تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 12 اولاول ... 456789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 120

نام تاپيک: جام ملت های اروپا (یورو) ۲۰۱۲ | مراحل یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

لوو: یارگیری نفر به نفر با پیرلو بی فایده است

سایت گل- یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، اعلام کرد قصد ندارد از یارگیری نفر به نفر برای متوقف کردن پیرلو در دیدار با ایتالیا استفاده کند.

محتوای مخفی: ادامه 

هافبک باتجربه آتزوری در دیدار مقابل انگلیس بسیار درخشان ظاهر شد و توجهات زیادی را به خود جلب کرد اما لوو تاکید کرد تیمش تنها روی بازی خودش تمرکز می کند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" او دچار رنسانس شده است او فوتبالیست فوق العاده ای است و یک استراتژیست درخشان. یارگیری نفر به نفر با او بیهوده است زیرا او معمولا خیلی عقب بازی می کند.

ایتالیا می تواند 3-5-2 یا 4-4-2 بازی کند. دو تیم شباهت هایی دارند و ما برای هر دو سیستم آماده هستیم. ما می خواهیم ریتم بازی خودمان را حفظ کنیم.

ایتالیا نسبت به سال 2010 پیشرفت زیادی داشته است. آنها در رقابت های یورو کیفیت بالایی از خود نشان داده اند. ما برای انجام بازی خودمان به میدان می رویم و چندان به فکر تیم حریف نیستیم."

سرمربی ژرمن ها همچنین در مورد شرایط باستین شواین اشتایگر گفت:" هیچ بازیکنی بازی نمی کند، مگر اینکه 95 درصد آماده باشد.
    شواینی در دیدار با آلمان مشکلاتی در پاس دادن داشت اما او بیشتر از همه منتقد خود است. او به سختی تمرین می کند و من مطمئنم که همه بازیکنان برای بازی آماده هستند.

او اعتماد به نفس بالایی دارد و ما نیز به او نیاز داریم زیرا بازیکن مهمی برای ماست. من ترکیب اصلی ام را براساس نتایج دیدارهای قبلی انتخاب نمی کنم بلکه بر این اساس تیمم را می چینم که مقابل هر حریفی به چه بازیکنانی نیاز داریم. ایتالیا تیم کاملا متفاوتی نسبت به یونان است."هافبک باتجربه آتزوری در دیدار مقابل انگلیس بسیار درخشان ظاهر شد و توجهات زیادی را به خود جلب کرد اما لوو تاکید کرد تیمش تنها روی بازی خودش تمرکز می کند.

+
    خوب خوشبختانه لوو هم یارگیری نفر به نفر با پیرلو رو مفید نمی دونه و نکته دیگه هم همونطور که قبلا گفتم بازم ترکیب تیم به احتمال زیاد دچار تغییر ممکنه بشه ..
    با توجه به مصدومیت شواینی احتمالش میره که از اول تو ترکیب نباشه و نیمه دوم به زمین بیاد

2. 2 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض 23ميليون يورو پاداش نقدي يوفا برای فینالیستها

ورزش۳: اتحاديه فوتبال اروپا «يوفا» براي تيم‌هاي قهرمان و نايب قهرمان يورو 2012 پاداش نقدي کلاني در نظر گرفته است. به نقل از روزنامه نويه زورخرسايتونگ، در شرايطي که چهره‌ تيم‌هاي فيناليست چهاردهمين دوره جام ملت‌هاي اروپا امشب (چهارشنبه) با بازي اسپانيا برابر پرتغال و فرداشب (پنج‌شنبه) آلمان مقابل ايتاليا از مرحله نيمه نهايي، مشخص خواهد شد، يوفا اعلام کرد رقمي بالغ بر 23.5 ميليون يورو را براي تيم‌هاي اول و دوم جام در نظر گرفته است. اين رقم قرار است پس از خاتمه مسابقات در روز يکشنبه آينده(بازي نهايي) به حساب بانکي فدراسيون‌هاي اين دو کشور واريز شود. بر اساس فرمول اين سازمان 74 درصد از اين رقم از آن تيم اول جام خواهد بود. 26 درصد نيز براي تيم نايب قهرمان در نظر گرفته شده است. يوفا اميدوار است با پرداخت چنين رقمي انگيزه‌هاي رقابت بيشتر را در ميان اعضاي خود افزايش دهد.
    Last edited by Alinho; 27-06-2012 at 13:39.

4. 4 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من از همه دوستان رئالی عذر می خوام ولی اگه یکی بخواد په په رو با لحن بدی خطاب کنه یه جورایی لایقش هست ولی په په بارها نشون داده که عصبی ترین بازیکنی هست که فوتبال جهان به خودش دیده هیچ وقت اون صحنه رو که با پاش بازیکن حریف رو داده بود زیر لگد و کتک می زد فراموش نمی کنم بازگشتش به میداین فوتبال واقعا شرم آور بود خشونت دیده بودیم ولی په په حرکاتی که فقط توی هاکی روی یخ دیده بودم انجام داد بارها نشون داده که اگه کنترلش رو از دست بده [حذف شد] می کنه حالا خشن بودنش ایراد نیست به هر حال خشونت یکی از ارکان دفاع هست ولی په په توی خیلی جاها از دایره فوتبال و خشونت میاد بیرون و ناجوانمردانه ترین حرکات رو صورت میده... حالا چطور هست که برخی ها اینقدر توجیهش می کنن من نمی دونم! البته اخیرا بهتر شده ولی هیچ کدوم از اینا سابقه مخدوشش رو پاک نمی کنه... در مورد طرفداری هم زیاد ناراحت نشید... داوری بازی پرتغال - اسپانیا بد نبود ولی بی ایراد هم نبود در حالیکه گزارشگران کانال TRT از اول بازی همه اش داشتن جونیت رو تمجید می کردن و از قضاوت فوق العاده اش می گفتن...
    برد دلچسب اما کمرنگ اسپانیا رو تبریک می گم... به امید حضوری قدرتمند در فینال
    Viva Spain
    Last edited by pcforlife; 28-06-2012 at 08:52. دليل: بخش حذف شده = ادبیات نامناسب

6. 6 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Majid393's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    P30\/\/0ЯLD

پيش فرض

من از همه دوستان رئالی عذر می خوام ولی اگه یکی بخواد په په رو با لحن بدی خطاب کنه یه جورایی لایقش هست ولی په په بارها نشون داده که عصبی ترین بازیکنی هست که فوتبال جهان به خودش دیده
    مطمئنی ؟
    اگه خواستی من بازیکن نشونت میدم حرکاتی به مراتب خشن تر از په په انجام میدن.
    اون خطایی هم که روی ژابی انجام داد یه خطای معمولی بود که تو همه ی بازیها ممکنه انجام بشه.
    فرض کن اگه اون تکلی که ژابی روی پای رونالدو زد رو په په انجام داده بود، الان مزدک یه بیانیه علیه په په صادر می کرد!

بازگشتش به میداین فوتبال واقعا شرم آور بود
    !!!

8. 3 کاربر از Majid393 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

مطمئنی ؟
    اگه خواستی من بازیکن نشونت میدم حرکاتی به مراتب خشن تر از په په انجام میدن.
    اون خطایی هم که روی ژابی انجام داد یه خطای معمولی بود که تو همه ی بازیها ممکنه انجام بشه.
    فرض کن اگه اون تکلی که ژابی روی پای رونالدو زد رو په په انجام داده بود، الان مزدک یه بیانیه علیه په په صادر می کرد!

!!!
    بله کاملا مطمئنم

عرض کردم من صحبتم تکل و پا انداختن و خطا و ... نیست حرکات Maddness هست منظورم رو که می فهمید ظاهرا شما اون صحنه رو که په په خون به مغزش نرسید و با کف پاش ضربات متوالی رو روی سر و صورت بازیکن حریف می زد رو ندید! این که دیگه ریطی به خشونت نداره به عدم کنترل روحی و روانی ربط داره عزیز دل برادر...

10. 2 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

بله کاملا مطمئنم

عرض کردم من صحبتم تکل و پا انداختن و خطا و ... نیست حرکات Maddness هست منظورم رو که می فهمید ظاهرا شما اون صحنه رو که په په خون به مغزش نرسید و با کف پاش ضربات متوالی رو روی سر و صورت بازیکن حریف می زد رو ندید! این که دیگه ریطی به خشونت نداره به عدم کنترل روحی و روانی ربط داره عزیز دل برادر...
    اون Madness هست نه Maddness
    بعدش تا وقتی برای یک کلمه معادل فارسی وجود داره چرا از کلمه ی انگلیسی اون به شکل غلط استفاده میکنیم؟
    آرمین جان اگه په په دیوونه بازی در میاره قبول دارم
    من 90 در صد بازی های رئال مادرید رو میبینم اون 10 درصد رو هم خونه نیستم که نمیبینم
    کاملا با اخلاقش آشنام
    درسته بازیکن خشنی هستش و حتما توی اون پست باید خشن بود حتی اینم قبول دارم که تو خیلی از جاها کنترلش از دستش خارج میشه و بیا بگیرش و...
    ولی واقعا ما خیلی خشن تر از اونم داریم و میزان خشونتش بیشتر به سمت وحشی بازی میره
    نمونه ی بارز این بازیکن هلند ، نایجل دیانگ هستش که واقعا لکه ننگ فوتباله
    تخصص شم هدف قرار دادن سینه ی بازیکن مورد حمله قرار گرفته هستش که ادامه ی بازی توسط بازیکن مورد حمله قرار گرفته به قدرت بدنی اون بازیکن مربوط میشه.

واقعا په په جلو اون یکی از مهربان ترین بازیکنان فوتباله.

من داشتم از RAI-1 میدیدم دقیقا گزارشگر هنگام خطای په په رو آلونسو اسم دیانگ رو آورد که خیلی هم به جا بود.

12. این کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

تبریک میگم به پرتغال و به بازیکنانش من در این جام فقط از یک تیم فوتبال دیدم اونم پرتغال بود ...تنها تیمی بود که همه ازش انتظار حمله هیجان و شور فوتبال رو داشتند حتی هوادارن رقیب تنها تیمی بود که وقتی توپ پای بازیکنی مثل رونالدو میوفتاد همه تماشاچیان بلند میشدن چون حتما صحنه ای هیجانی رو میدیدند...تنها تیمی بود که از همه جات هر بازیکنش پرخطر بودن از نانی بگیر برو تا کونتراو که فوق العاده بود
    پرتغال لایق قهرمانی این جام بود چون چیزی رو که هدف اصلی این ورزش یعنی فوتبال هستش رو ارائه داد و سربلند به خانه بازمیگرده...

14. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ندادن هیچ پنالتی ای به رونالدو اشتباه خیلی عجیب بود! وقتی تیم یکی از بهترین پنالتی زن های دنیا رو داره، و بقیه بازیکن ها خیلی پنالتی زن نیستن واضحه باید کاری کرد که مطمئن بود این بازیکن قطعا یه پنالتی رو می زنه.

این فلسفه که بهترین پنالتی زن بره پنالتی پنجم رو بزنه فقط در صورتی درسته که تیم پنالتی زن های خوب دیگه ای حدودا در همون حد و اندازه داشته باشه و تجربه اون پنالتی زن اول در زدن پنالتی حساس به کمکش بیاد، نه اینکه مثل الان اصلا پنالتی به دور پنجم نرسه اون هم وقتی در پرتغال دو تا دفاع میانی پنالتی زدن.

16. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فابرگاس: خودم خواستم که پنالتی پنجم را بزنم

ستاره اسپانیایی در پایان دیدار تیمش مقابل پرتغال اعلام کرد که به شدت هیجان زده و خوشحال است

سایت گل- سسک فابرگاس هافبک هجومی اسپانیا نتوانست خوشحالی اش را از رسیدن اسپانیا به فینال یورو 2012 پس از نبردی پایاپای با پرتغال پنهان کند. شماره 10 ماتادورها در نیمه دوم به بازی آمد و پس از 120 دقیقه بازی بدون گل، پنالتی پیروزی بخش لاروخا را وارد دروازه پاتریسیو کرد. این سومین فینال پیاپی اسپانیا در رقابت های معتبر است و فابرگاس پس از بازی، روح جنگندگی تیمش را مورد ستایش قرار داد: «تیم ما بسیار سخت تلاش کرد. حسی به من می گفت که امشب کار به ضربات پنالتی می کشد و من دوست داشتم که اگر این موقعیت نصیب ما شد، یک ضربه پنالتی را بزنم.تونی دستیار دل بوسکه به من گفت که پنالتی دوم را بزنم ولی من از او درخواست کردم که پنالتی پنجم تیم را به من بدهد؛ به او گفتم که توپ من را ناامید نمی کند.»

سسک درتشریح عملکرد درخشان تیمش درسالهای اخیر گفت:« در 4 سال اخیر به 3 فینال رسیده ایم؛ نمی دانم که آیا تا به حال تیمی توانسته به این موفقیت برسد یا نه. ولی این فوق العاده است.»

سسک بعد از عذرخواهی درمورد غیبتش در جشن های برد اسپانیا در بازی قبل گفت:« تلاش و زحمات هواداران فوق العاده است. در بازی قبلی در اوج نبودیم ولی امیدوارم که اوضاع بهتر از این شود.»

هافبک بارسلونا که در این دیدار در پست مهاجم کاذب به کار گرفته شد در ادامه صحبت هایش به تله سینکو گفت: «صادقانه بگویم که بسیار هیجان زده و خوشحالم. بازی کردن در سه فینال در مدت چهار سال فوق العاده است.»

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیرمنصور رنجبرنیا

2012/6/28

'I wanted life to give me this opportunity' - Fabregas elected to take crucial penalty

Jun 28, 2012

رونالدو: قرار بود پنالتی پنجم را بزنم

کاپیتان تیم ملی پرتغال از ناکامی تیمش در راهیابی به بازی فینال یورو2012 به شدت ناامید شده بود

سایت گل- کریستیانو رونالدو، کاپیتان تیم ملی پرتغال در صحبتهایی اعلام کرد که قرار بود تا پنالتی پنجم تیمش را در بازی مرحله نیمه نهایی یورو2012 مقابل اسپانیا بزند.

این درحالی است که اولین دیدار مرحله نیمه نهایی یورو2012 با تساوی بدون گل دو تیم اسپانیاو پرتغال به اتمام رسید و درنهایت اسپانیا در ضربات پنالتی موفق به پیروزی شد؛ آن هم بعد از آنکه ژائو موتینیو و برونو آلوس پنالتی هایی را از دست دادند تا اسپانیا بازدن پنجمین ضربه پنالتی قهرمانی اش را جشن گرفته و کریس رونالدو که معمولا پنالتی زدن تیمش است، شانس آن را نداشته باشد تا ایکر کاسیاس را مغلوب کند.

درپایان این دیدار، رونالدو به خبرنگاران گفت:« من قرار بود پنالتی پنجم را بزنم ولی ما دو پنالتی را از دست دادیم. وقتی قبل از آغاز ضربات با مربی صحبت کردم، او به گفت:" می خواهی پنالتی پنجم را بزنی؟" ومن گفتم که بله. معمولا من اولین ، دومین یا سومین پنالتی را می زنم ولی این بار موافقت کردم که پنالتی پنجم را بزنم.»

رونالدو ادامه داد:« امیدوارم که اسپانیا قهرمان یورو شود، چون دوستان زیادی در آنجا دارم و در اسپانیا بازی می کنم. البته قطعا فینال سختی برای آنها خواهد بود.بازی کردن مقابل بازیکنان رئال برایم طبیعی بود. در زمین ما با هم دوست نیستیم و دوستی ما مربوط به خارج از زمین است.»

رونالدو درادامه به این نکته اشاره کرد که هضم باخت در ضربات پنالتی خیلی سخت است :« خیلی ناراحتم . باخت در مرحله نیمه نهایی و در ضربات پنالتی خیلی دردناک است ولی این مثل یک قمار است. تیم خوش شانس تر می برد.»

رونالدو ادامه داد:« ما تورنمنت خوبی را پشت سرگذاشتیم. عملکرد خوبی داشتیم و در جمع 4 تیم برتر اروپا قرار گرفتیم و تنها دلیلی که نتوانستیم به فینال برسیم این بود که خوش شانس نبودیم. ما باید به خاطر کارهایی که کردیم احساس غرور کنیم. ولی اندکی ناامیدیم ،چون می دانستیم که می توانیم به بازی فینال برسیم. من تمام توانم را به کار گرفتم. پس از خودم راضی و خوشحالم.ما شایستگی حضور درفینال را داشتیم ولی خوش شانسی اش را نه.»

By Ghazal Ziari

2012/6/28

Cristiano Ronaldo: I agreed to take the fifth penalty

Jun 28, 2012

18. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ندادن هیچ پنالتی ای به رونالدو اشتباه خیلی عجیب بود! وقتی تیم یکی از بهترین پنالتی زن های دنیا رو داره، و بقیه بازیکن ها خیلی پنالتی زن نیستن واضحه باید کاری کرد که مطمئن بود این بازیکن قطعا یه پنالتی رو می زنه.

این فلسفه که بهترین پنالتی زن بره پنالتی پنجم رو بزنه فقط در صورتی درسته که تیم پنالتی زن های خوب دیگه ای حدودا در همون حد و اندازه داشته باشه و تجربه اون پنالتی زن اول در زدن پنالتی حساس به کمکش بیاد، نه اینکه مثل الان اصلا پنالتی به دور پنجم نرسه اون هم وقتی در پرتغال دو تا دفاع میانی پنالتی زدن.
    من فکر میکنم این انتخاب خود رونالدو بود البته قطعا نظر خود رونالدو بوده چون معمولا در چنین مواقعی خود بازیکنا هستن که بسته به شرایط روحیشون انتخاب میکنن ضربه پنالتی یا ضربه چندم رو بزنن
    مثلا فابرگاس خودش اصرار داشته که ضربه آخر رو بزنه

امیدوارم دوستداران رونالدو این حرفم رو با نگاهی کلی و فوتبالی ببینن

به نظر من رونالدو کاپیتان مناسبی برای پرتغال نبود یا بهتره بگم رونالدو برای کاپیتانی مناسب نیست
    متاسفانه تفکرات رسانه ای و نگاه همیشگی رونالدو به اسکوربرد باعث میشه فارغ از لحظات حساس، ژستهایی بگیره که برای سایر هم تیمیهاش از نظر روحی مخرب باشه
    شما به عملکرد بوفون یا کاسیاس در ضربات پنالتی نگاه کنید
    کاسیاس اونقدر آرام بود که حتی بعد از گرفتن پنالتی کوچکترین خوشحالیی نکرد از یه زاویه دیگه که نشون میداد وقتی کنار 18 بود خیلی معمولی به پنالتیها نگاه میکرد و فقط منتظر این بود که دوباره بره توی دروازه و پنالتی بعدی رو بگیره
    این حرکات آرامش رو به سایر تیم هم منتقل میکنه
    شما فکر میکنید خونسردانه پنالتی زدن پیرلو و راموس اتفاقی بود؟

اما رونالدو با هر پنالتی با نگاهی به اسکوربرد حرکاتی میکرد که اصلا برای روحیه سایر بازیکنا مناسب نبود
    به ویژه زمانی که پرتغالیها پنالتیشون رو به تیر زدن حرکات رونالدو مفهومی جز پذیرفتن شکست نداشت

همه میدونیم برای چی رونالدو انتخاب کرد که برخلاف همیشه پنالتی پنجم رو بزنه قطعا بخش زیادیش به خاطر دادن غذای رسانه ای به دوربینها در لحظه احتمالی خوشحالیش بود

من واقعا فکر میکنم حتی کاپیتانی په په برای پرتغال از نظر روحی به مراتب بهتر از رونالدو بود
    Last edited by گرافيكار; 28-06-2012 at 14:14.

20. 9 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •