تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 16 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 155

نام تاپيک: iPad Air || آیپد نسل پنجم ! گفت و گو و تبادل نظر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام ... جیلبریک بسیار ساده ست ( یک اپلیکیشن روی ویندوز )

شما اول دستگاه رو تهیه کنید ... در مورد جیلبریک و باقی مسائل راهنمایتون میکنم ...

برای آشنایی با جیلبریک ( وب سایت گروه جیلبریک کننده iOS7 ) :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممونو از فیدبکتون.
    باید عرض کنم در مورد این که فرمودید اول دستگاه رو تهیه کنید!!! باید بگم درد من اینه: برم بخرم بعد بیام ببینم اونی که میخواستم نشد اونوقته که دو میلون و دویست تومنو نمیتونم زنده کنم باید مشکلات و ابهاماتم قبل خرید حل بشه بعد بخرم. وگرنه خریدش که مشکلی نداره دو سوته در بهترین بودن اپل نسبت به سایر برندها شکی نیست بحث سر درخواست های منه. خواسته های من.

پس خواهشا راهنمایی های سریع جهت جیلبیرک و اینکه چگونه بشه نرم افزارهای پولی و نرم افزارهایی که تو کامپیوتر توسط IDM دانلود کردمو بفرمایید تا مشکلاتم حل بشه بعد اقدام کنم. لازم به ذکره من Apple ID هم دارم (خودم ایجادش کردم) کلا هر چی لازمه بفرمایید. شما فرض کنید الان من دستگاه رو خریدم دم دستمه. چیکار باید بکنم: راستی میخوام 4G بگیرم 32 گیگ
    صفر تا صدشو بفرمایید. راستی میسه دیواس جیل بریک شده رو برگردوند به حالت اولیه؟ یعنی به قول اندرویدی ها آنروت کرد؟
    Last edited by 09123456789; 28-02-2014 at 22:37.

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

ممونو از فیدبکتون.
    باید عرض کنم در مورد این که فرمودید اول دستگاه رو تهیه کنید!!! باید بگم درد من اینه: برم بخرم بعد بیام ببینم اونی که میخواستم نشد اونوقته که دو میلون و دویست تومنو نمیتونم زنده کنم باید مشکلات و ابهاماتم قبل خرید حل بشه بعد بخرم. وگرنه خریدش که مشکلی نداره دو سوته در بهترین بودن اپل نسبت به سایر برندها شکی نیست بحث سر درخواست های منه. خواسته های من.

پس خواهشا راهنمایی های سریع جهت جیلبیرک و اینکه چگونه بشه نرم افزارهای پولی و نرم افزارهایی که تو کامپیوتر توسط IDM دانلود کردمو بفرمایید تا مشکلاتم حل بشه بعد اقدام کنم. لازم به ذکره من Apple ID هم دارم (خودم ایجادش کردم) کلا هر چی لازمه بفرمایید. شما فرض کنید الان من دستگاه رو خریدم دم دستمه. چیکار باید بکنم: راستی میخوام 4G بگیرم 32 گیگ
    صفر تا صدشو بفرمایید. راستی میسه دیواس جیل بریک شده رو برگردوند به حالت اولیه؟ یعنی به قول اندرویدی ها آنروت کرد؟
    سلام ... اول اینکه بله شما جیلبریک بکنید راحت با دانلود فریمور اصلی میتونید ریستور کنید و مثل حالت اول میشه ....

1. شما وقتی دستگاه رو خریدید اول باید اکتیو اش کنید ( وارد کردن اپل ایدی و ست کردن یکسری اپشن های ساده و. .. ) و نصب آیتونز روی کامپیوتر ( وب سایت اپل )

2 . شما باید به آخرین ورژن ریستور کنید ( مثلا دستگاه شما 7.0.4 هست و شما با ota میرید به 7.0.6 که آخرین ورژن هست - از خود دستگاه اقدام میکنید )

3 . آخرین ورژن نرم افزار جیلبریک evasi0n رو از وب سایت گروه میگیرید ...

4 . از دستگاه بک آپ میگیرید ( با آیتونز )

5. وقتی دستگاه به کامیپوتر وصله نرم افزار جیلبریک رو روی سیستم اجر میکنید و طبق مراحلی که نرم افزار به شما میگه پیش میرید ( بسیار راحته )

6 . بعد از جیلبریک شما از cydia ( نرم افزاری که بعد از جیلبریک روی آیپد نصب میشه - یک استور برای نصب نرم افزار هایی هست که اپل اجازه نصبشون رو در حالت عادی نمیده ) توییک ( نرم افزار ) appsync 7.0 رو نصب میکنید ...

7 . بعد از این کار شما میتونید نرم افزار های کرک شده که دانلود میکنید رو با itunes ( یا نرم افزار های دیگه مثل itools و ifun Box و ... ) روی آیپد نصب کنید ...

اینم بگم که اگر مشکلی در روند کار پیش بیاد راحت میتونید به حالت اول برگردید ...

از طریق جیلبریک میتونید به فابل های سیستمی دسترسی داشته باشید یا بلوتوث ( برای ارسال فایل به هر دیوایسی ) فعال کنید .

3. 2 کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از كجا ميتونم والپيپر سه بعدي رو دانلود كنم و والپيپر ديفالت رو عوض كنم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اين siri چيه؟

از وقتي اسمارت كيس مارك xundd گرفتم احساس ميكنم مصرف باطريم زياد شده .... به خاطر آهنربا توي اسمارت كيس نيستش؟
    Last edited by jamshidjap; 07-03-2014 at 20:12.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

اين siri چيه؟

از وقتي اسمارت كيس مارك xundd گرفتم احساس ميكنم مصرف باطريم زياد شده .... به خاطر آهنربا توي اسمارت كيس نيستش؟
    دستیار صوتی اپل هست ...

ربطی به کیس نداره .

7. این کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از كجا ميتونم والپيپر سه بعدي رو دانلود كنم و والپيپر ديفالت رو عوض كنم؟
    Hormozan عزيز جواب اينم لطف بفرما....

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

Hormozan عزيز جواب اينم لطف بفرما....
    سلام ... من خودم معمولا از گوگل میگیرم ( image )

اینو سرچ کن : wallpaper for ipad retina

10. این کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

zسلام

آقا این انتقال فایل از کامپیوتر به آیپد و برعکس چقدر دردسر داره ....

امروز اومدم یه سری موزیک و فیلم بریزم توی آیپد ... نمیدونم چی شد هر چی آهنگ و ویدئو بود از توی آیپد پاک شد...

تا همین دیروز از توی iTunes با درگ کردن موزیک و فیلم میریختم ولی الان نمیزاره درگ کنیم ....

برای ریختن عکس هم که باید sync کنیم که اونم ور میداره عکسایی که مشترک نیست پاک میکنه ... یعنی نمیتونم یه عکس تکی رو منتقل کنم ....

بابا این سیستم iOS خیلی دنگ و فنگ داره ... یه جورایی گنگ و نامفهومه بعضی چیزاش ...

چکار کنیم ....

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

zسلام

آقا این انتقال فایل از کامپیوتر به آیپد و برعکس چقدر دردسر داره ....

امروز اومدم یه سری موزیک و فیلم بریزم توی آیپد ... نمیدونم چی شد هر چی آهنگ و ویدئو بود از توی آیپد پاک شد...

تا همین دیروز از توی iTunes با درگ کردن موزیک و فیلم میریختم ولی الان نمیزاره درگ کنیم ....

برای ریختن عکس هم که باید sync کنیم که اونم ور میداره عکسایی که مشترک نیست پاک میکنه ... یعنی نمیتونم یه عکس تکی رو منتقل کنم ....

بابا این سیستم iOS خیلی دنگ و فنگ داره ... یه جورایی گنگ و نامفهومه بعضی چیزاش ...

چکار کنیم ....
    سلام ... شما باید library آیتونز تون با ipad یکی باشه . خیلی ساده اس که

اگر با آیتونز مشکل دارید پیشنهاد میکنم از itools استفده کنید .

13. این کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام ... من اطلاعات دقیقی در مورد تبلت های اندرویدی ندارم ...

در مورد آیپد ... حالت اول این که میتونید اپ ها رو با گیفت کارت بخرید ... تمام آپدیت ها هم فیری میتونید بگیرید .

حالت دوم اینکه جیلبربک کنید و نسخه کرک شده رو نصب کنید ...

جیلبریک هیچ ضرری به دستگاه نمیرسونه فقط مقدار بسیار ناچیزی مصرف باتری رو بالا میبره ...

البته راه هایی هم برای نصب اپ کرک شده بدون جیلبریک هم هست ...

در کل اگر مشکل مالی ندارید من آیپد ایر رو توصیه میکنم ( مهم ترین دلیل هم تعداد زیاد دیکشنری های تخصصی برای آیپد هست )
    1. گیفت کارد از کجا میشه بخرم؟

2. فرضا جیلبریک کردم از کجا بدانم برنامه ای که میخوام حتما نسخه کرک شدش وجو داره؟ من لانگ من رو میخوام که حدود 33 دلار بود

3.چه راههایی برا نصب اپ کرک شده بدون جیلبریک وجود داره؟ میشه بدونم؟

4.اتفاقا دیکشنری های فوق تخصصی هم برای اندروید فراوونه که حدود 100 رشته مختلف رو در بر میگیره و دیتابیسی حدود 2 گیگ یا بیشتر داره. ولی علت اینکه اندروید رو نمیخوام اینه که با وجود آب تیمم حرامه. وقتی اپل هس اندروید چرا! بخصوص در تبلت. ولی وقتی اینقده دنگ و فنگ اپل رو می بینم یه جوری میشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •