تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 11 اولاول ... 4567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 108

نام تاپيک: جدیدترین لوازم جانبی موبایل ( Accessory ) در این تاپیک

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض Nokia Locate Sensor

دیگه از این به بعد نگران گم کردن هیچ وسیله ای نباشید.
    این سنسور بلوتوثی رو نوکیا دیروز معرفی کرده که بدرد پیدا کردن وسایلی که گم کردید می خوره.
    این سنسور بلتوثی بوسیله یک برنامه که روی گوشیتون نصب می کنید کار میکنه. این سنسور رو می تونید به دسته کلیدتون ، دسته کلید ماشین ، کیف پولتون و ..... وصل کنید که با استفاده از این دستگاه هیچ وقت وسایلتون رو گم نمی کنید. اگر وسیله ایی که این سنسور رو بهش وصل کردید گم بشه تا 100 متر توسط این سنسور قابل شناسایی هستش و بوسیله اون برنامه ایی که روی گوشیتون نصب کردید می تونید محل شی مورد نظر رو پیدا کنید.حتی این سنسور می تونه به ماشینتون وصل بشه که به درد پارکینگ های پر پیچ و خم می خوره که اگه ماشینتون رو نتونستید پیدا کنید توسط این سنسور این کار رو انجام بدید ( به درد استادیوم آزادی می خوره )
    برنامه مورد نظر می تونه تا 100 سنسور رو شناسایی کنه.
    این دستگاه بوسیاه بلوتوث یا wifi در حوزه GSM کار میکنه و GPS در این سنسور بکار نرفته.
    ( به درد بابای من می خوره که هر روز باید دنبال دسته کلید ماشین و کلید انباری و سوییچ ماشین و .... بگردیم )

امیدوارم خوشتون اومده باشه.

See, it's like this super-techy, Bluetooth-y version of the beeping thing that helps you find your car in the parking lot.
    The Nokia Locate Sensor is a tiny gadget which works via an application downloaded to your phone. Simply attach it to the object you tend to lose - keys, wallet, your head if it wasn't attached to your body - and start the app on your smartphone. Leave it running in the background, and if you drop the item with the attached Sensor, the app will notify you and guide you to the lost object as long as it's within a 100-metre radius.
    The application can remember up to 100 different tags, so you can keep an eye on practically everything you own. (Of course, you'd also need up to 100 different Locate Sensors.)
    The Nokia Locate Sensor is still a prototype - it was unveiled at CES 2009 - and there's a number of unrevealed details, like the actual technology involved (it's not GPS, but may be Bluetooth or Wi-Fi, according to GSM Arena).

2. این کاربر از sarmast65_ata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alireza_ap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام

یا اجازه از آقای سرمست

در مورد این عینک ، من حدود 3 ماه پیش یک نمونه از چین خریداری کردم ( کارم واردات هست )

هر نوع ورودی av داره با انواع تبدیل ها

من به گوشی خودم ( ان 79 ) وصل کردم ، به vcd و dvd پلیر و الا آخر

اگه درخواست روی تعداد باشه من می تونم براتون بیارم

با 2 ساعت شارژ ، تا 4 ساعت جواب می ده

الیته قیمتش کمی بالا در میات ( مثلا روی سفارش 50 تایی ، حدود 160 تومان در میات تو ایران )

سوالی بود من در خدمتم

سلام عزیز
    مثل این عینک نیست ولی یه مغازه توی پاساز پایتخت داره ولی فکر نمی کنم برای گوشی ایفون باشه چون تا الان سوالی نکردم ازش.
    موفق باشی

4. این کاربر از alireza_ap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض مرسی

سلام

یا اجازه از آقای سرمست

در مورد این عینک ، من حدود 3 ماه پیش یک نمونه از چین خریداری کردم ( کارم واردات هست )

هر نوع ورودی av داره با انواع تبدیل ها

من به گوشی خودم ( ان 79 ) وصل کردم ، به vcd و dvd پلیر و الا آخر

اگه درخواست روی تعداد باشه من می تونم براتون بیارم

با 2 ساعت شارژ ، تا 4 ساعت جواب می ده

الیته قیمتش کمی بالا در میات ( مثلا روی سفارش 50 تایی ، حدود 160 تومان در میات تو ایران )

سوالی بود من در خدمتم

مرسی عزیزم بالاخره یکی اومد توی این تاپیک یه نظری چیزی داد مرسی

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

دیگه از این به بعد نگران گم کردن هیچ وسیله ای نباشید.
    این سنسور بلوتوثی رو نوکیا دیروز معرفی کرده که بدرد پیدا کردن وسایلی که گم کردید می خوره.
    این سنسور بلتوثی بوسیله یک برنامه که روی گوشیتون نصب می کنید کار میکنه. این سنسور رو می تونید به دسته کلیدتون ، دسته کلید ماشین ، کیف پولتون و ..... وصل کنید که با استفاده از این دستگاه هیچ وقت وسایلتون رو گم نمی کنید. اگر وسیله ایی که این سنسور رو بهش وصل کردید گم بشه تا 100 متر توسط این سنسور قابل شناسایی هستش و بوسیله اون برنامه ایی که روی گوشیتون نصب کردید می تونید محل شی مورد نظر رو پیدا کنید.حتی این سنسور می تونه به ماشینتون وصل بشه که به درد پارکینگ های پر پیچ و خم می خوره که اگه ماشینتون رو نتونستید پیدا کنید توسط این سنسور این کار رو انجام بدید ( به درد استادیوم آزادی می خوره )
    برنامه مورد نظر می تونه تا 100 سنسور رو شناسایی کنه.
    این دستگاه بوسیاه بلوتوث یا wifi در حوزه gsm کار میکنه و gps در این سنسور بکار نرفته.
    ( به درد بابای من می خوره که هر روز باید دنبال دسته کلید ماشین و کلید انباری و سوییچ ماشین و .... بگردیم )

امیدوارم خوشتون اومده باشه.

[center] [/center

see, it's like this super-techy, bluetooth-y version of the beeping thing that helps you find your car in the parking lot.
    The nokia locate sensor is a tiny gadget which works via an application downloaded to your phone. Simply attach it to the object you tend to lose - keys, wallet, your head if it wasn't attached to your body - and start the app on your smartphone. Leave it running in the background, and if you drop the item with the attached sensor, the app will notify you and guide you to the lost object as long as it's within a 100-metre radius.
    The application can remember up to 100 different tags, so you can keep an eye on practically everything you own. (of course, you'd also need up to 100 different locate sensors.)
    the nokia locate sensor is still a prototype - it was unveiled at ces 2009 - and there's a number of unrevealed details, like the actual technology involved (it's not gps, but may be bluetooth or wi-fi, according to gsm arena).
    سلام
    دوست عزیز این وسیله فکر نکنم تو ایران باشه شما میتونی قیمت اونور و قیمتی که تا اینور میرسه به ما بگی؟

7. این کاربر از BLACK-BLACK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض قیمت

سلام
    دوست عزیز این وسیله فکر نکنم تو ایران باشه شما میتونی قیمت اونور و قیمتی که تا اینور میرسه به ما بگی؟

سلام عزیز
    این سنسور به تازگی معرفی شده و سایتی که این دستگاه رو معرفی کرده در مورد قیمت هیچ چیزی نگفته.
    موفق باشی.

9. این کاربر از sarmast65_ata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض recharge your gadgets with a hand crank

این دستگاه رو هم امروز معرفی می کنم که یک دستگاه شارژ گوشی در مواقع ضروری هستش.شما در مواقعی که پریز برقی وجود نداره ، می تونید توسط این دستگاه گوشی خودتون رو شارژ کنید.
    این دستگاه یک دسته داره که در شکا بخوبی نمایش داده شده که با 6 دقیقه چرخوندن این دسته می تونید 2 دقیقه مکالمه کنید این بدین معنی هستش که این دستگاه فقط و فقط در مواقع خیلی خیلی ضروری بکار میره و برای صرفه جویی در مصرف برق نیستش.
    این دستگاه سری های شارژ مختلفی داره که می تونه هر گوشی اعم از سونی اریکسون ، نوکیا ، .... رو شارژ کنه.قیمت این دستگاه 30 دلار هستش.

Datexx has announced the release of a new gadget which promises to recharge your mobile phone - plus other gadgets - without you having to have access mains electricity.
    The SUPERBattery allows you to recharge your phone anytime and anywhere with the aid of a crank handle. On average, if you crank the handle for around 6 minutes, the phone will be able to provide you with around 2 minutes of phone time. Hence, this device may not be the answer to those looking to save on their electricity bills but it might just be your saviour in an emergency situation when you are travelling in an area with little or no amenities. For example, if you're in the middle of nowhere and your car breaks down. As part of the package, the chassis also provides you with a built in torch, useful if you're stuck in the middle of the country in the night.
    According to the Technabab website, the price is $30 but UK readers can buy it too.

منبع :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

11. 2 کاربر از sarmast65_ata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض iFlyz supports your smarthpone

این هم یک پایه برای نگهداری همه گوشی های موجود در بازار که در عکس شما گوشی آیفون رو میبینید.
    برای مواقعی هستش که می خوایید یک فیلمی چیزی ببینید و هیچ پایه ایی هم ندارید که به گوشی وصل کنید و توی دستتون هم نمی خوایید که نگه دارید.
    این پایه قابلیت تنظیم ارتفاع رو داره.
    قیمت این پایه 30 دلار اعلام شده.

A new gadget has been released by iFlyz that provides you with hands free viewing of your smartphone during, for example, a long flight to a business or holiday destination.

The iFlyz basically consists of a moveable arm that can be secured to a table or even the meal tray support on an airplane. Attached to the arm is a flexible ‘goose neck' that allows you to fine position your smarthphone (or iPod or similar). On the other end of the arm is a strong suction cup - it's even been patented by iFlyz so it must be a bit special. Once you've attach the device to the iFlyz, you can sit back and enjoy the show, according to the Cnet website.

The gadget is available directly from the company's website for $29.99. Despite the dollar price, UK readers can still buy a sample for use.

13. 2 کاربر از sarmast65_ata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض Crystal Ice speakers ideal for iPhone mobile phone

این هم بلندگو برای گوشی آیفون که امروز معرفی شده که این بلندگو ها شبیه یک قطعه کریستالی یخ ساخته شده و به قول سازنده این بلندگوها می تونه بهترین و با کیفیت ترین صدا رو از خودش بیرون بده.
    این بلندگوها از طریق usb به گوشی آیفون و از طریق جک 3.5 میلیمتری به هر دستگاه و گوشیی که این رو ساپورت میکنه وصل میشه.
    موقعی که داره آهنگ پخش میشه از طریق چراغ آبی رنگی که درون این بلندگوها هستش ( که در شکل هم معلومه ) رقص نور پخش میشه.
    قیمت این دستگاه 50 دلار هستش.

i.Sound has released a new audio accessory for the Apple iPhone. The Crystal Ice speakers resemble two large ice cubes and, says the manufacturer - not too unexpectedly - they offer excellent sound.
    Arriving with an AC adapter for power and a USB cable to connect your iPhone (or iPod or any other device that features a 3.5mm audio port, apparently, such as laptops, PCs, Macs, PSPs, CD players and other MP3 players) and, whilst you listen to the soothing vibes of the latest Metallica album, you can be charging up your iPhone at the same time.
    The speakers also arrive with a ‘cool' lifestyle effect - they glow blue via built in LEDs that act, says the company, as mood lighting. The speakers also include a ‘Deluxe' carry case for travel and storage. Price for the Crystal Ice speakers is $49.99 but UK readers can buy it too.

منبع :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by sarmast65_ata; 22-01-2009 at 23:19.

15. این کاربر از sarmast65_ata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض Sony Ericsson HBH-IS800

هدفون هاي جديد سوني
    بلوتوث و استريو

Sony Ericsson HBH-IS800 Pictures - Play the music on your mobile phone in stereo headphones via Bluetooth. HBH-IS800 - tiny in size but no compromise on outstanding sound quality. A short cord lies almost hidden across the back of the wearer’s neck, delivering high-quality wireless audio to in-ear stereo headphones. It’s that small and simple. The IS800 offers an extraordinary music experience - unique design, essential function and high sound quality fused to create sensational stereo headphones. With A2DP you can stream high-quality stereo music from your phone to your wireless headset or other BluetoothTM devices. It’s called a stereo portable handsfree because it’s for more than listening. A microphone, call answer key and 3.5 mm jack to swap headphones are all built-in.

17. 3 کاربر از Legend بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sizou_h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    ایران من،ایرانیم

پيش فرض

سلام.میشه یه خواهشی کنم؟آیا اسپیکر بلوتوث نوکیا مدلmd-5w تو تهران هست؟اگه هست قیمتش چنده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •