تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 416 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 4153

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در اسپانیا | فصل 2010-2011

آخر فروم باز Dr.FANOOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

الان افتخارت چیه؟ اینکه بلاتر اون حرف رو زده؟! خنده داره! ملاکش چی بوده؟ یکی بره بهش بگه اگه کاسیاس نبود اسپانیا به فینال نمیرسید!!! اصلا اگه اینجور باشه، شما و همه ی تیمای دیگه برین جلو واسه رئال بوق بزنین که همه جاما رو 4تا 4تا درو کردیم! بارسا فقط تو کوپا دری و سوپر کاپ از رئال جلو هست ( چه افتخاری!!! )

درباره کاکا و بنزما، اگه بخوایم سر تک تک بازیکنا بحث کنیم، شما هم جواب باید بدی ( رونالدینیو، ریوالدو، شوستر و ... ) اما بنزما اول فیکس بود، اما نتونست خودش رو جا بندازه، فضا کاملا رقابتی بود و هیگواین خودش رو دوباره ثابت کرد! اما با این حال، ما کاری که شما دارین با ابراهیموویچ میکنین رو با بنزما نکردین! رفتین ویا رو خریدین که رسما ابراهیموویچ رو کنین محاجم شماره 2! فردا پس فردا هم که حتما از بارسا میره.

کاکا هم بیشتر از همه مصدومیتاش بود که اذیتش کرد، باضافه فشار مطبوعات و درگیریش با مربی! اینا ربطی به باشگاه نداره.

اوون بازیکنی بود که مدام مصدوم میشد، هنوز هم این مشکل رو داره، ضمن اینکه از رئال خودش رفت، چون باید فیکس بازی میکرد تا به تیم ملی دعوت بشه. میبینی که همین الان هم با تیم باشگاهی و ملیش مشکل داره.

رئال تا 2 سال پیش، با خرید زیدان رکورد دار قیمت خرید بود، اما چرا هیچکس نمیاد از اون ایراد بگیره؟! چون ارزشش رو داشت!

در کل بارسا 2-3 فصل هست یهو بازیکناش آس شدن، داره خوب کار میکنه و همه جا اسمش در رفته...

راستی، شما لطف کن واسه هرجا جواب داری صحبت نکن، من حرف زیاد زدم! مثلا درباره رائول تیکه انداختی که جوابت رو دادم.
    دوست من رونالدینیو از نظر شما یه اسطوره بوده که بارسلونا باهاش نامهربانی کرده! کسی که فقط 5 سال به عضویت یه تیم در میاد شاید به نظر شما که هر سال تیمتون پوست می ندازه اسطوره باشه اما از دید ما اینطور نیست.سال آخرش هم که نیمکت نشین بود.بعدش هم با طرفدارن درگیر شد و مشکل اخلاقی پیدا کرد و همه چی دست به دست هم داد و رفت.و خدا رو شکر هر کی می خواد دوران طلایی او را نام ببره می گه سال های اولش توی بارسا.
    آیا افت ریوالدو به خاطر مصدومیت هایش نبود؟ در ضمن به خاطر اطلاعات ضعیفتون باید بگم که سال 1999 این ریوالدو بود که با پبراهن بارسا توپ طلااروپا رو لمس کرد و به بریلیان نیوکمپ شهرت یافت! بعدش هم به خاطر مشکلات مالی بارسا به میلان رفت و به خاطر درخشش کاکا محو شد.
    کمی با اطلاع پست بزنید!

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوست من رونالدینیو از نظر شما یه اسطوره بوده که بارسلونا باهاش نامهربانی کرده! کسی که فقط 5 سال به عضویت یه تیم در میاد شاید به نظر شما که هر سال تیمتون پوست می ندازه اسطوره باشه اما از دید ما اینطور نیست.سال آخرش هم که نیمکت نشین بود.بعدش هم با طرفدارن درگیر شد و مشکل اخلاقی پیدا کرد و همه چی دست به دست هم داد و رفت.و خدا رو شکر هر کی می خواد دوران طلایی او را نام ببره می گه سال های اولش توی بارسا.
    آیا افت ریوالدو به خاطر مصدومیت هایش نبود؟ در ضمن به خاطر اطلاعات ضعیفتون باید بگم که سال 1999 این ریوالدو بود که با پبراهن بارسا توپ طلااروپا رو لمس کرد و به بریلیان نیوکمپ شهرت یافت! بعدش هم به خاطر مشکلات مالی بارسا به میلان رفت و به خاطر درخشش کاکا محو شد.
    کمی با اطلاع پست بزنید!
    خیلی جالبه! شما از اونور نام اوون، کاکا، روبینیو و ... رو میبری، که یکی مثل کاکا تازه 1 فصل اومده رئال! بعد از اینور به خودت که میرسه میگی رونالدینیو اسطوره نبود چون 5 فصل حضور داشت؟ حسابش نکنیم؟! نیش و کنایه میزنی که شما پوست میندازین براتون اسطوره میشن... چه توضیحی الان داری؟

در ضمن، چرا بیخود برچسب میزنی برادر من؟ مگه من گفتم ریوالدو کفش طلا رو نبرد؟! من هیچوقت بازی ریوالدو جلو والنسیا رو یادم نمیره که هتریک کرد، مخصوصا گل آخرش که از پشت محوطه جریمه برگردون زد...

لطف کن با نیش و کنایه و بی اساس حرف نزن، من بدون اطلاع پست میدم؟ اگه بخاطر توضیحات شما، ایرادات من به تیمت از رو بی اطلاعی هست، حرف های تو درباره رائول، اوون، کاکا و ... از رو چی هست؟
    Last edited by kasra_khan2003; 16-08-2010 at 23:19.

آخر فروم باز Retired User's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Road To Perdition

پيش فرض

ببین دوست من اتفاقا من خیلی دوست دارم با شما بحث کنم چون تا یه مدت سوژه واسه خندیدن دارم...هنوز یادم نرفته وقتی توی تاپیک پیش فصل داشتم باهات بحث می کردم به جایی رسیدی که اومدی توی پروفایل من اون چیزا رو نوشته!!!!! خودت می دونی اگر اونا رو بذارم اینجا خیلی بد می شه .اونوقت می یای حرف از جنبه می زنی تو که سابقه ات برای من مشخصه سر بحث کردن پس بهتره آدم بعضی جاها سکوت اختیار کنه.
    به خاطر سابقه زیاد شما هم 1000 امتیاز شما رفتی مرحله بعد!
    یه بار دیگه می گم جایی که منطق حکم نکنه توهین ها شروع می شه!
    متاسفم.....
    ببین عزیزم
    من وقت و انرژی واسه بحث با شما ندارم
    سوزه خندیدنم که بقیه میتونن قضاوت کنن که کی سوژه خندست
    البته اون سوالی که در پروفایلت کردم(خیلی دوس داری اسپم بدی) الان توش به یقین رسیدم
    نه اتفاقا میبینیم که بقیه هم با من هم عقیده میشن
    جالبه حرف از منطق میزنی اما من جز گزافه گویی چیز دیگه ای تو پستات نمیبینم
    بهتره قضاوت رو به بقیه بسپریم

داره خودمونی میشه saxiass's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    دانشگاه ازاد اسلامی واحد X

13 دوستی

آقایون بس کنید. چرا همش خودتونو برای این چیزای الکی خسته میکنید. ما شالا جفتتون کاربر حرفه ای هستید ها.
    یه موقع یه تیم تو اوجه یه موقعم یه تیم دیگه. من خودم طرفدار بارسلوناهستم اما واقعا رئال سال 2001 تا 2004 واقعا بی مثال بود. حالا ام بارسلونا تو اوجه(البته ایشالا همیشه باشه). اگه قرار باشه اینطوری با هم دعوا کنید گور بابای بارسا و رئال. دوستی اینقد ارزشش بالاس که حیفه با این چیزا خراب شه.
    یه صلوات بفرستید دعوا رو همین جا تموم کنید.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان احترام همدیگرو داشته باشید.

چقدر موضوع مطرح شد! سوزوندن بازیکن ادامه بحث هواداریه برای به رخ کشیدن اطلاعات؟

////////////////////

ترکیب اصلی مورینیو برای بازی مقابل استاندارد لیژ

وقتی از سرمربی پرتغالی در مورد بحران مصدومیت اخیر در تیم رئال سوال شد، او هرگونه کمبود در خط دفاعی تیمش را تکذیب کرد.

سایت گل- به گزارش سایت اختصاصی باشگاه رئال، ژوزه مورینیو ترکیب اصلی تیمش برای بازی دوستانه روز سه شنبه مقابل استاندارد لیژ را اعلام کرد.

مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی اش گفت: "ما از نظر تاکتیکی هنوز به تیمی کامل تبدیل نشده ایم اما پیشرفت مان بهتر از این نمی تواند باشد. به زودی به تیمی که دوست دارم، تبدیل می شویم."

وقتی از سرمربی پرتغالی در مورد بحران مصدومیت اخیر در تیم رئال سوال شد، او هرگونه کمبود در خط دفاعی تیمش را تکذیب کرد. "ما دفاع فوق العاده ای داریم و خودمان را در شرایط نگران کننده ای نمی بینم."

او در مورد بازی فرداشب تیمش مقابل استاندارد لیژ نیز صحبت کرد و ترکیب 11 نفره تیمش را اعلام کرد. "تیمی که در مقابل استاندارد لیژ به میدان خواهد رفت شامل: کاسیاس- آلبیول، آربلوا، راموس، درنته- گرانرو، لاسانو دیارا، گاگو، فن در فارت- بنزما و ایگواین هستند."

نشریه اسپانیایی آس نوشت که مورینیو می خواهد زوج ایگواین-بنزما را در خط حمله محک بزند تا بتواند آنها را بهتر با هم مقایسه کند. ضمن اینکه گرانرو نیز در سمت راست خط میانی به میدان خواهد رفت.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2010/8/16

آخر فروم باز Retired User's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Road To Perdition

پيش فرض

آقایون بس کنید. چرا همش خودتونو برای این چیزای الکی خسته میکنید. ما شالا جفتتون کاربر حرفه ای هستید ها.
    یه موقع یه تیم تو اوجه یه موقعم یه تیم دیگه. من خودم طرفدار بارسلوناهستم اما واقعا رئال سال 2001 تا 2004 واقعا بی مثال بود. حالا ام بارسلونا تو اوجه(البته ایشالا همیشه باشه). اگه قرار باشه اینطوری با هم دعوا کنید گور بابای بارسا و رئال. دوستی اینقد ارزشش بالاس که حیفه با این چیزا خراب شه.
    یه صلوات بفرستید دعوا رو همین جا تموم کنید.
    کسی دعوا نکرده
    عده ای هستن که میخوان همه بحثارو به ... بدن
    این دیگه مشکل من نیست
    توسط منم حل نمیشه دی:

////////////////////

وقتی از سرمربی پرتغالی در مورد بحران مصدومیت اخیر در تیم رئال سوال شد، او هرگونه کمبود در خط دفاعی تیمش را تکذیب کرد.

سایت گل- به گزارش سایت اختصاصی باشگاه رئال، ژوزه مورینیو ترکیب اصلی تیمش برای بازی دوستانه روز سه شنبه مقابل استاندارد لیژ را اعلام کرد.

مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی اش گفت: "ما از نظر تاکتیکی هنوز به تیمی کامل تبدیل نشده ایم اما پیشرفت مان بهتر از این نمی تواند باشد. به زودی به تیمی که دوست دارم، تبدیل می شویم."

وقتی از سرمربی پرتغالی در مورد بحران مصدومیت اخیر در تیم رئال سوال شد، او هرگونه کمبود در خط دفاعی تیمش را تکذیب کرد. "ما دفاع فوق العاده ای داریم و خودمان را در شرایط نگران کننده ای نمی بینم."

او در مورد بازی فرداشب تیمش مقابل استاندارد لیژ نیز صحبت کرد و ترکیب 11 نفره تیمش را اعلام کرد. "تیمی که در مقابل استاندارد لیژ به میدان خواهد رفت شامل: کاسیاس- آلبیول، آربلوا، راموس، درنته- گرانرو، لاسانو دیارا، گاگو، فن در فارت- بنزما و ایگواین هستند."

نشریه اسپانیایی آس نوشت که مورینیو می خواهد زوج ایگواین-بنزما را در خط حمله محک بزند تا بتواند آنها را بهتر با هم مقایسه کند. ضمن اینکه گرانرو نیز در سمت راست خط میانی به میدان خواهد رفت.

کد:
    2010/8/16
    خوب این ترکیبی که شما نوشتی میشه 4-2-3-1

یه چیزی تو این مایه ها:

------------------کاسیاس ---------------------
    درنته ----- راموس ---- البیول ----- آربلوا------
    ----------گاگو ---------- لاس -----------------
    بنزما------------ وندر فارت ------ گرانرو------
    ----------------- هیگواین ----------------------

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من اولين باره كه ميام توي تالار اخبار ورزشي
    از اين به بعد سعي ميكنم بيشتر بيام
    اما به عنوان كسي كه بيش از بيست ساله طرفداره تيم بارسلوناست
    منتظر قهرماني اين تيم عزيز هستم
    البته ديگه كم كم دارم به قهرماني هاي اين تيم عادت ميكنم

آخر فروم باز Dr.FANOOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

////////////////////

کد:
    2010/8/16
    شرمنده جناب متاسفانه احساس کردم یه سری چیزها باید بازگو بشه و گرنه دوستان راه غلط رو ادامه خواهند داد و هدف دیگری هم نبود در کل حضور شما باعث دلگرمی ما هست.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ویا: البته که می‌توانم کنار زلاتان بازی کنم

«ال‌گواخه» مطمئن است که می‌تواند اثرگذار باشد.

سایت گل - داوید ویا، مهاجم بارسلونا تاکید کرده که می‌تواند در کنار زلاتان ایبراهیموویچ بازی کند. او گفته بی‌صبرانه منتظر آغاز فصل جدید است.

این مهاجم 28 ساله همچنین گفته تیم فعلی بارسا آن قدر عالی است که می‌تواند در فصل پیش رو فاتح جام‌های بسیاری شود.

او گفته است: «بازی من با ایبراهیموویچ سازگاری دارد. در مجموع در فوتبال ناسازگاری وجود ندارد، به خصوص این که او بازیکنی بسیار باکیفیت است. می‌دانم که تیمی عالی داریم که کیفیت لازم برای قهرمانی در تمام جام‌ها را دارد.»

او همچنین گفت دوست دارد در دیدار برگشت سوپرجام اسپانیا مقابل سویا بازی کند: «در تمرینات با 100 درصد توان حاضر شده‌ام اما تصمیم را من نمی‌گیرم. امیدوارم که به 100 درصد آمادگی برسم و اولین بازی خود را برای بارسا انجام دهم. تیم نیاز به گل دارد و این شغل من است. هر روز تلاش می‌کنیم و امیدوارم با کمک هم‌تیمی‌هایم تا حد امکان گل بزنم. در زمین بیش از هر جای دیگری احساس آرامش می‌کنم. بسیار شده رویای اولین بازی برای بارسلونا را در سر داشته باشم. از زمانی که به بارسلونا پیوسته‌ام همیشه می‌خواسته‌ام رویای خود برای حضور در تیم را به واقعیت تبدیل کنم و امیدوارم هر چه سریع تر این اتفاق بیفتد.»

کد:
    2010/8/17

گواردیولا به دنبال معاوضه زلاتان و روبینیو

شاید این دو بازیکن تیم خود را عوض کنند.

سایت گل - پپ گواردیولا، مربی بارسلونا روبینیو، ستاره برزیلی را جانشینی برای زلاتان ایبراهیموویچ می داند.

رادیوی اسپانیایی زبان کادنا، مهاجم سوئدی را بازیکن مازاد بارسلونا دانسته و این در حالی است که احتمال جدایی زلاتان در تابستان امسال پایین است چون دستمزد او بسیار بالاست و می گویند در حد 12 میلیون یورو در سال است.

از سوی دیگر، روبینیوی 26 ساله که فصل گذشته را بیشتر به صورت قرضی در سانتوس گذراند، ظاهرا با بارسلونا به توافق رسیده و به زودی پیوستن خود را به این تیم اعلام خواهد کرد. گفته می شود انتقال او در صورتی انجام می شود که زلاتان ایبراهیموویچ مسیری عکس را بپیماید و به سیتی برود.

روبرتو مانچینی، مربی سیتی سابقه هدایت زلاتان را در اینتر دارد و این باشگاه هم حاضر است دستمزد بالای او را بپردازد.

کد:
    2010/8/17

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بنزما: این فصل گل‌های زیادی برای رئال خواهم زد

مهاجم فرانسوی بسیار خوش‌بین است.

سایت گل - کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید قول داده در فصل جدید لالیگا برای رئال مادرید گل‌زنی کند. او از حضور مهاجمان جدید هم استقبال می‌کند.

بنزما تابستان گذشته به عنوان خریدی کهکشانی از المپیک لیون به رئال پیوست. مبلغ انتقال او 35 میلیون یورو بود اما او نتوانست در سانتیاگو برنابئو جا بیفتد و در طول فصل تنها 8 گل زد.

گفته می‌شد این بازیکن 22 ساله احتمالا پایتخت اسپانیا را ترک کند، مخصوصا که منچستر یونایتد هم برای خرید او پا پیش گذاشته بود. اما بنزما می‌گوید می‌خواهد برای مادرید افتخارآفرین باشد: «اتفاقات سال گذشته را فراموش کردم. به این نتیجه رسیده‌ام که گل‌های بسیاری خواهم زد. من بازیکنی سرسخت هستم و سخت تلاش خواهم کرد تا کمک کنم تیمم قهرمانی‌ به دست آورد.
    فصل گذشته برای من بسیار دشوار بود چون اولین باری بود که خارج از کشورم بازی می‌کردم. خانواده‌ام و خودم حالا بسیار بیشتر به شهر عادت کرده‌ایم. من خوشحالم که این جا هستم.
    رئال مادرید تیمی بزرگ است. در حال حاضر تنها مهاجمان تیم ایگواین و من هستیم، و از هر مهاجم دیگری که به ما بپیوندد استقبال می‌کنیم.»
    او ادامه داد: «مورینیو مربی بزرگی است. او مرتبا با من صحبت می‌کند، و من این کار او را می‌ستایم. جای خالی کاکا را هم حس خواهیم کرد. او بازیکنی باورنکردنی بود و امیدوارم هرچه سریع‌تر برگردد.»

کد:
    2010/8/17

پدر مسوت اوزیل: تنها باشگاهی که پسرم می خواهد برای آن بازی کند، رئال مادرید است

مصطفی اوزیل اعلام کرد که پسرش این فصل یا فصل آینده به سانتیاگوبرنابئو خواهد رفت.

سایت گل - به گزارش نشریه حریت، پدر مسوت اوزیل، ستاره ترک تبار وردربرمن، اعلام کرد که دو باشگاه برمن و رئال مادرید در مورد انتقال پسرش به تیم اسپانیایی به توافق رسیدند.

مصطفی اوزیل اعلام کرد که پسرش این فصل یا فصل آینده به سانتیاگوبرنابئو خواهد رفت.

او گفت: "من مطمئنم که اگر برمن این فصل مسوت را رئال ندهد، او فصل بعد به طور آزاد به رئال خواهد رفت."
    او همچنین گفت که باشگاه اینتر برای خرید مسوت پیشنهاد بهتری ارائه داده است اما او به دلیل علاقه به رئال این پیشنهاد را رد کرده است.
    "فلورنتینو پرس من و مسوت را به ویلایش دعوت کرد و مذاکرات ما خیلی زود به نتیجه رسید. ما از اینکه او تا این اندازه مشتاق حضور پسرم در باشگاهش است، خیلی تحت تاثیر قرار گرفتیم.
    پسرم همیشه گفته که تنها باشگاهی که می خواهد برای آن بازی کند، رئال مادرید است."

نشریه مارکا اعلام کرد که توافق بین دو باشگاه برمن و زئال تنها اندکی پس از آن حاصل شد که باشگاه اینتر برای خرید ستاره ملی پوش آلمانی پیشنهادی 30 میلیون یورویی ارائه داد.

کد:
    2010/8/17

پدر اوزیل: برمن و رئال به توافق رسیده اند

اوزیل در آینده ای نزدیک به مادرید می رود.

سایت گل - پدر مسعود اوزیل تایید کرده که رئال مادرید و وردر برمن بر سر انتقال او به توافق رسیده اند. مصطفی اوزیل به روزنامه ترکیه ای حریت گفته پسرش این فصل یا فصل بعد به مادرید خواهد رفت.

او گفته است: «ما به رئال قول دادیم که اگر برمن این فصل او را نگه دارد، آنها بتوانند فصل بعد او را به صورت رایگان به خدمت بگیرد.»

او همچنین گفته اینتر پیشنهاد بهتری برای ستاره برمن داده بود اما آنها به دلیل پیشنهاد رئال آن را رد کردند: «فلورنتینو پرس من و مسعود را به خانه اش دعوت کرد و همه چیز به سرعت حل شد. این که او می خواست به پسرم کمک کند به باشگاه او برود ما را تحت تاثیر قرار داد.»

او همچنین گفت که وردر علاقه ندارد ستاره های بزرگش را از دست بدهد.

مارکا همچنین فاش کرده توافق بین دو طرف کمی پس از آن حاصل شد که برمن حاضر شده بود او را با قیمتی حدود 30 میلیون یورو به اینتر بدهد. مصطفی اوزیل می گوید: «پسر من همیشه گفته تنها باشگاهی که می خواهد به آن برود رئال مادرید است.»

کد:
    2010/8/17

وردربرمن، پیشنهاد جدید رئال را رد کرد

ستاره جوان در رختکن برمن خواهد ماند.

سایت گل - سران باشگاه وردربرمن، اخبار منتشره در مورد درخواست مجدد سران باشگاه مادریدی برای به خدمت گرفتن مسعوت اوزیل را رد کردند.

این در حالی است که مسئولان وردربرمن به تازگی پیشنهاد اولیه سران باشگاه مادریدی برای به خدمت گرفتن مسعوت اوزیل را رد کردند و کلاوس الوفس، مدیر فنی باشگاه آلمانی در صحبتهایی اعلام کرد که "این پیشنهاد ارزش مذاکره کردن ندارد" ولی رسانه های اسپانیایی روز دوشنبه در گزارشی اعلام کردند که مسئولان رئال با افزایش 5 میلیون یورو به پیشنهاد اولیه شان، اکنون با پیشنهاد 14 میلیون یورویی برای خریداری اوزیل وارد عمل شدند.

البته آلوفس اکنون این گزارشها را تکذیب کرده و روز دوشنبه در کنفرانسی خبری اعلام کرد که مسئولان باشگاه مادریدی برای بار دوم برای خریداری اوزیل درخواست نداده اند.

آلوفس در این رابطه گفت: «ما پیشنهاد جدیدی دریافت نکردیم. هیچ تغییری جاصل نشده. من گفتم که پیشنهاد آنها غیرقابل قبول بود ولی علاوه بر آن گفتم که این پیشنهاد مضحک بود. اوزیل بازیکن ماست و مطمئنم که این روند تغییر نخواهد کرد.»

این در حالی است که تنها 12 ماه از قرارداد اوزیل با باشگاه وردربرمن باقی است و در صورتی که مسئولان برمن در بازار نقل و انتقالات تابستانی این ستاره را به فروش نرسانند، اوزیل می تواند در تابستان سال آینده به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شود. روز دوشنبه روزنامه های آ.اس و مارکا هر دو در گزارشهای خود اعلام کردند که پرونده انتقال برمن به مادرید به زودی نهایی خواهد شد.

کد:
    2010/8/17

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •