تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 78 اولاول ... 4567891011121858 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 775

نام تاپيک: چطور باید تلویزیون samsung رو آپدیت کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان سلام ....
    میشه بگین این آپدیت کردن چه امکانات یا ویژگیها و تغیراتی به تلویزیون اضافه میکنه و آیا اصولا در بهبود و بهتر شدن تصویر اصلا ً تاثیری داره ؟
    من همین الان ال ای دی سامسونگ مدل 40D6940 که ورژن نرم افزارش 1015 بوده رو از طریق اینترنت و خود تلویزیون با موفقیت به 1017 آپدیت کردم ولی ظاهرا هیچ تغییری نکرده !!!

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوستان سلام ....
    میشه بگین این آپدیت کردن چه امکانات یا ویژگیها و تغیراتی به تلویزیون اضافه میکنه و آیا اصولا در بهبود و بهتر شدن تصویر اصلا ً تاثیری داره ؟
    من همین الان ال ای دی سامسونگ مدل 40D6940 که ورژن نرم افزارش 1015 بوده رو از طریق اینترنت و خود تلویزیون با موفقیت به 1017 آپدیت کردم ولی ظاهرا هیچ تغییری نکرده !!!
    ممکنه تغییرات توی کد سیستم عامل تلویزیون باشه و مشهود نباشه یا اصلا تغییرات برای منطقه ایران نباشه ولی به هر حال آپدیت کردن ضرری نداره.

3. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دیگه اگر با تلویزیون آپدیت کردی و می زنه آپدیت جدید موجود نیست حتما آخرین ورژنش هست.
    نه اصلا تا حالا آپدیت نشده و نمیدونم چطوری باید کرد.

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

نه اصلا تا حالا آپدیت نشده و نمیدونم چطوری باید کرد.
    اگر به اینترنت وصل میشه که مستقیم از طریق اینترنت میشه و اگر USB داره باید فایلشو از سایت سامسونگ بگیری و اگر هیچ کدومشو نداره بی خیال. اگر مشکلی با تلویزیونت نداری آپدیت نکردی هم مهم نیست.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اگر به اینترنت وصل میشه که مستقیم از طریق اینترنت میشه و اگر USB داره باید فایلشو از سایت سامسونگ بگیری و اگر هیچ کدومشو نداره بی خیال. اگر مشکلی با تلویزیونت نداری آپدیت نکردی هم مهم نیست.
    usb داره.ولی نتونستم فایلش رو پیدا کنم.ممنون میشم یکی این کار رو بکنه.

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام. من تازه یه تلوزیون از بندرعباس خریدم . مدل D6600 . ولی منوی فارسی نداره . گیرنده دیجیتالش هم فعال نیست. چجوری میتونم فعالش کنم .
    ساخت کشور مالزی هست...ممنون 40 اینچ .
    چچوری از طریق یو اس بی آپدیت کنم . فایل آپدیت رو از کجا بیارم . اینم بگم که بدون گارانتی هست . مدل دقیقش پشتش نوشته D6600
    و از این مونتاژ ایران نیست .ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام آقا زحمتي بكشيد من و راهنمايي كنيد مدل 6960 4اينچ سري D دقيق ua40D6960wmshd دارم براي دانلود نرم افزار آپديت بايد دنبال چه مدلي بگردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

راستي داداش تلوزين ال اس دي lA32C450E1xtw كه ميخوام فارسي كنمش اما تو سايت كه ميرم فروار براي دانلود نيست تمام آدرسايي كه كفته شده بود رفتم لطفا" راهنمايي كنيد

داره خودمونی میشه Bllizzardwow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    localhost

پيش فرض

بچه ها من یه تلویزیون دارم سامسونگ مدل LA46B550R1 نمیتونم فریمور براش پیدا کنم
    دوستانی که وارد تر هستند لطف کنن یه گشت برای من بزنن اگه پیدا بشه خیلی خوب میشه چون تلویزیون الان فارسی نداره

با تشکر

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

بچه ها من یه تلویزیون دارم سامسونگ مدل LA46B550R1 نمیتونم فریمور براش پیدا کنم
    دوستانی که وارد تر هستند لطف کنن یه گشت برای من بزنن اگه پیدا بشه خیلی خوب میشه چون تلویزیون الان فارسی نداره

با تشکر
    از اونجایی که این تلویزیون مدل 3 سال پیشه مطمئن نیستم با آپدیت فرم ویر فارسی بشه. توی سایت سامسونگ ایران هم فرم ویر براش نیست. احتمالا یا اصلا این مدل فارسی نداره یا Local Set باید روی ایران تنظیم بشه تا فارسی رو ساپورت کنه.
    این لینک قسمت دانلود سامسونگ ایران هست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •