تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 40 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 394

نام تاپيک: درد و دلهایی از نوع ویندوز 8

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اتفاقا trobbleshoot خیلی بهتری داره و برنامه هایی رو که از xp به 7 اجرا نمی شدند رو می تونه باز کنه . بازی های خود ویندوز رو هم با روشی که دوستان در تاپیک دیگری گذاشتند میشه از 7 آورد و اجرا کرد

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

یک خبر خوب که من را خیلی به آینده امیدوار کرد :

مایکروسافت برنامه دارد آپدیتی را موسوم به «ویندوز آبی» برای ویندوز 8 منتشر کند تا کاربرانی که از سیستم‌عامل کنونی خود راضی هستند بیش‌تر خوشحال شوند و آن‌هایی که از ویندوز 8 راضی نیستند به آینده امیدوار باشند!

اگرچه ویندوز 8 فقط کمی بیش‌تر از یک ماه است که منتشر شده؛ اما بسیاری منتظرند ببینند مایکروسافت برای آینده نسل جدید سیستم‌عامل خود چه برنامه‌هایی دارد. ویندوز 8 با آمار 40 میلیونی فروش خود در همان ماه اول آغاز بسیار خوبی داشته است؛ اما تعجبی هم نیست که مایکروسافت از همین الآن دارد روی آپدیت‌های بعدی سیستم عاملش کار می‌کند.

شاید شما هم با نام رمزی «ویندوز آبی» (Windows Blue) آشنا باشید. گزارش‌های قبلی در ماه آگوست نشان می‌داد که این پروژه قرار است آپدیت بزرگی برای ویندوز 8 در سال آینده باشد؛ شاید حتی چیزی شبیه به سرویس‌پک یا مثلاً ویندوز 8/1. خبرگزاری Verge امروز گزارش داد که «آبی» قرار است از آن‌چه تصور می‌شد هم بزرگ‌تر باشد: نه فقط آپدیتی برای سیستم‌عامل، بلکه قدمی به سمت روند آپدیت‌های استاندارد سالیانه هم برای ویندوز و هم برای ویندوز فون.

آن‌چه در حال حاضر از «ویندوز آبی» می‌دانیم به تغییرات در رابط کاربری ویندوز 8 محدود است؛ اما به نظر می‌رسد «کل پلتفرم» هم با این آپدیت متحول شود.

این آپدیت قرار است برای ویندوز 8 اواسط سال 2013 منتشر شود و شامل «تغییرات در رابط کاربری، کل پلتفرم و حتی قیمت» سیستم‌عامل باشد. بنا به گزارش یک منبع آگاه، تغییرات در رابط کاربری شامل اضافه شدن تنظیمات بیش‌تر برای صفحه استارت است: از جمله آزادی عمل بیش‌تر کاربران در تغییر اندازه کاشی‌ها (در امتداد خطوط صفحه استارت که اولین بار در ویندوز فون 8 معرفی شدند) و همچنین گزینه‌های بیش‌تری برای تغییر در رنگ و تصویر پس‌زمینه صفحه استارت.

نه تنها تقریباً مطمئن هستیم آپدیت «آبی» قرار است قیمت اندکی داشته باشد؛ خبر شاید جالب‌تر این که احتمال دارد مایکروسافت این آپدیت را به شکل رایگان عرضه کند تا همه کاربران به استفاده از آن تشویق شوند. منابع خبرگزاری Verge می‌گویند که قرار است نسخه جدیدی از بسته توسعه نرم‌افزاری (SDK) ویندوز هم با «آبی» منتشر شود و «مایکروسافت دیگر نرم‌افزارهای بر مبنای ویندوز 8 را قبول نخواهد کرد، تا برنامه‌نویسان مجبور شوند نرم‌افزارهای خود را بر مبنای «آبی» بنویسند.»

مایکروسافت فقط برای برنامه‌نویسان برنامه نچیده است؛ «ویندوز آبی» قرار است به سیستم‌عامل همه کاربران هم تبدیل شود.

گفته می‌شود که مایکروسافت می‌خواهد «آبی» را به «سیستم‌عامل بعدی» تبدیل کند «که همه نصبش می‌کنند»؛ هرچند نام «ویندوز 8» هنوز هم باقی خواهد ماند. اولین آپدیت «آبی» همچنین قرار است راه را برای چرخه‌ای از آپدیت‌های سالیانه نیز باز کند. گذشته از «اواسط سال 2013» هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار «آبی» در دست نیست.
    Last edited by hosseinonline8000; 29-11-2012 at 12:39.

3. 6 کاربر از hosseinonline8000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

دوستان قابلیت تشخیص چهره به نسخه ی نهایی اضافه شده یا نه؟ من که توی نسخه های rtm ندیدم !

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

یعنی ممکنه این ابی امیدوار کنه رو ما رو به استفاده از این ویندوز؟ مثل اینکه بدجور لازمه که ماکروسافت داره روش کار میکنه .

6. 2 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

یعنی ممکنه این ابی امیدوار کنه رو ما رو به استفاده از این ویندوز؟ مثل اینکه بدجور لازمه که ماکروسافت داره روش کار میکنه .
    اوایل اینطور که من فهمیدم مایکروسافت گفته بود نسخه بعدی سیستم عاملش آبی هست و چند سال دیگه به بازار میده ولی من فکر میکنم خودشون فهمیدن ویندوز 8 زیاد چنگی به دل نزده دارن روش کار میکنن . البته فروشش در ماههای اول بیشتر از 7 بوده ولی اگر توی سایتهای خارجی و نتایج بررسی کاربران جهان و آمار و ارقام را مشاهده کنید عده ی زیادی خوششون نیومده و رضایت نداشن البته بیشتر به خاطر قیافش و خوش دست نبودن . اینو من نمیگم نظر خیلی های دیگه هست توی گوگل سرچ کنید متوجه میشید...

8. 2 کاربر از hosseinonline8000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

آقا من برعکس ، عاشق ویندوز 8 شدم و قراره بزودی با هم ازدواج کنیم
    اوایل بخاطر بعضی مشکلات ، بقول شما چنگی به دل نمیزد ولی بعد اینکه آپدیت کردم مشکلات رفع شدن . بیشتر از همه از استارت 8 یا همون Modern UI خوشم اومده . تا جایی که حاضر نشدم دکمه استارت رو با برنامه های جانبی نصب کنم !
    ویندوز خیلی روان و پر سرعت و قدرت کار میکنه و تا حالا هنگی ازش ندیدم ولی فقط یه مشکل کوچولوی دیگه باقی مونده که اونم ان شاالله حلش میکنن اینکه ویندوز بصورت رندوم Thumbnail Cache رو پاک میکنه و دوباره باید پیش نمایش فایل های رسانه ای ایجاد بشه در حالی که 7 اینجوری نیست البته روش هایی برای رفعش هست ولی منتظم خود 8 یه کاری بکنه .
    برای اینکه بتونین به قدرت 8 پی ببرین حتما باید BIOS شما داری قابلیت UEFI باشه که هم در بوت و هم در قفل تصویری و دوربینی و کارکرد روان ویندوز تاثیر داره . بعبارتی باید مادربرد شما با 8 سازگار باشه . البته این به معنای عدم کارکرد روان در سایر سیستم ها نیست ولی شرایط گفته شده بیشترین راندمان رو خواهد داد .

10. 2 کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    ---

پيش فرض

اوایل اینطور که من فهمیدم مایکروسافت گفته بود نسخه بعدی سیستم عاملش آبی هست و چند سال دیگه به بازار میده ولی من فکر میکنم خودشون فهمیدن ویندوز 8 زیاد چنگی به دل نزده دارن روش کار میکنن . البته فروشش در ماههای اول بیشتر از 7 بوده ولی اگر توی سایتهای خارجی و نتایج بررسی کاربران جهان و آمار و ارقام را مشاهده کنید عده ی زیادی خوششون نیومده و رضایت نداشن البته بیشتر به خاطر قیافش و خوش دست نبودن . اینو من نمیگم نظر خیلی های دیگه هست توی گوگل سرچ کنید متوجه میشید...
    این چنگی به دل نزدن بخاطر اینکه ما اینترنت نداریم اصن جز این دنیا نیستیم. میشه گفت ویندوز سون آخرین ویندوز ما ایرانیهاست
    مایی که نمیدونیم فضای ابری چیه جرات نمیکنیم یوتیوب رو باز کنیم توئیترمون فیلتره عکس بزور میبینیم تلوزیون رادیو پادکست اینترنتی تعطیله بازی آنلاین عمرن خوب معلومه Modern UI چنگی به دل نمیزنه.
    مثل آیفون 5 که توش سیم کارت نانوی ایرانسل با شارژ شگفت انگیز میریزیم حال میکنیم اس ام اس بازی میکنیم

12. 2 کاربر از Apollo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه motv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دلیل مذخرف بودن ویندوز 8 برای من:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگه این مورد حل بشه من دیگه مشکلی با این ویندوز ندارم

کاربر فعال طراحی صفحات وب hamedarian2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ویندوز 8 ویندوز بسیار زیبایی هست و به نظرم سرعتش واقعا بیشتر شده ولی هنوز یک اشکالاتی تو نصب بعضی نرم افزارها هست و اگه بتونن مشکلاتشو حل کنن به نظر من ویندوز خیلی خوبی هست

15. این کاربر از hamedarian2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

این چنگی به دل نزدن بخاطر اینکه ما اینترنت نداریم اصن جز این دنیا نیستیم. میشه گفت ویندوز سون آخرین ویندوز ما ایرانیهاست
    مایی که نمیدونیم فضای ابری چیه جرات نمیکنیم یوتیوب رو باز کنیم توئیترمون فیلتره عکس بزور میبینیم تلوزیون رادیو پادکست اینترنتی تعطیله بازی آنلاین عمرن خوب معلومه Modern UI چنگی به دل نمیزنه.
    مثل آیفون 5 که توش سیم کارت نانوی ایرانسل با شارژ شگفت انگیز میریزیم حال میکنیم اس ام اس بازی میکنیم
    عزیز من قبلا دلایلم را گفتم این چیزهایی که شما میگید هیچ ربطی به حرف من نداره...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •