تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 9 اولاول ... 456789 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 82

نام تاپيک: سوال از سوپر مدیران یا ادمین های محترم

حـــــرفـه ای Marichka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ، مثل اینکه پست منو کسی ندید که جواب بده ، دوباره عرض میکنم :

سلام

این مدیران موضوعات علمی دیگه شورش رو در آوردن ، به نظرم دارن از اختیاراتی که در انجمن دارن سوء استفاده میکنند، بیش از 20

یا 30 بار هربلایی که خواستند به سر تاپیکها و پستهام آوردن

مثلا" مطلبی رو درباره ی کشت زیره ی سبز در صفحه ی اصلی انجمن باغبانی و کشاورزی گذاشته بودم که منتقلش کردند به دایره

المعارف گیاهان !!!! دلیلش هم این بود که فقط خط اول تاپیکم رو خوندند که توضیحی درباره ی گیاه زیره ی سبز میداد.

خودشون پستهای 3 خطی میزنن حرفی نیست ولی چندین بار شده که تاپیکهایی زدم که در هر پست موضوعی متفاوت بوده ، و

مدیران این پستها رو با هم ادغام کردند ،

آخه من پستهام زیاد بشه چه بدردم میخوره ؟ ، چی گیرم میاد ؟

اینکار رو واسه خواننگان میکنم که وقتی یهو با یک پست با بیش از 100 خط مواجه میشن از خوندنش منصرف نشن.

من که مدتهاست تو کلی انجمن ایرانی و خارجی عضو بودم و فعالیت داشتم تا حالا اینجوریشو ندیده بودم.

اونوقت پیغام خصوصی هم میدند و تحدید میکنند که اخطار میدن.

با تشکر
    سلام

1- من متوجه نشدم منظورتون از "تهدید به اخطار" چیه دقیقا؟ آیا این که براتون مو به مو توضیح دادم روال ارسال مطلب در انجمن موضوعات علمی رو و در آخر هم یادآوری کردم که پیغام رو بدون اخطار فرستادم تا شرمنده ی شما نشده باشم و بدون توضیح کامل اخطار ندم رو شما تهدید می دونید؟؟!! اگر بله پس من سعی می کنم اخطار رو هم در همون نوبت اول همراه با توضیحاتم براتون بفرستم که برداشتتون این نباشه من دارم با یادآوریم شما رو تهدید می کنم!

2- شما مدت نسبتا زیادی هست در انجمن فعال هستید و کمی کمتر از همون مدت زمان رو هم در انجمن علمی به فعالیت می پردازید. آیا روال کار رو ندیدید؟ مدتهای زیادی هست که شما به همین صورتی که خودتون ذکر کردین یک مقاله رو به چند قسمت تقسیم می کنید و با تکیه به این که پستهای تاپیک زیاد هست انتظار دارید من مقاله رو به جای اصلی خودش منتقل نکنم. دقیقا بیشتر از یک ماه هست که این روال کار شما بوده و من هر بار بدون هیچ گونه یادآوری مقالات رو مرتب کردم و به جای خودش برگردوندم و باز شما تکرار کردین و این اواخر طوری شده که من 24 ساعت که از آخرین بازدیدم از انجمن میگذره وقتی بر میگردم می بینم بخش های گیاه شناسی و زیست پر شده از مقالاتی که تکه تکه شدن و توی تاپیک های پراکنده قرار گرفتن.
    دوست گرامی من! این طرز پست دادن شما فقط صفحات زیرشاخه رو افزایش میده و مقالات به سرعت به صفحه ی دوم میرن بدون این که درست آرشیو شده باشن و مرتب برای مراجعه های بعدی کاربران قرار گرفته باشن.
    همین الان تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که شما ایجاد کردین بر خلاف قوانین هست چرا؟ چون شما مشخصات گیاه شناسی، کاشت و زراعت و آفت شناسی این گیاه رو در یک تاپیک آوردین. در صورتی که برای هر موضوع گیاه شناسی تاپیک وجود داره. شما اگر کاشت و برداشت خیار رو می خواهین قرار بدین تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وجود داره، برای گیاه شناسی خیار تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وجود داره و برای بررسی آفتهای گیاه هم تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وجود داره.
    این شیوه ی مطالعه ی علمی در دانش گیاه شناسی و باغبانی هست و علت جدا بودن این مباحث هم این هست که در گیاه شناسی هم هر وجهه از گیاهی رو در یک مبحث بررسی می کنن. مثلا نیاز گیاه به نور در فیزیولوژی گیاهی، کشت گیاه در کشاورزی و به همین صورت. این که شما بیاین شروع کنین کل اطلاعات گیاه رو در یک تاپیک قرار دادن به هیچ وجه علمی نیست و برای دوستی که فرضا کشاورزی خونده و می خواد از مطالب مربوط به نحوه ی کشت خیار استفاده کنه خیلی راحتتره که مستقیما به تاپیکی هدایت بشه که تماما مباحث مرتبط با کشت محصولات جالیزی هستن تا بیاد در تاپیکی که همه ی مباحث مرتبط با گیاه در اون جمع آوری شدن دونه به دونه پستها رو بگرده تا ببینه کدوم مرتبط با مطلب مورد نظرشه!

3- تاپیک زیره ی سبز شما رو هم من در قالب تاپیک جدید به تراش منتقل کردم چون الان که دوباره بازخوانی کردم مقاله رو دیدم بخشی مربوط به تنش داره که باید در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه و بخشی در رابطه با خواص دارویی گیاه داره که باید در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه و بخش زراعت اون باید در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و در نهایت بخش گیاه شناسی اون هم باید در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه.پس شما لطف کنید و مطالب رو به همون ترتیبی که عرض کردم در تاپیک های مربوطه ی خودش به طور جداگانه ارسال کنید دوباره. و یک بار دیگه درخواستم رو اینجا هم تکرار می کنم از ارسال مطالب به این صورت جدا خودداری کنید چون بر بار علمی انجمن که اضافه نمیشه هیچ آشفتگی و بی نظمی هم ایجاد میکنه و مطالب موجود رو هم از ترتیب خارج می کنه. برای راهنمایی بیشتر شما به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه مراجعه کنید می بینید دقیقا که مطالب به چه ترتیب مرتب شدند. اگر قرار بر روشی بود که شما پیش گرفتین باید برای هر گیاه یک تاپیک زده میشد و کل مطالبش رو ذیل همون تاپیک می آوردیم و فهرست به جای وضع فعلی خودش باید فقط لیستی از اسامی گیاهان می بود!!

ولی چندین بار شده که تاپیکهایی زدم که در هر پست موضوعی متفاوت بوده
    دقیقا مشکل ارسال پست شما هم همین هست که بالا مشروح توضیح دادم.

4- و در نهایت اگر شما به فکر راحتی خوانندگان و استفاده کنندگان از مطالب هستید باید به این مساله هم واقف باشید که مخاطبان چنین زیرشاخه ای دوستانی هستن که عمدتا رشته های تحصیلی مرتبط دارند و مطالبی که دارن از اون استفاده می کنن باید مرتبط با شیوه ی علمی باشه که الان داره در دانشگاه ها در این رشته ها تدریس میشه و نزدیک اون باشه تا کاربری به سهولت انجام بگیره.
    و مهمترین دستاورد فعالیت در فروم های مختلف داخلی و خارجی جدا از قوانین متفاوت و مختلفی که دارن به نظرم یادگرفتن احترام به قوانین اون فروم و همسو بودن با شیوه ی فعالیت ها هست تا همه بتونن از مطالب بیشترین استفاده رو ببرن! نه این که نیمی از وقت مفید اختصاص داده شده به پیشبرد فروم به قرار دادن مطالب در جای خودش بگذره و نیمی دیگه به توضیح دادن این که چرا این مطالب باید در جای خودشون باشن!! و شمایی که به گفته ی خودتون چنین تجربه ای دارین به راحتی باید این مساله براتون حل شده باشه.

پایدار و پیروز باشید

حـــــرفـه ای مرتضی nvcd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

به عنوان همکار یکی از انجمن های موضوعات علمی باید بگم ...

دقیقا مشکلیه که با اکثر کاربرا داریم ... که بیشتر از روی بی اطلاعیه تا قصد و غرض

معمولا مقالات رو رشته ای و توی چند تا تاپیک قرار می دن .. ولی طبق قوانین مجبوریم مقاللات مرتبط با هم رو به یک جا منتقل کنیم یا مقالات تکراری رو حذف کنیم

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام

این مدیران موضوعات علمی دیگه شورش رو در آوردن ، به نظرم دارن از اختیاراتی که در انجمن دارن سوء استفاده میکنند، بیش از 20

یا 30 بار هربلایی که خواستند به سر تاپیکها و پستهام آوردن

مثلا" مطلبی رو درباره ی کشت زیره ی سبز در صفحه ی اصلی انجمن باغبانی و کشاورزی گذاشته بودم که منتقلش کردند به دایره

المعارف گیاهان !!!! دلیلش هم این بود که فقط خط اول تاپیکم رو خوندند که توضیحی درباره ی گیاه زیره ی سبز میداد.

خودشون پستهای 3 خطی میزنن حرفی نیست ولی چندین بار شده که تاپیکهایی زدم که در هر پست موضوعی متفاوت بوده ، و

مدیران این پستها رو با هم ادغام کردند ،

آخه من پستهام زیاد بشه چه بدردم میخوره ؟ ، چی گیرم میاد ؟

اینکار رو واسه خواننگان میکنم که وقتی یهو با یک پست با بیش از 100 خط مواجه میشن از خوندنش منصرف نشن.

من که مدتهاست تو کلی انجمن ایرانی و خارجی عضو بودم و فعالیت داشتم تا حالا اینجوریشو ندیده بودم.

اونوقت پیغام خصوصی هم میدند و تحدید میکنند که اخطار میدن.

با تشکر
    دوست عزیز لازم به ذکره که تو انجمن علمی یکی از بهترین که بگم کم گفتم .. شاید بهترین و منظم ترین انجمن کل پی سی هست و طبقه بندی توش بسیار اهمیت داره و خیلی هم پیش میاد که پست ها توش منتقل یا حذف بشه ...
    بنده به عنوان همکار انجمن علمی به مدیرای خودم تو این انجمن افتخار می کنم و واقعا زحمتاشون رو برای انجمن زیادی می دونم ...

اینجا کسی حسودیش نمیاد پستای شما رو کم کنه یا کسی نمی تونه بخاطر اینکه از شما بدش میاد یا با شما مسکل داره هی تاپیکاتو حذف کنه ... در حالی که تا اونجا که من شما رو می شناسم کاربر خوبی برای علمی بودید ... مطمئن باش تمام اینکارا برای بهتر شدن انجمنه نه چیز دیگه ...
    من خودم بین پیغام خصوصیام نصف مال این همکار ترش هست ... پس با من هم مشکل دارن ؟

موفق باشی ...

آخر فروم باز bidastar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    2,695

پيش فرض

پس من سعی می کنم اخطار رو هم در همون نوبت اول همراه با توضیحاتم براتون بفرستم
    مگه داریم خاله بازی میکنیم که اینجوری حرف میزنید

چون شما مشخصات گیاه شناسی، کاشت و زراعت و آفت شناسی این گیاه رو در یک تاپیک آوردین
    اگه بخواین میتونم چندین تاپیک و پست شما(همکاران یا مدیران موضوعات علمی) رو بیارم که بعضی از قسمتهاش ربطی به انجمن

نداره

تاپیک زیره ی سبز شما رو هم من در قالب تاپیک جدید به تراش منتقل کردم
    فکر نمیکنم کار درستی کرده باشی ، سینا قبلا" هم تذکر داد که تاپیکایی که مشکل ندارند الکی ترشی نکنید بلکه به انجمن های

مربوطه بفرستید ، شاید حسش نبود که ...

احترام به قوانین اون فروم و همسو بودن با شیوه ی فعالیت ها هست تا همه بتونن از مطالب بیشترین استفاده رو ببرن
    فقط اینو بگم که وقتی دانشجو یه درسی رو قبول شه ، اگه استاد نخواد خیلی راحت میتونه نمره ی پاسی رو بهش نده ، امیدوارم

مطلب رو گرفته باشید ، اگر هم نگرفتید ایرادی نداره

بهترین و منظم ترین انجمن کل پی سی
    همین نظم زیاد کار دسش داده و شاکی داره

اینجا کسی حسودیش نمیاد پستای شما رو کم کنه یا کسی نمی تونه بخاطر اینکه از شما بدش میاد یا با شما مسکل داره هی تاپیکاتو حذف کنه
    امیدوارم...!

ممنون از مدیران و همکاران برای پاسخگویی
    Last edited by bidastar; 07-07-2008 at 08:11.

حـــــرفـه ای مرتضی nvcd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

همین نظم زیاد کار دسش داده و شاکی داره
    اتفاقا برعکس ... همین نظمش باعث جذب و راهنمایی سریع کاربران شده ...

بهرحال امیدوارم متوجه شده باشی که مدیران ، خصوصا مدیران این بخش یکی از بهترین ها هستند و هیچ گونه غرض ورزی در مورد شما یا هر کاربر دیگه وجود نداره ...

به قول محمد جان ... ما خودمون مگه پستهامون پاک نمی شه ؟ ...

مگه داریم خاله بازی میکنیم که اینجوری حرف میزنید
    اگه یکم فکر بکنی متوجه می شی ... که این همه صبوری حتی از طرف مدیران هم جای تشکر داره ...

وقتی یکی که اصلا تشخیص درستی از فروم نداره و میاد و نظم انجمن رو بهم می ریزه ( منظورم به شما نیست) ... مدیر با صبوری کامل سعی می کنه تمام موارد رو پیگیری کنه و تا جایی که می تونه کاربر رو راهنمایی می کنه ...

پس بدون مدیر انجمن هم می تونست خیلی سریع و صریح و بدون راهنمایی و صبوری ... به شما اخطار بده ... و خیلی راحت هم به کارهای دیگه اش برسه ... درحالی که تا جایی که می تونسته سعی کرده قوانین رو به شما گوشزد کنه تا راه درست رو پیش برید ...

من کارهای شما رو تو انجمن زیاد دیده بودم ... نسبت به فعالیت خوبتون انتظار خیلی بهتری از تون داشتم !!... بازم ممنون

بازم ممنون
    مرتضی

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض

خیلی جالب شده !!!
    به نظر من یه تایپیک در مورد ارتباط کاربران با مدیر ها درست کنین !!! خیلی خوبه ! اون جوری همه ی سوتفاهم ها بر طرف میشه !!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Ceaf.ir

پيش فرض

چرا تعداد پستا تو متفرقه حساب نمیشه؟؟؟؟

Super VIP Mehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    -• برنابلا

11

سلام

اولا :
    این سوال چه ارتباطی با این بحث داره ?

ثانیا :
    نقل قول نوشته شده توسط MaFia
    ... در اين انجمن به تعداد پست شما هيچ پستي اضافه نمي شود اين يكي از راهكار هايي هست كه براي جلوگيري از بيهوده نويسي صورت گرفته
    شما تا حالا قوانین انجمن متفرقه رو خواندی ؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشکر مهران...
    Last edited by Mehran; 07-07-2008 at 14:05.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    هرجادلم پربكشه

پيش فرض

ها ؟ چراده تاپست من يهويي پريد ؟:دي

البته براي من زيادي فرق نميكنه ،بي خيال تعداد پستابابا
    ولي اينقدر اين بيداستاررو حرص نديد :دي

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زاهدان

پيش فرض

پس من سعی می کنم اخطار رو هم در همون نوبت اول همراه با توضیحاتم براتون بفرستم
    تاپیک زیره ی سبز شما رو هم من در قالب تاپیک جدید به تراش منتقل کردم
    bidastar عزيز دوست خوبم
    فك كنم ديگه شفاف سازي شد براي همه ي كاربران!!!
    شاد باشي
    يا حق (:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •