تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 152 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 1516

نام تاپيک: Galaxy Note » گوشی/تبلت سامسونگ با سیستم عامل Android و صفحه نمایش 5.3 اینچ

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من آیپد 1 رو هر دقیقه دستمه : دی ! اصلاً سنگین نیس ! آیپد 2 که جای خود دارد

درسته همه چیز رو اپل اختراع نکرده اما حداقلش تقلید تو کارش نبوده و همش نو آوری کرده ! خدا وکیلی طراحی گلکسی تب با آیپد مو میزنه ؟! :|| ( البته از اینم نباید گذشت که اپل اختراعات زیادی هم داشته ! یه جورایی اولین کامپیوتربا موس رو اختراع کرد ! و بعدشم کامپیوتر های همراه ، البته این آخریو اختراع نکرد فکرکنم ! ولی خیلی پیشرفتش کرد نسبت به مدل اولیه ! )

,

ما نفهمیدی م کجای اپل تو خطره !! ، مثل اینکه بعضی از دوستان دلیل اینکه هر محصول اپل سال به سال آپدیت میشه رو توی خطر بودن اون میدونن :-؟؟ ! قبلاً گفتم بازم میگم ؛ اپل نباشه ، سامسونگی هم نیس !

شــاد بــاشــید !
    والا من نمیدونم اگه شما به 700 گرم برای یه تبلت نمیگید سنگین پس چی میگید بهش؟
    الان وقتی شما آیپد 2 رو با 1 مقایسه میکنید حس نمیکنید که آیپد 2 به مراتب سبکتره؟
    شاید شما آدمی قوی هیکلی هستی.نمیدونم
    آخه شما دارید یه چیزی میگید که غیر منطقی هست.الان فرض کن اپل آیپد رو زده.آیپد یه دستگاهی هست که یه صفحه نمایش بزرگ تاچ داره با چند پورت و دکمه روشن خاموش و دکمه ولوم.الان خود شما بودید و میخواستید یه تبلت بدید بیرون و تقلید هم نمیکردید میشه به من بگید چطوری این تبلت رو میداید؟خیلی دوست دارم بدونم
    خوب معلومه که شما هم باید یه صفحه نمایش بزرگ با چندتا پورت و غیره بزارید دیگه.اگه غیر از این باشه که اسم دستگاه تبلت نیست
    موضوع گاهی اوقات سر اندازه و امکانات هست.یادمه مدیر فروش سامسونگ گفت که هیچ دلیلی وجود نداره که همه بخوان از صفحه نمایش 10 اینچی لذت ببرن.شایدیکی صفحه نمایش 7 اینچ دوست داشته باشه.حرفشم کاملا منطقی هست.بر همین اساس سامسونگ تبلت در اندازه های مختلف زده.علاوه بر اندازه در طراحی هم تغییر قیافه داده.آیپد یک دوربین نداشت که گلکسی داشت.آیپد امکان برقراری تماس نداشت که گلکسی داره.آیپد جای اس دی نداشت که گلکسی داشت.پس تقلید این حرفا بهانس
    بعضی از طرفداران اپل یه طوری صحبت میکنن که اگه شرکتی به اسم اپل اختراع نمیشد دیگه به هیچ عنووان هیچ پیشرفتی تو دنیا حاصل نمیشد.انگاری که بقیه شرکتا آدم توشون کار میکنه و اپلی ها از کره مریخ اومدن

قبلاً گفتم بازم میگم ؛ اپل نباشه ، سامسونگی هم نیس !
    این جملتون هم از جملات جالب بود
    چون که برعکسه.به این خاطر الان کلی از قطعات داخلی دستگاه های اپل رو سامسونگ میزنه.پس به نظر شما این جمله ایی که فرمودید جالب نیست؟

2. 2 کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

بنچمارکای آیپد 2 رو که دیدیم... بگزریم از اینکه آیپد 2 رزولوشن بالاتری هم داره از آیفون...

4. 2 کاربر از Fenix. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز HESAM_5700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    North of Hell , Left Side :D

پيش فرض

.آیپد امکان برقراری تماس نداشت که گلکسی داره.آیپد جای اس دی نداشت که گلکسی داشت.
    برو 1تومن تحقیق کن بعد بیا

امکان برقراری تماس + اس ام اس توی آیپد های 3جی هست الان ! SD هم که با CamraKit وصل میشه !

ببین شما فرض کن اگه رقیبی نداشته باشی ، پیشرفت میکنی ؟! سامسونگ رقیب نداشته باشه ، پیشرفت میکنه ؟! اپل رقیب نداشته باشه پیشرفت میکنه ؟! من کلا از سامسونگ بدم میاد وگرنه نمیگم محصولاتش خوب نیس ! ( کلاً سامسونگ بدم میاد هاا ، کــلا )

آخه شما دارید یه چیزی میگید که غیر منطقی هست.الان فرض کن اپل آیپد رو زده.آیپد یه دستگاهی هست که یه صفحه نمایش بزرگ تاچ داره با چند پورت و دکمه روشن خاموش و دکمه ولوم.الان خود شما بودید و میخواستید یه تبلت بدید بیرون و تقلید هم نمیکردید میشه به من بگید چطوری این تبلت رو میداید؟خیلی دوست دارم بدونم
    آخه خب حداقل یه تغییری توی دیزاین بده ! امکانات که درسته نمیشه عوض بشه ، اما دیزاین و طراحی محصول که میتونه عوض بشه !! خب اومدن همون آیپد رو زدن ، با یه رنگ دیگه ! یکمی تغییر قیافه خب :||
    بعدم هر جوری اینارو حساب کنی در اخر آندرویید نمیتونه رقیب خوبی برای ios باشه !! ( فعلا اینجوریه ! )

6. این کاربر از HESAM_5700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

امکان برقراری تماس + اس ام اس توی آیپد های 3جی هست الان ! SD هم که با CamraKit وصل میشه !
    اس ام اس میشه ، ولی تماس فکر نکنمااا... چون سیستم مخابراتی آیپد 3جی Data Onlyــه... (و با توجه به پاراگراف بعدیم این که یه دستگاه 10 اینچی قابلیت تماس داشته باشه فقط یه چیز الکیه ، که سامی معمولا سعی میکنه یه چیزی که عملا بی دلیل و بی استفادس رو بگنجونه توی دستگاه و کلی هم مانور تبلیغاتی بده روش : دی [این پرانتز توی پست بر اساس تعصبات خودم بود ، خواهشا کیوت نکنین فحش بدین ])
    آیپد امکان برقراری تماس نداشت که گلکسی داره.
    با عقل شما جور میاد که یه دستگاه 10 اینچی رو بزاری در گوشت؟؟؟ : )) اصلا به فرض که بزاری ، اصلا صدا رد و بدل میشه (چون میکروفون که پایین آیپد باشه از گردن هم پایین تره : )) ) ؟؟؟ : دی
    حالا فرض میکنیم که جواب میدی میشه با هندزفری صحبت کرد... جواب من به این هم اینه که : تبلت 10 اینچی رو میتونی بزاری تو جیبت ، بعد وسط خیابون کسی زنگ زد دکمه هندزفری رو بزنی و باهاش صحبت کنی؟؟؟ : دی یه کیف فقط میخوای واسه اینکه این ور اون ور ببریش : دی
    فایده ساپورت شبکه مخابراتی توی یه دستگاه 10 اینچی فقط به توانایی استفاده از نت و مسیجینگ خلاصه میشه... لـــا غیـــر :-"

8. این کاربر از Fenix. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

برو 1تومن تحقیق کن بعد بیا

شمام برو 2 تومن تحقیق کن بیا
    امکان برقراری تماس نداره.درضمن بله با واسطه میشه به آیپد هم یه چیز هایی وصل کرد.شاید با واسطه به گلگسی هم بشه n تا وسیله وصل کرد
    آخه خب حداقل یه تغییری توی دیزاین بده ! امکانات که درسته نمیشه عوض بشه ، اما دیزاین و طراحی محصول که میتونه عوض بشه !! خب اومدن همون آیپد رو زدن ، با یه رنگ دیگه ! یکمی تغییر قیافه خب :||
    بعدم هر جوری اینارو حساب کنی در اخر آندرویید نمیتونه رقیب خوبی برای ios باشه !! ( فعلا اینجوریه ! )
    بازم از اون حرفا بودا.دیگه چقدر باید تو دیزاین تغییر بده.مثلا اگه روی تبلتش نقش و نگار و گل و بوته میکشید دیگه کپی نمیشد؟کپی برداری یعنی کارایی که چین میکنه.برمیداره مثلا آیفون رو با همون مارک و همون قیافه از جنس های آشغال میزنه
    الان این دوتا کجاش شبیه همه؟(شما به این میگی یه کمی تغییر قیافه؟)

استاد گرامی اندرویید همین الانش هم رقیبه اپل هست.خیالت راحت.آمار فروش این دستگاه ها داره این موضوع رو میگه.درضمن مطمئن باش به زودیه زود تعداد اپلیکشین های اندرویید بسیار بیشتر از آی او اس خواهد شد.مطمئن باش
    کلاً سامسونگ بدم میاد هاا ، کــلا
    خوب ای جذاب ای قشنگ شما حرفی که میزنی داری از رو تعصب میگی دیگه.تو نقد که نباید آدم تعصب داشته باشه
    با عقل شما جور میاد که یه دستگاه 10 اینچی رو بزاری در گوشت؟؟؟ : )) اصلا به فرض که بزاری ، اصلا صدا رد و بدل میشه (چون میکروفون که پایین آیپد باشه از گردن هم پایین تره : )) ) ؟؟؟ : دی
    حالا فرض میکنیم که جواب میدی میشه با هندزفری صحبت کرد... جواب من به این هم اینه که : تبلت 10 اینچی رو میتونی بزاری تو جیبت ، بعد وسط خیابون کسی زنگ زد دکمه هندزفری رو بزنی و باهاش صحبت کنی؟؟؟ : دی یه کیف فقط میخوای واسه اینکه این ور اون ور ببریش : دی
    فایده ساپورت شبکه مخابراتی توی یه دستگاه 10 اینچی فقط به توانایی استفاده از نت و مسیجینگ خلاصه میشه... لـــا غیـــر
    شما نامردیدا.دوتایی ریختین سر من .اشکال نداره
    ببینم دوست من شما چرا حرف کلی حث منو نمیگیرید اون وقت گیر دادید به یه حرف کوچیک.منم به هیچ عنوان اصلا دوست ندارم با یک صفحه 10 اینچی صحبت کنم
    اما حرف من با دوستمون سر این بود که ایشون میگه تبلت کپی آیپد هست.من میگم اینطوری نیست
    وگرنه منم دوست ندارم به صفحه 10 اینچی صحبت کنم. سامسونگ اگه از حرف های مشتری هاش بفهمه که مثلا روی تبلتشون میخوان که مثلا فلان چیز رو داشته باشن سامسونگ بلافاصله اون ویژگی میزاره اما اپل ممکنه بزاره و ممکنه نزاره.

10. 4 کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز HESAM_5700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    North of Hell , Left Side :D

پيش فرض

راست میگی خیلی زدم تو کار تعصب ( ســاری ! : دی )

سامسونگ اگه از حرف های مشتری هاش بفهمه که مثلا روی تبلتشون میخوان که مثلا فلان چیز رو داشته باشن سامسونگ بلافاصله اون ویژگی میزاره اما اپل ممکنه بزاره و ممکنه نزاره.
    خداییش دیگه اینو قبول دارم ! اپل سیاست هایی داره که یه جورایی میشه گفت با همین سیاست هاست که مشتریها و فن هاشو راضی نگه داشته ! ولی از سرفی چون زیاد به گفته های مشتری اهمیت نمیده امکان داره فروشش کم بشه ! ( که این سیاست مال استیو بود ، باید دید که تیم کوک چه میکنه : دی )

اما باید اینو قبول داشت که بازار تبلت رو اپل راه انداخت ! قبل از گلکسی تب تو بازار تبلت فقط و فقط آیپد بود و به خاطر اینکه رقیبی نداشت اپدیت نمیشه ! ( که بعد از اینکه فروش گلکسی تب بالا رفت اپل به فکر آیپد2 افتاد ، ولی هنوز هم تبلتی رو دست آیپد2 نیست دیگه قبول کنین )

رضمن مطمئن باش به زودیه زود تعداد اپلیکشین های اندرویید بسیار بیشتر از آی او اس خواهد شد.مطمئن باش
    من یه سوال از فن های آندرویید دارم ، دقیقاً مدت زمانی که اندو نیاز داره برای پیشرفت چقدره ؟ :|| تا میای یه مقایسه آندو و آی او اس میکنی ، هی میگن حالا جا داره ، فعلاً زوده ، به زودی پیشرفت میکنه ، به زودی برنامه زیاد میشه ، .... !!!

شمام برو 2 تومن تحقیق کن بیا
    امکان برقراری تماس نداره
    ( آخخ داداش حسام ضایع شد ) .... قبلاً یه چیزی شنیده بودم برای تماس خب ! به وسیله وای - فای و اینا ! ( مثل آیپاد تاچ ) !!!!

الان این دوتا کجاش شبیه همه؟(شما به این میگی یه کمی تغییر قیافه؟)
    خب میتونست تبلتش رو به صورت پیشفرض لنداسکیپ بسازه : دی ! مثل بعضی از تبلت های asus ( فکر کنم : دی )

12. این کاربر از HESAM_5700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آره همه گالاکسی ها تشخیص دستخط دارن ، کلا کاربرد خاصی نداره ، مثلا S رو با دست روی صفحه نمایش میکشی و S تایپ میشه. اما کنده و استفاده از کیبورد swype خیلی بهتر و راحت تر هست.

این تو جیب جا نشده ! بلکه جاش دادن
    الان 4 اینچه رو میزارم تو جیبم ناراحتم چه برسه به5.3!
    احتمالا این قلم داره به کار بیاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان مطمئنين اين جا تاپيك noteهست
    اينكه همش شد كل كل گلكسي تب و آيپد خوب لا اقل برين تو تاپيك آيپد يا گلكسي تب و بحثو ادامه بدين

آخر فروم باز offlineinternet's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ایالت کاتالونیا

پيش فرض

عجب تایپیک میزنید نمیگید
    میخواستم خودم امروز تایپک رو بزنم اخه نبود تو بخش
    الان یهو اومده

.................
    من الان گالاکسی اس دارم به نظرم برا آندرود ورژنبعدی هر چی صفحه بزرگتر باشه بهتر میشه

شما الان میتونی بری گالاکسی اس رو با ایس مقایسه کنی که مثلا تو صفحه کلید و شخصی سازی از نظر جا ایس یکم کم داره نسبت به گالاسی اس

اینم الان همینه

مطمعنا به آندروید ۴ آپدیت میشه و اونوقت میفهمی ۵.۳ خیلی بهتر و کابری تره از ۴.۳ یا همین ۴ خودمون که باب شده

در کل اگه چیز شاختری نده این خیلی میتونه برا کسی مثل من که گالاکسی اس داشته خوب باشه
    البته اگه گوشی نکس بعدی و سری بعدی گالاکسی اس خیلی از این بهتر نباشه

یه چیز هم بگم به نظر من یه ضعف بزرگ داره اونم رابط کابریش هست که هنوز نسبت به گالاسی اس ۲ و حتی ۱ زیاد تغییری اساسی نداشته }
    من برام تکراری شده این رابط کابری باید به فکر یه رابط جدید باشه سامسونگ

ولی خودمونیم ۵.۳ اینچ اونم سوپر ......

راستی اپلی های همیشه خشمگین {نمیدونم برا چی}:::::::::

راستی یه واقعیت تلخ دیگه ...می دونی چرا آرم اپل یه سیبه نصفست؟؟؟؟؟چون آندروید گازش زده و تا کلشو نخورده برو دنبال بازیت.........
    Last edited by offlineinternet; 08-09-2011 at 13:52.

16. 3 کاربر از offlineinternet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز offlineinternet's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ایالت کاتالونیا

پيش فرض

تشکر یادتون نره از هادی گل

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

18. 4 کاربر از offlineinternet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •