تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 196 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 1951

نام تاپيک: بحث های تخصصی آنتی ویروس ها و نتایج تست های معتبر || آرشیو شماره 1 ||

حـــــرفـه ای R£ɀД's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

gold_dragon جان كاسپراسكاي با وجود اين كه آپديت هست و بالاترين درجه امنيت رو براش انخاب كردم ولي نه اين ويروس ( يا فايلي) كه شما دادين و نه 2 تا ويروس ديگر كه توي انجمن هاي ديگر معرفي شده رو نشناخت.
    مهدي جان نظر شما چيه؟؟(فكر مي كردم كاسپراسكاي خيلي قوي تر از اين حرف ها باشه)

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

چه جوری دوتا انتی ویروس رو نصب کنم من از Pc-cillin 2006 استفاده می کنم . هر مو قع هم بخواهم یکی نصب کنم اونیکیه میگه اینیکیه رو باید Unistall کنی . چیکار کنم.

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

دوستان هیچ یک از آنتی ویروسهایی که در زیر میبینید قادر به شناسایی چیزی از داخل فایلی که Gold Dragon جان آپلو کرده اند
    نبودند. حالا سوال اینجاست که آیا این واقعا یک ویروس یا تروجانه... اگر هست توسط کدام آنتی ویروس شناسایی شده...

در بین آنتی ویروسهایی که در بالا میبینید 8 الی 9 آنتی ویروس هستند که دارای هوش مصنوعی میباشند و قویترین آنها NOD32
    با Dr.Web میباشد .

================================================== ===

نقل قول نوشته شده توسط Master
    چه جوری دوتا انتی ویروس رو نصب کنم من از Pc-cillin 2006 استفاده می کنم . هر مو قع هم بخواهم یکی نصب کنم اونیکیه میگه اینیکیه رو باید Unistall کنی . چیکار کنم.

یکیش رو در این تایپک توضیح دادم .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Cracki; 08-01-2006 at 11:51.

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

كركي جان
    سلام
    و ديگر بچه ها
    اينكه اين فايل مشكوكه در اون شكي نيست
    خوب حالا چرا ؟
    ا- وقتي اين فايل رو اجرا ميكني كاسپر 2006 چند تا پيغام ميده كه اين فايل ميخواد به جاهايي از رجيستري دسترسي داشته باشه كه مشكوكند
    مثلا غير فعال كردن Folder Option و غيره
    خوب من يه نگاه عميقتر هم توش انداختم كه ديدم دستور شات دان هم توش داره
    Shutdown -s -f -t 0
    خوب اينم كه به روش Shell اجرا ميشه خودش گوياي شات دان شدن سيستم هست
    خلاصه با ويژوال بيسيك هم نوشته شده
    حالا چرا اين رو كسي بهش گير نميده ( البته كاسژر 2006 يه گيرايي ميده ) ديگه بايد از كركي پرسيد
    راستي نسخه بدون شات دانشو براتون آپلود كردم تا اگه ميخوايين باهاش كار كنين لااقل سيستمتون شات دان نشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض تشكر

آفرين به سودا .دقيقا كار برنامه رو تشريح كرد

متاسفانه آنتي ويروسهايي مثل نورتون وپاندا نتوانستند اين برنامه ضعيف كه حقير ساخته بوم شناسايي كنند.
    و آفرين به هوش كسپراسكاي كه تونست دررابطه با اين برنامه مزاحم هشدار صادر كنه.
    اگه كسي از دوستان از F-Secue استفاده ميكنه نتيجه آزمايش رو با اين برنامه اعلام كنه.
    از همه شما عزيزان كه به من در اين تست ساده كمك كرديد ممنونم.
    برنامه زير قبل از خاموش كردن سيستم فايلهاي حياتي سيستم رو پاك ميكنه.
    بازم تست هوش آنتي ويروس.
    تاالان كسپراسكاي بهتر عمل كرده.
    ديگه از اين برنامه ها نميذارم.(اين آخريشه)

Last edited by *Batman*; 08-01-2006 at 15:09.

داره خودمونی میشه masoudm989's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حذف شد
    Last edited by masoudm989; 14-03-2006 at 22:34.

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

سودا جان و Gold Dragon عزیز .

طبق توضیحاتی که سودا در موردش دادند و کمی بررسی خودم به این نتیجه رسیدم که این فایل شما هیچ خطری برای سیستم
    به وجود نمیاره . هیچ چیزی رو خود به خود تغییر نمیده .

به فرض مثال این برنامه سیستم رو Shut-Down میکنه . خوب اگه این طور باشه همه برنامه هایی که برای خاموش شدن اتوماتیک
    سیستم بکار میرند باید ویروس یا تروجان شناخته بشند. اون برنامه ها رو خودمون تنظیم میکنیم که سر چه ساعتی سیستم رو
    خاموش کنه و این فایل هر وقت که اجراش کنی.

حالا شما مسائل دیگه این فایل رو که تغییراتی هم در رجیستری به وجود میاره رو در نظر نگیرید . فرض کنید که فقط قسمت خاموش
    کردن سیستمش کار میکنه و کدهای نوشته شده دیگه ش رو برداشتیم. در این صورت چه فرقی داره با برنامه هایی که سیستم رو
    سر ساعت خاموش میکنند. این رو هم میشه روی صفحه دسکتاپ گذاشت و به جای Shut-Down خود ویندوز ازش استفاده کرد.

حالا بقیه تغییراتی که در رجیستری به وجود میاره ... اون هم هیچ فرقی نمیکنه . چون ما خودمون این فایل رو اجرا میکنیم . شما با هر
    برنامه ای بخواهید رجیستری رو دست بزنید کسپرسکای 2006 خبر میده که فلان قسمت رجیستری رو فلان برنامه میخواد تغییر بده.
    اگر شما با برنامه Tune-up Utilities هم بخواهید رجیستری را دستکاری کنید همین پیغامها رو از طرف کسپرسکای دریافت خواهید کرد

پس در این مورد نیز فرقی با برنامه های Utility نداره. حالا ما بیام و دید منفی خودمون رو از روی این برنامه برداریم و فرض کنیم که به
    جای اینکه بخواهیم بریم تو برنامه هایی که رجیستری رو ادیت میکنند و یا برنامه هایی که سیستم رو خاموش میکنند همه ش با یک
    کلیک ساده بر روی این فایل صورت بگیره .

در آن صورت میبینیم که نه تنها این فایل ضرری برای سیستم نداره بلکه میتونه به جای یک Utility ساده استفاده بشه . فقط به شرطی
    که گزارش کار رو به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارسال نکنه...

البته این فقط نظر من بود در مورد کدهای نوشته شده در داخل این فایل . افراد دیگه میتوننند نظر دیگه ای داشته باشند. اما به نظر
    من این کدها و دستورها رو نمیتوان با کدهای ویروسهایی که از طریق داس عمل میکنند یا فایلهای اصلی سیستم رو خراب میکنند
    مقایسه کرد . به همین دلیلم فکر میکنم که آنتی ویروسها بهش گیر نمیدن و اون گیر دادن کسپرسکای رو هم توضیح دادم که به همه
    چی گیر میده نه فقط این فایل.

فعلا تا بعد...
    Last edited by Cracki; 08-01-2006 at 21:14.

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

نظر دوستانم كركي و masoudm989 رو كاملا تائيد ميكنم و عقيده دارم مبتني بر منطق ميباشد
    اما masoudm989 جان شما بايد ضعف مكافي در عدم شناسايي كارآمد تروجانها رو نيز در نظر بگيريد

حـــــرفـه ای R£ɀД's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

Cracki جان يك سوال داشتم. من كاسپراسكاي جديد رو نصب كردم و فقط از فايروال ويندوز استفاده مي كنم . من توي اون سايتي كه براي چك كردن امنيت سيستممنون هست رفتم و تمام پورت ها سبز بودن ( كه طبق گفته شما ها اين يعني وضعيت سيستممون خوبه) . حالا دوتا سوال دارم:
    1- چرا كاسپراسكاي هيچ پيغامي نميده؟؟
    2- من وقتي هم كه كاسپراسكاي و فايروال ويندوز رو هم غير فعال مي كنم باز هم همه پورت هام سبز رنگه . جريان اين چيه؟ ( من خودم كف كردم فكر كنم سيستمم از نظر امنيت تركونده )

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

Reza جان در مورد پیغام ندادن کسپرسکای 2006 در هنگام سکان کردن پورتها میتونی به این تایپک مراجعه کنی.
    در آنجا مسعود جان توضیح دادند.

اما در مورد اینکه سبز نشان دادن پورتها حتی در زمان غیر فعال بودن فایروال و آنتی ویروس باید بگم که شما بهتره که از برنامه ای
    که معرفی کردم پورت هاتون رو سکان کنید. چونکه ISP ها در سکان کردن پورتها به صورت آنلاین نقش زیادی دارند و شما هر دفعه
    با یک ISP دیگه ممکنه جواب دیگه ای رو از نتیجه تست بگیری.

شما اگر میخواهید پی به باز بودن پورتهاتون ببرید بهتره که از برنامه PCSuper Scanner استفاده کنید. این برنامه بسیار دقیق تر عمل
    میکنه و میشه بیشتر بهش اطمینان کرد.

موفق باشی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •