تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 100 اولاول ... 4567891011121858 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 996

نام تاپيک: پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

متاسفانه همه فقط خودشونو در نظر میگیرن و نمیدونن بهبود وضعیت کل = بهبود وضعیت خودشون.
    ببینید دوست عزیز به جرات میگم بالای 80% کاربران اینترنت در ساعات رایگان سرعتشون از 100 میرسه به 20 کیلو! اینو میتونید برید توی تاپیک سرویس دهنده های اینرتنت پرسرعت ببینید! بعدشم شما برای 1 گیگ دانلودش باید 5 هزار تومان پول بدی در حالی که حق شما نامحدود هست.
    ببینید دوست من
    ببینید سازمان تنظیم مقررات گفته اینترنت رو نامحدود کنید! دقت کنید! گفته نامحدود! حالا اگر مطابق الان در نظر بگیریم برای 128 باید 12 کیلوبایت دانلود کنید درسته؟ اصلا میتونید بهم بگید الان کل شرکت های ایرانی چجوری باهم رقابت میکنن؟ معلومه! با سرویس های محدودشون! مثلا یکی برای 128 سرعت 100 میده یکی 200 میده و... اینجوری رقابت میکنن! اگر شما برین از هر شرکتی 128 نامحدود رو بگیرین همون 12 کیلو هست! اینجوری که رقابت ایجاد نمیشه! درسته؟
    پس!
    شرکت ها میان اینبار هم روی نامحدود رقابت میکنن! چجوری؟ مثلا به جای 12 کیلو سرعت بهتون 50 میدن! با سرویس 128 کیلوبیت! اما فرقش با قبلیه چیه؟ 1. نامحدود شده 2. پهنای باند خالی بیشتر در نتیجه پینگ بهتری نسیبتون میشه.
    و به همین ترتیب سرعت های نامحدود میره بالا! مثلا برای 512 نامحدود بجای 64 کیلوبایت بهتون 100 میدن! اونوقت شما یک مگ نامحدود رو در اصل گرفتن با ماهی 20 تومن!
    ....
    هر سوال و شبهه ای دارین بپرسین در خدمتم.
    من از همون موقع که خبر رو سایتا اومد با تفاسیرش مشکل داشتم ، حالا شما منو روشن کن ببینم ، این خبر در سایت مخابرات استان تهران :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در پاراگراف ششم خبر با هم می‌خونیم :
    همچنین اپراتورها برای ارائه سایر بسته های اینترنت پرسرعت خارج از چارچوب تعرفه های مصوبه شماره 49 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نظیر سرویسهایی با محدودیت های زمانی و حجمی و یا با نرخ اشتراک متفاوت، موظفند تعرفه های پیشنهادی خود را مطابق مفاد پروانه به رگولاتوری اعلام کنند و پس از اخذ تاییدیه لازم این سرویس ها را ارائه کنند.
    خوب حالا همچنان به این موضوع که شرکتا نمیتونن محدود بدن یا اجازه ندارن محدود بدن تاکید دارین ؟

حالا اینجا :

ممنون از توجه دوستان.
    ببینید طی صحبتی که با سازمان تنظیم مقررات داشتم گفتن که این ابلاغیه به تمام 11 شرکت pap ارسال شده و اونها هم موظفند به زیر مجموعه های خودشون یعنی isp ها ارسال کنن.
    این قانون لازم الجراست.
    ببینید دوستان همین الان شرکت های اینترنتی 1 مگابیت پهنای باند رو با قیمت 300 هزار تومان دریافت میکنن. این 1 مگابیت اینترنت به صورت اختصاصی (ددیکیت) هست! یعنی سرعتش از 120 کیلوبایت در ثانیه کمتر نمیشه و همچنین نامحدود هست! بازم تکرار میکنم نامحدود هست! و زیر ساخت به هیچ شرکتی اینرتنت محدود نمیده!
    بنا بر همین دلیل سازمان تنظیم مقررات دستور داده که شرکت ها میتونن تا حداکثر ضریب اشتراک 1 به 10 اینترنت رو بین مشترکین شیر کنن! یعنی اون یک مگابیت ددیکیت رو که 300 تومن گرفتن بدن ه 10 مشترک که درخواست اینرتنت 1 مگابیت رو کردن! و به صورت نامحدود و ماهیانه 38 هزار تومان! یعنی خود شرکت اینترنتی رو که 300 تومن خریده باید 380 تومن بفروشه!
    اما!
    هم اکنون شرکت هیا اینترنتی برای سود جویی بیشتر نه تنها همین رو بین 10 نفر تقسیم میکنن بلکه محدودیت حجمی هم میذارن مثلا هر گیگ 5 هزار تومان! و این خلاف قانون و یک نوع دزدی هست!
    پس از اعتراضات مردم به علت کم فروشی و... سازمان تنظیم گرفت که قیمت خدمات adsl رو شفاف سازی کنه.
    اما چون این قانون به سود مشترکین و به زیان شرکت ها هست تا کنون زیر بار این قانون نرفتن و اگر هم ما مشکترکین adsl اعتراض نکنیم بهتون قول میدم این قانون نیز به دست فراموشی سپرده خواهد شد.
    از تمام کاربران سایت پی سی ورلد درخواست دارم این لطف رو اول در حق خودشون بکنن و سپس در حق دیگران و به سازمان تنظیم مقررات زنگ بزنن و بگن که isp ما این قانون رو رعایت نکرده. و اونها هم بهتون مراحل کار و شکایت رو میگن و بهتون میگن چگونه پیگیری کنید! اگر حجم درخواست مردم و شکایات زیاد باشه قطعا به نتیجه خواهد رسید. شمایی که adsl دارین و این تاپیک رو دیدین خواهش میکنم به دوستانتون هم اطلاع بدین یا لینک این تاپیک رو در امضاهاتون بذارین تا همه با خبر بشن.
    اول به نفع خودتون هست و بعد دیگران.

ممنون از همه.
    شماره تماس سازمان تنظیم مقررات که باید باهاش تماس بگیرین:

آقای سهرابی - سازمان تنظیم مقررات.
    021-88113770

خوب 1 مگابیت میشه همون 128 کیلو بایت خوب ضریب اشتراک 1 به 10 بخوره یعنی اگه هر 10 نفر همزمان دانلود کنن به هر نفر چقدر میرسه ؟ 12.8 کیلوبایت و قراره چقدر بابتش بدیم ؟ 38 هزار تومن ؟ خوب با این اوصاف اگه قراره به من اینترنتی برسه که 38 هزار تومن بابتش پول بدم و سرعتش 12.8 کیلوبایت نامحدود باشه کلا از اینترنت منصرف میشم.

2. 4 کاربر از alireza20202003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال saurron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    IN MY CURSED DREAM

پيش فرض

از یه سوراخ چند بار باید گزیده شد؟
    چند بار باید به اینا اعتماد کرد تا فهمید اینا قابل اعتماد نیستن و هر کاری میکنن یه منفعتی برای خودشون داره.
    چند بار باید بدون فکر شروع کرد؟

بازم میگم، اگه دوباره میخواهید بحث اینترنت امریکایی رو وسط بکشید، لازم نیست خودتونو به آبو آتیش بزنید، اینا خودشون عمل میکنن.

4. 2 کاربر از saurron بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MASOUD_MW2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوست عزیز alireza20202003
    سوال خوبی پرسیدین.
    من میگم این شرکت ها الان حق ارائه سرویس محدود رو ندارن! شما میگی دارن بر طبق اون بند... درسته؟
    خوب دوست من ببینید اگر این شرکت ها که میگین بر اساس اون قانون میتونن سرویس محدود بدن (کاری به این نداریم که رگولاتوری اونهارو تایید کرده یا نه) پس بر اساس همون قانون این شرکت ها باید در کنار سرویس های محدود سرویسهای ناحدود با قیمت مصوب رو هم بدن. اما میتونین با مراجعه به لیست قیمت های سرویس نامحدود به تفاوت قیمتها پی ببرین! پس بر این اساس این شرکت ها هنوز قانون اصلی رو رعایت نکردن چه برسه به فرعیات و تبصره ها!! درصورتی که شرکت ها سرویس های نامحدود رو با قیمت مصوب بدن و همچنین لیست سرویس ها محدودشون مورد تایید قرار بگیره اونوقت حرف شما درست خواهد بود کما اینکه در حال حاضر میبینیم اینگونه نیست.
    در مورد سوال دوم هم چندین بار پرسیدن و چندین بار جواب دادم. میتونید در صفحات قبل مطالعه کنید.
    سوالی بود در خدمتم.

6. 5 کاربر از MASOUD_MW2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

هی من اون مطلب بالا رو تو تاپیک‌هایی که این خبر رو گذاشتن میذارم هیشکی نمیفهمه منظورم چیه ! ببینین من برداشتم از این خبر اینطوریه :

هممون میدونیم که یک شرکت خصوصی نمیتونه 128 رو با قیمت مخابرات به مشترکینش بده دلیلشم اینه که خوب خودش باید از مخابرات اول بگیره و بعد بده دست شما اگه روش چیزی نکشه که باید جمع کنه بره. حالا یکی میاد بهش میگه که تو فقط میتونی نامحدود ارائه بدی و خوب فکر کردین یه شرکت خصوصی چقدر میتونه قیمتشا رو بیاره پایین ؟ حالا اومدیمو همه شرکت خصوصیا 128 دادن مثل مخابرات خوب به چه دردی میخوره ؟ میرم از همون مخابرات میگیرم دیگه!

پس نظر من اینه که اگه اون تبصره نبود و شما هم پیگیری میکردین شرکت‌های خصوصی تک تک شروع به تعطیلی میکردن و تهش ما می‌موندیم و نهایت 256 رویایی مخابرات که با التماس و نامه از وزیر و ... شاید بهمون بدن!

اگه این سازمان تنظیم مقرارات و ارتباطات رادیویی راست میگه و می‌خواد بگه که به فکر مردمه ! اون محدودیت 128 برای خانگی رو برداره (اصلا محدودیت برای کاربر خانگی یعنی چی؟ مثلا اگه کاربر خانگی اینترنت 20 مگ دستش بیفته مگه چی میشه ؟!!!!) و به همین مخابرات دستور بده که تا 1 مگ رو به کاربران خانگی بدن (به نظر من فعلا این تنها کاریه که میتونه به نفع منو شما باشه).

در ضمن بارها من گفتم در همه جای دنیا سرویس اینترنت محدود ارائه میشه و نامحدوداشم باز همون قانون Fair Usage رو دارن گرچه با سرعت‌ها و حجم‌های فرای تصور ما ولی اصل مطلب که ارائه سرویس محدوده برای اینکه در طول روز همه همزمان دانلود نکنن و پهنای باند کافی برای مشاهده وبسایت باشه در همه جای دنیا وجود داره و فقط کافیه این مطلب (ارائه فقط نامحدود!) اجرا بشه تا شاهد یه افت سرعت درست و حسابی باشیم و دیگه همین صفحه رو هم راحت لود نکنیم.

فکر میکنین دلیل افت سرعت شبانه چیه ؟ مثلا شرکت میاد سرعتا رو کم میکنه بعد بقیه پهنای باند اضافیشو خودش میشینه دانلود میکنه ؟ پهنای باندی که اونا میگیرن به قول این دوستمون محدود نیست که ، خوب معلومه دیگه کل پهنای باند کشور 43.5 گیگابیت و 1 ملیون هم طبقه گفته خودشون کاربر ADSL یه تقسیم ساده سرعت هر کابر در صورت دانلود همزمان رو بهتون 5.7 کیلوبایت بر ثانیه میده ! حالا بگیم همه که همزمان دانلود نمیکنن فقط 25% به اصطلاح پر مصرف و همیشه در حال دانلود باشن بهشون نفری 22 کیلوبایت میرسه خوبه نه ؟

حالا فردا که همه سرویسا نا محدود شد و سرعتا افتضاح شد و مخابرات Fair Usage Policy واستون گذاشت میفهمین محدود حجمی با شبانه رایگان بهتره یا نامحدودِ محدود !

8. 2 کاربر از alireza20202003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alivw71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هی من اون مطلب بالا رو تو تاپیک‌هایی که این خبر رو گذاشتن میذارم هیشکی نمیفهمه منظورم چیه ! ببینین من برداشتم از این خبر اینطوریه :

هممون میدونیم که یک شرکت خصوصی نمیتونه 128 رو با قیمت مخابرات به مشترکینش بده دلیلشم اینه که خوب خودش باید از مخابرات اول بگیره و بعد بده دست شما اگه روش چیزی نکشه که باید جمع کنه بره. حالا یکی میاد بهش میگه که تو فقط میتونی نامحدود ارائه بدی و خوب فکر کردین یه شرکت خصوصی چقدر میتونه قیمتشا رو بیاره پایین ؟ حالا اومدیمو همه شرکت خصوصیا 128 دادن مثل مخابرات خوب به چه دردی میخوره ؟ میرم از همون مخابرات میگیرم دیگه!

پس نظر من اینه که اگه اون تبصره نبود و شما هم پیگیری میکردین شرکت‌های خصوصی تک تک شروع به تعطیلی میکردن و تهش ما می‌موندیم و نهایت 256 رویایی مخابرات که با التماس و نامه از وزیر و ... شاید بهمون بدن!

اگه این سازمان تنظیم مقرارات و ارتباطات رادیویی راست میگه و می‌خواد بگه که به فکر مردمه ! اون محدودیت 128 برای خانگی رو برداره (اصلا محدودیت برای کاربر خانگی یعنی چی؟ مثلا اگه کاربر خانگی اینترنت 20 مگ دستش بیفته مگه چی میشه ؟!!!!) و به همین مخابرات دستور بده که تا 1 مگ رو به کاربران خانگی بدن (به نظر من فعلا این تنها کاریه که میتونه به نفع منو شما باشه).

در ضمن بارها من گفتم در همه جای دنیا سرویس اینترنت محدود ارائه میشه و نامحدوداشم باز همون قانون Fair Usage رو دارن گرچه با سرعت‌ها و حجم‌های فرای تصور ما ولی اصل مطلب که ارائه سرویس محدوده برای اینکه در طول روز همه همزمان دانلود نکنن و پهنای باند کافی برای مشاهده وبسایت باشه در همه جای دنیا وجود داره و فقط کافیه این مطلب (ارائه فقط نامحدود!) اجرا بشه تا شاهد یه افت سرعت درست و حسابی باشیم و دیگه همین صفحه رو هم راحت لود نکنیم.

فکر میکنین دلیل افت سرعت شبانه چیه ؟ مثلا شرکت میاد سرعتا رو کم میکنه بعد بقیه پهنای باند اضافیشو خودش میشینه دانلود میکنه ؟ پهنای باندی که اونا میگیرن به قول این دوستمون محدود نیست که ، خوب معلومه دیگه کل پهنای باند کشور 43.5 گیگابیت و 1 ملیون هم طبقه گفته خودشون کاربر ADSL یه تقسیم ساده سرعت هر کابر در صورت دانلود همزمان رو بهتون 5.7 کیلوبایت بر ثانیه میده ! حالا بگیم همه که همزمان دانلود نمیکنن فقط 25% به اصطلاح پر مصرف و همیشه در حال دانلود باشن بهشون نفری 22 کیلوبایت میرسه خوبه نه ؟

حالا فردا که همه سرویسا نا محدود شد و سرعتا افتضاح شد و مخابرات Fair Usage Policy واستون گذاشت میفهمین محدود حجمی با شبانه رایگان بهتره یا نامحدودِ محدود !
    اگه به همه 512 نامحدود بدن کی گله میکنه؟ بگو دیگه.
    60 تا سرعتشه بده؟

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    IN MY CURSED DREAM

پيش فرض

اگه به همه 512 نامحدود بدن کی گله میکنه؟ بگو دیگه.
    60 تا سرعتشه بده؟
    شما انگار اصلا تو باغ نیستی. یا شاید پست ها رو نخوندی. یا اگه خوندی دقت نکردی.
    اول اینکه 512 کیلوبیت که باید سرعت دانلود معادل 64 کیلوبایت داشته باشه، طبق قانونه خودشون بین 10 نفر تقسیم میشه و اگه همه با هم دانلود کنن به هر نفر 6.4 کیلوبایت میرسه! (البته به خاطر پول برق و 1000 تا دلیل دیگه که مسعود خان گفتن همه 10 نفر با هم دانلود نمیکنن، اما مطمئن باشید که شرکتا سرعتو محدود میکنن و به دروغ میگن همه دارن دانلود میکنن!)
    دوم مخابرات 512 نمیده، بازم طبق قانون 128 میده.
    تازه این چیزا قانونی هست و این روز خوبش هست. اگه غیر قانونی پیش بره که به نفع منو شما نمیشه، از قانون سرباز میزنن برای اینکه یه چیزی گیر خودشون بیاد. پس وای به اون روز.

آخر فروم باز alivw71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما انگار اصلا تو باغ نیستی. یا شاید پست ها رو نخوندی. یا اگه خوندی دقت نکردی.
    اول اینکه 512 کیلوبیت که باید سرعت دانلود معادل 64 کیلوبایت داشته باشه، طبق قانونه خودشون بین 10 نفر تقسیم میشه و اگه همه با هم دانلود کنن به هر نفر 6.4 کیلوبایت میرسه! (البته به خاطر پول برق و 1000 تا دلیل دیگه که مسعود خان گفتن همه 10 نفر با هم دانلود نمیکنن، اما مطمئن باشید که شرکتا سرعتو محدود میکنن و به دروغ میگن همه دارن دانلود میکنن!)
    دوم مخابرات 512 نمیده، بازم طبق قانون 128 میده.
    تازه این چیزا قانونی هست و این روز خوبش هست. اگه غیر قانونی پیش بره که به نفع منو شما نمیشه، از قانون سرباز میزنن برای اینکه یه چیزی گیر خودشون بیاد. پس وای به اون روز.
    داداش من خودم از مخابرات 512 نامحدود گرفتم (حداکثر ضریب اشتراک 10 نفر)با کارت جانبازی
    دارم با 55-40-60 دانلود میکنم.
    اون که شما میگی از یه لینک dsl دارن 10 نفر استفاده میکنن نا از یه سرویس 512 همزمان10 نفری استفاده کنن.
    به جای اینگه اشتراک 1 به 8 باشه -1 یه 10 کردن

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    IN MY CURSED DREAM

پيش فرض

داداش من خودم از مخابرات 512 نامحدود گرفتم (حداکثر ضریب اشتراک 10 نفر)با کارت جانبازی
    دارم با 55-40-60 دانلود میکنم.
    اون که شما میگی از یه لینک dsl دارن 10 نفر استفاده میکنن نا از یه سرویس 512 همزمان10 نفری استفاده کنن.
    به جای اینگه اشتراک 1 به 8 باشه -1 یه 10 کردن
    اخه قربونت منم تا چند ماه پیش 512 داشتم از یه شرکت خصوصی، اما! میشه بفرمایید الان ما داریم چکار میکنیم؟
    ما داریم از شرکت ها شکایت میکنیم به دلیل رعایت نکردن قانون، این قانون 128 هم جز همین میشه. یعنی اگه این شکایت به انجام برسه دیگه منو شما نمیتونیم 512 بگیریم.
    بعدشم، نه من همون سرویس 512 رو میگم که بین 10 نفر شیر میشه! اینو توی پست اول هم نوشته که مثلا سرعت 128 کیلوبیت، باید سرعتش بین 1.6 تا 16 کیلوبایت متغیر باشه! (و همونطور که گفتم همیشه رو 1.6 میمونه).
    بحث مخابرات هم در کل جداس، چون اون خودش با قیمت خیلی کمتری اینترنتشو میخره نسبت به شرکت ها. پس میتونه برای از میدون بدر کردن شرکتای خصوصی خیلی کارا بکنه.

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

مخابرات قم شبانه رایگان نداره. اقلا این درست بشه بقیه به کنار.
    مخابرات الان تقریبا همه جا داره شبانه رایگان میده غیر از قم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MASOUD_MW2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوست من alireza20202003 .
    شما هم سوال های قبی رو دوباره مطرح کردین البته از یه زاویه دیگه!
    گفتین شرکت ها براشون چیزی تهش باقی نمیمونه با این قیمت ها! دوست من یک isp میتونه 1 مگابیت پهنای باند رو با قیمت 300 هزار تومن خریداری بکنه! یعنی 1 مگابیت ددیکیت و نامحدود برای شرکت 300 تومن خرجشه! اینو بین 10 نفر شیر میکنن (کمااینکه همین الانم شیر شده) و طبق قانون از هر نفر 38 تومن میگیرن. یعنی از مشترکین 80 تومن سود به ازای هر مگابیت دریافت میکنن. خودتون میدونین یه شرکت کوچیک خودش 1000 نفر یوزر رو داره! برای این تعداد 100 مگابیت میگیرهو بین این 1000 نفر تقسیم میکنه! یعنی ماهیانه ازش 8000000 تومن سود دریافت میکنه. کمه به نظر شما؟ با این مبلغ کمر شرکت شکست؟!! واقعا چقدر گناه دارن!
    تازه! این 8 میلیون سود یه شرکت کوچک در صورت رعایت قانون بود! وگرنه اگر همین الان رو در نظر بگیریم به گفته یکی از مسئولان isp ها که آشنای بنده هست سودشون از 100 مگابیت (چون محدود میدن و با فروش هر گیگ 5 هزار تومان) حدود 12 الی 18 میلیون ماهیانه سود میکنن! بازم معتقدید شرکت ها کمرشون شکسته؟ دوست من مثل سگ دروغ میگن! اگر راست میگفتن در شرکتشون رو میبستن نه اینکه شب رو روز در فکر توسعه به این شهر و اون شهر باشن!
    شرکت ماکسنت در آذربایجان غربی و شرقی سرویس میده. همین چند ماه پیش یه دکل رادیوی در تبریز احداث کرد تا مستقیم خودش اینرتنت رو به طریق وایرلس از تبریز به ارومیه انتقال بده تا هزینه مخابرات رو کمتر کنه! میدونید هزینه این دکل چقدر بود؟ 800000000 تومن! بازم کمرشون شکسته؟
    ببینین دوست من یه قانون هست که میگه توی تحریم ها یه عده خیلی سود میکنن و یه عده بدبخت میشن!
    دقیقا الان داستان ماست:
    ما از طرف مخابرات تحریم شدیم به اینرتنت 128 کیلوبیت و شرکت ها دارن از این تحریم وسئ استفاده میکنن و سودهای باور نکردنی نصیبشون میشه!
    برای محاسبه بعدیتونم جواب یندارم! چون خودتون گفتین اگر 1 میلیون نفر همزمان دانلود کنن! شوخی بود دیگه؟
    ............

دوستان دارم پست هاتونو میخونم و یه شبهه ای براتون ایجاد شده!!!!
    ببینم بار اول هست که اونم با زدن این تاپیک چشمتون به شیرینگ 1 به 10 خورده؟!!! و ترسیدین؟!!!
    دوستان همین الانم اینترنت شما بین 10 نفر شیر شده!!!!!!!!!!!!!!!!! نگران این موضوع نباشین!!!!!
    شما همونطور که با سرویس 128 کیلوبیت الان دارین بسیار زیادتر از سرعت 16 دانلود میکنید مطمئن باشین اونوقت هم با سرویس 128 بیشتر از 16 دانلود خواهید کرد. دلیلشم رقابت هست و بس!
    Last edited by MASOUD_MW2; 23-08-2011 at 18:15.

15. 9 کاربر از MASOUD_MW2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •