تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 12 اولاول ... 456789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 113

نام تاپيک: مشکل مصرف ترافیک ویندوز 8 حل شد

English | Active member godfather_mk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با تشکر از دوست خوبمون Henry_2009

تمام 3 مرحله ای رو که گفته بودین انجام دادم، میزان دانلود به اندازه چشم گیری کم میشه.

فقط یک مشکل دارم. اون هم اینه که وقتی سرویس Background Intelligent Transfer Service رو به همون شیوه ای که گفته بودین استاپ میکنم، و در حالت استارت مجدد ویندوز هم disable میکنم اما متاسفانه مجدد

بعد از ریست ویندوز این سرویس استارت میشه!

اگه راه حلی دارین ممنون میشم ارائه بدین.
    دوستان اگه نظری دارن ممنون میشم اعلام کنند!

ترافیک اینترنت من مفت مفت داره هدر میره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

منم همه اون کارهایی که گفته شده بود انجام دادم ولی کوچکترین تاثیری نداشته و الان شیرین داره از نت استفاده میکنه.

داره خودمونی میشه persian33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

برای دوستانی که از وایرلس، وای فای یا اینترنت موبایل استفاده می کنند یک پیشنهاد دارم تست کنند. روی آیکون اینترنت در تولبار کلیک بکنین در نواری که سمت راست باز شده روی اسم کانکشنتون رایت کلیک کنید و Set as metered connection رو انتخاب کنید. بلافاصله این دانلود مسخره قطع میشه. فقط من نمیدونم آخه این چیه دانلود میشه که تمومی هم نداره! مطلبی که بنده عرض کردم اینجا نوشته شده:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از persian33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من تا حالا ویندوز 8 کار نکردم.کلا سون بهتره یا 8؟

پروفشنال Beta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    گالیکش

پيش فرض

من تا حالا ویندوز 8 کار نکردم.کلا سون بهتره یا 8؟
    نمیشه گفت این بهتره یا بدتر!
    ولی شما تا آمدن ویندوز Blue صبر کنید ، بعد میتونین برین 8!
    شما فعلا از 7 استفاده کنید !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

یکی به داد من برسه بابا این فایل svchhost.exe اعصابمو خورد کرده بابا من میخوام ذفش کنمو راحت بشم اصلا نمیخوام ترافیکمم هدر بره بره ولی سرعت نتم کاهش پیدا نکنه من ااینترنتم نامحدوده و 2مگ هست ولی سرعتم از 128 هم کمتره دوستان مشکل من مثل شما ها نیست خیلی جدیه هرکاری میکنم سرعتم افزایش پیدا نمیکنه کار هایی که در این تاپیک هم اون سه پست تصویری و هم بقیه پست ها که دوستان لطف کرده بودن و گذاشته بودند رو انجام دادم فک کنم یه تائیری داشت ولی وقتی ریستارت میکنم....به حالت اول برمیگرده دوستان بگید من چی کار کنم چه برنامه ای نصب کنم آنتی ویروسم نود 32 6 بود حالا دارم کسپر نصب میکنم...دوستان لطفا کمک کنیییییییییییددد

8. این کاربر از sa0010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام من یه مشکلی داشتم...سرعتم خیلی پایینه اول از اینا یه چیزی بگم تا حال کنید...دوستان میتونید برید به controlpanel>Administrative Toolsو برنامه ی Resource Monitorرو اجرا کنید و در بالا قسمت networkمیتونید سرعت نتتون رو ببینید و برنامه هایی که از نت استفاده میکنن و در ثانیه چه قدر استفاده میکنن ...رو ببینید...خب حالا من خودم رفتم اینجا نگاه کردم...برنامه ی svchhost.exeچهارتا باز هست و هر کدوم حدود 2 کیلو بیت در ثانیه استفاده میکنن...و اعصابمو خورد کردن...حالا شما ها یه لطف بکنین یه برنامه ای بدین اینو خاموش کنیم..برنامه ای که تاثیر گذار باشه نه الکی پاک کنه ....مممنونم از همتون ...

10. این کاربر از sa0010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام من یه مشکلی داشتم...سرعتم خیلی پایینه اول از اینا یه چیزی بگم تا حال کنید...دوستان میتونید برید به controlpanel>Administrative Toolsو برنامه ی Resource Monitorرو اجرا کنید و در بالا قسمت networkمیتونید سرعت نتتون رو ببینید و برنامه هایی که از نت استفاده میکنن و در ثانیه چه قدر استفاده میکنن ...رو ببینید...خب حالا من خودم رفتم اینجا نگاه کردم...برنامه ی svchhost.exeچهارتا باز هست و هر کدوم حدود 2 کیلو بیت در ثانیه استفاده میکنن...و اعصابمو خورد کردن...حالا شما ها یه لطف بکنین یه برنامه ای بدین اینو خاموش کنیم..برنامه ای که تاثیر گذار باشه نه الکی پاک کنه ....مممنونم از همتون ...
    2 کیلوبیت در ثانیه هم چزیه که شما به خودت استرس وارد می کنی؟ در ثانی ممکنه اون داره با مودم به صورن local دیتا رد و بدل میکنه. من بعد از نصب ویندوز
    windows update رو stop و بعد disable کردم، اصلا از اینترنت استفاده زیادی نمی کنه. برنامه های news و غیره هم باز گذاشتم، خیلی ناچیز استفاده می کنه از اینترنت. در عوض حداقل از مهترین خبر، با خبری.

پروفشنال HRN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    كوچه پس كوچه هاي ايننرنت

پيش فرض

من یه راه حل کاملا عملی برای stop کردن سرویس Background Intelligent Transfer Service پیدا کردن
    ولی نمیدونم کسی تا حالا به این راه حل اشاره کرده یا نه
    فقط کافیه توی ران تایپ کنید msconfig و در پنجره باز شده در تب services تیک گزینه Background Intelligent Transfer Service رو بردارین
    بهتر سرویس های دیگه ای که فکر میکنید از اینترنت استفاده میکنن رو غیر فعال کنید
    مثل pandoraservice که مربوط به نرم افزار kmplayer هست
    یا مثلا سرویس های مربوط به powerdvd12 که جدیدا فهمیدم مصرف ترافیک زیادی دارن
    و ok رو زده و ریستارت کنید
    من یک ماهه که این کار رو کردم و کاملا جواب داده
    درضم دیگه هیچ احتیاجی یه فایروال یا نرم افزار های دیگه نداره

13. 2 کاربر از HRN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsuperboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

دوستانی که هنوز نتونسن مشکلشونو حل کنن می تونن از نرم افزار netpeeker استفاده کنن .... کار باهاش اسونه اگه مشکلی داشتین خبر بدین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •