تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 24 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 237

نام تاپيک: ✔ تحصیل در رشته های مرتبط پزشکی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

میتونم درصد های دانشگاه آزاد شما رو بدونم؟وهمچنین ترازتون رو؟
    برا سال دیگه شاید بدرد بخوره.

داره خودمونی میشه Pouria001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران البته اگر محل سکونت محسوب بشه

پيش فرض

میتونم درصد های دانشگاه آزاد شما رو بدونم؟وهمچنین ترازتون رو؟
    برا سال دیگه شاید بدرد بخوره.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

شما چیزی از کیفیت دانشگاه آزاد تهران پزشکی میدونید؟
    میگن کیفیتش خیلی خوبه. یعنی برعکس دانشکده های مهندسیش که نسبت به سراسری خیلی ضعیف هستند.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اگه ممکنه لطفا اسم تمامیه کتابهای کنکوری رو که شما برا کنکور امسال می خوندید رو برام بنویسید.(منظورم برا هر درسه)
    ببخشید که اینهمه زحمت بهتون میدم.

داره خودمونی میشه ehsann69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

ببین دوست عزیز من تا دلت بخواد تست زیست زدم.متاسفانه پس از زدن دو فصل از کتاب سبز به علت عصبانیت مفرط از ادامه دادن بازمانده و کتاب را به سطل اشغال هدایت کردم.عزیز من کتاب سبز صرفا تبلیغیه و متاسفانه پر از غلط.این حرفو از خودم در نمیارم.خیلی از سوالاشو که از پدر و مادرم میپرسیدم می گفتند غلط فاحش داره.(پدر و مادرم پزشکند.)مثلا تو یکی از تستاش گفته اسیاب کوچک اول 2 ریشه داره و اسیاب کوچک دوم 1 ریشه.چرا؟چون ریشه دوم اسیاب دوم تو شکل کتاب نیست.ولی مولف به خودش زحمت نداده یه کتاب اناتومی باز کنه ببینه هر دندون چند ریشه داره.البته توش سوال خوب هم پیدا میشه ولی باید حواست جمع باشه که غلطهای زیادش گمراهت نکنه.(اگه به خودت مطمینی برو سراغش.)به جای سبز برو کتاب زیست همگامانو بزن.نمیگم بسه اما میگم لازمه.عالیپور امسال معلم ما بود و حاضرم قسم بخورم که ادم پر و باسوادیه.بعدش اگه وقت کردی برو کتاب های دیگه رو بزن . البته بهترین کار ممکن اینه که به خود کتاب توجه ویژه کنی.چون طراح قسم نخورده از کتابهای تست برای تو سوال بده.
    ببین کتاب سبز الان بهترین کتابه تو ایران منتها اگه بلد باشی چه طور ازش استفاده کنی و زیاد درگیر سوال های مفهومیش نشی اونایی که میخوان برای آزاد بخونن فقط تست های خط به خط رو بزنن کافیه
    همگامان رو هم قبول دارم خیلی کتاب خوبیه ولی قبول کن برای کسی که میخواد آزاد شرکت کنه اصلا به درد نمیخوره
    و خوندن کاملش برای سراسری واقعا وقت گیر

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

ببین کتاب سبز الان بهترین کتابه تو ایران منتها اگه بلد باشی چه طور ازش استفاده کنی و زیاد درگیر سوال های مفهومیش نشی اونایی که میخوان برای آزاد بخونن فقط تست های خط به خط رو بزنن کافیه
    همگامان رو هم قبول دارم خیلی کتاب خوبیه ولی قبول کن برای کسی که میخواد آزاد شرکت کنه اصلا به درد نمیخوره
    و خوندن کاملش برای سراسری واقعا وقت گیر
    حرفتو کاملا قبول دارم ولی من میگم چون خیلی ها قلق استفاده از کتاب سبز نمیدونن ممکنه خیلی از مطالب غلطشم یاد بگیرن وگرنه همونطور که گفتی خط به خطاش خوبه.همگامانم راست میگی برای ازاد زیاد به درد نمیخوره ولی برای سراسری خیلی عالیه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr Unknown's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

كتاب زيست جامع خانه زيست شناسي چطوره؟
    اين خوبه يا كتاب سبز؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

كتاب زيست جامع خانه زيست شناسي چطوره؟
    اين خوبه يا كتاب سبز؟
    منظورت اون کتاب قرمزست که عکس گربه روشه؟اگه اونو میگی من خودم به شخصه تستاشو نزدم ولی از دوستام که زدن شنیده بودم که تعریفی نداره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

به نظر نويسنده كتاب سبز ( دكتر نصری ) فقط برای كنكور بايد به خود كتاب درسی توجه كرد حتی اگر كتاب در اين مورد مطلب غلطی را عنوان كرده باشد. ( در مورد ريشه دندان ها ). و در كتاب سبز هم كاملاً چنين چيزی مورد توجه قرار گرفته يعنی ما مطلبی را نمی بينيم كه با مطالب داخل كتاب در تناقض باشند.من شخصاً برای امسال روی كتاب سبز تمركز كردم و واقعاً هم نتيجه ی خوبی‌گرفتم.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

به نظر نويسنده كتاب سبز ( دكتر نصری ) فقط برای كنكور بايد به خود كتاب درسی توجه كرد حتی اگر كتاب در اين مورد مطلب غلطی را عنوان كرده باشد. ( در مورد ريشه دندان ها ). و در كتاب سبز هم كاملاً چنين چيزی مورد توجه قرار گرفته يعنی ما مطلبی را نمی بينيم كه با مطالب داخل كتاب در تناقض باشند.من شخصاً برای امسال روی كتاب سبز تمركز كردم و واقعاً هم نتيجه ی خوبی‌گرفتم.
    هر کسی میتونه اشتباه خودشو یه جوری توجیه کنه.حتی اگه کتاب تو یه بخش هایی غلط داشته باشه باید نویسنده به خودش این زحمتو بده که مطلب درستو بنویسه بعد بگه برید مثلا مطلب غلط یاد بگیرید(عین چیزی که دکتر عالیپور تو کتاب همگامان انجام میده)در ثانی کاش کتاب سبز فقط این غلط داشت.متاسفانه پر از غلطه.اینو در نظر داشته باشید که طراحان کنکور اساتید دانشگاه و بسیار با سوادند.بنابراین حتی اگه کتاب تو یه جاهایی بیراهه رفته باشه از اون بخش سوال نمیدن.در ضمن نقاشی اون عکس تو کتاب دوم جوریه که همه ی ریشه های اون دندون نیفتاده.آیا این به این معنیه که کتاب صراحتا تعداد ریشه ها رو اشتباه گفته که حالا از توش تست درمیارن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •