تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 76 اولاول ... 4567891011121858 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 754

نام تاپيک: Fallout: New Vegas

آخر فروم باز MobinS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Behind Those Empty Walls

پيش فرض

ایول ! من قدیم دیده بودم نسخه 2007 بهترین بازی سال شده ، ولی بازی نکردمش ، دربارش خوندم خیلی کیف کردم.
    چقدر خوبه این جور بازیا وجود داره ، وگرنه دیگه چیزی از این سبکا باقی نمیمونه.

آخر فروم باز sepehr_x50's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

بهترین تریلرش کدومه بگیرم؟

ممنون

آخر فروم باز sinaset's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گچساران

پيش فرض

اولا اسپم ندین لطفا........ .یعنی چی کلا روند تاپیک رو منهدم می کنید؟؟

این بازی برای ماها(خاورمیانه)ساخته نشده....دوما برای بالای 18 سال ساخته شده.........سوما بازی در لاس وگاس هست انتظار ندارین که همه برن کلیسا؟؟.........چهارما همچین چیز خاصی هم نداره اگه تریلر ها رو دیده باشین متوجه میشین.

در نهایت این موارد اصلا مواردی نیستن که دنیای عظیم fallout رو از پیشرفت باز نگهداره....این بازی با همین گرافیک بهینه شده 2 سال قبل فروش فوق العاده ای خواهد کرد(اگه به پیش فروش بازی توجه کنید می بینید که این بازی جقدر در پیش فروش فوق العاده ظاهر شده...)چه برسد به فروش ...... .
    سلام

ببیند این مسائل برهنگی و کازینو که در نسخه (new vegas ) وارد شده سابقه حضور در 3 fallout رو نداره
    من فکر می کنیم این سری مسال زشت و زننده با موضوع بازی ، که بر اساس روند داستان یعنی خرابی شهرها به دلیل جنگ های اتمی سنخیت ندارد ، من نمی دونم این وسط چرا شهر new vegas سالم موند و از قضا موارد ... هست
    من چهار دمو رسمی که خود شرکت داده بیرون رو دیدم ، بیشتر این مسائل هم در شهر new vegas است وگرنه خارج از شهر وگاس چیزی در دمو ندیدم

نکته بعدی دوست من گناه (مثبت 18 نداره )

بنده اسپام ندادم ، فقط نقدی زدم به مسائل نااشنا و جدیدی که وارد بازی شده ، که قطعا در فضا بازی تاثیر گذار خواهد بود

باتشکر

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام

ببیند این مسائل برهنگی و کازینو که در نسخه (new vegas ) وارد شده سابقه حضور در 3 fallout رو نداره
    من فکر می کنیم این سری مسال زشت و زننده با موضوع بازی ، که بر اساس روند داستان یعنی خرابی شهرها به دلیل جنگ های اتمی سنخیت ندارد ، من نمی دونم این وسط چرا شهر new vegas سالم موند و از قضا موارد ... هست
    من چهار دمو رسمی که خود شرکت داده بیرون رو دیدم ، بیشتر این مسائل هم در شهر new vegas است وگرنه خارج از شهر وگاس چیزی در دمو ندیدم

بنده اسپام ندادم ، فقط نقدی زدم به مسائل نااشنا و جدیدی که وارد بازی شده ، که قطعا در فضا بازی تاثیر گذار خواهد بود

باتشکر

ببخشید من توی جواب شما فضولی میکنم . میخواستم یه جواب به نقد شما بدم! البته دوستانه

کلا این مسائل یه جور ترفند هست واسه ی فروش بالا
    درضمن

این بازی رو بچه 12 ساله بازی نمیکنه. مطمعن باشین کسایی که واقعا اهل این جور بازی ها باشن حد اقل بالای 19 20 سال سن دارن ! و دیگه رسما بزرگ شدن و این چیزا دیگه نباید در دید این قشر سنی زشت یا زننده یا هر چیز دیگه ای باشه!!
    البته برای تقسم بندی سندی شک نکنین این بازی واسه ی افراد بالای 18 سال ساخته شده!!
    البته الان هنوز PR هست. یعنی هنوز مشخص نشده! ولی مطمعن باشین M هست و کلا ملت باید هواسشون باشه که چی میخرن
    دیگه طرف که نمیاد گیر بده اینو بخری دستت رو قلم میکنم.
    اون منتشر کرده ریخته تو بازار!
    بقیه باید به این مسائل دقت کنن!
    مثل فیلم ها
    بیچاره داره میگه بالای 18 سال باز طرف میره میگیره!!

5. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام

باتشکر
    عزیز کسی شما رو مجبور نکرده که این بازی رو انجام بدی اگه خیلی دوست داری بازیت مورد نداشته باشه میتونی بری بازی هایی که زیر نظر بنیاد ملی بازی های رایانه ای ساخته میشه رو انجام بدی که 100 درصد اسلامی هستند !

7. 3 کاربر از vegas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گچساران

پيش فرض

با عرض پوزش لطفا این پست حذف شود.
    Last edited by sinaset; 11-10-2010 at 13:48.

پروفشنال {sahand}'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

یه مسئله دیگه ای هم هست، شاید چند تا از این صحنه ها می ذارن که بازی +18 بشه و دست بچه مچه ها نیفته. مثلا Red Dead Redemption اون یه صحنه رو برای چی داشت، یه صحنه ی چند ثانیه ای چه تاثیری تو فروش داره.
    ثانیا شماها کجا خودندید که همچی چیزی تو بازی هست؟ (البته من تریلرها رو ندیدم که اسپویل نشه)
    ویرایش: @اون دوستی که گفته بود این چیزا تو این شماره اضافه شده، در واقع این چیزا تو نسخه ی 3 برداشته شده بود و تو شماره ی 2 و شماره 3ای که اینترپلی داشت می ساخت و کنسل شد (Van Buren) به وفور وجود داشت!!
    ----------------------------------------------------------------
    اینم توصیه می کنم نبینید!
    Fallout : New-Vegas - Beyond the Beef Quest Walkthrough
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by {sahand}; 11-10-2010 at 18:52.

10. 2 کاربر از {sahand} بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گچساران

پيش فرض

ثانیا شماها کجا خودندید که همچی چیزی تو بازی هست؟ (البته من تریلرها رو ندیدم که اسپویل نشه)
    سلام بر شما
    تریلری به نام "Fallout New Vegas Developer Diary 3 Art Direction" رو دانلود کنید و ببیند تا متوجه منظور من بشید .
    اینطور که از تریلر پیداست ، در شهر new vegas و دور اطراف ان از اینجور مسائل موجود می باشد.(دور اطراف رو زیاد متوجه نشده ام ، ولی به طوری 100 درصدی چنین صحنه های ل .خ در شهر وگاست بر اساس تصاویر موجود در این دمو موجود می باشد)

باتشکر

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

بهترین تریلرش کدومه بگیرم؟

ممنون

اینجا اون تریلر های مهم بازی رو میتونین پیدا کنین.:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر گزینه lo رو بزنین میتوین تریلر رو حتی با جم 5 مگ هم ببینین.. .

سلام بر شما
    تریلری به نام "Fallout New Vegas Developer Diary 3 Art Direction" رو دانلود کنید و ببیند تا متوجه منظور من بشید .
    اینطور که از تریلر پیداست ، در شهر new vegas و دور اطراف ان از اینجور مسائل موجود می باشد.(دور اطراف رو زیاد متوجه نشده ام ، ولی به طوری 100 درصدی چنین صحنه های ل .خ در شهر وگاست بر اساس تصاویر موجود در این دمو موجود می باشد)

باتشکر

تو اون تریلر که چیزی نیس...فقط ساختمون رو نشون میده که ......... شما تووش زن برهنه ای رو میبینن؟؟اصلا توی ساختمون میره؟؟

لااقل بزارین بازی بیاد بعد........... .اگر هم همچین چیزی داشت شما آزادین که نخرین...... .

13. این کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

PERK های جدیدی که تو این شماره اضافه شدن:

COWBOY
    Level لازم جهت گرفتن : 8
    مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Gun 45 , Melee 45
    با این پرک شما 25% بیشتر صدمه میزنین اگه تفنگ روالور یا lever-action firearm یا دینامیت یا چاغو یا تبر hatchet بجنگین .

Jury Rigging
    Level لازم جهت گرفتن : 14
    مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Repair 90
    شما با این پرک توانایی پیدا میکنین که اسلحه های مشابه رو با هم تعمیر کنین مثلا plasma defender رو با laser pistol تمیر کنین !

Rad Child
    Level لازم جهت گرفتن : 4
    مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Survival 70
    شما قابلیت یک بچه ی رادیواکتیو پیدا میکنین ! بسیار کمتر توسط رادیو اکتیو مریض میشین و جون سریعتر افزایش پیدا میکنه !

Laser Commander
    Level لازم جهت گرفتن : 22
    مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Energy Weapons 90
    از هر نوع اسلحه لیزری شما 15% بیشتر صدمه میزنین + 10% امکان Ciritical Hit شما بالا میرود .

Shotgun Surgeon

Level لازم جهت گرفتن : 6
    مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Gun 45
    دقت شما با این جور اسلحه ها ( ائم از شاتگان و .... ) بسیار افزایش پیدا میکنه درضمن 10 پوینت از زره اون بابا که بهش شلیک میکنین کم میشه

Long Haul
    Level لازم جهت گرفتن : 12
    مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Endurance 6 , Barter 70
    تو شماره قبلی این بازی آرزو داشتین بتونین خیلی وسیله حمل کنین دیگه ؟ خب با این پرک میتونین !

Math Wrath
    Level لازم جهت گرفتن : 10
    مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Science 70
    شما میتوانید Pip-boy خود رو و VATS اون رو بصورت منطقی ارتقاع دهید به صورتی که 10% کمتر به AP نیازمند شید

Pack Rat
    Level لازم جهت گرفتن : 8
    مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Intelligence 5 , Barter 70
    با این پرک وزن وسایل شما نصف میشود !

The Professional
    Level لازم جهت گرفتن : 6
    مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Sneak 70
    با داشتن این پرک وقتی در حالت مخفی باشید با هر اسلحه ای 20% بیشتر صدمه میزنین !

Purifier
    Level لازم جهت گرفتن : 14
    50% با Melee یا دست خالی بهcentaurs, nightstalkers, spore plants, spore carriers , deathclaws, super mutants و feral ghouls صدمه میزنین .

منبع:بازینما

Last edited by halflife g; 12-10-2010 at 19:06.

15. 4 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •