تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 24 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 232

نام تاپيک: »» ویندوز 8 و ویژگیهای Windows Developer ««

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام

ویندوز Windows 8 Consumer Preview Build 8250 دانلود کردم اما موقع نصب از طریق بوت بعد از تنظیم زبان این ارور را میده

اما اگر از روی ویندوز سون نصب کنم این پیغام میاد

لطفا راهنمایی کنید آیا باید دوباره ویندوز را دانلود کنم یا نه
    خب شما زبان رو تنظیم نکن و همون پیش فرض انگلیسی نصب کن ببین باز مشکل هست ؟

2. 2 کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

خب شما زبان رو تنظیم نکن و همون پیش فرض انگلیسی نصب کن ببین باز مشکل هست ؟

نه نشد روی ویندوز حتی ستاپ بالا نمیاد

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

ممنون از پاسخ شما اما من نمی خوام ویندوز 7 رو دوباره بریزم.
    من فقط می خوام ویندوز 8 رو رو یه درایو دیگه نصب کنم و یه خورده باهاش کار کنم و دوباره پاکش کنم. فقط سوالم اینه که بعدش می تونم منوی ورود به ویندوز رو درست کنم که ظاهر نشه و مستقیم به ویندوز 7 وارد بشه ؟ چون من ویندوز 8 رو فورمت می کنم دیگه.
    خب دوست عزیز این کار که خیلی ساده هست ، منم دقیقا همین کارو انجام دادم .

شما از یکی از پارتیشن هات که حجم زیاد تری داره از انتهاش که خالیه یه مقدار حجم ترجیحا 20 گیگ توسط نرم افزارهای پارتیشن بندی با انجام کار Resize/Remove جدا کن و بعد این حجم جدا شده که بصورت فضای خالی فرمت نشده درمیاد رو با Craete یه پارتیشن Logical و فرمت NTFS تبدیل کن و بعد اگه ویندوز 8 رو از طریق بوت نصب کنی از بخش Customize اون هنگام نصب ، همین درایوی که ایجاد کردی رو انتخاب کن و تمام .
    بعد از نصب منوی ویندوز 8 ظاهر خواهد شد که هر دو ویندوز 7 و 8 در اون خواهد بود که میتونی وارد هر کدوم که خواستی بشی . منتهی پیش فرض این منو چون ویندوز 8 هست بعد از 30 ثانیه وارد ویندوز 8 خواهد شد . اگر هم ویندوز 7 رو انتخاب کنی سیستم یه ریستارت موقت خواهد کرد تا مستقیم وارد ویندوز 7 بشه !!!!
    باز برای اینکه این مشکل رو حلی کنی و یا بعبارتی از منوی بوت ویندوز 7 استفاده کنی که به نظرم بهتره ، باید داخل تنظیمات منوی بوت 8 که در پایینش گزینه ای برای اینکار هست رو پیش فرض روی 7 قرار بدی تا بعده این منوی بوت به منوی بوت ویندوز 7 یا معمولی تبدیل بشه .
    بعد از پاک کردن ویندوز 8 هم میتونی دوباره از داخل ویندوز7 و بخش تغییرات منوی بوت ، ویندوز 8 رو از لیست پاک کنی تا مستقیما وارد 7 بشه .
    اون درایو رو هم دوباره میتونی با نرم افزارهای پارتیشن بندی به همون درایوی که ازش حجم گرفته بودی رو بچسبونی و والسلام

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

نه نشد روی ویندوز حتی ستاپ بالا نمیاد
    از طریق بوت هم نمیشه ؟! باید بشه هااا ، اگه نشد ممکنه دیسک ویندوز 8 ایراد داشته باشه

5. 3 کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

سلام

ویندوز Windows 8 Consumer Preview Build 8250 دانلود کردم اما موقع نصب از طریق بوت بعد از تنظیم زبان این ارور را میده

لطفا راهنمایی کنید آیا باید دوباره ویندوز را دانلود کنم یا نه
    با سلام
    دوست عزیز پیغام خطای شما مربوط به فایل install.wim هست که ایمیج ویندوزه و کل برنامه های ویندوز توی اونه مثل پوشه I386 در CD نصب ویندوز Xp .

اگه تو اینترنت بگردید توضیحاتی در مورد این فایل و روش باز کردنش پیدا می کنید. احتمالا این فایل مشکل داره .

7. 2 کاربر از Pooryia_khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

من نمی دونم چرا با نصب این ویندوز مشکل دارم.
    اولش که مجازی نصبش کردم و به هزار تا مشکل برخوردم.
    الان هم یه مشکل دیگه برام پیش اومده :

این ایمیجی که دانلود کردم رو خواستم روی یه دی وی دی ری رایتبل رایت کنم اما ظاهرا دی وی دیم مشکل داره و نمی خوام یه دی وی دی خام حروم کنم. چون این ویندوز رو در اینده لازم ندارم و فقط می خوام تستش کنم. الان نمی دونم چکار کنم .
    من می خوام ویندوز 8 رو در کنار ویندوز 7 نصب کنم. خب اولش می تونم ایمیج رو با برنامه Daemon باز کنم و نصب رو شروع کنم اما بعد از ریستارت شدن چکار کنم ؟
    میخوام بدونم چه جوری می تونم ویندوز رو از روی فلش نصب کنم ؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

من نمی دونم چرا با نصب این ویندوز مشکل دارم.
    اولش که مجازی نصبش کردم و به هزار تا مشکل برخوردم.
    الان هم یه مشکل دیگه برام پیش اومده :

این ایمیجی که دانلود کردم رو خواستم روی یه دی وی دی ری رایتبل رایت کنم اما ظاهرا دی وی دیم مشکل داره و نمی خوام یه دی وی دی خام حروم کنم. چون این ویندوز رو در اینده لازم ندارم و فقط می خوام تستش کنم. الان نمی دونم چکار کنم .
    من می خوام ویندوز 8 رو در کنار ویندوز 7 نصب کنم. خب اولش می تونم ایمیج رو با برنامه Daemon باز کنم و نصب رو شروع کنم اما بعد از ریستارت شدن چکار کنم ؟
    میخوام بدونم چه جوری می تونم ویندوز رو از روی فلش نصب کنم ؟
    ممنون
    با سلام

می تونید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید.

10. این کاربر از Pooryia_khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه moas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

من روی vmware8 که نصب میکنم این ارور رو میده کسی میدونه مشکل چیه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

ممنون دوست من
    اتفاقا با یه برنامه دیگه تونستم ایمیج رو روی فلش دیسک بریزم تا از روی اون بتونم نصب کنم اما یه چیزی که برام جالبه اینه که وقتی که می خوام از محیط ویندوز 7 نصب رو شروع کنم خب اول یه پیجره ای میاد و میگه که اطلاعات دیگه ای بده به صورت آنلاین که من گزینه دوم رو انتخاب می کنم که ادامه بده و بعدش که سریال رو وارد کردم و موافقت کردم ، چک می کنه و میگه که باید روی درایو C 20 گیگ فضای خالی داشته باشید برای نصب ویندوز و فلان برنامه ها نمیخوره به این ویندوز و باید پاک بشه و این حرفها ...
    در صورتی که من نمی خوام روی درایو C نصب کنم و می خوام درایو دیگه ای رو انتخاب کنم اما چنین چیزی نداره.
    چکار باید بکنم ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

ممنون دوست من
    اتفاقا با یه برنامه دیگه تونستم ایمیج رو روی فلش دیسک بریزم تا از روی اون بتونم نصب کنم اما یه چیزی که برام جالبه اینه که وقتی که می خوام از محیط ویندوز 7 نصب رو شروع کنم خب اول یه پیجره ای میاد و میگه که اطلاعات دیگه ای بده به صورت آنلاین که من گزینه دوم رو انتخاب می کنم که ادامه بده و بعدش که سریال رو وارد کردم و موافقت کردم ، چک می کنه و میگه که باید روی درایو C 20 گیگ فضای خالی داشته باشید برای نصب ویندوز و فلان برنامه ها نمیخوره به این ویندوز و باید پاک بشه و این حرفها ...
    در صورتی که من نمی خوام روی درایو C نصب کنم و می خوام درایو دیگه ای رو انتخاب کنم اما چنین چیزی نداره.
    چکار باید بکنم ؟
    عزیزان من همچنان مشکل دارم.
    چه کار کنم ؟

پروفشنال dashmojtaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ماکروسافت واقعاً داره پسرفت میکنه این همه منتظر گذاشتن تا یه ویندوز بهترو ببینیم حالا حتی برای خاموش کردنشم باید از ترفند استفاده کرد ! ) دکمه های خاموش و ریستو هم برداشتن !! و با این ترفندای که تو همین سایت گذاشتن و "دستکاری" این تحفه نظنز ماکروسافت میشه با خیال راحت اونو خاموش کرد !!
    واقعاً که خسته نباشن از این همه نوآوری !
    من امروز این ویندوز رو نصب کردم و خیلی سریع ازش زده شدم در حالیکه با چندتا کلیک هرکاری میخواستم تو ایکس پی و سون بکنم این یکی برای هر کاری باید موسو بکوبیم به دیوار دسکتاپ !!!! واقعاً عجب اعصاب قوی داشته سازنده این ورژن از ویندوز

حتی قیافشم خیلی مضحک و عهد بوقی طراحی شده

دوباره سلام بر سون (اینم از ناچاریه برای بازیهای ناسازگار با ایکس پی)
    Last edited by dashmojtaba; 11-03-2012 at 16:56.

15. 2 کاربر از dashmojtaba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •