثلا GTA یعنی باندل gta هست و بازی gta داخلش هست؟البته قیمتش بالاتره درسته؟ چون یکی میگفت مغازه دار یه ps4 که رو جعبه عکسgta بوده گفته باندل هست اما گفته بازی نداره داخلش؟؟؟؟

بازیهای قدیمیps4 الان چنده؟
    سوال اخر اینکه هنگام خرید به چه چیزی توجه کنم که دسته دوم نندازن؟
    جعبه پلمپ خاصی داره؟ اونجا تست خاصی باید بکنم؟
    خیلی ممنونم

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

1-پس میگید هارد واسه اینه که چون عین pc بازی باید نصب بشه نیاز به فضا که هارد هست داره.خب اینجوری بعدش همیشه باید برای بازی کردن بازم دیسک بازی رو بزاریم؟؟و وقتی هارد پر شه یعنی متلا 8 تا بازی نصب شد دیگه نمیشه بازی جدید بازی کرد مگر اینکه بازی قبلی رو پاک کنید.درسته؟
    خب بعد سوال دیگه اینکه اگه لازمه دیسک همیشه باشه تا بازی بالا بیاد این دیسک ها خش نمی افتن؟؟یا خراب نمیشن؟
    میتونی هاردش را تا ۲ ترا افزاریش بدی هارد ۳.۵ اینچی معمولی لپتاپی میخوره
    البته باید خیلی پولدار باشی که ۸ تا بازی ۲۰۰ تومنی روش نصب کنی معمولا ی بازی میخری تمومش کردی میفروشیش و یکی دیگه میخری
    دیسک هم بلوری بسیار با کیفیت هست که خش نمیگیره و حالت نرم داره
    البته من خودم اکانت میخرم مثلا دو روز پیش یکی خریدم بازی اردر با فارکرای توش بود قیمت ۱۰۰ تومن ...اکانت دیگه نیازی ب دیسک نداری و دیتا بازی را باید دانلود کنی و بریزی رو کنسول که خیلی ساده هست
    2-نگفتین الان تو بازار ساخت کدوم کشور هستش؟
    همه چین هستند و توی ی کارخونه البته جدیدا ساخت ژاپن هم هست ولی فرقی ندران
    3-این ریجن 3 ژاپن که گفتین یعنی ساخت ژاپنه؟ این دکمهای X و O که گفتین میشه جابجا کرد دیگه؟زبانهای غیر ژاپنی هم هست در این ریجن؟اانگلیسی؟چون ریجن ژاپن زبان کنسول هم ژاپنی هست دیگه درسته؟
    خیر برای ژاپن زدن میشه عوض کرد ولی تو بازی بر عکس میشن
    وقتی که کنسول رو روشن میکنی ازت زبان رو میپرسه و ربطی ب ریجن نداره
    ولی بازم میگم ۳ ژاپن نخر درد سر زیاد داره
    4-رو جعبه عکس بازی باشه مثلا GTA یعنی باندل gta هست و بازی gta داخلش هست؟البته قیمتش بالاتره درسته؟ چون یکی میگفت مغازه دار یه ps4 که رو جعبه عکسgta بوده گفته باندل هست اما گفته بازی نداره داخلش؟؟؟؟
    باندل یعنی بازی هم روی دستگاه هست روی بعضی ها دیسک و روی بعضی ها کد دیجینالی مثل کارت شارژ که واردش میکنی و شروع میکنه ب دانلود
    ب دیلیل کلاش بودن فروشنگان پشنهاد میکنم باندل نخری چون بازی رو بر میدارن ولی پول باندل رو میگیرن
    بازیهای قدیمیps4 الان چنده؟
    سوال اخر اینکه هنگام خرید به چه چیزی توجه کنم که دسته دوم نندازن؟
    جعبه پلمپ خاصی داره؟ اونجا تست خاصی باید بکنم؟
    last of us-black flag-killzone
    شماره سریال جعبه با کنسول یکی باشه
    تاریخ ساختش از ۲۰۱۴ به بالا باشه (سرچ بزن تاریج ساخت ps4 نشون میده چجوری باید پیداش کنی)
    بله پلمپ داره روی جعبه اش اصلا و ابدا ویترنی نخری حتما پلمپ باشه
    مهلت تست بگیر
    باید تو خونه -۶ ساعت بازی کنی ببینی افت فریمی چیزی نداری داغ نمیشه
    سعی کن بازی های که مشکل دارند نگیری مثلا unity چون افت فریم داره و مشخص نمیشه
    برای شروع مینونی کرایه کنی

3. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

حجت جان دمت گرم ممنون

نگفتین باید برای اجرا همیشه دیسک تو دستگاه باشه؟
    این اکانت که گفتین از کجا میخرین و قضیش چیه؟
    هر اکانت 100 تومنمه و بازیهاش مشخص نیست شانسی توش بازی هست؟؟
    ظرفیت بازی های دانلودی چند گیگه؟من نت سرعت دانلود 250 کیلو دارمم میخوام ببینم میتونم دان کنم

خب پس اگه دانلود کنی دیسک نمیخواد.خب یه سوال پیش اومد برام که خب چطوری چک میکنه ارجیناله بازی یا نه؟بعد تا همیشه تو هارد هست بازی؟این فرقش با کپی خور چیه؟

راستی اگه خراب باشه دستگاه همین افت فریم رو چطوری میشه فهمید؟؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

نگفتین باید برای اجرا همیشه دیسک تو دستگاه باشه؟
    بله
    این اکانت که گفتین از کجا میخرین و قضیش چیه؟
    هر اکانت 100 تومنمه و بازیهاش مشخص نیست شانسی توش بازی هست؟؟
    ظرفیت بازی های دانلودی چند گیگه؟من نت سرعت دانلود 250 کیلو دارمم میخوام ببینم میتونم دان کنم
    سایتهای مختلف دارند
    خیر شانسی نیست و خودت قبلش میتونی ببنی چی توشه و همه هم ۱۰۰ تومن نیستد
      محتوای مخفی: ببینید 
    مانیا سافت رو ببیند

از ۳۰ گیگ به بالا
    خب پس اگه دانلود کنی دیسک نمیخواد.خب یه سوال پیش اومد برام که خب چطوری چک میکنه ارجیناله بازی یا نه؟بعد تا همیشه تو هارد هست بازی؟این فرقش با کپی خور چیه؟
    لایسنس بازی یا انلاین چک میشه و یا برای همیشه توی دستگاهت ذخیره میشه (بحث شرینگ که خیلی طولانیه)
    راستی اگه خراب باشه دستگاه همین افت فریم رو چطوری میشه فهمید؟؟
    بازی مثل درایو کلاپ رو کرایه کن و اپدیت کن بعدش اگر دیدی تیکه تیکه نشون میده افت فریم داره و دستگاهت خرابه

6. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

بازم ممنون .
    منظور از افت فریم همون تیک زدنه پس.اوکی ممنونم.
    سایتهای ایرانیه برای خرید اکانت؟معتبره؟

بازی که دانلود میشه برای همیشه رو هارد هست؟بعد اگه بخئای بدی کسی دیگه بازی کنه میشه؟؟چطوری؟

منچرسیدم مغازه ریجن 2 اروپا رو دارن.خوبه بگیرم؟1400 قیمت دادن
    بعد سال ساخت 2015 باشه بهتره؟هرچی جدیدتر باشه بهتره؟
    یه روش گفتن که عدد سریال نامبر رو 5 عدد سمت راس نشون دهنده سال و ماهه ساخت هست درسته ای روش؟

چند نفری میگفتن تو یسری بازی ها دستگاه هنگ میکنه و باید از برق بکشن و بعدش هم سیوهاشون پاک شده.
    البته میگفتن بازی بتلفیلد4 باگ داره که با اپدیت بهتر شده اما میخواستم ببینم هنگ داره؟خود کنسول باگ داره؟
    و اینکه بازی های سنگین هنگ یا خیلی داغ میکنه؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

سایتهای ایرانیه برای خرید اکانت؟معتبره؟
    سایت خارجی که میشه همون پی اس استور و گران قیمت!
    من خودم زیاد خرید داشتم ازش عالیه
    منچرسیدم مغازه ریجن 2 اروپا رو دارن.خوبه بگیرم؟1400 قیمت دادن
    بعد سال ساخت 2015 باشه بهتره؟هرچی جدیدتر باشه بهتره؟
    یه روش گفتن که عدد سریال نامبر رو 5 عدد سمت راس نشون دهنده سال و ماهه ساخت هست درسته ای روش؟
    قیمت رو نمیدونم ولی هرچی جدید تر باشه بهتره
    روش درسته
    چند نفری میگفتن تو یسری بازی ها دستگاه هنگ میکنه و باید از برق بکشن و بعدش هم سیوهاشون پاک شده.
    البته میگفتن بازی بتلفیلد4 باگ داره که با اپدیت بهتر شده اما میخواستم ببینم هنگ داره؟خود کنسول باگ داره؟
    و اینکه بازی های سنگین هنگ یا خیلی داغ میکنه؟
    ممنون
    من تاحالا اینطوری نشدم ولی هنگ کردن توی یک بازی که بقیه راحت بازی میکنن عادی نیست
    شما حتما برای بار اول یک بازی روون مثل لست اوف اس یا درایوکلاپ کرایه کن
    داغ شدن عادی هست سخت افزار بسیار قوی هست

9. 2 کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

ممنون.

از سایت خارجی با مستر کارت خرید میکنید؟؟

شما تو هیچ بازی و کلا هیچ وقت هنگ ندیدین از دستگاتون؟ریجن چنده مال شما؟
    بتلفییلد 4 بازی کردین؟میگن باگ داره خود بازی چند نفر گفتن یجا بخصوص هم گیر میکنه که از خود بازی هست.

سخت افزار هم چون خودم اشنایی کامل با قطعات pc و سخت افزار دارم دیدم اره خیلی قوی هست 8 هسته با فرکانس 1.6که فناوری جدید amd یعنی APU هست و گرافیک قوی و رم 8 گیگ با فرکانس 5500 دماش بالا میره و طبیعی هست اما منظورم اینه که کولینگش خوبه و تو بازیهای سنگین و مدت زمان زیاد روشن باشه میتونه خوب خنک کنه جوری که به مشکل نخوره.چون میگن بعضی بازیها مدت زیاد بازی کنی صدای فن خیلی زیاده
    خنک کننده جدا براش نیست؟عین کول پد های لبتاپ زیرش میزاری.همین کول پد های لبتاب نمیشه بزاریم زیرش؟هم با فنش خنک کنه هم رو زمین و فرش که پرز و خاک داره نباشه بهتر نیست؟؟

حالا قیمتش پایین تر نمیاد؟ به نظرتون بگیرم؟نظرتون درمورد ایکسباکس وان چیه؟به جز کینکت خوبش و جدا از ضعف سخت افزاری بازی های انحصاریش میگن به کیفیت پی اس4 نیست و دسته هاشم خوشم نیومد خودم.اینده کدوم کنسول بهتره با اپدیت ها و وسایل جانبی و بازی انحصاری؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

از سایت خارجی با مستر کارت خرید میکنید؟؟
    من خرید نکردم ولی دوستان با گیف کارت که قیمت هاش ب دلار نزدیکه
    شما تو هیچ بازی و کلا هیچ وقت هنگ ندیدین از دستگاتون؟ریجن چنده مال شما؟
    بتلفییلد 4 بازی کردین؟میگن باگ داره خود بازی چند نفر گفتن یجا بخصوص هم گیر میکنه که از خود بازی هست.
    بتل ۴ تقریبا اول بازی بود که برای ps4 اومد و خیلی راحت اجرا میشه بله من بازی کردم انلاین و افلاین هیچ گاه دستگاه هنگ نکرد
    اگر بازی خراب باشه بازی هنگ میکنه دستگاه نباید هنگ کنه
    خنک کننده جدا براش نیست؟عین کول پد های لبتاپ زیرش میزاری.همین کول پد های لبتاب نمیشه بزاریم زیرش؟هم با فنش خنک کنه هم رو زمین و فرش که پرز و خاک داره نباشه بهتر نیست؟؟
    سیتیم کولینگش عالی هست شما باید بزاریش روی میز که دو طرف و پشتش هیچی نباشه هرگز نباید روی فرش بزاریش چون تقریبا از همه جاش باد میشکه داخل و از پشتش میده بیرون
    نگران داغ شدنش نباشید مشکلی بوجود نمیاد
    حالا قیمتش پایین تر نمیاد؟ به نظرتون بگیرم؟نظرتون درمورد ایکسباکس وان چیه؟به جز کینکت خوبش و جدا از ضعف سخت افزاری بازی های انحصاریش میگن به کیفیت پی اس4 نیست و دسته هاشم خوشم نیومد خودم.اینده کدوم کنسول بهتره با اپدیت ها و وسایل جانبی و بازی انحصاری؟
    ممنون
    قیمتش بر اساس دلار هست ولی احتمالا بعد از تعطیلی مدارس میره بالا
    ببین ایکس باکس نه میشه اکانکتی خرید نه میشه بازی دس دو خرید (چون هیچ کی ایکس باکس نداره) کلا بدرد ایران نمیخوره چون خیلی خیلی کم) تو ایران ایکس باکس دارند
    شاید از بین ۱۰ تا ps4 یک نفر ایکس باکس داشته باشه
    کینکتش هم بدرد بچه ۵ ساله میخوره رو بروش بالا پایین بپره!!!

12. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

ممنون..
    اقا زنگ زدم به فروشنده گفت جعبه پلمپ نداره اصلا فقط خود دستگاه پامپ داره!!!
    البته گفتم پلمپ گرد براق رو جعبه داره گفت اره اما به اون که پلمپ نمیگن!! گفتم خب همون مهمه برام.گفت خود دستگاه پلمپ داره.خود دستگاه چطور پلمپی داره؟؟؟؟؟؟
    سال ساخت رو هم گفتم چه سالی؟ گفت سال 2014 و 2015 هست که گفتم من 2015 جدیدترینشو میخوام گفت جدیدترین دارم که نیاز به اپدیت نداره..
    مگه میشه نیاز به اپدیت نداشته باشه؟یعنی کارخونه ای اپدییت شده یا خود فروشندها اپدیت میکنن؟
    جالب اینکه گفت یه دستگاه 2014 رو روش بازی 2015 گزاشتن که جواب نداده!!
    همچین چیزی میشه؟؟؟
    گفت بدون اپدیت اصلا جواب نمیده بازی!!!!
    ددرمورد پلمپ و اپدیت اینها توضیح کامل میدی
    فردا میرم بگیرم میخوام کلاه سرم نره
    درضمن ریجن 2 قیمت 1250 داد

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

جالب اینکه گفت یه دستگاه 2014 رو روش بازی 2015 گزاشتن که جواب نداده!!
    کاملا چرت محضه
    پس من الان نمیتونم بازی های ۲۰۱۵ رو بازی کنم؟
    اپدیت ۲۵۰ مگ بیشتر نیست شما کافی وصل کنی ب نت خودش پیام اپدیت میده و باقی ماجرا
    برخی از بازی ها اگر نسخه فریمور قدمی باشع از روی دیسک اپدیت میکنن یعنی فایل اپدیت رو دیسک بازی هست
    اخرین اپدیت فک کنم توی فروردین امسال بود طبیعتا اگر ساخت کنسول از اون ب بعد باشه اپدیت هست
    البته و صد البته شما تا ۱۰ سال دیگه شاید ۱۰۰ بار کنسول را اپ دیت کنی پس خیلی مساعله سختی نیست
    برای انلاین بازی کردن حتما باید کنسول و بازی اپیدت باشن
    اپدیت کنسول هم هیجی نیست الکی پول بابتش ندی
    فقط یک نت و ۲۵۰ مگ ترافیک میخواد...

15. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •